Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Olomouc - gay bary

27. 09. 2015 v 16:41Off-line gay19962  (27/187/85)
Zdravím,
máte někdo zkušenosti s gay barem DIVA v Olomouci? Je vůbec v Olomouci i jiný podobný bar? :) Ještě jsem v žádném podobném podniku nebyl, tak mě zajímají poznatky zkušenějších borců :)
27. 09. 2015 v 17:18Off-line kloudik  (38/182/80)
Jednou sem tam byl a nic moc. jako je sice hezkej,ale lidí jak sraček že se tam nedalo pohnout a chodí tam plno heteráků což mi v takovým podniku docela vadí. ale mají tam roztomilou obsluhu :D
27. 09. 2015 v 17:19Off-line macin1  (58/176/95)
Kdysi jsem do DIVY chodil s bývalým dost často . Většinou jsme se dobře bavili , hlavně když jsme šli s kámošama . Jelikož je to ale ve sklepě bývá ( nebo aspoň bývalo) tam dost nakouřeno a toto mě vadí . Strašně mě vždycky pálily oči . Jelikož jsi mladej kluk basa na starší kluky . Asi tě budou dělat nemravný návrhy a očumovat na WC . Sám bych tam nešel . Vem s sebou kámoše i když bude hetero . Máš větší šanci , že budeš mít pokoj . Při placení útraty dávej pozor . Jednu dobu se tam dost šidilo . Jo ještě jedna rada . HLÍDEJ JAKO OKO V HLAVĚ KONZUMAČNÍ LÍSTEK . Jinak to máš za litr . O jiným gay klubu v OL nevím .
27. 09. 2015 v 17:35Off-line tropikboy  (37/178/72)
Marcin - jestli jsi před více než dvěma lety platil pokutu za ztrátu lístku v nějakém klubu, tak zbytečně... smluvní pokuta dle tehdejšího občanského zákoníku musela být sjednána písemně : )

mně se stalo dvakrát, že mi při vstupu do nějakýho klubu řekli, že za ztrátu lístku je pokuta, v jednom případě 200 a ve druhym o něco větší, a v jednom případě mi při vstupu lístek dali, až když jsem kývnul na tu dohodu o pokutě... nicméně jelikož jsem lístek neztratil, tak jsem se o neplatnosti takové dohody nemusel dohadovat : )
27. 09. 2015 v 20:46Off-line macin1  (58/176/95)
Pokutu jsem tam za ztrátu konzumačního lístku nikdy nedostal . Psal jsem jen , že to tam tak fungovalo .
27. 09. 2015 v 20:49Off-line tropikboy  (37/178/72)
Ta pokuta je neplatně sjednaná a tudíž nevymahatelná. Když jí někdo zaplatil, bylo to jeho rozhodnutí :) Ale jak říkám, týká se to stavu do roku 2013.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload