Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Islám - jen pro starší 18 let

08. 10. 2015 v 15:50Off-line Anonym
08. 10. 2015 v 16:57Off-line Haru  (26/-/-)
Nauč se rozeznávat rozdíl mezi islámem (vírou), a pošahanejma skupinama extrémistů. Jen naprosté minimum muslimů chce vést proti nám svatou válku a dělat taková zvěrstva. Náboženství za nic nemůže, za tohle můžou lidé, kteří si korán vyložili po svém...
Souhlasím - 15   •  Nesouhlasím - 11  Nahlásit
08. 10. 2015 v 17:18Off-line felixius  (25/192/77)
Musíte to brát tak, že islám vznikl cca. 600 let po křesťanství. Takže teď jsou v té době, kdy křesťané upalovali nevinné, konali pogromy na židy a Maury, zotročovali původní obyvatele kolonií, masakrovali nekřesťany a ustrašení lidé si kupovali odpustky, aby si papež mohl vyzdobit kapličku to vše opodstatněné dvěma slovy "Deus vult!"
Čili ano, je to hrozné, kruté atd. ale chce-li někdo zakazovat či diskriminovat islám, pak se mají zakázat všechna abrahámovská náboženství. Krve a nenávistí mají na sobě dost.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
08. 10. 2015 v 17:23Off-line hipster  (25/-/-)
Nechcem nejako dráždiť ale aj tí popravení boli očividne moslimovia.
08. 10. 2015 v 17:43On-line Richard33  (44/185/80)
Haru: Jenže právě ti extrémisté způsobí ten zásadní průšvih. Za druhé světové války bylo v Německu reálně taky nějakých 10-18 procent nacistů. A co nastalo. Umírněná většina není důležitá.
08. 10. 2015 v 18:46Off-line felixius  (25/192/77)
Hipster: Mně se spíš zdá, že to jsou kopti
08. 10. 2015 v 19:34Off-line Centaur  (43/177/-)
Mají ale pěkné písničky to se musí nechat. Zvláště desky jim všichni vykrádali https://www.youtube.com/watch?…
08. 10. 2015 v 19:38On-line Richard33  (44/185/80)
Právě jsem si přečetl zajímavý komentář k tomuto tématu. Podělím se...

Zasvěcený postřeh o toleranci

Jiggs McDonald, moderátor Hall of Fame NHL v Ontariu, říká:
Jsem opravdu zmatený, že mnoho mých přátel je proti stavbě další mešity v Torontu. Myslím, že by mělo být cílem každého Kanaďana být tolerantní bez ohledu na jeho náboženské přesvědčení. Proto by mešita mělo být povolena, a to ve snaze prosazovat toleranci.
Proto také navrhuji, abychom otevřeli dva noční kluby hned vedle mešity, čímž podpoříme toleranci zevnitř mešity. Jeden z klubů by byl gay klub a mohli bychom ho nazvat "Turban Cowboy " a druhý, topless bar, by se jmenoval "You Mecca Me Hot".
Hned vedle by mohlo být řeznictví, které se specializuje na vepřové maso, a vedle něj pak restaurace s otevřeným vepřovým grilem s názvem" Iraq of Ribs".
Naproti přes ulici by mohl být obchod se spodním prádlem s názvem "Victoria Keeps Nothing Secret (Victoria nedrží nic v tajnosti)" se sexy figurínami ve výlohách, prezentujícími zboží, a na druhé straně obchod s lihovinami s názvem "Morehammered."
To vše by mohlo povzbudit muslimy, aby prokázali toleranci, kterou žádají po nás.
Ano, měli bychom podporovat toleranci a každý z nás v tom může sehrát svou roli tím, že toto předá dál. A pokud se právě nesmějete nebo neusmíváte ... Je to buď tím, že právě spíte, nebo je právě půlnoc v oáze a je čas uložit vašeho velblouda do postele.
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 10. 2015 v 20:51Off-line Vanilla  (27/178/60)
Nechápu jak může být tolik lidí tak netolerantních. Já sám mám nejlepší kamarádku muslimku, za kterou jsem dokonce o prázdninách i letěl (do muslimské země.) Všichni byli úplně normální, a hodně moc přátelští.
Chtělo by prostě ty lidi poznat a ne se řídit d***lníma "článkama" a youtube videama. Tak jako málokterý křesťan chodí do kostela, tak ještě míň muslimů je extremistických.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
08. 10. 2015 v 20:55Off-line hipster  (25/-/-)
No a potom mi povedzte že pred takýmito ľudmi nemajú tí utečenci utekať.
08. 10. 2015 v 21:45Off-line Haru  (26/-/-)
Richard33 - jasně, já s tím souhlasím. Ale na druhou stranu - nemůžeš trestat umírněné islamisty za to co dělají extrémisté. Je potřeba řešit právě ty extremisty, a ne si chladit vztek na nevinných lidech, viz současný problém uprchlické krize, kdy se hází všichni do jednoho pytle... Jestli se považujeme za moderní a civilizovanou společnost, měli bychom se tak i chovat.. Nebo snad chcete někoho trestrat za něco, co neprovedl?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 10. 2015 v 23:00Off-line payafefe  (25/-/-)
Hm hezký video
08. 10. 2015 v 23:11Off-line JoeKind  (30/168/58)
Ty 16ky jak jsou chytrý :D , tak si přečtěte korán a zjistíte, že je to radikalní samo o sobě. Koranoislamu.cz
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 10. 2015 v 00:26Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Vanilla: Nikdo jim jejich náboženství nebere, nikdo jim ani nebere tu jejich zemi (válku nepočítám) a to je přeci tolerance. Ale nemůžeš od Evropana očekávat, že bude tolerovat ohrožení své vlastní kultury kulturou cizí, což se prostě stane, pokud se budou rodit ve větším množství než Evropani. To povede k tomu, že budou mít své politické strany a jakmile se dostanou k moci, budou nastavovat zákony dle svého náboženského a politického přesvědčení.

Není tolerance jako tolerance. :-P
09. 10. 2015 v 07:49On-line Richard33  (44/185/80)
Haru: Teď jsi to přesně uhodil na hlavičku. Já dokonce i tvrdím, že by to měla být i věc cti muslimské většimy ty radikály vyřešit.

JoeKind: Bible není o nic lepší, zejména starý zákon :-)

Drahá paní doktorko!
ze srdce Vám děkuji, že vynakládáte tolik obětavého úsilí, abyste lidem přiblížila Boží zákony. Lecčemus jsem se díky Vašemu vysílání naučil a o toto poznání se snažím podílet s co největším počtem lidí. Například, když se někdo pokouší obhajovat své homosexuální chování, připomenu mu prostě Třetí knihu Mojžíšovu (Leviticus 18,22), kde jasně stojí, že jde o ohavnost. A basta fidli.
Jenže od Vás ještě potřebuji poradit ohledně několika speciálních zákonů a způsobů, jak je dodržovat.

Za prvé: Když u oltáře obětuji býka jako zápalnou oběť, vím, že je to libá vůně pro Hospodina (Leviticus 1,9).
Problémem jsou ale moji sousedé. Ti tvrdí, že je to nelibá vůně pro ně. Mám je jako své přátele zavrhnout?

Za druhé: Rád bych prodal svou dceru do otroctví, jak to dovoluje Druhá kniha Mojžíšova (Exodus 21,7).
Jakou přiměřenou cenu bych dnes podle Vašeho názoru měl za ni chtít?

Za třetí: Vím, že se nesmím dotknout žádné ženy, je-li ve stavu menstruační nečistoty (Leviticus 15,19-24).
Problém je v tom, jak se to o ní dovědět. Zkoušel jsem se ptát, ale většina žen reaguje na můj dotaz agresivně.

Za čtvrté: Leviticus 24,44 ustanovuje, že mohu vlastnit otroky, muže i ženy, získám-li si je ze sousedních národů.
Jeden přítel má za to, že se to vztahuje na Mexičany, ale nikoli na Kanaďany. Proč by se to nemělo týkat i Kanaďanů?

Za páté: Mám souseda, který je pracovitý a o sobotách většinou pracuje. Exodus 35,2 stanoví, že musí zemřít. Znamená to pro mě morální závazek, abych ho usmrtil?

Za šesté: Jeden můj přítel si myslí, že i když pojídání všeho, co nemá ploutve a šupiny, jako mušlí a humrů (Leviticus 11,10) je prezentováno jako hodné opovržení, je tato ohavnost menší než homosexualita?

Za sedmé: Leviticus 21,20 praví, že se nesmím přiblížit k Hospodinovu oltáři, jsou-li mé oči stiženy nějakou nemocí. Trpím oční chorobou zvanou krátkozrakost a na čtení nosím brýle. Je mých 4,5 dioptrií a astigmatismus překážkou návštěvy chrámu Páně?

Za osmé: Většina mých mužských přátel si dává stříhat vlasy i přistřihovat vousy, přestože to Leviticus 19,27 jednoznačně zakazuje. Jakou smrtí mají sejít?

Za deváté: Podle Leviticu 11,6-8 vím, že dotknu-li se kůže mrtvého vepře, budu nečistý. Vztahuje se to i na můj luxusní kufřík a synův kopací míč (je brankářem)?

Za desáté: Strýc má statek. Proviňuje se proti Leviticu 19,19, protože osívá totéž pole dvojím druhem semene. Jeho žena navíc nosí šaty utkané z dvojího druhu vláken (bavlna 70% + polyester 30%). Strýc nadto často zlořečí a rouhá se. Je opravdu zapotřebí té námahy se svoláním celé vesnice, abychom je mohli ukamenovat (viz Leviticus 24,10-16)?
Nestačí, když je formou drobného rodinného obřadu upálíme, jako se to dělá s těmi, kdo se vyspí s tchyní (Leviticus 20,14)?

Vím, že jste se všemi těmito věcmi podrobně zabývala a jsem pln důvěry, že nám budete moci poradit. A ještě jednou mockrát děkujeme za to, jak nám připomínáte neměnné a věčné Boží slovo.
S obdivem Váš Jake
09. 10. 2015 v 11:05Off-line igni  (36/192/130)
Me bavi jedna vec. Kazdy slunicko argumentuje tim, ze je treba trestat extremisty a ne umirnene. Prosim ukazte mi umirnene. Pulka z nich to tise podporuje nebo aspon toleruje. Videli ste nekde protest tech vasich umirnenych muslimu proti tomu co delaji extremisti? Ja sem si nevsiml. Maximalne protest proti tomu, jak sme netolerantni. Naopak je plno prostu tech umirnenych v zemich, kde extremisti snad ani nemohou byt (ehm ehm), ktere pokud by byli provadeny nemuslimy, vedli by k zatykani a odsuzovani na zaklade rasove/nabozenske nesnasenlivosti.
To ze je nabozenstvi o 600 let mladsi neni v dnesni spolecnosti omluva, to nabozenstvi je proste agresivni a popravde ti co se presentuji jako umirneni jsou ti, co ho vykladaji divne.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 10. 2015 v 13:30Off-line BussterX  (103/130/150)
Mno, jen tak na okraj... Pakistán je defakto muslimská země, v tom smyslu že muslimy je značná část tamních obyvatel... tato muslimská země je hrdým majitelem atomového arzenálu... dost by mě zajímalo co se stane, až přestane být sekulární a k moci se dostanou radikálně smýšlející muslimové : ))
09. 10. 2015 v 13:45Off-line igni  (36/192/130)
BussterX: no bude to asi prvni muslimska zeme, kde se budou americani bat privezt svobodu. z druhe strany bych se tolik nestrachoval, oni ti extremisti nejsou dementi a vedi ze jaderna valka by nebyla vyhra :)
09. 10. 2015 v 13:54Off-line BussterX  (103/130/150)
Igni, stačí jedinej dement... jedinej svatej hlasatel božích howen kterej muslimům vyloží že je jejich povinností seslat atomový plamen na bezvěrce : ))
09. 10. 2015 v 14:27Off-line igni  (36/192/130)
No ja bych se toho tolik nebal, protoze oni vedi ze by ten plamen byl seslany na vsechny. krom toho muslimaci nepotrebuji atomovku, postupne nas vyhladi sukanim :D
09. 10. 2015 v 16:26Off-line Titan24  (30/168/56)
Problém je, že jak fanatici, tak i tzv. umírnění považují za vzor a Proroka božího člověka, který se pro svůj osobní prospěch a hamižnost nebál mučit a zabíjet nevinné lidi! Než začnete plivat na středověké křesťany, tak se podívejte a porovnejte životy Ježíše Krista a Mohammeda. ;)
09. 10. 2015 v 16:31Off-line BussterX  (103/130/150)
Titane nejde o to, že ježíš netrhal mouchám křidýlka, ale o to, že církev římskokatolická jeho jménem pálila lidi na hranici
09. 10. 2015 v 17:04Off-line Titan24  (30/168/56)
Ano, ale tím odporovala jeho učenía. Islám velebí Mohammedův život, nek***izuje jej a to je rozdíl
09. 10. 2015 v 17:07Off-line BussterX  (103/130/150)
No církev tehdy nedělala nic jinýho než co jim umožnil VÝKLAD bible...
09. 10. 2015 v 17:15Off-line BussterX  (103/130/150)
Náboženství (myšlen katolicismus) bylo záminkou k netoleranci a násilí, připustil papež (Benedikt XVI) Připustil, že dějiny ukázaly, že náboženství skutečně sloužilo jako záminka k netoleranci a násilí.
http://zpravy.idnes.cz/…ranicni.aspx?…
09. 10. 2015 v 20:58Off-line JoeKind  (30/168/58)
Ono těch biblí a křesťanských směrů je víc.
09. 10. 2015 v 21:09Off-line felixius  (25/192/77)
A směry v islámu snad nejsou? :D Máš sunnity, šiity, ibádíje, zikri, súfisty ...
A vzorem katolické Církve rozhodně není TEN Ježíš, ten by ronil krvavé slzy, kdyby viděl, jak překrucují jeho učení a vydávají ho za svého "pána". On nikdy ničím pánem nechtěl být, sám to řekl.
Já rozhodně neobhahuji nevinnost islámu, ale když už k***izujete jedno a nevidíte zkaženost toho druhého, tak je to pokrytectví.
09. 10. 2015 v 21:21Off-line BussterX  (103/130/150)
Joe: je jen jedna bible, a to starý a nový zákon ne? :O_o
09. 10. 2015 v 21:22Off-line BussterX  (103/130/150)
Felixiusi já k***uzuju křesťanskou církev prostě proto, že tady zaznělo že je lepší než islám, a to teda není
09. 10. 2015 v 23:09Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Jediný rozdíl mezi islámem a křesťanstvím je ten, že křesťanství vyspělo, i když s nechutí, ale přeci jen vyspělo a zcivilizovalo se. Ve své podstatě je to ale stejně dementní vymývárna a buzerace lidí, kteří nejsou na stejné vlně. :-P
09. 10. 2015 v 23:21Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
A nesmíš mít ani nečisté myšlenky, což pomyšlení na sex s chlapem je a nemyslet na sex s chlapem neumí žádný gay. Takže celibát pro gaye nejde, gay prostě nesmí žít, teprve potom křesťany uspokojí. :-P
09. 10. 2015 v 23:26Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
No ano, ale nečistá myšlenka na ženskou není takový problém, ale nečistá myšlenka na chlapa je zlo z pekla pekelného. :-P
09. 10. 2015 v 23:30Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Ďábel je v první řadě Bůh a jeho ovečky. :-P
09. 10. 2015 v 23:39Off-line BussterX  (103/130/150)
Jo, to je fakt, kdysi jsem četl úžasnou knížku, myslím že od Heinlein‎a (pozn. pro barbary: nezaměńovat s učitelem tělocviku Henleinem), kde byl Bůh jen jeden z bratrů, a náš pan biblický Bůh byl jen správce části vesníru a nad sebou měl šéfa... no a náš Bůh nebyl žádná ovečka, byl to zamindrákovaný zmetek a země byla vlastně zakázaný projekt kterým se seberealizoval... mno, a satan byl jeho protipól, on byl ten který Boha mlátil přes prsty a v podstatě bylo ukázáno, že všechny zákazy a příkazy bible neslouží k ničemu jinýmu než přes sexualitu ovládat lidi, a že jedině správné je dát průchod sexualitě bez zábran... máš chuť na dceru? no tak ji ošukej, když chce aji ona, máš chuť na svýho syna? jestli to chce aji on, tak no problem... zajímavá knížka, název bohužel nevím už
10. 10. 2015 v 00:21Off-line BussterX  (103/130/150)
Dejvide, většinu názorů a příspěvků o kterých tu v Poradně píšu, i když to tak v záplavě těch sraček co vypouštím nevypadá, tak jsou v jádru podloženy životní zkušeností buď osobní nebo zprostředkovanou, kupodivu je to tak i v tomto případě, a můžu ti říct, že někdy (NĚKDY) tzv morálka udělá v důsledku víc škody než užitku, vím přesně proč to říkám ale na skle už to pitvat nehodlám
10. 10. 2015 v 01:01Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
David: Jenže na sexu mezi příbuznými je postavená celá Bible, takže ať kušuje a nesnaší se moralizovat ohledně sexu. :-P
14. 10. 2015 v 18:00Off-line klasik76  (41/174/-)
Milý Richarde, křes´tan není svázán Starým zákonem, ten je součástí jiné víry.
14. 10. 2015 v 18:18Off-line BussterX  (103/130/150)
Mně je celkem u p***le jestli byly zástupy čarodejnic a kacířů upáleny zkurwenýma katolickýma mamrdama podle novýho nebo starýho zákona
17. 10. 2015 v 18:28Off-line Smajlinko  (28/183/82)
Kedze islam sa radi k abrahamovskym nabozenstvam kde je judaizmus a krestanstvo ktore vieme je proti gayom xD to iste aj islam :D
18. 10. 2015 v 05:32On-line Richard33  (44/185/80)
Klasik76: Takže desatero přikázání, které je podle mě součástí starého zákona není součástí křesťanství? Křesťané pokud vím uznávají reformu starého zákona zákonem novým, židé ne (protože jak říkám, by si museli přiznat, že si zabili mesiáše).
18. 10. 2015 v 13:48Off-line Smajlinko  (28/183/82)
Zidia maju len stary zakon krestania stary aj novy zakon
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload