Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kupuje mi dárky, vydělává víc než já, mám strach

29. 09. 2015 v 21:37Off-line Anonym
Caucik, mam 22 rokov, drahy ma 26 rokov, Stále mi niečo kupuje, pozýva na obedy a ja neviem ako mu to vrátiť peniazmi moc nemám, bývame spolu v byte, nájom platíme na pol, on zarába celkom dosť peňazí, ale ja zarábam tak asi štvrtinu toho čo on. Bojím sa že nám to prestane klapať... :( Martin
29. 09. 2015 v 21:45Off-line esthetique  (41/-/-)
Pokud se milujete, není co řešit. byl jsem v podobný situaci, vydrželo to 3 roky a zdrhnul jsem já jemu (jako ten tenkrát méněpříjmovej), ale ne kvůli penězům...spíš nejsem na vztahy.
takže držím palce a bude to OK
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 09. 2015 v 21:49Off-line Anonym
Dakujem :)
29. 09. 2015 v 22:03Off-line onlip  (61/180/84)
Vím, hloupá situace. Ale neřeš to, tvůj kamarád má z úhrad občasných nákladů větší radost než ty.
29. 09. 2015 v 22:09Off-line qwert1  (33/180/74)
Určitě je dobré si o tom s ním popovídat. Je jasný, že přítel Tě miluje a chce ti dopřát co nejvíce. Pokud bys byl ty ve vztahu ten bohatší, tak budeš určitě taky chtít příteli platit různé věci. Není potřeba, abyste si platili všechno přesně napůl, ale aby věděl, že tě někdy má něco nechat zaplatit i on.

Tím, že mu dáš najevo, že si vážíš toho, že se o tebe tak stará, ale že na něm nechceš být finančně závislej a už vůbec nechceš aby to vypadalo, že jsi s ním ze zištných důvodů potěší každého partnera. Nebojte se otevřeně o takovýchto věcech bavit, vztah to nenaruší, spíš naopak.
30. 09. 2015 v 00:07Off-line Centaur  (43/177/-)
Na dárky bacha, nákladne darky mohou někteří požadovat zpět v případě rozchodu. Je lepší být připraven a počítat s tím a dvakrát si rozmyslet co přijímam za dárky.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 10  Nahlásit
30. 09. 2015 v 07:36On-line Martens  (45/193/88)
Qwert1 to řekl asi úplně nejlíp, pokud si s ním takhle promluvíš, myslím že bude rád. Držím pěsti ;-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 09. 2015 v 09:34Off-line Anonym
Dakujem:))
30. 09. 2015 v 10:42Off-line colombo  (103/192/90)
Anonym: Ono to už tak někdy bývá, že jeden vydělává více, na tom není nic divného. Také co chvíli kupuji dárky v různých cenových hladinách svému partnerovi a přitom tím vůbec nic "nelepím" ani nemaskuji, prostě na to mám a chci udělat druhému radost. Třeba to bude tak i u tvého přítele.
30. 09. 2015 v 19:24On-line Richard33  (44/185/80)
To řekni jemu, ne nám :-D. Větší problém než to co popisuješ je spíš to, že jsi upřímnější a otevřenější k poradně v seznamce, než k tomu, s kým máš problém :-)
30. 09. 2015 v 19:25Off-line Betonica  (39/191/93)
Pokud mas tyto myslenky, doporucuju si je v hlave srovnat. Co presne Ti neni prijemne? Samotna skutecnost, ze vydelavas mene nebo zaval darku a veceri? Nebo je to kombinace nebo neco jineho? Najdi odpoved a tu pak ve vhodnem okamziku vhodne rekni partnerovi.

Dovedu si predstavit, ze to v Tobe muze vyvolavat pocit menecennosti, protoze ze svych prostredku nemuzes dorovnat partnerovu pozornost, ackoli by jsi treba sam chtel. Na menecennost pozor, neni to sice zadna tragedie, ale muze prerustat v jine veci, ktere jsou pak zavaznejsi a vice narusuji pohodu cloveka a potazmo i vźtahu.

Zkus najit oblast, ve ktere budes moci udelat neco navic tak, aby ses citil rovnocenne. Nevim, treba var vecere, starej se o domacnost, planuj vylety. Delej proste neco, co nestoji moc penez a v cem jednoznacne budes zastavat vudci ulohu. Delej to ale prosimte opatrne, nebylo by asi dobre za kazdou cenu chtit necemu sefovat jen proto, ze partner ma vic penez...

A rada na zaver: mluvte o tom. Mluvte o tom, jak se citite. Rekni partnerovi, ze mas obavy. Rekni mu citlive a ve vhodny okamzik, ale necekej zas moc dlouho.
20. 08. 2016 v 21:30Off-line Ecom338  (21/185/80)
Tak si o tom promluvte ale tak aby si ho neurazil jen mu to nějak naznač že nemáš takový příjem jako on a že dárečky atd jsou pěkné věci ale že by se s tím měl trošku krotit
21. 08. 2016 v 01:50Off-line Pasivjirka  (60/179/63)
Nějak bych řekl,že těmi dárky si kupuje tebe. Nechce tě ztratit a těmi dárky ti dává najevo,že tě má rád.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload