Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Navazování vztahu

27. 09. 2015 v 20:20Off-line Anonym
Dobrý den. Ptám se anonymně, a za to se omlouvám, ale kvuli pocitu. Dnes jsem byl s jedním klukem venku, se kterým jsem se nedávno seznámil. Vše probíhalo vpořádku, ale po chvíli mi přišlo že asi neni vše jak má být. Začal jsem zmatkovat a asi jsem se začal i divně chovat. Nakonec jsme se rozloučili asi po pár hodinách a šli jsme si po svých. Před chvílí jsme si psali a sám mi řekl že jsme si asi nepadli povahově. Sám o tom vím že tak jak jsem se choval tak se normálně nechovám. Ještě předtím než napsal jsem si uvědomil že jsem se právě zamiloval. Bohužel mě ted žere svědomí, jsem z toho fakt špatný a je mi z toho i do breku. Ptal jsem se ho jestli to mužu nějak napravit atd. ale psal že neví a to je prostě...prostě jsem z toho celkem na dně že jsem si to u něj takto zkazil. Další kámen urazu je to že mi přijde že to nebylo jen kvuli povaze, ale i kvuli tomu že si furt srážim svědomí kvuli tomu jak vypadám. Potřebuju radu jak se s tim vypořádat a jak se u něj snažit :( děkuju za odpověd.
27. 09. 2015 v 20:23Off-line BussterX  (103/130/150)
Toto znám,něco takovýho se mně stalo, a čím víc jsem byl zamilovanej, tím víc jsem se choval jako d***l a tím jsem toho kluka ztrácel a tím víc jsem se choval hloupě ve snaze ho nějak získat... to znám.. nevím jak poradit, pro mně to byla bezvýchodná situace, ale nejsi v tom sám, nestává se to jen tobě
27. 09. 2015 v 20:47Off-line jakubkolin  (36/182/84)
Jj to je skoro bezny :-)... ohledne sebevedomi nechapu ze nektery kterym bych dal nejradsi dvacku se chovaj arogantne a namydlene a peknej super kluk si naopak vubec neveri :-(... chce to trosku zdravyho sebevedomi ikdyz na prvni schuzce je jasne i trema nadruhou stranu prvni dojem dela hodne.... kluci verte si trosku :-)
27. 09. 2015 v 21:17Off-line Anonym
Je to tezky no ://
27. 09. 2015 v 21:37Off-line Nye  (31/184/70)
Asi jsi byl v napětí. věděl jsi, že máš o co přijít. ono to nepřirozené chování je pak svým způsobem i přirozené. hlavní je, že to chceš nějak řešit, tak se nevzdávej!

na tvém místě bych překousl ten pocit, co máš, a šel s tím něco dělat, dokud ještě můžu. takže nový začátek, ale trochu jinak. potřebuješ být uvolněný. jak na to? - pokud ti bylo osmnáct, sklenička vína (sklenička není celá láhev). a pokud ne, procházejte se. a to můžeš i po té skleničce. ničemu to neublíží :)

chůze pomáhá člověku se uvolnit. určitě u vás jsou možnosti, kam zajít. já bych volil přírodu. teď bývá venku nádherně, a to i když prší. když ucítíš, že na tebe zase lezou takové ty "divné pocity", zaposlouchej se do jeho řeči. oční kontakt, i když by byl moc krásný, by tě asi jen více znervóznil, a to nechceš ;) nebo vnímej cizí řeč, listí, vítr, auta... potřebuješ odvést pozornost od své nervozity. choďte, povídejte si, ale umějte i být tiše a nemyslet na ono "trapné ticho", protože to snadno může být ticho krásné.

ale víš, co je úplně nejlepší na uvolnění? - smích ;)
27. 09. 2015 v 22:06Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym (Kuman):
Situaci jsi popsal tak přesně, že smekám klobouk. Pravdu máš i v tom, že podstatnou roli ve všem sehrává tvé sebevědomí. Podle toho, jak píšeš, rozhodně není důvod, aby ses podceňoval.
BussterX ti dobře napodívá: Nepodbízej se tomu klukovi, nesnaž se příliš. Nejspíš ses zamiloval proto, že ti uniká. Zkus vymyslet, čím pro něj můžeš být vzácný, nenahraditelný, nedostižný ty. Vzhled neřeš. Když se ti podaří to předchozí, budeš pro něj i krásný.
27. 09. 2015 v 22:29Off-line Centaur  (43/177/-)
Musíš si vybírat kluky na které máš. Povaha je ze všeho nejdůležitější a celkový dojem na venek je strašně důležitej než deš na rande už musíš předem vědět jak to dopadne jestli to chceš mít ve svých rukou. Když si nejistý je lepší zůstat doma a včas předejít nepříjemnostem.
27. 09. 2015 v 23:02Off-line BussterX  (103/130/150)
Centaure, jakou značku trenek a čepičky a deodorantu bys doporučil jako záruku nejlepšího dojmu na první rande? : ))
28. 09. 2015 v 13:49Off-line Centaur  (43/177/-)
Trenky nenosím a pokud de o čepičky v modě jsou kloboučky Al Capone , ale pokud chceš jít na rande tak zůstaň doma. Už máš totiž prošlou záruku a seznamování se tě už netýká :-D
28. 09. 2015 v 13:57Off-line BussterX  (103/130/150)
Centaur: já vím že jsem starý seriozní a rozumný pán, já se seznamovat nechci, maximálně kdybych našel někoho s kým bysem si mohl vyměńovat recepty na buchty a na mastičky na regma :P
28. 09. 2015 v 14:03Off-line Centaur  (43/177/-)
Jo takový sparringové do kuchyně a na regma se ti najdou snadno :-) Bud v klidu. Gay kuchařek se v poslední době urodilo hafo.
28. 09. 2015 v 14:11Off-line BussterX  (103/130/150)
Kdo vymění fotky buchet ? :*
28. 09. 2015 v 14:12Off-line BussterX  (103/130/150)
Oki začnu první... tady je celej pekáč :P http://www.nakluky.cz/…3821/142908/
30. 09. 2015 v 19:52Off-line Betonica  (39/191/93)
Ber to jako dalsi zkusenost. Seznamovani, prvni dojem - tohle se hraje na prvni pokus, neni zadna moznost reparatu.

Ze to ted nevyslo? Nevadi. Ver tomu, ze veci se deji tak, jak se dit maji. Nepremyslej "co by kdyby", to nikam nevede. Stalo se, to nezmenis. A premyslenim o tom je jen ztratu casu. Najdi v minulosti mista, kde citis chybu, prijmi takove zmeny, aby se tyto chyby neopakovaly a priste budes chytrejsi.

Jak se s tim srovnat? Nepotesim te, ale chce to cas. Clovek si nekdy vycita svoje nedokonalosti, nekdy minutu a jindy tydny. Moc se tim ale netrap, deji se daleko horsi veci nez nervozita na rande, ktera je mimochodem prirozena a docela roztomila.

Mozna bych namisto pitvani neuspechu zkusil pracovat na svych silnych strankach. Urcite jsi v necem neodolatelny, treba jsi vtipny nebo mas jedinecny dar pozorovat nebo neco jineho. Tak presne na tohle se zamer, ostatni se naucis za pochodu :)
01. 10. 2015 v 14:11Off-line esthetique  (41/-/-)
DEJ SI SEM FOTKU A MY ZHODNOTÍME, JESTLI MÁŠ DŮVOD SI SRÁŽET sebevědomí....
navazování vztahu je mluvnicky non-sense.
musíš si vybrat
BUDOVÁNÍ VZTAHU nebo
NAVAZOVÁNÍ ZNÁMOSTI.....
01. 10. 2015 v 14:13Off-line BussterX  (103/130/150)
Estetik: jo
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload