Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kamarád

11. 11. 2015 v 15:50Off-line Anonym
Zdravím,

před půl rokem, jsem poznal jednoho kluka na jedné benzince, tehdá jsme se neměli rádi. Posledních pár týdnů máme k sobě blíže a blíže. Vozili jsme se navzájem v autě. Včera jsme se sešli a já tam byl s P***atem CC, on mi povídá, půjčíš mi ho? Říkám, to rozhodně ne, nebudu ti půjčovat auto za půl miliónu... a on to nevadí, tak mě jen zase pojď svézt. Mno tak jsem ho šel svézt a potom zastavil u benzinky a říkám tak pojď. On, jako vážně? Říkám jasně. Jel s mým autem a povídá, díky že mi věříš. Večer jsem se mu odhodlal napsat o sobě, že jsem bisexuál... Napsal mi... A? Za to tě mám odsuzovat? Taky mám někdy zvrácený chutě a přemýšlím jaký by to bylo s klukem... :) Úplně se mi rozzářili oči a já byl z toho vedle. Je to totiž strašně krásnej kluk. Myslíte si tedy, že by tohle mohlo mít pokračování, mám na něj někdy něco zkusit, až pojedeme zase spolu v autě? :O :O
11. 11. 2015 v 17:53Off-line husky  (26/175/67)
No příště mu to řekni a nepiš jak vocas
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 11. 2015 v 18:30Off-line hipster  (24/-/-)
Teraz neviem či si si chcel pohoniť ego tým že sa pochváliš p***atom cc alebo tým že ťa heterák neposlal dop**e keď si mu povedal že si polobuzerant. Ale ak je to to prvé odporúčam navštíviť emisnú prehliadku.
11. 11. 2015 v 18:46Off-line esthetique  (40/-/-)
Ano, z****áte si a upgradujete na ještě trapnější, dražší a snobovější (německé) auto, počítám tak Porsche Cayenne nebo rovnou Panamera nebo jak se to zrůda jmenuje....
až budeš mít v garáži Lancii Stratos, dej vědět, můžeš si se mnou dělat v posteli co budeš chtít....
HA HA HA AH AH AHA HA AHA A
11. 11. 2015 v 19:04Off-line honzak  (33/183/65)
Rozumim ti, ty musíš bejt bojácnej introvert :D Jestli přemýšlí, jaký by to bylo s klukem, tak je povolnej. Podnikněte nějakej výlet jenom spolu, sklenku k tomu a pude to samo. Třeba víkend na chatce, lyžování...? Nevim, je d***lní počasí teď... :D Do stanu... xD Jestli máš auto za půl milionu tak spíš odleťte :D
11. 11. 2015 v 21:10Off-line Anonym
Jo hold, auto za půl miliónu v 18 letech, na kterej jsem si jen sice z malé části vydělal, je pro mě dost cenné...

Však neboj se blbe :) Ono s těma emisama dojde i na ty vaše sračky :)

Este, já si mohu půjčit Panameru doma od rodičů....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 11. 2015 v 21:46Off-line Patrik2.00  (25/175/61)
:D buď si rozmazlenej fracek (nic proti, taky bych chtěl bejt), a nebo pěkně kecáš :D Btw: nechápu proč sem serete nějaký emise, když vůbec nevíte o co tam jde...
11. 11. 2015 v 21:54Off-line samilux  (22/168/55)
A že by jste tady všichni přestali řešit auta a zkusili říct něco věcného k tématu?
11. 11. 2015 v 23:18Off-line esthetique  (40/-/-)
Anonym (...) to musíš být hodně hnusnej, když musíš lovit chlapy na snobský auta.... nebo že by hnusně obřezaný penis?!? nebo dokonce výrazně DOPRAVA (to mají voliči ODS a TOP09 nebo synáčci zazobaných rodičů) zahnutý penis?!, nebo obrovský žalud na tenké šťopce....

jaksi pořád nemůžeš pochopit, že to, čemu se TI TADY MY VŠICHNI NORMÁLNÍ POSMÍVÁME JE, JAK SE VYTAHUJEŠ NĚČÍM, NA CO SIS NEVYDĚLAL, NEZASLOUŽIL, CO NEMÁ ANI SRDCE ANI DUŠI A JE TO JEN KUS TRAPNÝHO PLECHU...

já kdybych chtěl, tak si tu Panameru vezmu na lízačku, ale na co by mi byla, když jsem 3x týdně v Londýně za sexy kolouškama a v kamiónu mám veškerý luxus a podstatně více místa na sex, než v blbé Panameře....
už to konečně kapíruješ?!?
posmíváme se ti, protože tvoje životní krédo je MÍT (a jsi celej posranej z toho, že se s tebou někdo projíždí tvým luxusním fárem a možná z toho bude i něco víc)
zatímco my normální tam máme sloveso BÝT (nečím, profesionálem ve svém oboru, spolehlivým partnerem, slušným člověkem, dobrovolným dárcem krve - doplň si co chceš, ikdyž se obávám, že na to seš moc omezenej)
hahahhahahahahhahahahah
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
12. 11. 2015 v 15:37Off-line cage2  (30/178/65)
Ááá tady nakej krypl asi závidí :D nic špatnyho na tom nevidím že to zde napsal chce radu
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 11. 2015 v 20:27Off-line hipster  (24/-/-)
Preboha :D poďme si všetci porovnávať kto aké auto má :D boha jak deti v škôlke čo si porovnávajú k***ty. Ale ak ideme porovnávať k***ty tak najväčší k***t tu je anonym :D
12. 11. 2015 v 22:17Off-line Anonym
Este... nevím zda ty máš ve svým kamiónu dost luxusu, ale asi jsi nikdy v panameře nejel... A věřím že ani nepojedeš. Však si ji vem na lízačku, stejně ty 4 megáče budeš platit do konce života a na to auto nebudeš mít, když jsou na to drahý díly a žere to jak s***ě :) Až to uživíš, dojeď ;) ;)

Cage (y) (y)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 11. 2015 v 12:41Off-line hipster  (24/-/-)
Milujem ľudí čo majú ego jak p**a veľké ale potom pýtaju radu že čo majú robiť s chalanom :D zlatko tvoj p***at za polmiliona chalana neo***á :D možno pomôže tebe ho získať ale to sa dá aj bez toho :D Malý k***t v nohaviciach, veľký k***t za volantom. Pa
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 11. 2015 v 14:09Off-line otto.pokoj  (31/191/80)
Anonym mas fajn auto od otca, ale co to k***a ma spolocne s temou? O co ti ide? Nechapem
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 11. 2015 v 13:29Off-line manicboyyy  (33/176/79)
Je jasný, že ti řiká, kámo když budeš chtít půjdu s tebou do toho! Shodou náhod jsem se taky takhle seznámil s klukem u benzínky a taky to vyšlo!!!
15. 11. 2015 v 13:59Off-line esthetique  (40/-/-)
Hipster: mimořádně musím souhlasit (přes blokaci jaksi jinak nelze)

Anonyme, naprosto nechápeš, že mě je nějaká Panívěra totálně u p***le, rozumíš?!? já bych ji nechtěl ani zadarmo, DOKONCE ANI ZADARMO S DOŽIVOTNĚ HRAZENÝMI NÁKLADY NA PROVOZ, CHÁPAČKA?!? a s tebou je to to samý: I***TI, CO SI MUSÍ HONIT EGO V DRAHÝM BOURÁKU OD TATÍNKA, mě fakt NEVZRUŠUJOU, ani v posteli , ani na silnici...

Lancia Delta Integrale 16v - vítěz WRC 1987
Lancia Delta Integrale 16v - vítěz WRC 1988
Lancia Delta Integrale 16v - vítěz WRC 1989
Lancia Delta Integrale 16v - vítěz WRC 1990
Lancia Delta Integrale 16v - vítěz WRC 1991
Lancia Delta Integrale 16v - vítěz WRC 1992

umíš počítat? spočítej si řádky a jdi se na hajzl spláchnout i s Panívěrou

HA HA HA HA AH AH AH AHA HA
15. 11. 2015 v 21:33Off-line Anonym
Závist je velká....
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload