Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vyšetření u doktora

18. 10. 2015 v 22:33Off-line Anonym
Komu už lékař vyšetřoval prstem konečník? u jakých onemocnění se toto vyšetření provádí?
05. 11. 2015 v 04:51Off-line Betonica  (39/191/93)
Nic to neni. Sundas si gate a spodky, predklonis se nebo si te lekar necha vyskocit na luzko, ka kterem bude takova bedna, pres kterou si tak trochu lehnes. Vezme si rukavice a vazelinu. Jednou rukou ti odtahne pulky od sebe, jednim prstem na druhe ruce bude krouzivymi pohyby hmatat v konecniku, nahmata prostatu, vysetri sverac... Cele je to otazka minuty, dvou.

Trochu jsem se u toho stydel, ackoli konecnik mame vsichni, i zeny. Nakonec to ale nebyla zadna divocina.
05. 11. 2015 v 08:14Off-line gin  (63/184/120)
Jenže ženy nemají prostatu, tak se jim takovéto vyšetření nedělá.

Měl jsem jinde ještě jeden speciální dotaz na tebe, psal jsem to už na vláknu: smrdí mi: jenomžes tu nebyl a tak to zapadlo zase dolů.

Jsem zvědavý, jaké sarapatičky na to doporučuje ten doktor ze Zábrdek, co se dají koupit v lékárně. Já to osobně nepotřebuju, jenomže provozuju určitou internetovou poradnu a tak bych ty názvy potřeboval vědět. Včera jsem se na to ptal své uroložky, a ta mi řekla, že je to nesmysl, že takové prostředky jsou pouze pro ženy. Jenže na ní nedám, už hodně mamin si na netu na ní stěžovalo, jak mengelsky zachází s předkožkama jejich synků.
05. 11. 2015 v 16:47Off-line BussterX  (103/130/150)
Jestli by nebylo lepší, kdyby internetové poradny zakládali odborníci, poradna kde mi včelař bude radit jak nejlépe šlechtit růže asi není upe vpoho
05. 11. 2015 v 20:41Off-line gin  (63/184/120)
@BussterX:

To by ses divil kolik cvachoviny jsem viděl v takových poradnách, kam píšou ti tví "odborníci."

Proto se ptám Betonicy, protože chodí k vyhlášenému urologovi v Brně.
Zjišťoval jsem si reference na toho doktora, všichni ho hodně chválili a každý chce k němu chodit. Četl jsem, že jediný problém je, že se člověk dříve dostane na audienci k Baracku Obamovi než k němu na řadu po objednání. Takový má nával pacientů. Ten doktor nemá vůbec zapotřebí hrabošit body na zbytečných obřízkách a už vůbec nemá čas psát nejapné cvachoviny na internetové poradny, jako ti tví "odborníci".
05. 11. 2015 v 20:59Off-line BussterX  (103/130/150)
Od seriozní poradny očekávám seriozní rady, ne emotivní zaujaté agitační bláboly plné výrazů jako obřízková mafie či hraboši bodoví
05. 11. 2015 v 21:31Off-line gin  (63/184/120)
Já si ty obraty nevymyslel, viděl jsem je, zalíbily se mi, a tak je používám. Ve fórech pro maminy, kde jsem velmi aktivní však radši ne.

Neboj, pro mne je profesor Max Stehr, přednosta dětské urologické kliniky auto***a, ne však doktor z okresní nemocnice, který je tam v hierarcii lékařů na posledním místě, hlavně že píše cvachoviny na net.

Proto jsem se ptal Betonicy, který chodí k vyhlášenému urologovi.
05. 11. 2015 v 21:45Off-line BussterX  (103/130/150)
Slovo "používám" nahraď slovem "nadužívám" a bude to bližší realitě, stejně tak uživatel akutol kterej když píše o třech sluníčkářích tak u každýho jména vždy a zásadně individuálně napíše "neomarxista" tak jako se třeba užívá titul před jménem... nesnáším fanatiky jakéhokoliv "vyznání"
06. 11. 2015 v 03:11Off-line radomir  (40/183/75)
Gine, tys mě teda pobavil, že prý se ženy per rectum nevyšetřují:-D, a to proto, že nemají prostatu. Tak věř, že při náhlé příhodě břišní ti dr ten prst do zadku strčí, bez ohledu, jestli jsi holka, nebo kluk. U holky taky třeba v případě mimoděložního těhotenství třeba... V případě, že je panna, taky se vyšetří takto - zejména u velmi mladých dívek. A myslíš, že hemoroidy mají jen chlapy:-D?
06. 11. 2015 v 08:07Off-line gin  (63/184/120)
Já myslel kvůli prostatě. Mně to nikdy z jiného důvodu nedělali. A to jsem byl dvakrát na kolonoskopii.
14. 12. 2015 v 17:01Off-line Anonym
¨trošku nepříjemné vyšetření...
11. 11. 2021 v 20:10Off-line tatrman  (27/-/-)
Anonym NOVÉ
Komu už lékař vyšetřoval prstem konečník? u jakých onemocnění se toto vyšetření provádí?

tak nově už i u psychiatrického vyšetření...
https://www.youtube.com/watch?…
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload