Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Obtěžování ženou/ženami

14. 10. 2015 v 19:37Off-line Anonym
Jsem čistý gay. Jelikož to však na mě nebylo vidět a neříkal jsem to, tak mě v práci často obtěžovaly ženy. Zvláště, když byla oslava, nějaký ten alkohol, diskotéka apod. To se dělo v mládí, když mi bylo tak 18 - 34. Teď už naštěstí dají pokoj. Asi už nejsem tak atraktivní. Nebo mají větší respekt. Nevím. Každopádně kdysi jsem zažil různé "horké" chvíle. Např. mi jedna přiopilá vzala moji hlavu a strčila si ji mezi svá velká prsa a tlačila tak, že jsem se až dusil. Ostatní přihlížející (taky opilí) se smáli a povzbuzovali ji v tom. Nebo mi další žena sahala mezi nohy a chtěla dráždit. Jenže mi to erekci neudělalo, naopak, odpor. Nebo mě jiná žena obtěžovala napodobováním kopulačních pohybů. Taky se stalo, že mě jednou opilé ženy při tanci oblíčily v kruhu a musel jsem utéct oknem pryč. Také se mi stalo, že mě 2x obtěžovaly nadřízené. Jelikož jsem odmítl, tak se pak mstily. Ženy se dovedou mstít. Je možné, že bych se tomu vyhnul, kdybych byl vyoutovaný, tedy kdyby věděly, že na ženy nejsem. Jenže to jsem nechtěl. Také jsem se mohl vyhýbat všem mejdanům a řešit pouze pracovní věci a po práci hned domů. Ale byly to doby, kdy jsem chtěl s kolektivem dobře vycházet a zařadit se. Každopádně ještě dnes z toho mám trochu trauma. Mrzí mě, že jsem to musel podstoupit. Zajímalo by mě, zda i v dnešní době se toto děje, nebo zda někdo něco podobného zažil. Upozorňuji, že čistý gay to vnímá jinak než bisexuál. Pro bisexuála toto je legrace. Ale když jsi vyhraněný jen na kluky(muže), tak tě ženy nelákají, notabene dominantní ženy, ty už vůbec. A právě ty dominantní mi to dělaly.
14. 10. 2015 v 19:49Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Zazivam to v praci casto...akorat ne od kolegyn ale od klientek. vrcholem bylo pozvani na dovolenou do egypta od asi 50lete damy....to clovek obcas nevi jak reagovat......ale imaginarni zarliva manzelka zabira ve vetsine pripadu celkem dobre :-DDD
14. 10. 2015 v 23:18Off-line Bluefox  (37/198/93)
OP (Puk) má z tohohle přístupu evidentně deprese, ale já (protože to taky občas zažívám) si tohle svým způsobem užívám. :D Nejde totiž o to, že jsou to ženské, ale o to, že jiný člověk vůči vám vyzařuje zájem a to je svým způsobem balzám na jakékoliv chlapské ego.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
14. 10. 2015 v 23:19Off-line Bluefox  (37/198/93)
... které evidetně OP nemá, takže je to bez diskuze citlivá zženštilka, které se dotkne kdejaká pikačovina.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
14. 10. 2015 v 23:23Off-line esthetique  (41/-/-)
FForest.King: very funny
15. 10. 2015 v 00:17Off-line Anonym
Bluefox: Nemůže mít každý radost se zájmu druhé osoby a ne každý si ho užívá. Dítě si neužívá zájmu dospělého pedofila a ovce si neužívá zájmu zoofila. Žena si neužívá zájmu muže, co ji chce znásilnit. Stejně tak muž a to dokonce ani heterosexuální se neužívá zájmu ženy, která se mu nelíbí, nebo k ní má odpor. Tím spíše pokud se odmítnutá žena mstí v kolektivu nebo tě donutí odejít. Nerozumíš tématu, motáš do toho zženštilost. Zkus do toho zamotat rozum. Nebo pokud ho nemáš, tak mlč a nevyjadřuj se.
31. 12. 2015 v 21:45Off-line Anonym
Brutální chování holky vůči klukovi
http://tv.blesk.cz/…potazal.html
31. 12. 2015 v 23:08Off-line Bready  (26/183/74)
Obejmi me
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload