Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Moudrost Koránu - Země se netočí

25. 10. 2015 v 00:11Off-line Anonym
25. 10. 2015 v 00:43Off-line Centaur  (43/177/-)
Tak NASA vždycky kecala což o to. Kdyby Nasa řekla, že Země je do tvaru čtverce, mi jakožto, že se do vesmíru nepodíváme s tím nezmůžeme nic .
25. 10. 2015 v 00:54Off-line Centaur  (43/177/-)
A Galileo Galilei byl starej zednář jak prase, ten si mohl říkat co chtěl a žral mu to celej svět i snaviákem :-D Nasa se akorát svezla na stejném kolotoči bo se jí to hodilo do krámu. :-D
25. 10. 2015 v 10:09Off-line Haru  (26/-/-)
Tak upřímně, víc než to video mě pobavil Akutolův komentář :-D LOL
25. 10. 2015 v 10:21Off-line igni  (36/192/130)
Vesmir? Jaky vesmir, ty hvezdy a tak, to je jen namalovane hodne vysoko, zadny vesmir neni, je to jen trik imperialistu z USA :D
25. 10. 2015 v 11:43Off-line BussterX  (103/130/150)
Existuje teorie, že země sice kulatá je, ale my nejsme na povrchu koule ale zevnitř duté koule přilepeni k jejímu povrchu, a to co se nám jeví jako rozpínající se vesmír obrovských rozměrů s gigantickými galaxiemi je ve skutečnosti hlouček kamenů a prachu ve středu koule a my běháme zevnitř po povrchu duté koule jak mravenci v míči, podle této teorie kdybyste vystřelili z výkonnýho kanonu kolmo nad sebe tak projektil dopadne do austrálie.... dost praštěný že? mno, tak toto vyznávala jistá nacistická okultní společnost s nemalým politickým vlivem v době III říše a dokonce na toto téma byl prováděn vědecký výzkum, ne z cílem to vyvrátit jako nesmysl ale z cílem to potvrdit, umožnilo by to totiž poměrně snadné odstřelování nepřítele, takže v době války a nedostatku zdrojů jeden celej věděckej tým řešil tuto fenomenální myšlenku.... : )) četl jsem to kdysi v knize Jitro kouzelníků od Bergiera která rozvíjí ideu fantastického realismu, mimochodem doporučuju k četbě

http://www.databazeknih.cz/…elniku-48228
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload