Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Žárlení

06. 10. 2015 v 22:30Off-line Anonym
Dobrý den, prosím vás mám velkej problém. Našel jsem si konečně přítele. Jsme spolu už tři měsíce, máme se rádi, děláme vše proto abychom se viděli co nejčastěji ale nastává problém. Přítel je kuřák a já kuřáky nesnáším. Navíc přítel je víc mezi lidma nežli já, takže občas prostě jde s kamarády a kamarádkami pít. To taky nemám rád. Když někam jde, bojím se. Chci po něm aby přestal kouřit. Oba jsme stejné povahy (snadno se dostaneme ke dnu, psychická stránka je prostě u obou slabší a navíc jsme oba nerváci).
Co mám dělat, aby když někam jde, tak mě se nedělalo od strachu špatně, abych nežárlil, nevylejval si na něj tu zlost a nenadával mu za každou cigaretu? Sám si uvědomuju, že kouření kvůli mě výrazně omezil (zhruba z krabičky za den šel na 0-2 za den), ale není prostě 100% čistej. Jak mu pomoci přestat úplně a co mám dělat já abych se změnil a nebyl pořád tak naštvanej a smutnej a ustrašenej?
Promiňte že přeskakuju v textu z myšlenky na myšlenku...
07. 10. 2015 v 08:12Off-line jakubkolin  (36/182/84)
Minimalne jeden bude spokojenej :-)
07. 10. 2015 v 09:20Off-line colombo  (103/192/90)
Anonym: Ty chceš "pomoci" jemu a sám nedokážeš sobě. Začni u sebe, on už vůli potvrdil výrazným omezením spotřeby cigaret, dál ukáže čas.
07. 10. 2015 v 11:08Off-line Radek1951  (72/175/75)
Anonyme, připadáš mi, jako ženská, která se po svatbě snaží předělat muže "k obrazu svému". Prostě to je špatně, věř mi. Buď partnera miluješ a pak takového, jaký je nebo ho v podstatě nemiluješ. Ani manželství, registrované partnerství a ani volný vztah není o vlastnictví toho druhého. A předělávání partnera většinou končí rozchodem nebo i hůř. Zkus se zamyslet sám nad sebou.
07. 10. 2015 v 12:05Off-line Silva  (25/174/58)
Tyvole, tak tebe mít, to musí být fakt výhra.. takhle se nechat někym omezovat.. :D Že ti dělá problém jít do společnosti a taky si sem tam užít neni jeho problém. :(
07. 10. 2015 v 12:18Off-line radomir  (40/183/75)
Já osobně bych si velmi cenil toho, že právě kvůli Tobě změnil kuřácké návyky (kdyby mu na Tobě nezáleželo, tak by Tě poslal někam a řekl by si, že ho buď bereš takového, jakým je, nebo můžeš jít dál). Čili už jen to by mě osobně velmi těšilo. Mít s někým vztah neznamená vlastnit ho... Dej mu prostor k dýchání, než ho úplně zadusíš a on si v hlavě srovná, že tohle vážně ale nemá zapotřebí...

Nevím, jestli je toto tvůj první vztah, pokud ano, je to do jisté míry omluvitelné, že se bojíš. Nic se však nesmí přehánět... A co můžeš udělat ty? Tak třeba s ním a jeho přáteli též někam zajít, uvidíš, co se tam děje a snad tě to i trochu uklidní. Měli byste též ten čas trávit spolu (a to nejen v klidu domova a a společnosti peřin).

Když jde přítel někam sám, můžete si třeba v průběhu večera napsat - abys tedy byl klidnější.

Rozhodně žárlivými scénami a ultimáty nic nedosáhneš... Jen se uzavře do sebe a nebude tě tolik zasvěcovat do svého programu, bude-li odlišný od toho tvého.

Zkrátka zkuste mít více společného programu, rozebírejte vše spolu. Když půjde někam sám, mluvte pak spolu o tom večeru atp.
07. 10. 2015 v 16:27Off-line BlackSwan  (26/183/-)
Jak tak vidím důvěra u vás asi moc nefunguje :) měl by jsi se smířit i s jeho mínusy.
07. 10. 2015 v 21:02Off-line onlip  (61/180/84)
Pokud bys miloval, miloval bys nepředpojatě, bez očekávání, nechtěl bys měnit ho.
Pokud jsi zamilovaný a vše teprve tvoříte, třeba si s ním zapal, ale řekni mu, že to bylo naposled.
07. 10. 2015 v 22:40Off-line vlasticek  (37/175/80)
Veče, ty seš korunovanej... jestli kvůli tobě někdo přestane pomalu kouřit a ty máš furt kecy... U mě se pokoušel můj o to, abych přestal pít pivo, ale nakonec pochopil, že to nemá cenu, mi to rozmlouvat...
08. 10. 2015 v 11:28Off-line esthetique  (41/-/-)
Jsme rádi, že ses správně diagnostikoval, že TY máš problém.... takže možná přestat se upjatě obořovat na všechny okolo a začít u sebe. tvůj starej opravdu nebude sedět doma uvázanej u boudy, protože ty se nechceš/neumíš chodit bavit s nikým jiným než s ním nebo tak ještě se sebou (hoňka), hahahhahahah (tam saspoň nemusíš žárlit vůbec na nikoho, máš se celýho pro sebe)
shrnuto, jak tu už napsali mnozí, já tě mít doma, tak už tě nemám doma. letěl bys oknem a to hezkým obloukem....
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload