Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak se vyrovnat s rozchodem?

23. 10. 2015 v 22:09Off-line Anonym
Ahoj, nadpis dotazu asi říká vše. Téměř dva roky jsem žil s báječným klukem. Bydleli jsme spolu, milovali jsme se (aspoň to jsem si myslel). Jasný, náš vztah měl mouchy, někdy i větší, ale vždycky jsme se přes to nějak přenesli. Ale najednou je konec. Je to už měsíc, ale nemůžu se odpoutat. Vidím ho všude. Jak si svojí vůni ukrýval za zrcadlo v koupelně, jak se dlouho sprchoval a mě to štvalo, že plýtvá vodou. Jak jsme se hádali, zda větší nebo menší myčku, zda ten obrázek dáme výš nebo níž... Nevím, co teď. Nejvíc mi chybí jeho objetí večer v posteli, když se nemůžu k němu přitulit... Jsem zralý na cvokhaus. Začal jsem sportovat, rekonstruovat, v práci mám milion přesčasů... prostě cokoliv, abych na něj celý den zapomněl. Ale večer to na mě vždycky dolehne. Zezačátku jsem ho bral jako kamaráda, chvilkový vztah...ale vyvinula se z toho racionální, hluboká láska...myslel jsem že spolu budeme až do smrti. A ono nic. Jak dál?
23. 10. 2015 v 22:21Off-line Andrew42  (24/-/-)
Hochu jediný co ti pomůže ,je čas, Čekat ,chodit jak jinak mezi lidi a zase se objeví někdo takový. Já vím ,je mi teprve 16 takže o takových věcech ještě mnoho nevím ,ale něco takového se stalo i mne a věř i já ho všude měl, všude byl ,ale po nějakém časem ,prostě to z tebe vyšumí ,ano jednou začas si na něj vzpomenu ,ale to je vše no . Vždy se najde další koho budeš milovat ,vždy. :D
23. 10. 2015 v 22:30Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Měl jsem to samé, jen to trvalo ještě o rok dýl, takže to bylo ještě silnější a ještě bolestivější. Děláš to ale dobře, přesně tím jsem se řídil taky - co nejvíc se zaměstnat. Buď s kámošema, ale i tak je jasný, že času, kdy jseš doma sám a dolehne to na tebe, se nevyhneš. Tohle všechno po čase odezní, urychlit se to nedá, jen nějak vydržet ;-)
24. 10. 2015 v 12:53Off-line onlip  (60/180/84)
Hlásím se do klubu. Už se znám, to je na tři roky. Něco přes rok mám za sebou, za chvíli budu v poločase, zbytek už nějak uteče :) Nemyslete, že to je s vyšším věkem snazší, spíš naopak. Člověku je trapné, že se chová jak na střední: Kdykoli vidím auto podobné jeho, naskočí mi husí kůže. Hledám za volantem jeho zlatou hlavu. Místa, kde by se mohl objevit, zkoumám zvlášť pozorně. Jdu na procházku se psy a vždy znovu vidím, jak se nahý chystá ke skoku do rybníka. Myslím, že se tomu říká sypat si do ran sůl. Všichni máte samozřejmě pravdu, že je třeba se zaměstnat jinými činnostmi.
24. 10. 2015 v 13:12Off-line Centaur  (43/177/-)
Kdyby jste tak neprožívali detaily měli by jste nárok na dlouhé vztahy. Vám ale vadí malichernosti a proto nemůžete s nikým být dlouho.
24. 10. 2015 v 13:38Off-line Centaur  (43/177/-)
Co máte dělat je jednoduchý, říct si do zrcadla, že jste zase někoho od sebe dobře vyštvali. Kdy se konečně poučíte ze svých chyb ví pánbu. V zaměstnání ani přesčasy vám nepomohou k tomu, aby jste měli stále před očima, že jste to vy kdo nemá už nic.
24. 10. 2015 v 18:32Off-line BussterX  (103/130/150)
Centus: moudré řeči a je na nich hodně pravdy, ty mluvíš jak kdybys byl 10 let v harmonickém vztahu... můžeš nám prozradit jsi-li ve vztahu a jak dlouho? :*
24. 10. 2015 v 19:05Off-line Centaur  (43/177/-)
Mirek.H : právě ty detaily boří vaše vztahy. Co jiného by jeho vztah taky ukončilo leda smrt ? Do dvou let už nemáte nic, protože řešíte jen partnera. Vidíte pak všechno špatně a ztrácíte motivaci. Najdete si pak jinou kořist a děláte opět ty stejné chyby aniž by jste se poučili. Padáte pořád do stejné smyčky a ještě se tomu divíte ? Co bys rád věděl ty chyby ? Stačí to číst tady a hned vidíš ty chyby. Pak si myslíte, že snad prací , žrádlem nebo jinými americkými způsoby zapomenete, ale to je jen váš osobní pocit útěchy.
24. 10. 2015 v 19:09Off-line Centaur  (43/177/-)
Buřt: Na to nemusím mít 10 let, abych měl pěknej vztah. Ke vztahu musíte mít povahu a předpoklady, to je základ. Umět se vztahem zacházet, aby pak z toho nebylo zapotřebí se dostávat výše zmíněnými praktikami.
24. 10. 2015 v 19:17Off-line Centaur  (43/177/-)
Právě ten workolholismus vám pak dá pořádně znát jak jste sami. Vidí to i ostatní jak jste si něco zpackali, vracíte se domů zničení a tím spíš si to stěžujete. Ale to je váš trest za to jaký jste byli sobci.
24. 10. 2015 v 19:47Off-line BussterX  (103/130/150)
Tak kolik, 2 roky, 4, 5? kolik let jsi ve vztahu?
24. 10. 2015 v 20:01Off-line BussterX  (103/130/150)
Cent: můj vztah smrt ukončila, to víš... pak jsem se ještě zamiloval sem tam ale už to není ono, jsem nějakej citově placatej už, už to není ono, už se nedokážu dávat, a neláká mně představa s někým žít nebo chodit, nějak mně to přešlo ta potřeba po jisté vyčerpávající zkušenosti, a to mi přineslo klid, samotářství není pro každýho ale je to příjemný způsob bytí pro určitý povahy... ale cente, nevíš tady o těch klucích nic, a šmahem všem předhazuješ že jsou všichni sobci a že se jim kvůli tomu rozpadl vztah... kente jak můžeš takto globálně uvažovat o všech? to seš nějakej bůh nebo tak něco?
24. 10. 2015 v 20:10Off-line Centaur  (43/177/-)
Měl sem vztah 8 letej , nám ale umřel pes bylo to hrozné a Přítel se z toho zbláznil. Od tý doby jsem se taky už tak nezamiloval. Ale nikdy jsme se nehádali o věci jako se kluci hádají ted. To, že by byl někdo z nás treba 2 hodiny v koupelně no a co ? To je snad důvod k rozchodu ? To jsou blbosti a ne důvody. To musí být sakra důvod k workoholismu. Proč bych měl být bůh ? Prostě neumějí vztah udržovat natolik, aby byli štastní. Tot celá věda a hledají každý měsíc nové a nové a zažívají smyčku, ze který se neumějí dostat.
24. 10. 2015 v 20:19Off-line Centaur  (43/177/-)
Jsou to sobci jeden vedle druhého , neznají vůbec hodnoty natož opravdové důvody k rozchodu. Jsou jako by by právě vylezli z kopírky. Stejní a zase stejní. Ničím neumějí zaujmout , bez osobnosti bez logiky. Pustí a prázdní. Podle toho také mají vztahy.
24. 10. 2015 v 20:57Off-line Centaur  (43/177/-)
Kvalita vztahu není o tom kolik let trvá, ale o tom jaký je a kolik lásky má. Vztah není kalkulačka na roky a dny. Kvalitní vztah je i o tom,, aby jsme ani po rozchodu nelitovali ničeho a byli rádi, že jsme něco hezkýho prožili a že se z toho nemusíme léčit workoholismem, aby jsme zapomněli. Kluci ted mají jeden zásadní společný rys, zapomenout na předešlé vztahy. zazdít všechny vzpomínky, aby se nemuseli vracet ke vztahům. Pořád navazují nové a nové, jako kdyby jim pořád nic nebylo vhod. Kolik lidí, kteří někoho hledají má pocit , že toho samého člověka na schůzce viděli už několikrát před ním ? Moc jich asi nebude, protože kluci se od sebe mentálně moc neliší.
24. 10. 2015 v 21:14Off-line BussterX  (103/130/150)
No asi bůh seš teda, protože jak jinak bys mohl vědět, že tu nesjou třeba kluci kteří měli dycky smůlu a seznámili se s někým s kým se ten vztah ani nedal udržet? jedna kamoška měla dar narazit dycky na z**da, normálního chlapa nebyla schopná nikdy sbalit... přitahoval ji prostě podvědomě určitej typ chlapů a ti se pak dycky projevili jako zmetci... perla byla když jí týpek požádal o ruku a za týden jí psal z USA už jako ženatej s jinou babou : )) to se fakt stalo, nedělám si p***l : ) někdo má prostě smůlu
24. 10. 2015 v 21:23Off-line Centaur  (43/177/-)
Proč se ptáš na roky ? Myslíš že vztah na své kvalitě závisí na tom kolik let trvá ? Proč tolik kluků naráží na ty z**dy ? Protože si neumí vybrat a neumí se orientovat . V hledání vztahu vypnou totiž mozek , vypnou všechny radary, protože vidí jen jestli má tetování , jakou muziku má rád atd. Začne si vybírat ve finále podle naprosto povrchních hodnot. Pak ale tady brečí a najednou ze sebe dělají jak jim o ty hodnoty jde. Kdo na to z nás skočí ? Litovat je ? Za co ? Za jejich smůlu kterou si nasmolili sami ? At si zapomínají workoholismem ale koho tím chtějí dojímat ?
24. 10. 2015 v 21:27Off-line Centaur  (43/177/-)
Mirek.H : To je nejlepší způsob jak omluvit svou jednoduchost tím, že někdo někoho nepoznal. Tak at píší jinak, co dává hlavu a patu a já si nebudu myslet že to myslí tak jak to vidím ted. Já nesnáším zase typy, kteří se omlouvají tím že je někdo nezná.
24. 10. 2015 v 21:34Off-line Centaur  (43/177/-)
Omyl nepostupují tak odpradávna, ale postupují tak teprve v posledních letech. To jsou novodobé postupy nikoli staré. Když nejsou bez chyb tak jak je možné, že nikoho neudrží u sebe ? Proč musí své selhání léčit v práci ?
24. 10. 2015 v 21:36Off-line Centaur  (43/177/-)
No tak mi pár takových nemalicherných příkladů uveď at se pobavím . Co bude první ? Že tráví 3 hodiny v koupelně ?
24. 10. 2015 v 21:37Off-line BussterX  (103/130/150)
Cente já nefungoval podle "radaru" když jsem šel do vztahu... prostě jsem se zamiloval a tečka... když se zamiluješ tak neřešíš... jestli jdeš do vztahu s partnerem kterej musel projít výběrovým řízením na "pozici partner na plný úvazek" tak asi to může zajistit ideálního kandidáta ale takhle nefunguje většina lidí, jen psí čumáci
24. 10. 2015 v 21:40Off-line Centaur  (43/177/-)
BussterX : Ale ano, dřív to totiž bylo snadnější se zamilovat bez radaru, bo nikdo tak dementně neuvažoval jako je to ted. Ted ale ty radary jsou nutné zapnout a kluci to neumí. A tím že se to neřeší jsou ted tam kde jsou.
24. 10. 2015 v 21:42Off-line Centaur  (43/177/-)
Mirek.H: Tak at to autor vysvětlí, co k tomu vedlo a budeme o něco chytřejší
24. 10. 2015 v 21:45Off-line Centaur  (43/177/-)
Takhle to vypadá, že si to spískal sám a ted pláče ....opět anonym
24. 10. 2015 v 21:47Off-line BussterX  (103/130/150)
Cent: četl jsi co napsal? toto: ". Nevím, co teď. Nejvíc mi chybí jeho objetí večer v posteli, když se nemůžu k němu přitulit... Jsem zralý na cvokhaus. " ... jak ti tady pomůže tvůj radar vole
24. 10. 2015 v 21:49Off-line Centaur  (43/177/-)
Jo ale proč mu to chybí ? To už nenapsal raději . Z toho asi plyne, že si něco nadrobil a ted neví co s tím.
24. 10. 2015 v 21:51Off-line Centaur  (43/177/-)
Buřt: Ten radar byl myšlen v oblasti seznamování, čti zas co píšu já.
24. 10. 2015 v 21:53Off-line Centaur  (43/177/-)
Mirek.H : Tím hůř kdyby psal celý příběh a nebyl anonymní bylo by to taky o něčem jiném
24. 10. 2015 v 21:55Off-line Centaur  (43/177/-)
Takže já si počkám do zítra na celý příběh, protože z tohoto se nedá nic. Bud napíše jak to bylo od začátku do konce a nebo at si počká na rady těch co jim stačí jen začátek.
24. 10. 2015 v 21:56Off-line Centaur  (43/177/-)
Naschle zítra
24. 10. 2015 v 22:05Off-line BussterX  (103/130/150)
On se hlavně potřebuje vypovídat, težce nese rozchod, a PROČ nedopadl ten vztah nemá absolutně význam, je to jedno a o to tu nejde vůbec, jde o to že ten kluk nemůže dostat z hlavy toho svýho ex.. ovšem kentusovi je hned vše jasný, ani ten příběh znát nepotřeboval aby tu začal spřádat nějaký sračky o radaru kterým je on, centus vybaven na rozdíl od prostých smrtelníků a ble ble ble, kentus ty seš samolibej kůň ... on se neprosil o analýzu jejich vztahu, ale řeší jak se vyrovnat s rozchodem
25. 10. 2015 v 15:55Off-line Centaur  (43/177/-)
Buřt: Tak at se vypovídá s tebou, dej mu radu a nek***izuj zas mé rady laskavě. Ale pokud kvalita vztahu místo zdravé intuice a rozumu závisí na létech strávených ve vztahu pak tím samolibcem budeš ty :-D Někdy nevím jestli to děláš schválně, aby ses zařadil do kategorie Teen nebo jestli jsi fakt takový Ťulipas :-D Čeho se dá u tebe všimnout je i to, že když dojde na lámání chleba tak sklopíš hlavu, omeleš to frajeřinkama a deš jinam. :-D
25. 10. 2015 v 16:17Off-line BussterX  (103/130/150)
Hej kentus, nějak sem si nevšim že bys mu radil, akorát jsi začal žvanit že nikdo kromě tebe neumí navázat ten pravý vztah a začal si řešit PROČ mu ten vztah podle tebe nevydržel, ale na to se nikdo neptal... on se ptá jak se vyrovnat se ztrátou a ne jak navázat ten jedině správný vztah dle doktora centusa...
debata se jmenuje "Jak se vyrovnat s rozchodem?" , nejmenuje se "prosím co mám dělat aby mi vydržel vztah"
25. 10. 2015 v 16:26Off-line Centaur  (43/177/-)
Buřt: Já jsem nikde netrvrdil, že kromě mě nikdo neumí navázat ten pravý vztah to jsi si trochu ted přidal mírné fantazie na můj účet nezdá se ti ? Ty neumíš číst nebo jsi línej ? Jestli tě nezajímá co píšu tak se prosím neoháněj tím co se ti právě hodí, protože to už je slovíčkaření a na to nemám náladu.
25. 10. 2015 v 16:33Off-line Centaur  (43/177/-)
Buřt: Nedal jsi žádnou radu do kupy, ale co napíšu já to řešíš s chutí, ale jen do té doby než se smíříš s tím, že je to nad tvé průměrné chápání. Jak se vyrovnat s rozchodem, když nenapsal celý příběh jak to bylo, zní zatím jako přihlouplé brečení holky, co si podělala vlastní vztah. Na to je jediná rada. Nebejt kráva příště.
25. 10. 2015 v 16:38Off-line BussterX  (103/130/150)
Centus - tady se radit nedá, s tím se musí vyrovnat každej sám, spíše cítil potřebu se vybrečet veřejně, dostat to ze sebe, ovšem přispěchala tupá pražanda ve značkové čepičce která howno zná ale všemu rozumí a začala okamžitě žvanit že to jistě nebyl kvalitní vztah... ty jedna blbá krávo omezená, mám tě už fakt plný zuby
25. 10. 2015 v 16:47Off-line Centaur  (43/177/-)
Buřt: Chtít radu bez brekotu je rozdíl což zas nechápe ten tvůj slepičí mozeček . Kvalitní vztah to rozhodně nebyl to pochopí i ten největší zabedněnec kromě tebe, který bude raději dál řešit bezvýznamné k***tiny než, aby zapl mozek do fáze aktivní logiky. Kopeš zbytečně kolem sebe.
25. 10. 2015 v 16:55Off-line BussterX  (103/130/150)
Ty tupý bezmozku s inteligencí plže, jak souvisí kvalita vztahu s vyrovnáním se s rozhodem ty imbelcilní prvoku?
25. 10. 2015 v 17:04Off-line Centaur  (43/177/-)
Hodně, ale na to ty nemáš abys pochopil, bo jsi stupidní hovado co neumí ani argumentovat bez toho abys nebyl za i***ta, který neumí dát do hromady jednu jedinou logickou větu. Nechceš jít raději do jiného tématu, které ti je mentálně primitivně hodno ?
25. 10. 2015 v 17:10Off-line BussterX  (103/130/150)
LOL ... hlupáčku zato ty jsi mu poradil úžasně: "Co máte dělat je jednoduchý, říct si do zrcadla, že jste zase někoho od sebe dobře vyštvali. Kdy se konečně poučíte ze svých chyb ví pánbu"
25. 10. 2015 v 17:16Off-line Centaur  (43/177/-)
Ano, protože je to pravda , proč jsou rozchody ? Protože se dělají zbytečné chyby a když si s nimi neumí dva poradit a vyřešit je, pak je to další chyba. Hlupák je ten, kdo se nechá o vztah připravit pokud mu na něm záleželo. To je na tebe ovšem vysoká škola , protože patříš k těm, kdo raději budou kolem sebe kopat, abys zamaskoval svoje hlupáctví.
25. 10. 2015 v 17:18Off-line Centaur  (43/177/-)
Další otázky ?
25. 10. 2015 v 17:19Off-line BussterX  (103/130/150)
On se tě ale neptal na to proč jim vztah nevydržel ale jak se s tím vyrovnat, omezený prvoku :P BTW nesnaž se působit jako intelektuál nadužíváním cizích slov když je ani neumíš poskládat do logicky správnýho celku, ten tvůj výpotek té nervové uzliny která ti nahrazuje mozek "... mentálně primitivně hodno" je taková kravina že to jen ukazuje v plné nahotě tvou tupost
25. 10. 2015 v 17:24Off-line Centaur  (43/177/-)
A já na to také odpovídám jak se s tím vyrovnat. To je tvá tupost, že si z toho neumíš udělat odpověď, která z toho pramení. Na kolik dní tě bude ještě bavit ze sebe dělat tady hysterku ?
25. 10. 2015 v 17:27Off-line BussterX  (103/130/150)
Oki, kde se ve ve větě "Co máte dělat je jednoduchý, říct si do zrcadla, že jste zase někoho od sebe dobře vyštvali. Kdy se konečně poučíte ze svých chyb ví pánbu" skrývá rada, jak vyhnat z hlavy kluka který mu po rozchodu chybí... jsem blb, vysvětli mi to, láčkovko
25. 10. 2015 v 17:29Off-line Centaur  (43/177/-)
Mám ti vysvětlovat to co už je vysvětlené ? Z jaké pomocné školy tě vyhodili ?
25. 10. 2015 v 17:30Off-line BussterX  (103/130/150)
Já tam akorát vidím škodolibost, ať hledám jak hledám, nic jinýho tam není... za prvé nevíš jestli ho od sebe vyhnal, nevíš nic, a za druhé i kdyby byl rozchod jeho chyba, tak to že si řekne před zrcadlem že je p**a mu asi duševní klid nevrátí... děláš akorát chytrýho a howno
25. 10. 2015 v 17:31Off-line BussterX  (103/130/150)
P**o tebe by měli naložit do lihu a vystavovat jako archetyp pražáka....
25. 10. 2015 v 17:38Off-line Centaur  (43/177/-)
Mě ale nezajímá co tam vidíš ty, tebe by mělo zajímat proč napsal téma tak aby byl za oběť jen on a proč to napsal s takovou sebelítostí. Co zatím bylo už nenapsal. Z toho plyne, že by měl odpověď jak se s tím vyrovnat hledat u sebe v první řadě. Jak poradit klukovi, který dopustil, že se mu zhroutil vztah když napsal jen toto ?
25. 10. 2015 v 17:47Off-line BussterX  (103/130/150)
A co když to tak je? jak víš že ne? tyvole dostal jsem chuť mít tě uvázanýho ve sklepě, bičovat tě přes chodidla a sypat do těch ran sůl.... nedámě sado maso pepíku ? :*
25. 10. 2015 v 17:47Off-line Centaur  (43/177/-)
Proč by mě měli naložit do lihu a vystavovat jako archetyp Pražáka ? Jen proto že ti nestačí moje odpověď k tématu, které není kompletní ? Já myslím, že Praha s tím nemá co dělat ani místo. Připadá ti to chytré si mě dobírat kvůli tomu, že jsem z Prahy a že ti pražské odpovědi a názory neladí k tvému místu bydliště ?
25. 10. 2015 v 17:48Off-line BussterX  (103/130/150)
Protože že seš jak ty postavičky z toho panoptika pražských pepíků o kterých píše už Hašek
25. 10. 2015 v 17:52Off-line Centaur  (43/177/-)
Tak to mě docela mrzí, protože já ti tvoje místo bydliště taky nevyčítám tady. Já myslím, že začínáš útočit a že už ti ani tak nejde o téma tady. Jeli to z tvé strany ještě o tématu této diskuse.
25. 10. 2015 v 18:00Off-line BussterX  (103/130/150)
No přiznávám že od doby cos vytrolil vlákno tematicky věnované mně a způsobils jeho smazání tě nesnáším, což je asi 2 dny :*
25. 10. 2015 v 22:33Off-line BussterX  (103/130/150)
Mirek: jo, přesně to se snažím sdělit kentusovi celou dobu, furt dokola až do úplného vytočení - mého,,, přeju pevný nervy až ti začne kentus tvrdit že aby mu mohl poskytnout radu a útěchu, musel tu příčinu prostě rozpitvat a obvinit toho kluka že si neumí udržet vztah protože prostě on má ten dojem
26. 10. 2015 v 17:34Off-line BussterX  (103/130/150)
Nemyslíš Cheirona náhodou, toho napůl chlapa napůl dobytek, známého též jako kentaur? 8)
26. 10. 2015 v 18:15Off-line BussterX  (103/130/150)
Na tom obrázku se chová k achilovi nějak příliš důvěrně :/
28. 10. 2015 v 00:00Off-line esthetique  (40/-/-)
"hluboka, RACIONALNI LASKA" je asi stejny nesmysl jako CITOVY SEX... jinak co s tim delat? nic. pockat par let a ono to prejde.... a mezitim vyplnit uvolneny prostor novyma objevama.... ale vzdy bezpecny sex... GOOD LUCK!
03. 10. 2016 v 19:27Off-line takypedro  (43/171/73)
Podle mentální úrovně ty rozchody tady vypadají
04. 10. 2016 v 17:24Off-line onlip  (60/180/84)
Dnes jsem svého drahého potkal, i když jsem ho viděl jen přes okno jeho auta, i s jeho holkou. Uplynula má odvykací lhůta, 3-4 roky, která mě vyvázala z pout. Až jeho svetr mi připoměl, co kdysi bylo. Už jsem si zakázal otevřít soubor jeho fotek.
04. 10. 2016 v 20:17Off-line takypedro  (43/171/73)
Hele, nesmíte to tak prožívat kluci, jsme chlapi a né ufňukané plemeno, hlavu vzhůru a hrr do dalšího kola. .....
05. 10. 2016 v 07:11Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Je to rok. Snad už je Ti líp.
05. 10. 2016 v 08:09Off-line LIBORDROBIL  (100/-/-)
V květnu letošního roku si pro mého partnera přišla paní Zubatá, stále se z toho nemohu dostat, schází mi tu všude - v domě, na zahradě i v posteli, ach jo, život je nefér - tak jsme se měli rádi a vše bylo skvěle, měli jsme harmonický život bez hádek, s porozuměním jeden pro druhého a najednou ne konec, nic, prázdnota. Nemám pro co, koho žít, nic mně nebaví ani jíst, ani vařit ani nic. Jen chodím na pár hodin do práce a top je vše :-(
05. 10. 2016 v 17:38Off-line takypedro  (43/171/73)
Libor:to chápu, je to moc těžký, nedovedu si to představit, ale nic nekončí, smrt je jen další začátek, věř mi,musíš hledat a jít dál, život je jen iluze, to pravý kouzlo teprve příjde. ..
15. 10. 2016 v 23:30Off-line takypedro  (43/171/73)
Je to těžký, to vím. ..ale v zoufalství se žít nedá,to je snad jasný
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload