Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Oblečení

17. 10. 2015 v 13:52Off-line Anonym
Ahoj, mám otázku. Jaké máte rádi oblečení, buď pro sebe nebo na někom?
Jaké obchody by jste mohli doporučit? Oblečení od spodního prádla až třeba po nějaké bundy - mužské i dívčí.

Např. těsné oblečení (kalhoty, trička, atd...)


Mě se třeba líbí:

spodní prádlo:
http://i01.i.aliimg.com/…Air-Jock.jpg

džíny:
https://c2.staticflickr.com/…e80c7f_b.jpg
17. 10. 2015 v 14:00Off-line Anonym
Hmm, tak obrázky nwm proc, ale nenačítají se ..

spodní prádlo - jocksy andrew christian ( http://www.pradlo-amira.cz/…istian-ac70/ )

džíny - nějaké těsné, skoro až legíny
17. 10. 2015 v 18:49Off-line MichalPun  (26/180/85)
Legíny jsou fajn :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 10. 2015 v 19:37Off-line Toom  (26/176/70)
Noo, džíny musí bejt úzký, trička a košile akorát, nebo spíš volnější a spousta svetrů a ty musejí byt oversized...a všechno tmavý, max povoleny barvy jsou tmava syta zelena, Modrá nebo fialova. ..a to jsem asi tak ve zkratce Já :'D...hřích je tričko s límečkem, který spalte jestli ho máte. ..trička s napisama jsou taky trošku retardovany jestli k tomu co je tam napsaný nemate nejakej vztah. ..když už nějaký potisky, tak jsou boží takový ty retardovany věci kde je třeba kočka v bu***u letici vesmírem. ..proste takový ruzny sračky :'D...spousta věcí je variabilních podle toho co se vam libi, ale ten začátek my ho proslovu je krucialni dogma :'D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 10. 2015 v 20:50On-line kloudik  (38/182/80)
Barva černá nebo bílá a hlavně to musí být volný i když zrovna poklopec u kolen fakt nemusím,ale aby to bylo pohodlný.vyhraněnej styl nebo obchod nemám,stačí aby se mi to líbilo a cítil sem se v tom dobře
17. 10. 2015 v 23:35Off-line Anonym
Narazil jsem na Onesie (co si o něm myslíte), dá se nosit i po venku, do školy nebo do města ? a né jen na doma nebo jako pyžamo ?

při prohlížení netu se mi zalíbili:

http://www.amazon.co.uk/…p/B00I0V3JKE

http://www.kezkez.com/…3-1638-p.asp

A další třeba galactic onesie :)
17. 10. 2015 v 23:38Off-line Toom  (26/176/70)
Noo tak to asi vůbec :'D...onesie jsou jenom na doma...jakože nejlíp když je zima a s horkou čokoládou v ruce a na vánoce...do města s e s tim moc nechodí hele :'D
17. 10. 2015 v 23:54Off-line Anonym
U nás ve škole v tom jeden týpek chodil (měl ho nějaký uplý, ale ne těsný) a musím se přiznat skoro většinou když jsem ho viděl tak se mi postavil.
A říkal jsem si, že bych ho omr... kdybych to neměl do p***lky radši a on neměl holku.
18. 10. 2015 v 01:58Off-line Anonym
Co by jste si vybrali radeji jocksy nebo něco podobné suspenzoru ?
----------------------------------------------------------------------------
Pak bych chtěl poprosit o radu co si oblect od ponožek po bundu.

Vzal bych si na sebe asi jocksy andrew christian ac70, ponožky az ke kolenum, tricko nebo tílko červené nebo červeno růžové hlavně těsné, pak červeno - černá kostkovaná košili, potom nějaké uplé (né primo tesné) rifle. Nebo místo riflí .. legíny porádně tesné (černé).

A dál už nwm co.

Chtel bych radu jake varianty barev, co si vzit na sebe dal po těchto vecech, ale hlavně aby v základu zustali jocksy andr...., ponožky, tricko, tilko, kosile(kostkovaná), rifle a legíny. Tak aby to nebylo jen červené nebo růžové .. kosile a tricko, tilko klidně.


PS: Jestli víte i obchody (popřípadě obchody kde jsou tyto věci levně).
18. 10. 2015 v 11:26Off-line Anonym
Jak obchody neexistují.. obchody s oblečením snad ano.. (tak bych chtěl poradit třeba 2, které jsou dobré).. nwm jestli třeba New Yorker.. nebo něco jiného ?
18. 10. 2015 v 11:35On-line klucinek  (33/176/75)
Jak to tak čtu ty by jsi měl spíš navštívit obchod s OPP....
18. 10. 2015 v 11:44Off-line Anonym
No nwm, ale urcite to není tak hrozne ze bych musel do OPPcka :)
18. 10. 2015 v 22:38Off-line Betonica  (39/191/93)
House, H&M, Reporter, Cross, Baťa, Tatuum, Cropp, F&F, Reserved, Alpine PRO, Nord Blanc, ...

Obleceni mam rad pohodlne, prirodni materialy, bez velkych vzoru a napisu. Na sobe i na druhych ocenuji stridmost, tj. obleci se s ohledem na prilezitost. Tedy do prace smart casual, do posilky klidne teplaky, na spolecenskou udalost oblek.

At tak ci tak, obleceni musi byt ciste, nepotrhane (nechapu modu roztrhanych jeansu...), zahalujici intimni mista a primerene veku.
18. 10. 2015 v 23:15Off-line Anonym
Taky nemám rad potrhané oblecení, pokud to tedy nemá na sobe pekna holka.

Je mi pod 20let proto rád experimentuji s oblečením tedkom sem se zameril spise na to uple az těsné.

Ale zas taky když si uz vybíram nejaké to obleceni nemusi tam byt prilis chemie a nebo nemusi to byt napriklad kozené.., ale když se tam nejaky ten kozeny prvek vyskytne taky nevadí :)
19. 10. 2015 v 22:32Off-line Anonym
Ale já věřím tomu, že se daji sehnat i nekde tady.

Muj spoluzak (heter.) ma sice holku a chova se spis jako by byl gay, ale to jen protože jsme trida 31 kluku a zadna holka .. tak si dela s dalsima srand**karama .. prcu. Zacal nosit černé super slim rifle (je docela hubenej, řekl bych ze ma tak do 58 kg), když jsem to poprvé na něm vydel tak jsem mu hned řekl proc si rovnou nekoupil legíny.

No takze, pokud je nemel koupene přes internet tak se daji urcite takove věci nekde koupit.
19. 10. 2015 v 22:56Off-line Anonym
Měl bych dotaz ... tak na Všechny i na toho kdo do tohoto temata jen tak ze zvedavosti nahledne, jake máte rádi oblecení. Na ven, na doma, do skoly, do prace, města nebo napr. před sexem (při sexu) ?

Je jedno jestli je to jenom napr. spodni pradlo, legíny, kratasy, kalhoty, tricka, cepice, jump suit, atd..

Proste nejake obleceni ve, kterem se citite dobře a nebo rádi na nekom vidíte :)
20. 10. 2015 v 19:47Off-line marek_markus_merecek  (24/172/60)
Hlavní je aby to bylo značkový a sexy :p
20. 10. 2015 v 20:38On-line klucinek  (33/176/75)
Kecy... mě poslali tudle tak těsný montérky až to hezký nebylo...
20. 10. 2015 v 20:49Off-line marek_markus_merecek  (24/172/60)
A proto je nejlepší to kupovat z originálních stránek dané značky, nebo jezdit do Londýna a nákupy :)

Ale i v ČR se dá sehnat kvalitní oblečení,jen člověk musí vědět kde.
20. 10. 2015 v 20:51On-line klucinek  (33/176/75)
V OPP vždy koupim orego...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload