Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Teroristický útok na Francii

14. 11. 2015 v 01:05Off-line honzak  (33/183/65)
Vlastizrádce je tak leda Klaus o.O
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 10  Nahlásit
14. 11. 2015 v 01:34Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
A z toho plyne poučení: Netahejme si opice domů.
Souhlasím - 14   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
14. 11. 2015 v 01:34Off-line misacek1003  (24/176/-)
Vsichni nas tu postrili a udelaji klobasky
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 11. 2015 v 01:35Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Mmm, jelito.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 11. 2015 v 01:41Off-line misacek1003  (24/176/-)
V nemecku nasli stopy po dinosaurech. ANGELA sla na prochazku
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
14. 11. 2015 v 01:49Off-line misacek1003  (24/176/-)
Protoze ze ma hlad a dosly mu veprove rizky
14. 11. 2015 v 02:06Off-line teenager  (25/187/85)
To ten zkurvenej islám -_- jiný důvod není,.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
14. 11. 2015 v 02:49Off-line jakubkolin  (36/182/84)
Multi kulti obohaceni v praxi....-znam nekolik arabu osobne a nejsou to uprchlici ale jsou to zmr..ktery bilejma pohrdaj a jsme pro ne podlidi.... takovym pomahat nikdy nebudu mame tady cesky duchodce a maly deti v decakach ktery potrebujou taky pomoct ale pro ty penize nejsou...
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
14. 11. 2015 v 02:54Off-line jakubkolin  (36/182/84)
Jinak nekolik z vas uvedlo vegantronica... on pochopitelne v parizi nebyl v obi by mu na teroristicky utok volno nedali a z kolina je to do parize trochu z ruky :-) jinak spravny vudce urcite vse naplanoval a ridil po telefonu
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 11. 2015 v 06:38Off-line Mio6602  (103/-/-)
Jen bych si dovolil přidat komentář prostý jakékoli xenofobie: Každý muslim určitě není terorista. Ale praxe poslední doby ukazuje, že každý terorista je muslim.
Takže ať jdou sluníčkáři i s nimi do p.... (Afriky) a tam můžou projevovat svou láskyplnou péči až do omrzení. Bohužel v Evropě to zatím smrdí genocidou a ještě je nežádoucí to otevřeně pojmenovat.
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 11. 2015 v 10:20Off-line igy  (38/173/81)
Akutol: Jsi trapný spojovat toto s uprchlíky. Kde by asi uprchlíci vzali bomby a zbraně? Francie má pořádnou historii v různých útocích, má velkou islámskou/arabskou komunitu a určitě tedy i rozsáhlou síť různých teroristických buněk, takže za to nejspíš můžou oni, než nějací uprchlíci, co určitě nepřišli po zuby ozbrojení.
To spíš budu věřit, že za to můžou pravicoví extrémisté (kam už i ty spadáš), snažící se to schválně svést na uprchlíky a islám, aby se něco začalo dít, než že za to můžou uprchlíci.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
14. 11. 2015 v 10:51Off-line honzak  (33/183/65)
REBEL2016: nejenom, i dětem vyšlým z dětských domovů atd. Na hospodaření s penězi nejsou geny *pacman* jen kultura. Jakou kulturu se kdo naučí, tak se chová o.O
14. 11. 2015 v 11:24Off-line misacek1003  (24/176/-)
Bufido kultura bifidus hovnoregularis
14. 11. 2015 v 11:25Off-line misacek1003  (24/176/-)
Dobrou
14. 11. 2015 v 11:27Off-line Mio6602  (103/-/-)
Já jsem hovado nekulturní. Do divadle nechodím a do filharmonie taky ne :)
14. 11. 2015 v 11:35Off-line Tull  (27/172/50)
Teď je otázka, jestli kvůli 100 dementů nechat na pospas smrti 1000 nevinných lidí nebo naopak. Mezi uprchlíkama se stoprocentně najdou lidi, co potřebujou pomoc a co chtěj žít normálně ale stejně tak se tam najdou magoři co si myslí, že je potřeba všude nastolit Islám.
Jak řekl jeden moudrý muž: "Dokud budou na světě náboženství, světový mít je pouhým snem."
14. 11. 2015 v 12:18Off-line nadyk  (21/177/65)
O co de, když chtej jak se uprchlíci cejtej jako doma, tak se jen šli pobavit do ulic a zavzpomínat si na svůj domov....
14. 11. 2015 v 12:18Off-line igy  (38/173/81)
Ne, v mým představách je Francie už dlouho plná extrémistů, kteří jsou organizovaní a zásobení, a mají cesty nejenom pro zbraně ale i pro lidi. Když chtějí spáchat atentát, tak už tam lidi i materiál mají, takže rozhodně žádnou uprchlickou vlnu nepotřebují.
A přestaň tady všechny urážet, akorát se tím ztrapňuješ.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 11. 2015 v 12:20Off-line igy  (38/173/81)
Sám píšeš, že vyzývají ty, kteří nemohou cestovat do Sýrie, aby útočili ve Francii. Proč tedy útoky svádíš na Syrské uprchlíky? :D
14. 11. 2015 v 12:38Off-line BussterX  (103/130/150)
Igy: hodní mírumilovní uprchlíci absolvují kolečko pohovorů, detenčních a uprchlických táborů a budou poté rozptýleni v populaci kde založí rodiny, začnou se množit, přijedou za nimi jejich příbuzní, jejich děcka začnou chodit do škol dorostou a budou mít svoje děcka... kolik děcek mají evropani v rodině a kolik arabové? i kdyby neodpálili jedinou bombu, tak oni jsou bombou sami o sobě... když jsou uprchlíci váleční, tak by se mohli po skončení trvání příčiny jejich útěku vrátit domů? myslíte, si fakt že se nekdo z nich vrátí? opak je pravdou... a proto že jsou z kulturně jinýho prostředí a je jich docela hodně tady už, tak si budou chtít to naše prostředí přizpůsobit obrazu svému, začnou jim vadit naše zvyky atd..., to je logické a pochopitelné
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 11. 2015 v 12:43Off-line igy  (38/173/81)
Bustík: Ok, no a? Proč tímto reaguješ na mě? Já se bavím jenom o teroristickém útoku a nesmyslnosti svádět jej na uprchlíky. Říkáš tedy, že svádět se to na ně může, protože jsou nebezpeční jinak? Bravo. Pak za ten útok ale můžou i pedofilové, ti jsou taky nebezpeční. A pedofilové a homosexuálové, to je to samé, takže za to můžeme my všichni. Bustíku, běž se udat. Jo, blbá hyperbola, ale na tebe se nijak rozumně reagovat nedá.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 11. 2015 v 12:46Off-line BussterX  (103/130/150)
Syrští uprchlíci to bejt nemohli, ještě je tady nestihly kontaktovat a zrekrutovat místní teroristické buňky : ))) ... ale to co jsem nastínil, to se stane, a vaše zastávání se uprchlíků mě sere pro tu krátkozrakost
14. 11. 2015 v 12:57Off-line BussterX  (103/130/150)
Nojo, v sobotu postávání před školkou nemá valný efekt tak asi by mohl dorazit sem do debaty....
14. 11. 2015 v 13:04Off-line buttch  (28/-/-)
Proč má vždycky někdo potřebu řešit tu takovýhle závažný věci?
Většina zdejších považuje za největší existenciální problém dilema typu "koupit leopardí, nebo tygrovaný legíny".
Zbytečnej prostor pro hlupáky se zalíbením v konspiračních teoriích, kteří se, ač mají sotva základní školou, mění na přední světové antropology, sociology, odborníky na migraci a terorismus, znalce Koránu a arabské kultury a věštce z EZOtv, kteří s naprostou přesností vědí, jak bude vypadat Evropa za dvacet let - hotová apokalypsa.
14. 11. 2015 v 13:12Off-line hipster  (25/-/-)
Niektorí ste tu takí vytretí že by ste svojou vytretosťou zapadli do Daesh.
14. 11. 2015 v 13:23Off-line igy  (38/173/81)
Díky, opraveno ;) Ale... radši nic.
14. 11. 2015 v 14:05Off-line BussterX  (103/130/150)
Bučíku: konspirativní teorie jsou spekulace kolem lítajících talířů, iluminátů a podobných sraček, ale invaze cizí kultury konspirace není, to se právě v reálu děje
14. 11. 2015 v 14:11Off-line igy  (38/173/81)
Akutol: už to, že ke každé otázce dodáváš "podle chorobně bludných představ", dáváš tím najevo, že samy argumenty nejsou dostatečné a musíš zároveň shodit protistranu osobním útokem. Proto to odmítám komentovat.
Nicméně jednoduchá matematika. Uprchlíků je kolem čtyř milionů. Pokud je pravda ty dvě procenta, pak je zde 80'000 bojovníků IS. Proč jich tedy útočilo jen 8? S 80'000 by mohli klidně zlikvidovat celou Paříž.
14. 11. 2015 v 14:13Off-line BussterX  (103/130/150)
Uprchlíci? „Ne. Jsou to někým řízení vetřelci!“ Jako řízenou likvidaci evropské konkurenceschopnosti vnímá migrační krizi vedoucí projektu Péče o válečné veterány, účastník misí OSN v bývalé Jugoslávii a Kurdistánu plukovník Pavel Skácel: „Ti, kteří hovoří o potřebnosti multikulturalismu, jsou buď pod fetem, nebo naprosto neví, o čem mluví.“

Uprchlík nemá u sebe počítač nebo tablet, nestěžuje si v ubytovacím zařízení, že mu chybí wifi, že se nudí, nechce, aby mu někdo zajišťoval úklid. Jsou to vetřelci a mezi nimi bude i celá řada lidí, které někdo velmi dobře zaplatil. Vůbec to, že se dostali na loď, stálo zcela jistě dost peněz. Nejsou to uprchlíci, jde o invazi. Přicházejí mladí kluci. To je časovaná tikající bomba v každém státě zvlášť.

Plk. Skácel
14. 11. 2015 v 14:18Off-line BussterX  (103/130/150)
Pokud mluvíme o islámem inspirovaném násilí, tak je nutné a férové říct, že vraždí jen velmi malá část muslimů. Naprostá většina muslimů vede život pokojný, nikoho zabíjet nechce a jistě u toho chce i zůstat. Ale v tom je právě další část tohoto problému – při tom všem, co se kolem děje, vypadá život muslimské většiny často až příliš pokojně. To, že ideologicky motivované vraždění akademicky odsoudí několik islámských intelektuálů, nemůže stačit. Jednak to zkrátka udělat musí, jednak to většinou dělají s nějakým dodatkem. Ano, na sociálních sítích existuje iniciativa „Not in my name“, kde se b***ští a jiní evropští muslimové vyslovují proti spojování islámu s násilím, ale - při vší úctě - působí to spíš jako taková salónní iniciativa, která moc úsilí nestojí. To když se má projevit odpor proti Izraeli nebo proti dehonestaci islámu, tak statisíce b***ských muslimů spontánně demonstrují přímo v ulicích b***ských měst. Kde jsou tedy všechny ty miliony evropských muslimů, když jejich souvěrci páchají tak otřesné činy ve jménu jejich boha? Kdy a kde zaplnili ulice demonstracemi, aby ukázali své upřímné rozhořčení nad tím, že někdo ve jménu Aláha zabíjel nevinné lidi a pošpinil tím jeho jméno a celý islám?

http://rogozov.bigbloger.lidovky.cz/…is-lidi.html
14. 11. 2015 v 15:01Off-line BussterX  (103/130/150)
Bohužel je smutný fakt, že levicoví a liberální pseudohumanisti nebezpečí nevidí a situace využívají zasraní neonacisti kteří využívají strachu lidí a získávají tím nové sympatizanty, neboť současné demokratické struktury strácí důvěru občanů kteří hledají ochranu a zastání tam kde se dá, no a neonáckům porostou preference, to je chyba humanistů, lidem budou zazlívat příklon k ultrapravici ale sami je tam ženou svýma sluníčkovskejma utopiema odtrženýma od reality... šit
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 11. 2015 v 15:02Off-line buttch  (28/-/-)
"Uprchlík nemá u sebe počítač nebo tablet, nestěžuje si v ubytovacím zařízení, že mu chybí wifi, že se nudí, nechce, aby mu někdo zajišťoval úklid. " Co to je za verbální výblitek?
Jistě, na tabletu si můžeš zahrát Angry birds, můžeš se s nim připojit na internet, můžeš fotit, zastavit letící kulku z kalašnikovu nějakýho fanatickýho magora, nebo se za něj schovat třeba při výbuchu. Tudíž se každej takovej majitel tabletu dokáže ochránit sám a nepotřebuje azyl, to je pravda.
Stěžovat si v ubytovacim zařízení? A kolik lidí si stěžuje v base, který to ubytovací zařízení dost připomíná? A když už je tam drží, tak wifi je to nejmenší, co pro ně můžeme udělat. Já bych si na chybějící wifi taky stěžoval, stejně jako většina mejch vrstevníků.
A nechtít aby mu někdo zajišťoval úklid. Watafak? Taky si raději uklízim sám a nejsem si jistej, co si tym chtěl říct, ale tenhle bod je pro ně zrovna kladnej. :D
14. 11. 2015 v 15:03Off-line BussterX  (103/130/150)
Bač: jo ukecal jsi mně, starej chlap, voják a veterán neví o čem mluví (plk Skácel, ne já :D), dvacetiletej cápek mě to vysvětlil jak to opravdu je
14. 11. 2015 v 15:05Off-line BussterX  (103/130/150)
Akutole, když si mám vybrat mezi náckama kteří mně naženou do plynu jako buzeranta a muslimama který evropu promění na fekáliemi smrdící kišlaky, tak beru nácky
14. 11. 2015 v 15:14Off-line buttch  (28/-/-)
A byl si opravdovej voják, nebo si jen chodil na vojnu, kde tě cvičili proti zlejm imperialistům při hloupejch hrách na vojáčky? A jaký si měl při tý příležitosti možnosti setkat se s arabama a jejich kulturou?
A starý lidi, ač se maj brát jako moudrost sama, nemůžu brát vážně, neboť slova který jim padaj z těch zubama olepenejch tlam mě tak akorát vytáčí (ve většině případů, čest výjimkám).
14. 11. 2015 v 15:25Off-line BussterX  (103/130/150)
Bač: pracuju ve vojenským muzeu jako grafik a v kontaktu jsem přímo i zprostředkovaně s veteránama, účastníkama misí, veteránama ze SOGu a můj šéf je vysloužilej zaměstnanec kontrarozvědky : )) v těchto kruzích se nebezpečí muslimské invaze vidí jednoznačně, to tě mohu ujistit... v armádě jsem sloužil u jednotek radioelektronickýho boje v rámci PVOS jako operátor radiolokátoru v poddůstojnické hodnosti ještě za bolševika, denně jsem vodil dopravní letadla v letových koridorech přes českou republiku a párkrát do týdne jsme měli ostrou hotovost proti černýmu ptákovi sr71 kterej měl základnu v aqnglii a na radaru jsem na něj naváděl ostrou hotovost jednadvacítek s raketama z budějc, civilisti z toho viděli jen bílý čáry na nebi, byla studená válka ... lepší než pc střílečka... :D arabskej terorismus v evropě tehdy jaksi neexistoval, v německu byla první a druhá generace tureckých dělníků, problémy začaly později až s třetí generací :D. eště nějaký doplňující otázky? : ))
14. 11. 2015 v 15:28Off-line gargamel  (37/182/74)
Vítejte ve zlých časech bude to ještě mnohem horší..
14. 11. 2015 v 15:37Off-line BussterX  (103/130/150)
No nejsem rasista, arabská rasa neexistuje, nebo jo?
14. 11. 2015 v 15:45Off-line BussterX  (103/130/150)
Můžu tě ujistit že jsem islamofob, to zcela jistě, a když bude islámskej fanatik modrooký blonďák nord**kého typu, budu ho nemít rád upe stejně jako muslima černého, hnědého nebo oranžového... je mi u prcky rasa, ale ne vyznání, ideologoe a civilizační úroveń
14. 11. 2015 v 15:51Off-line Mio6602  (103/-/-)
BussterX: Sluníčkáři tě nebudou mít rádi? Všech 300 masochistů v republice? Měl by ses nad sebou zamyslet :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 11. 2015 v 15:51Off-line buttch  (28/-/-)
Závorku sem asi přehlíd, nevim jak je to možný. I když toho chlápka neznam, tak pro něj platí to, co pro ostatní starý lidi - nemam je rád. Navíc titul plukovník z nikoho nedělá génia, odborníka na islám, nebo na migraci.
Každopádně to, co prohlašuje je jen jeho názor, proti kterýmu mluví zas tisíce opačnejch. Podle toho, co jsem zaregistroval, je většina inteligentních lidí pro a naopak důchodci oslavující minulej režim, lidi od lopaty, hospodský hulváti, co přijdou domu, kde zmlátí svojí manželku a rázem si druhej den v práci stěžujou na muslimy a jejich chování k ženám - proti.
Btw. kdyby nás, jako Evropany, položilo stádo lidí, kteří věří, že je Země placatá, tak pro lidstvo bude do budoucna lepší, když tenhle "boj" vyhrajou muslimové.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 11. 2015 v 16:00Off-line Mio6602  (103/-/-)
Buttch: my, dříve narození tady už zas tak dlouho nebudeme, abysme si vychutnali dopady pomýlené ideologie. To už budeš ty v našem věku - tedy podle tvých slov uslintaný chlap a mladí ti budou vykládat, jak by měl vypadat svět. Budeš kroutit hlavou a pak budeš vědět, co si dnes myslíme o tobě my ;) Nic ve zlém. Jen realita a neměnné zákony. Taky jsem si myslel, že můj děda ví kulový a ejhle, dnes si na něj občas vzpomenu...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 11. 2015 v 16:17Off-line BussterX  (103/130/150)
Buttch, závorku jsi nepřehlídl, doplnil jsem ji až po tvém nepochopení toho obsahu věty, akutol to pochopil i bez závorky, ale chápu že se to dalo chápat obojace díky formulaci ačkoliv z kontextu s oběma předchozími citacemi Skácela se dal poznat smysl
14. 11. 2015 v 16:20Off-line BussterX  (103/130/150)
Pštros prostě strčí hlavu do písku, a ejhle, ten tygr kterej se k němu blíží už tady není náhle, a jak je najednou krásně a bezpečno na světě, proč se znepokojovat nějakým tygrem na procházce : ))
14. 11. 2015 v 16:21Off-line misacek1003  (24/176/-)
Cigani taky nejsou jina rasa. Zadnej rasismus to neni.
14. 11. 2015 v 16:25Off-line BussterX  (103/130/150)
Nechápu jak může někdo přehlížet to strašný nebezpečí, jak si někdo připadá tak strašně ušlechtilý tím že omlouvá všechny možný excesy islamistů a furt hledá místo nejjednoduššího vysvětlení všelijaký kličky a konstrukce jen aby nedejbože nepadlo špatné světlo na muslimy... běžte si postavit kostel do Sýrie a uvidíte tu chápavost a toleranci té jejich kultury v praxi
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 11. 2015 v 17:13Off-line vegantronic  (38/186/77)
Koukám pořád jedna a ta samá parta deprivantů tady v těchto diskuzích :-) :*
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
14. 11. 2015 v 17:25Off-line buttch  (28/-/-)
Hehe, jistě jistě. :D
Nejsem jeden z těch, pro který je těžký přečíst i memekomiks o více jak čtyřech okýnkách a za celou tu dobu čtení jsem se číst naučil, myslim opravdu číst.
Ale co na tom. Vzdávám to a upřímně doufám, že ty hordy invazivních jednotek vám jednou nepodříznou krk, nepřipraví vás o dávky, nebo vám třeba neznásilní ženu (haha).
14. 11. 2015 v 17:33Off-line BussterX  (103/130/150)
Vegantron: zdar vegan, jak bylo na školení, už umíš střílet z erpégéčka a nosit pod mikinou nálože? :*
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 11. 2015 v 17:36Off-line BussterX  (103/130/150)
Buttch: militantní páprda, slintající staříci a podobně.. chlape mě baví, jak ty seš nesnášenlivej k někomu kdo je ze stejnýho civilizačního okruhu jako ty a nerozumíš mu jen proto že je starší o generaci, a vetřelce z jiné civilizace furt omlouváš a jsou ti velmi blízcí... nemáš trochu zmatek v hlavičce?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 11. 2015 v 18:35Off-line LostHere  (36/180/65)
Hlavne sa treba upokojiť a uvedomiť si dve veci.

Nejde o utečencov, ale teroristov z Islamského štátu. Je možné, že ide o občanov Francúzska, druhú či tretiu generáciu migrantov.

To ale nie je problém migračnej politiky, ale integrácie týchto ľudí a ich detí (teraz konkrétne vo Francúzsku) do spoločnosti. Malo by to byť memento pre Francúzsko aj celú EÚ, aby nevytláčalo migrantov na okraj svojich spoločností, netlačilo ich do zúfalstva, z ktorého prepadajú podobným extrémistickým hnutiam ako IS a kvalitnejšie, vo vzájomnej kooperácii bojujú proti extrémistickým skupinám verbujúcich ľudí na svoje útoky na území EU.

Argument, že moslimovia sú teroristi, je úplne scestný. Terorizmus je totiž proti hodnotám Islamu a proti učeniu v Koráne.

""Naše myšlienky a modlitby sú so všetkými nevinnými obeťami terorizmu a politického násilia, ktorého svedkami sme naprieč svetom a pred ktorým by sme nemali a nesmieme zatvárať oči. Paríž je posledným z radu miest, v ktorým krvilačné beštie útočili na nevinných. Teroristické útoky v Paríži sú útokom na našu ľudskosť,na európske hodnoty humanizmu a na fundamentálne hodnoty islamu.""

http://vybrali.sme.sk/…om-v-Parizi/

Rovnako nebezpečný je každý extrémista, či sa oháňa Bibliou, Koránom, Sanskrtom či čokoľvek iným a v mene toho vraždí, či obmedzuje ľudské práva iných, často proti učeniu toho, čím sa oháňajú.
14. 11. 2015 v 18:40Off-line hipster  (25/-/-)
Niekedy nechápem či niektorým členom miestnej komunity nieje trápne aj dýchať. Lebo to čo dokážu vypotiť je na intelektuálnej urovni mojej rannej stolice. Ale oki. Čím sprostejší národ, tým jednoduchšie pre vládu.
14. 11. 2015 v 18:55Off-line LostHere  (36/180/65)
Hipster: akú máš na túto tému pohľad?
14. 11. 2015 v 19:04Off-line hipster  (25/-/-)
Keďže som ta štyri roky žil tak samozrejme že sa ma to dotklo. Ale nemyslím si že je potrebné vypaľovať mešity, a utočiť na nevinných moslimov, útočiť je potrebné jedine na islamský štát. Tento útok bol len dôkazom toho že bezpečnostné previerky a orgány ktoré prijimajú utečencov zlyhali na plnej čiare, na druhej strane nehovorím že utečencov treba prestať prijímať, treba zaviesť opatrenia aby sa takýmto situáciam predchádzalo, pretože presne o toto islamskému štátu ide, nahnať v nás strach. France pr la Liberté!
14. 11. 2015 v 19:07Off-line hipster  (25/-/-)
Lebo ty si presne ten osvietený ktorý všade vidí pravdu, p***om niesi nič iné iba prijebaný k***t ktorý ma potrebu súdiť všetkých moslimov, podľa niekoľkých k***tov, ale o 5 dní budeš p**ovať niekde že všetkých homosexuálov súdia podľa tých čo chodia na pride!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 11. 2015 v 19:18Off-line LostHere  (36/180/65)
Islam zakazuje to,čo spravili. Okrem toho cituješ pochybný zdroj, ktorý cituje, čo ľudia medzi sebou zdieľajú o islame

"http://www.mediaoislamu.cz/napiste-nam/"

Tiež citujú MEMRI, ktorá selektívne vyberá a (dez)interpretuje informácie z Blízkeho východu. Zisti si o nej niečo. Financuje ju izraelská tajná služba. Takže majú záujem na tom ,dezinterpretovať Korán.

A vidno, že veľa ľudí na to skočí..

A prečítaj si Korán. Klamať môžeš, keď ti hrozí smrť. Vtedy smieš klamať o tom, že nie si moslim. Tiež sa tam dočítaš, čo Korán hovorí o zabíjaní nevinných ľudí.
14. 11. 2015 v 19:24Off-line hipster  (25/-/-)
Mám na teba zopár otázok, prosím ťa odpovedaj: koľko moslimov poznáš alebo si za život videl? Koľkokrát si bol v moslimskej krajine? Aké máš vzdelanie? Koľkokrát si v ruke držal korán?
14. 11. 2015 v 19:26Off-line LostHere  (36/180/65)
Ad david722: radikálny islam, ktorý nemá nič spoločné s Koránom a normálnou väčšinou moslimov môžeš. Rovnako môžeš s fašistami zrovnať radikálnych kresťanov, hinduistov, či prívržencov špagetového monštra.. Každý človek, ktorému rupne v bedni a začne si myslieť, že môže interpretovať svoju vieru, je potencionálny vrah.
14. 11. 2015 v 19:28Off-line LostHere  (36/180/65)
A tiež nechápem, ako môže niekto zrovnávať utečencov s teroristami. Utečenci z definície sú utečencami, lebo utekajú pred vojnou či útlakom. Teroristi niekam idú, aby spáchali teroristický útok (teroristi z IS).
Utečenec =/= terorista.
14. 11. 2015 v 19:29Off-line BussterX  (103/130/150)
Ježišmarja hipstere ty jsi tak naivní všeznalý k***t ve svých 16ti že by tě měli vystavovat někde
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 11. 2015 v 19:32Off-line BussterX  (103/130/150)
Lost here: a ty seš co zač? další teplý sluníčko v bezpečí kavárny zachraňující celý svět? ježišmarja kdo z vás mluvil s veteránama, kdo z vás zná araby osobně, kdo z vás o té kultuře ví něco víc než propagandu EU? se asi pobliju
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 11. 2015 v 19:38Off-line LostHere  (36/180/65)
Ja poznám moslimov osobne. Ale na tom až tak nezáleží. Dôležité je, že pár militantných bláznov z IS nehovorí za všetkých moslimov. Ani ich vieru, ktorá to, čo tí blázni spravili, zakazuje.

To je, ako by som podľa pár jebnutých kresťanov z Aliancie za rodinu, križiakov, fašistov zo slovákštátu atď. chcel súdiť všetkých kresťanov...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 11. 2015 v 19:39Off-line LostHere  (36/180/65)
A p***om osobne sa na Slovensku cítim viac ohrozený práve tými katolíckymi extrémistami, čo tu kážu ľuďom, ako žiť a tých ostatných by poslali na liečenie, lebo ich nepovažujú za dosť ľudských na to, aby mali právo na rodinný život a iné práva..
14. 11. 2015 v 19:47Off-line igy  (38/173/81)
Akutol, nemám se za co omlouvat, tvé výkřiky byly založené na bludech a nesnášenlivosti a v době vyřčení jsi je podporoval akorát osobními útoky, což děláš stále (Vlastizrádci? Opravdu?). Známá fakta v té době byla naopak proti tobě. Že později fakta podpořila jeden z tvých mnoha bludů, to je spíše náhoda. Omlouvat se nemám za co, prostě jen uznám nový fakt a změním do budoucna své argumenty. Postoj nezměním, ten jsem měl vždy k uprchlíkům odměřený a opatrný. A při neuznání a narušení evropských hodnot nekompromisní.
14. 11. 2015 v 20:02Off-line BussterX  (103/130/150)
Fr.ha: jak víš? : )) nikdo neví kde to bude příště, tak tady nnemel howna, to že vidím reálně nebezpečí v takzvaných "uprchlících" neznamená že budu s váma sdílet ty vaše bláboly :P
14. 11. 2015 v 20:05Off-line LostHere  (36/180/65)
Fíha, koľko extrémistov a nábožensky netolerantných ľudí sa tu zrazu vyrojilo. Sme tu správne na LGBT stránke? Alebo je to nábor na ďalšiu krížovú výpravu? Uvedomujete si, že nie ste o nič horší od extrémistov, proti ktorým tu (až na pár výnimiek) metáte hromy-blesky? Ešteže je to iba diskusné fórum o.O Aj keď pravidlá metodológie a argumentácie by niektorým prospeli..
14. 11. 2015 v 20:14Off-line BussterX  (103/130/150)
14. 11. 2015 v 20:29Off-line Silva  (25/174/58)
Když zahynulo 244 rusů v letadle vinou teroristů, nikdo ani nemek, ale kvůli 129 mrtvým francouzům si půlka lidí na sociálních sítí mění profilovky a hashtag #PrayForParis si tisknou snad i na zadky. Nj, letadla asi padaj holt moc často, aby se kvůli tomu rozpoutala mezinárodní panika. :-(
14. 11. 2015 v 21:29Off-line Titan24  (30/168/56)
Spousta lidí za 2.světové války nikdy nemluvila s nacisty, ani je nepotkala, a přesto proti nim bojovali a nenáviděli tu ideologii.
14. 11. 2015 v 21:40Off-line sea  (25/176/57)
#Silva Taky jsem si říkal, proč je to větší tragédie, než to letadlo. Jenomže v tom letadle byli Rusové... Kdyby spadlo letadlo s pěti Američany, tak je toho plná pr*** médií :/
14. 11. 2015 v 21:43Off-line BussterX  (103/130/150)
Titan: áno, již tehdy byli xenofobové... xenofobie se nevyhnula ani kolébce demokracie Francii, když místní xenofobové dokonce fyzicky napadli v roce 1940 pokojné německé turisty kteří si udělali poznávací vlastivědný výlet kolem maginotovy linie přes Belgii do Francie... xenofobie byla v roce 1941 zřetelná i v sovětském svazu, opět proti německým turistům z německé cestovní kanceláře Wehrmacht... trestuhodné
14. 11. 2015 v 21:48Off-line Silva  (25/174/58)
Tady je to prostě samej hloupej kokuťák :-) http://www.danielpipes.org/…o-islamismus
14. 11. 2015 v 21:58Off-line BussterX  (103/130/150)
Silva: předně - nepochopil jsem, jestli jsi realista nebo sluníčko, takže nevím kdo je podle tebe kokuťák (slovo se mi líbí, znamenám si), za druhé - článek je z roku 2011 z doby před invazí muslimů do evropy, nicméně tam dobře poukazuje na skutečnosti které jsem tu už asi 1000x psal v jiných debatách - když budou etablované vládní strany přehlížet strach lidí z nárustu islámu v evropě, budou s tím pracovat extremní pravičáci, to tam říká i on v tom roce 2011 a to se dnes děje... trochu mi vadí, že tomu historikovi evidentně splývají 2 rozdílné pojmy fašismus a nacismus v jeden pojem, ale možná jde o chybu překladu
14. 11. 2015 v 23:13Off-line BussterX  (103/130/150)
REBEL: omyl drahá rebelie.... http://media.rozhlas.cz/…0x458p0.jpeg
14. 11. 2015 v 23:17Off-line Smajlinko  (28/183/82)
Nech zije multikultarizmus.. :D K aktuální situaci v Evropě:
"Žádný Říman se necítil jistě, jakmile si bohatý Parth nebo Kartaginec mohl zakoupit římské občanství."
G.K.Chesterton.
14. 11. 2015 v 23:24Off-line BussterX  (103/130/150)
Důvody pádu říše římské, nepřipomíná vám to něco?

Možná se k něčemu podobnému dnes i my přibližujeme. Co říkáte ...? Co to jen připomíná ...?

1. Valná většina obyvatel preferuje zábavu před prací.

2. Tradiční role otců jako živitelů rodiny je zpochybňována, množí se rozvrácené vztahy a svobodně žijící matky bez otců.

3. Senioři jsou zanedbávání. Lidé pečují o domácí mazlíčky více než o svoje staré rodiče.

4. Literatura a umění se stávají bezduchými. Vytváří se planá zábava za každou cenu. Takzvaná umělecká díla jsou ošklivá, nevkusná, nic neříkající, ale přesto za ně bohatí zaplatí horentní sumy.

5. Čestná vojenská služba vlasti je odmítána, zpochybňována, vysmívána a posléze zákonem zrušena. Armádu tvoří nájemní žoldnéři.

6. Lidé pilně pracující jsou zesměšňováni a jako vzor se staví prázdní pokrytci, populisté, pochybní umělci a takzvané celeb***y.

7. Daňové zatížení obyvatelstva stále roste a stát přerozděluje neúměrně vysoké částky. Lidé se nebojí nepracovat, protože stát se o ně vždy nějak postará.

8. Úroveň vzdělání rapidně klesá.

9. Státní dluh roste do nikdy nesplatitelné výše.

10. Přestává se vyrábět a pěstovat, protože výroba doma je moc drahá a potraviny a výrobky se dovážejí ze satelitních zemí.

11. Kdo se dostal do pozice, kde může ze státního krást, většinou tak činí. Postižitelnost těchto zločinů je velmi malá.

12. Početí a výchova dětí je vnímáno jako obtěžující a dětí se rodí stále méně.

13. Léty osvědčené mechanizmy, chránící poctivé před podvodníky, náhle selhávají.

14. Veřejné funkce se stávají předmětem kořisti, zisku, udělují se za úplatky, a kdo je získal, chce z nich kořistit, aby se mu vložený úplatek několikanásobně vrátil.

15. Staletími předků prověřené hodnoty - jako je čest, smysl pro povinnost, zodpovědnost, nadšení pro práci, pro dobročinnost, zápal pro věci veřejné, jsou vysmívány a zesměšňovány.

16. Šíří se cynismus.

17. Šíří se plýtvání, nestřídmost, znevažování znalostí, dovednosti a poctivé práce.

18. Do země přichází velké množství cizinců.

19. Politikové nadbíhají iluzi, která si vynucuje zábavu a státní podpory (chléb a hry)

20. Občané stále na všechno nadávají.

A tyto příčiny a důvody pádu jedné z evropských civilizací - říše římské popsal autor Edward Gibbon před více jak 225 lety.
15. 11. 2015 v 00:25Off-line BussterX  (103/130/150)
David: hm... se mi zdá, že IQ není všechno... vegantronic rozhodně není hloupej, spíš je dost chytrej, a podívej jaký tady mele howna... to stejné z opačného tábora akutol... taky chytrej člověk, a hele co tu občas vypouští "z pera" : )) degenerace ducha nemusí souviset s úrovní IQ :D o těch náctkách co tu předvádějí v debatách ani nebudu psát... v reálu v normální hospodě mezi dospělejma chlapama by je ani nepustili ke stolu natož ke slovu a bejt takhle drzí na chlapa jak sou silní na netu tak je rovnou nakopou do p***le a tady je těch jejich "moudrostí" plno, ale ti možná ještě časem dozrají : ))
15. 11. 2015 v 00:35Off-line BussterX  (103/130/150)
Protože němcům přišlo na začátku roku 1945 vyůčtování za plyn za rok 1944 a nedotáhli do konce svůj projekt? O_o
15. 11. 2015 v 00:37Off-line BussterX  (103/130/150)
Mladí neví co jsou to indiáni, buď bez obav : )))
15. 11. 2015 v 00:37Off-line ozvien  (73/-/-)
Podívejte se do knihy Lukáš Lhoťana Ježíš Kristus a islám kde najdete hlavní pasáže z koránuTtam se dovíte co má správný muslim dělat a je vám hned jasné, že správný muslim v naší kultuře nemá co pohledávat.
15. 11. 2015 v 00:41Off-line BussterX  (103/130/150)
Mno, nicméně -

Indie

Odhadovaný počet jaderných hlavic: 45 - 95
Podpis Smlouvy o nešíření jaderných zbraní: nepodepsala
Indie disponuje letadly a střelami, jež mohou dopravit jaderné zbraně do okruhu 2500 kilometrů. Podle různých zpráv pracuje Indie na dokonalejších střelách s delším dosahem.
15. 11. 2015 v 00:42Off-line BussterX  (103/130/150)
Davide, to co tady předvádíš je rasismus v exaktní formě, víš to? : ))
15. 11. 2015 v 00:55Off-line BussterX  (103/130/150)
Na žádnej národ se nedá naroubovat obecně platná charakteristika na základě nějaké genetické predispozice... u romů třeba je ten problém, že tady v evropě jsou staletí, ale žili jako kočovníci a tím se drželi na okraji společnosti, žili jako kmenový společenství a měli vlastní zvyklosti, společnost se z feudalismu šoupla přes století páry do století elektriky a posléze informatiky ale romové zůstali někde na úrovni feudalismu a jako nezačlenitelní jsou furt na okraji , a to nemyslím zle, tak to prostě je, navíc tam hraje roli alkoholismus a drogová závislost a to teda genofondu neprospívá... toto je na romské inteligenci aby řešila, to za ně žádnej bílej nevyřeší, a romská inteligence na to sere a umí jen skuhrat o doskriminaci, ale že by působila aktivně v řadách romů to ne, akorát zakládají nadace a tahají prachy z rozpočtu
15. 11. 2015 v 00:58Off-line BussterX  (103/130/150)
Davide to nevím, ale v řecku byla civilizace a města s kanalizací a amfiteátry v dobách, kdy slovani ještě stavěli kolová hradiště a vrcholem jejich kultury byla popelnicová pole : ))
15. 11. 2015 v 01:02Off-line BussterX  (103/130/150)
Hm hm hm... ale podívejme... Nejvyšší naměřené IQ na pražské zvláštní škole bylo 146, ale dotyčná dívka díky stigmatu "zvláštní škola" dnes vykonává profesi uklízečky. Neúspěch této dívky byl způsoben faktem, že se z důvodu jednoduchosti školní výuky nudila a rušila výuku, proto byla přesazena do zadní lavice, aby byla nakonec hodnocena jako neprospívající. http://blisty.cz/art/15901.html#…
15. 11. 2015 v 01:04Off-line BussterX  (103/130/150)
Dejve, nebuď tak posedlý měřením (ani IQ, ani ocasu, ani ničeho jinýho...)
15. 11. 2015 v 01:05Off-line BussterX  (103/130/150)
No právě ...
15. 11. 2015 v 01:11Off-line BussterX  (103/130/150)
Jdu... zatím čau :*
15. 11. 2015 v 01:38Off-line BussterX  (103/130/150)
Ovšem slon ind**ký má jako rasa asi stejný IQ jako rasa slon africký, a oba jsou stejný živočišný druh, že? ovšem jiný živočišný druh má iq jiný, že? je rom stejný živočišný druh jako eskymák a nebo jako pražák? no asi jo že... je stejný živočišný druh slon a člověk? ne, není... srovnáváš tu různé věci, a nevím ještě jestli to děláš záměrně nebo jestli sis to neuvědomil...
15. 11. 2015 v 01:44Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Opička je náhodou chytřejší než člověk a právě proto, že si to člověk bojí přiznat, tak jednoho dne opičky ovládnou svět a nás lidi zotročí. :-) :-P
15. 11. 2015 v 01:58Off-line BussterX  (103/130/150)
Jasně že jsou opice chytřejší než člověk, ale nejsou blbé a proč by měly ukazovat že umí myslet, když můžou pohodlně žrát banány v zoo,flákat se v cirkusech, nemusí pracovat a člověk je živí, mohou se bez práce v klidu množit a brát sociální dávky... jejky nějak se mi to popletlo O_o
15. 11. 2015 v 02:00Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Tak se holt učí dřív pálit z kalacha než chodit, cožpak nechcete být multikulti obohaceni pár kulkami v těle?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 11. 2015 v 02:05Off-line BussterX  (103/130/150)
Ach to měření, vážení a škatulkování... http://zpravy.idnes.cz/…ranicni.aspx?…
15. 11. 2015 v 02:06Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
David: Ale čím to asi bude? Afričani nejsou blbější proto, že by měli blbější mozek, ale jsou blbější proto, že nemají žádné vzdělání, nikdy nechodili do školy a vrcholem inteligentní práce je u nich trhání banánů ze stromů. :-P A u Romů tohle platí úplně stejně.
15. 11. 2015 v 02:08Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Hmmm, to dává smysl spíše ta moje teorie, davide. :-D :-P
15. 11. 2015 v 02:20Off-line BussterX  (103/130/150)
Hm.. nějak to hapruje, ačkoliv teda je to z roku 2002, třeba se něco změnilo :P
Čína - průměrný IQ 104--------------HND 4,520 dolaru na osobu
Švýcarsko průměrný IQ - 101--------------HND na osobu 31,840 dolaru
Česká republika - průměrný IQ 98 HND--------------14,920 dolaru na osobu
kde HND znamená hrubý národní důchod
15. 11. 2015 v 02:21Off-line BussterX  (103/130/150)
Davide, já fakt nechci aby měli romové stejné výsledky jako "bílí", mě by stačilo kdyby islámští věřící v evropě nezabíjeli lidi z našeho kulturního okruhu :P
15. 11. 2015 v 02:27Off-line BussterX  (103/130/150)
To jméno David v niku asi nemáš jen tak ze srandy že?
15. 11. 2015 v 02:32Off-line BussterX  (103/130/150)
Teda islám mi vadí, zabíjení jeho jménem ještě víc, to stejný platí o křesťanství ovšem... ale v rámci objektivity pokud jde o zaostalé araby, je nutno si připomenout pár faktů -
Gotický lomený oblouk okopírovali evropští gotičtí architekti z východu - na západ ho přinesly první křižácké výpravy
Jak ví každé dítě, Arabové objevili pojem nuly, a to v době, kdy lidé v severní Evropě ještě na helmách nosili rohy. Koncept nuly asi vznikl v Indii, ale v arabském světě byl poprvé písemně zaznamenán.
Arabové především dali světu papír. Dostal se do arabského světa před koncem prvního křesťanského tisíciletí z Číny, asi o 300 - 400 let předtím, než papír dospěl do západní Evropy. Důsledkem byla vlna poezie a prózy, filozofie a vědění, učebnic a zábavné literatury. To byla éra pohádek z Tisíce a jedné novin a éra obrovských veřejných knihoven. Arabové měli astronomické observatoře, farmaceutické knihovny a lékařské školy. Většina z nich byla v rozkvětu dávno před rokem 1000.
15. 11. 2015 v 02:40Off-line BussterX  (103/130/150)
Davide, jestli jsi izraelita a přitom rasista, tak se chytni za nos : ))
15. 11. 2015 v 02:40Off-line heavick  (59/-/-)
Ano je to smutné, zvlášť když si je Francouzi sami pozvali, na rozdíl od Rusů z letadla, kde bylo jednou tolik obětí teroristického útoku IS. Ale o tom se nemluví.
15. 11. 2015 v 02:44Off-line BussterX  (103/130/150)
Davide, jen tak na okraj, víš odkud st**tovaly první izraelské bombardéry k náletu na káhiru a gazu? vsadím boty že to neuhodneš.... ze Žatce
15. 11. 2015 v 02:47Off-line BussterX  (103/130/150)
Hlavně se ale bavíme off topic . ))
15. 11. 2015 v 02:48Off-line BussterX  (103/130/150)
Zas jdu : )
15. 11. 2015 v 07:52Off-line BussterX  (103/130/150)
Kdyby někoho čistě náhodou zajímalo, proč je nebezpečná masa frustrovaných uprchlíků kteří se náhle ocitli v pro ně zcela cizím prostředí a kultuře, tak tady má klíč, komu se nechce myslet nebo na to nemá, ať to nečte:

kde se berou teroristi:
---------------------------

"K pochopení terorismu existuje mnoho konceptů. Pro úvahy o současném terorismu, resp. o motivacích a příčinách, nám může napomoci metafora schodiště, kterou představil v článku The Staircase to Terrorism Fathali M. Moghaddam, který vysvětluje, že právě „metafora slouží v psychologii k lepšímu pochopení samotných kořenů terorismu“ .

Moghddamova metafora generalizuje situace jedinců, kteří jsou sociálně znevýhodněni, a popisuje přechod či kroky v rámci šesti úrovní až k teroristické činnosti v rámci teroristické organizace.

Samotná metafora je představena jako budova se schodištěm. Celý koncept pracuje s přízemím a pěti patry (či šesti schody), přičemž každé patro je charakteristické určitými psychologickými procesy. Schodiště směřuje do dalších pater a jedinec se – na základě imaginace – rozhoduje, zda otevřít další dveře a postoupit po zužujícím se schodišti o patro výš. Při stoupání po schodišti má jedinec stále méně a méně možností volby, což v důsledku vede k tomu, že celá situace končí buď zničením ostatních, zničením sebe nebo zničením sebe i ostatních.

Pro pochopení celé metafory je vhodné popsat jednotlivá patra. Nejnižším stupněm je přízemí budovy, kde jedinec zažívá pocity nespravedlnosti a relativní deprivace. Tyto pocity každodenně zažívají miliony lidí, z nichž pouze někteří postoupí obrazně do prvního patra. V prvním patře se tito jedinci snaží nalézt způsob, jak zlepšit svoji životní situaci a dosáhnout větší spravedlnosti. Na této úrovni je podstatné prostředí, v němž jedinci žijí a kde se socializují. Pokud však nevidí reálnou naději na zlepšení a necítí, že by mohli výrazně ovlivnit rozhodovací procesy, jejich frustrace se prohlubuje. V tomto patře je snaha o dosažení individuální mobility, která by změnila pocity nespravedlnosti a deprivace. Pokud je tento pokus neúspěšný, přichází větší frustrace a následuje postup do druhého patra budovy. Na této úrovni lze uvažovat o větším vlivu sociálně-ekonomických faktorů před faktory politicko-psychologickými, které nabývají na významu v následujících patrech .

Jedince, kteří dosáhnou druhého patra, je možné charakterizovat tím, že jsou plni zloby a frustrace. Těchto psychických stavů a nálad využívají radikální teroristické organizace, které je podněcují k tomu, aby svoji agresi směřovali k „nepříteli“. Prohlubující se pocity zmaru vedou u některých jedinců k tomu, aby postoupili do dalšího poschodí.

Ve třetím patře se tito jedinci postupně seznamují s morálkou a ideologií teroristických organizací. Na této úrovni je podstatné sociální okolí potenciálních teroristů. V tomto patře již hovoříme o rekrutech teroristických skupin, kteří se seznamují s myšlením a základními strategiemi a taktikami konkrétního teroristického uskupení. Rekruti jsou přesvědčováni o tom, že terorismus je zcela ospravedlnitelná a legitimní strategie boje. Na této úrovni jsou rekruti vystavování různým psychickým nátlakům – je využíváno například izolace jedince, jsou jim vnucovány pocity podezřívavosti a strachu. Přesto jsou jedinci vedeni k tomu, aby vedle „normálního“ života žili i jakýsi paralelní a tajný život, přičemž členství v teroristické skupině je tajeno i před nejbližšími. Následuje rozhodující fáze, která končí přechodem do čtvrtého patra (z tohoto patra už není cesta zpět). Rekruti se učí optice „my versus oni“ a činnosti teroristické organizace hodnotí jako zcela legitimní. Na této úrovni se rekruti člení na dvě kategorie, které vedou do posledního, tj. pátého patra. První skupina je složena z těch, kteří se stanou dlouhodobými členy teroristické organizace. Tito jedinci jsou většinou seskupováni do jednotlivých teroristických buněk po čtyřech až pěti osobách. Jedinci jsou ve styku pouze se členy své buňky. Druhá kategorie je tvořena tzv. „pěšáky“ (foot soldiers), kteří jsou v krátkém časovém horizontu využiti k sebevražednému atentátu či k rychlým násilným akcím. Tito jedinci jsou pak vzorem pro další následovníky v důsledku „mučednické smrti“. Příčina, pro kterou stojí za to zabíjet a umírat, není abstraktní, ale je osobní – jde o pohled na svět, který je smyslem života a smrti a spojuje jedince s určitou formou nesmrtelnosti. Zásadní je, že příčina by měla slibovat dlouhou a slavnou budoucnost.Důležitou roli hraje historie jedince i samotné teroristické skupiny. Nikdo si nemyslí, že on samotný může dosáhnout nějakého druhu nesmrtelnosti. Představa nesmrtelnosti je součástí skupiny: rodiny, kulturní skupiny, náboženské skupiny, ideologické skupiny.

Čtvrté patro je typické tím, že jedinci přejímají tradice, metody, taktiky a seznamují se s cíli teroristické činnosti. Z tohoto patra není jiná cesta než vstříc smrti. Na této úrovni se jedná o otázku času, kdy bude jedinec „aktivován“.

Páté patro budovy je samotné provádění jednotlivých teroristických činů. Na této úrovni jsou již všichni civilisté vnímáni jako nepřátelé náležící do kategorie „oni“ (out-group). Útočníci před samotným teroristickým činem jsou psychologicky připravováni a motivováni, prochází poslední fází výcviku před spácháním samotného teroristického činu.

mechanismy fungování psychologie terroristické skupiny:
---------------------------------------------------------------------

Pro každou teroristickou skupinu či organizaci je tak nejvyšší prio***ou samotný fakt její existence, což nutně předpokládá, že organizace musí vykonávat teroristickou činnost, která by na základě konkrétních činů přilákala další rekruty a legitimizovala svoje úsilí ve formě mediálních výstupů.
...Pro každou teroristickou skupinu jsou podstatné vlastní normy ... Oběti teroristických činů jsou dle skupinových norem definovány jako „nepřátelé“, jako součást nepřátelského státu, civilizace, světa, systému.
...Členové si uvědomují, že jejich bývalý život nebyl dostatečně uspokojivý, a proto ho opustili......K soudržnosti v teroristických skupinách přispívají: skupinové cíle (boj za „svůj pohled na svět“), užívané prostředky (z většiny teroristických skupin kvůli činům skupiny nelze vystoupit), vědomí skupinové identity, očekávání jedince (ochota sebeobětovat se, získání obdivu ostatních členů), vztahy sympatií mezi členy skupiny, politická ideologie, náboženství, vzájemná důvěra (intimita), pevná vůle, ***uály, symbolika, řeč (slang), ochota riskovat, solida***a s ostatními členy, uniformita apod. .....Teroristická skupina filtruje všechny zprávy o venkovních událostech, které se k ní dostávají, a předkládá je svým členům ve formě zdůrazňující zlo páchané nepřítelem, jehož obraz je dehumanizován, což vede k pocitům, že „teroristické násilí je morální povinností“. Výsledkem dynamiky uvnitř teroristických skupin je tedy velmi často stav, kdy nová kolektivní identita zcela potlačí původní individuální identity členů..."

v plné verzi je to zde:
http://www.vojenskerozhledy.cz/…ra-schodiste
15. 11. 2015 v 11:35Off-line esthetique  (41/-/-)
Akutole, jdi se bodnout s tvým nenávistným štvaním proti skupinám: muslimové, uprchlíci, syřané, tmaví.... co to bude příště...?!?
jediný proti čemu je v pořádku se postavit jsou TERORISTÉ, EXTREMISTÉ.... a na ty funguje v každé civilizované zemi normální trestní právo a věř tomu, že francouzi vyčmuchaj všechny přeživší pomahače a spočítaj jim to... doživotí za terorismus, na samotce, bez možnosti určení světových stran...tak a teď se modli směrem k mekce, TO JE TREST pro muslimského extremistu... nechat utopit ve středozemním moři uprchlíky, kteří utíkaj před těma samýma teroristama jen proto, že tam žili (zatímco jsou křes´tané) je DISKRIMINACE NA DRUHOU, magore.
navíc už teď se ví, že základnu poskytl muslim narozený ve Francii, takže s uprchlíkama to nemá nic společnýho... ano, neproběhla u něj asimilace a tady bych postupoval maximálně tvrdě, bu´d se přizpůsobíš evropské kultuře nebo odtáhni zpátky do arábie, pokud budeš tropit násilí, kriminál....
tvůj problém je, že soudíš skupinu, nikoliv jednotlivce.... to už jsme tu měli, říká se tomu fašismus, ve vylepšené verzi nacismus...
takže tak
PS: doporučuju pustit si BBC NEWS nebo SKY v originále, aby člověk dostal přesné, čerstvé a PŘEKLADEM NEZKRESLENÉ INFORMACE...
a TV Nova, no to opravdu je EXTREMISTICKÝ ZDROJ INFORMACÍ, je to EXTRÉMNÍ BULVÁR, Novou se nám tady neoháněj, laskavě....Nova má informační kvalitu vesnických babek ze Slunce, seno,.....
15. 11. 2015 v 11:54Off-line BussterX  (103/130/150)
Toto se mi zdá zajímavější reakce, kdo uhodne PROČ je tak zajímavá, dostane diplom... :
http://cemper.blog.idnes.cz/…-Parizi.html
15. 11. 2015 v 11:59Off-line esthetique  (41/-/-)
David722: MUSLIMOVÉ NIKOHO NENAPICHUJOU, MAGORE..... muslimští EXTREMISTÉ NEBO TERORISTÉ ANO.... asi jako říct, že křesťané obřezávaj malým chlapečkům penisy.... určitě ne všichni nebo většina....
15. 11. 2015 v 12:00Off-line BussterX  (103/130/150)
Tak co? nikdo? no jednak je ta zpráva zajímavá tím, že to psal uživatel vegantronic, i když je to reakce lednová na jiný čin muslimských hrdlořezů, necelý rok poté další útok a vegantronic, pardon cemper zatím mlčí... rád si počkám co k tomu vyblije na idnes jako cemper
15. 11. 2015 v 12:08Off-line BussterX  (103/130/150)
A co na ten útok v Paříži říká předseda muslimské unie v ČR předtím než se prokázalo jasně, že to BYLI muslimové?
toto:

Šéf českých muslimů: Nevěřím, že za útoky v Paříži je Islámský stát

Nebyli to muslimové. Jestli to byl IS, pak spolupachatelem jsou Izrael a USA, tvrdí šéf Muslimské unie v ČR Muhamed Abbas.

Přestože se ke krvavým útokům v Paříži přihlásila teroristická organizace Islámský stát (IS), šéf Muslimské unie v ČR Muhamed Abbas nevěří, že za útoky stojí muslimové. „Pokud to byl IS, pak spolupachatelé jsou Izrael a USA,“

(TV Barrandov/ČTK)
15. 11. 2015 v 12:12Off-line hipster  (25/-/-)
“Možno už prišiel čas sa zamyslieť, či keď vyškrtneme extrémistov na oboch stranách, tak väčšina rozumných ľudí nechce tú istú vec, len ju nemôžu dostať, kým ležíme v dvoch rôznych zákopoch a za povzbudzovania malej skupiny bláznov na seba pokrikujeme oplzlosti?"
15. 11. 2015 v 12:16Off-line BussterX  (103/130/150)
Evropa přijala miliony uprchlíků z arabské země aby jim pomohla, hrstka muslimských fanatiků zaůtočila na srdce evropy, a já se ptám, kde jsou reakce těch milonů muslimů kterým pomáháme, kdo z nich odsoudil ten masakr? jo sorry, nemají čas, musí se modlit a skuhrat že jsou zavření v ubytovnách než jim zařídíme trvalý pobyt aby se tu mohli usadit a postavit mešity...
15. 11. 2015 v 12:17Off-line esthetique  (41/-/-)
David722: tvůj argument všechny ter. útoky spáchali islamisté, tudíž ISLAMISTÉ=teroristé tudíž uprchlíci=muslimové=teroristé je ta největší peachovina, co jsem tu za poslední roky četl.
nefunguje ti to ani matematicky, na dvě rovnice tam máš příliš mnoho neznýmých budeš si muset přestat plést muslima s islámistou, teroristu s uprchlíkem atd.
máš to holt v té hlavince pomotané, že?!?
terorista=člověk způsobující strach, děs, zděšení (prostřednictvím neočekávaného násilí)
muslim= příslušník určité víry, zde islám
islamista= člověk nek***icky prosazující svoji víru (zde islám) jakýmikoliv (tedy i násilným prostředky)
uprchlík=člověk prchající ze země původu kvůli diskriminaci nebo ohrožení zdraví/života (zde zpravidla křes´tané z většinově muslimských zemí jako je Sýrie)
takže až si to prostuduješ (a možná i vstřebáš), můžeš tu napsat, jaký jsi K***T, že tyto 4 RŮZNÉ termíny nejsi schopen rozlišit
15. 11. 2015 v 12:18Off-line BussterX  (103/130/150)
Estetiku, ptám se kde jsou reakce těch milonů evropských "slušných" muslimů na ta zvěrstva té hrstky muslimských fanatiků.... když vyjde karikatura proroka mohameda, jsou jich plný ulice a protestujou, kde sou teď?
15. 11. 2015 v 12:23Off-line hipster  (25/-/-)
Vodcovia militantných hnutí Hizballáh, Hamas a Islamský džihád v sobotu odsúdili teroristické útoky v Paríži. Približne 100 Iráncov držalo v noci nadnes pred francúzskym veľvyslanectvom v Teheráne sviečkovú vigíliu za obete piatkových teroristických útokov v Paríži.
15. 11. 2015 v 12:24Off-line misacek1003  (24/176/-)
A co kdyz mi zastreli MADONNU jak bude mit vystoupeni ve franciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
15. 11. 2015 v 12:25Off-line BussterX  (103/130/150)
Vůdcové to odsoudí páč sou politici a hrají svou hru, kde jsou SPONTÁNNÍ reakce prostých muslimů? prostých EVROPSKÝCH muslimů, kterým jsme dali nový domov? jaktože nejsou v ulicích a nepořádají demonstrace proti extremistům vlastní víry? když někdo namaluje obrázek mohameda který se jim nelíbí, jsou v ulici (evropské) natotata a je o nich hodně slyšet...
15. 11. 2015 v 12:27Off-line BussterX  (103/130/150)
Škoda že nediskutujem v hospodě, když už by si k nám sedl ke stolu tak bych na něj došáhl aspoń... -_-
15. 11. 2015 v 12:30Off-line esthetique  (41/-/-)
David722: možná jsi nepostřehnul, že s IQ se člověk nerodí, ale že ho dosáhne na základě vlivu prostředí a výchovy....
nebo-li tvůj argument, že je to dáno predispozičně není nic než nackovský žvást. prostě není. romské dítě které dáš v 6 měsících k adopci do bohaté B***ské rodiny vystuduje Cambridge nebo Oxford s červeným diplomem....
je to o schopnosti a vůli většinové společnosti integrovat a ta je v česku nulová... kdybys nebyl omezený zabedněný i***t, který si honí někde v usraným česku v nějaké Dolní/Horní k***ta, znal bys Romy, co právě kvůli tomu odešli a maj v UK baráky, auta, kariéry, postavení... stačí přijet kolem vánoc do nějakého Rómského ghetta v usraným česku a koukat po autech s volantem napravo.... jsou to ty, co nemaj prohnilý prahy a blatníky. ty co maj, jsou bílejch čechů, co neumí nic než hospodsky žvanit a válet si šunky, asi jako ty... TY RASISTICKEJ BLBEČKU, nechápu jak tvoje příspěvky může redakce nasmazat, protože tobě by moh i doktor Mengele závidět vytříbenost myšlenek
15. 11. 2015 v 12:38Off-line esthetique  (41/-/-)
Buzzíku: odpovídám ti, pusť si BBC NEWS, budeš je tam mít živě, v rozhovorech s reportérem, obvykle je tam jejich jméno nebo se jich reportér zeptá a hned následně se zeptá co oni na to jako muslimové.... případně tam bude nějaký záběr na kytici se stuhou s nápisem JSEM MUSLIM A V MÉM JMÉNU TOTO ROZHODNĚ NENÍ a pokud chceš, odjeď do Francie je počítat...

kdes byl ty se svým týmem, když bylo potřeba udělat demonstraci proti teroristovi-pošukovi v UherBrodě?!? válel ses před počítačem u NAKLUKY.CZ a mastil si k***ta nad fotkama DSIVa, že jo?
hahahhahahaha
15. 11. 2015 v 12:48Off-line BussterX  (103/130/150)
Estetik, ad IQ: tento výzkum je na samém začátku, a článek z roku razdva v roce dvatři už neplatí :)) existuje na to mnoho teorií navzájem se popírajících, není to zatím jasné uplně zcela...

podle jedné teorie, té o něco novější, hraje genetika hlavní roli, podle jinétrochu starší teorie zase ne, oboje jsou vědecké :))

"V hlavní roli genetika
V srpnu 2011 byla na Science Daily publikována zpráva o první přímé vazbě na lidskou inteligenci.
Byla to první studie, která nalezla při testování lidské DNA příspěvek genů pro genetické odchylky. Tým vědců studoval u více než 3 500 osob v severní Anglii a Skotsku dva typy inteligence. Výsledky naznačují, že 40 až 50 % rozdílů je možné připisovat genetickým rozdílům. Byli jsme schopni ukázat podstatný genetický příspěvek k naší schopnosti myslet. Nyní můžeme použít naše zjištění k lepšímu pochopení, jak se tyto geny ovlivňují navzájem a s prostředím"
http://casopis.mensa.cz/…ostredi.html

"Nemusíme dlouho zkoumat, abychom se přesvědčili o vlivu prostředí. Jestliže rodiče mají pocit, že dítě je nadané třeba v matematice, v dobře situované a vzdělané rodině mu koupí další knihy. Výtvarně nadanému opatří pastelky. Chudá rodina často prostě na tyto nákupy nemá. Na druhé straně geny hrají roli v dospívání a v dospělém věku, protože mohou (to zdůrazněme – všechny úvahy o psychologii nutno brát jako možnost, nikoli jistotu) vyhledávat nové zkušenosti, studovat knihy, pohybovat se ve vzdělané společnosti, což vede ke změnám v mozku. Výsledkem je, že IQ může s postupujícím věkem do určité doby narůstat. Zde se připojuje dr. Shaw: „Inteligence je jistý druh vlastnosti, která se vynořuje v mozku. Názor, že se narodíte s 15 geny a ty pevně stanoví, jak budete inteligentní a jak se bude váš mozek vyvíjet, je patrně zcela chybný.“ Tím vlastně jen potvrzuje první z Binetových postulátů."

Více informací na: http://www.celostnimedicina.cz/…i-2-cast.htm#…
15. 11. 2015 v 13:05Off-line BussterX  (103/130/150)
Jestli bys neměl napřed zrušit profil na gayseznamce před tak expresivním vyjádřením buzno : ))
15. 11. 2015 v 13:10Off-line BussterX  (103/130/150)
LOL... o děkuji, to je nejlepší důkaz že ti nejsem lhostejný :*
15. 11. 2015 v 13:13Off-line BussterX  (103/130/150)
Estetik: hele, napsal jsi toto:
"možná jsi nepostřehnul, že s IQ se člověk nerodí, ale že ho dosáhne na základě vlivu prostředí a výchovy....
nebo-li tvůj argument, že je to dáno predispozičně není nic než nackovský žvást. prostě není. romské dítě které dáš v 6 měsících k adopci do bohaté B***ské rodiny vystuduje Cambridge nebo Oxford s červeným diplomem....
je to o schopnosti a vůli většinové společnosti integrovat a ta je v česku nulová..."

člověče, podle tvé teorie, že je iq dílo vlivu rodičů a prostředí, by rodiče tohoto studenta zasloužili nobelovku za výchovu...

http://zeny.tiscali.cz/…onaty-142740
15. 11. 2015 v 13:17Off-line BussterX  (103/130/150)
Františka: no kdybys tu nedávno nepsal že jsi zažil několik gayvztahů tak bych si myslel že seš nějakej bigotní katolík kterej nás tu jde převychovat : ))
15. 11. 2015 v 13:21Off-line BussterX  (103/130/150)
Františko šak seš buzerantka, sice tě pár chlapů zklamalo, ale třeba ještě přijechá princ na bílem medvědovi, přece bys nechtěla aby ti ho oběsili na lásu :*
15. 11. 2015 v 13:22Off-line BussterX  (103/130/150)
Františko a co na to doktor chocholoušek? : ))
15. 11. 2015 v 13:28Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
To víš Fr, globální oteplování nezastavíš. :-P
15. 11. 2015 v 13:36Off-line BussterX  (103/130/150)
Lukana: nech ho bejt, já si ho našel první, najdi si jinýho plyšáka :P
15. 11. 2015 v 13:44Off-line esthetique  (41/-/-)
Buzzík:chronicky mě nazajímaj linky. pokud nejsi schopnej to stručně a výstižně převyprávět, zůstane mi to skryto na věky.....
ano, to, jaké podmínky můžou rodiče vytvořit pro své dítě a rozvíjení jeho schopnosti myslet, TO PRÁVĚ JE DÁNO SCHOPNOSTÍ SPOLEČNOSTI integrovat jakékoliv jedince, ta rasa v tom totiž právě nehraje žádnou roli, ANEB JE TO O TĚCH PASTELKÁCH. KDYBY TI CHUDÍ RODIČE nebyli chudí a poskytli by PASTELKY, měl by malej róm stejný šance jako u adoptivní rodiny... (zjednodušeně řečeno)
a protože rodiče těch rodičů byli taky chudí, rovněž neposkytli pastelky...a tak to jde do nekonečna... nebo-li tenhle řetěz je třeba přerušit a to za ZVÝŠENÝCH INVESTIC ZE STRANY OSTATNÍ SPOLEČNOSTI, což při krátkozrakosti většinové společnosti je značně složité (o materialistických češích, co jen hrabou pod sebe to platí dvojnásob)... nebo-li investice do integrace menšin přináší v dlouhodobém výhledu bohatší společnost pro všechny... proto v UK jsou extrémně úspěšní asiaté, indové, pakistánci o černoších ani nemluvě... prostě společnost pochopila, že pokud bude PRODUKOVAT ÚSPĚŠNÉ (bez ohledu na rasu) BUDOU SE MÍT VŠICHNI LÉPE... česko k tomu pochopení zatím ještě ani nevykročilo
15. 11. 2015 v 13:56Off-line BussterX  (103/130/150)
Zachovej klid a rozvahu: linky jsou pro toho, kdo si to chce přečíst celý, a taky aby to nevypadalo že si to cucám z prstu :P a někam dávám jen humorné obrázky jako obrazový doprovod, tvůj problém že datluješ z mobilu kterej neumí obrázky :P
15. 11. 2015 v 13:59Off-line BussterX  (103/130/150)
Estetiku, romové byli prokrmovaní v socialistickým československu celkem dost a investice do náhrad jejich opakovaně vybydlovaných bytů byla nemalá, podle tvé teorie by se jim měl rodit samej genius : )) do nikoho se sypat peníze nebudou, nejsou na to love neboť ty love spolknou jejich sociální dávky a invalidní důchody
15. 11. 2015 v 16:50Off-line Smajlinko  (28/183/82)
Ako nemame spajat imigrantov a teroristov ved minimalne dvaja z teroristov prisly ako imigranti
15. 11. 2015 v 17:00Off-line BussterX  (103/130/150)
Oni přišli jako hodní imigranti a tady se zkazili v té nevěřící evropě :P jo, něco směřuje k uprchlíkům, zbytek se narodil tady v evropě... jenže pánové, uprchlíci byli tím pádem jejich rodiče, že? takže uprchlíci nejsou nebezpeční? a víte vy, co budou dělat jejich děcka za 20 let? fakuju vás sluníčkáři pomatení

Na pařížském stadionu Stade de France, který byl jedním z míst pátečních atentátů, se našel syrský pas, který měl u sebe jeden z teroristů. Pas podle řeckých úřadů patřil uprchlíkovi, který byl 3. října zaregistrován při vstupu do země. Podle řeckého policejního zdroje agentury Reuters patřil pas mladému muži (ročník narození 1990), který připlul na malém plavidle ve skupině 69 uprchlíků na řecký ostrov Leros z Turecka. Řecké úřady mu prý sejmuly otisky prstů.

Francouzská policie kvůli útokům v Paříži zároveň pátrá po dvou mužích, které řecké úřady letos zaregistrovaly jako žadatele o azyl. Uvedla to v sobotu večer řecká policie. Francouzské úřady požádaly své řecké kolegy o ověření cestovního pasu a digitálních otisků prstů jednoho z těchto mužů a o otisky prstů druhého muže.
15. 11. 2015 v 17:03Off-line Smajlinko  (28/183/82)
Slunička ale sa nepoucia oni to oznacia ako hoax a propaganda a nevidia realitu
15. 11. 2015 v 17:10Off-line BussterX  (103/130/150)
Nepoučí se, je to Biedermannův efekt
15. 11. 2015 v 17:16Off-line BussterX  (103/130/150)
Estetiku kde si? doplním tvou tabulku cos tady napsal:

terorista=člověk způsobující strach, děs, zděšení (prostřednictvím neočekávaného násilí)
muslim= příslušník určité víry, zde islám
islamista= člověk nek***icky prosazující svoji víru (zde islám) jakýmikoliv (tedy i násilným prostředky)
uprchlík=člověk prchající ze země původu kvůli diskriminaci nebo ohrožení zdraví/života (zde zpravidla křes´tané z většinově muslimských zemí jako je Sýrie)

doplnění BuřtaX: TERRORISTA VYDÁVAJÍCÍ SE ZA UPRCHLÍKA využívající nekontrolované vlny valící se do evropy a skrytý v davu.... došlo?????
(musel jsem to sem napsat i když tu nejsi, než to zapomenu :D)
15. 11. 2015 v 17:19Off-line Smajlinko  (28/183/82)
Este doplnim imigrant uteka kvoli tomu aby sa mal lepsie co je ekonomicky dovod a podla osn mas pravo vyhostit
15. 11. 2015 v 17:24Off-line BussterX  (103/130/150)
Je to střední vrstva, 5,000 dolarů v zemi zmítané válkou někdo jen tak nemá na cestu pašeráckou lodí, když utíkali naši romové do kanady, zavedla kanada okamžitě vízovou povinnost, UE pro nás nehnula tehdy prstem a nepřimluvila se za nás... a teď najednou musíme sami přijímat uprchlíky, my jim nemůžem zavřít hranice? wtfák jako... fak EU v této zasrané slabé podobě
15. 11. 2015 v 17:28Off-line Smajlinko  (28/183/82)
Snad referendum v b***anii rozhodne pre odchod s eu a spusti to v europe domino
15. 11. 2015 v 17:32Off-line kloudik  (38/182/80)
Tak si říkám,proč každý stát musí kolem sebe stavět plot? nebylo by jednodušší postavit plot kolem Sýrie? nebo je jednoduše všechny postřílet. a to bez rozdílu,oni je mezi náma taky nedělají.
jestli nám závidí,že se tu máme relativně dobře,tak je to ale tím,že snad v každé civilozované zemi byla nějaká revoluce a ta musí být krvavá jinak se mine účinkem. místo utíkání si mají ve svojí zemi udělat pořádek a nedělat bordel v jiných státech. všechny bych poslal zpátky ať se hezky snaží...
15. 11. 2015 v 17:39Off-line BussterX  (103/130/150)
Kloudik: co se děje na blízkém či středním východě je chyba politiky USA, posraly to USA tím svým zasahováním do politiky jiných států, a my to vyžíráme, klidně bych jim je navozil pod sochu svobody na nábřeží ať si je zavřou do rezervace k indiánům
15. 11. 2015 v 17:48Off-line Smajlinko  (28/183/82)
Daval by som bacha aj na bohate arabske krajiny a turecko
15. 11. 2015 v 17:49Off-line da_ve  (44/167/-)
"Máte přikázáno bojovat proti bezvěrcům, kdekoli je najdete. Nač čekáte? K dispozici jsou zbraně a automobily a připraveny jsou také cíle. K dispozici je také jed, tak otravte vodu a jídlo aspoň jednomu z nepřátel alláha." Z toho mě mrazí. Kolik lidí toto poslechne? Možná ne tisíce, ale když ono jich stačí třeba 8. Tohle je podle mě jednoznačné vyhlášení války Evropě jako takové.
A i kdyby to byl jen planý poplach, jak chcete vysvětlit tolika tisícům lidí z jiné kultury, že tady se žije takhle a ne po jejich? Ještě malá poznámka, možná jsem paranoik, ale Trojský kůň je podle mě jedna z nejlepších vojenských taktik.
15. 11. 2015 v 17:54Off-line BussterX  (103/130/150)
Nééé... musíme bejt hodní a tolerantní, oni mají právo nás střílet, nařizuje jim to víra, a my tu jejich víru musíme tolerovat, co na tom nechápete? -_-
15. 11. 2015 v 17:57Off-line Smajlinko  (28/183/82)
To sme mi na vine nechapeme ich :D
15. 11. 2015 v 17:58Off-line BussterX  (103/130/150)
Mno, napřed jsme tam vedli křížové výpravy jménem krista, pak jsme je kolinzovali, pak jsme je nechali jejich osudu a prodali jsme jim zbraně, my, západní civilizace... a pak je poštvem proti sobě, rozhádáme a vyvoláme tam válku a přijmeme ty uprchlíky z toho roz**danýho regionu... není to geniální jak se nám to vrátilo? my sme tak hloupí že si asi fakt zasloužíme podřezat krky
15. 11. 2015 v 18:08Off-line BussterX  (103/130/150)
To první video je dobrý, ale stejně tak zajímavý by bylo vidět animaci jak se po světě rozlívalo křesťanství jako rakovina : ))
15. 11. 2015 v 18:09Off-line BussterX  (103/130/150)
Dont panic, jdi si vyhonit a uvolni stress :*
15. 11. 2015 v 18:15Off-line BussterX  (103/130/150)
Ale podívejme, copak copak, někomu ujela ruka? : ))
15. 11. 2015 v 18:26Off-line Smajlinko  (28/183/82)
15. 11. 2015 v 18:36Off-line Smajlinko  (28/183/82)
Dalsia rana slunickam islam nerespektuje homosexualitu atd
15. 11. 2015 v 18:47Off-line paink  (49/-/-)
To nie je ziadna chybna politika usa na blizkom vychode, ale ich zamer. Tak isto aj vlna utecencov. Padaju najsekularnejsie rezimy s toleranciou krestanov, a nahradzaju ich fanatici a chaos. IS je dielom usa a sae. Udivuje ma, ze nikto po tom nepatra a kazdy bere ako fakt, ze IS vznikol z nicoho v pusti v zdecimovanej a kontrolovanej krajine. Ma velku, novu a super drahu vystroj a vyzbroj. To nema ani cele cesko.
15. 11. 2015 v 19:00Off-line houston  (26/185/78)
Zase polovina komentářů o tom, jak si lidé navzájem nadávají. Jinak lituji všech mrtvých (nejen) v Paříži.
15. 11. 2015 v 21:04Off-line esthetique  (41/-/-)
A heleme se, sexy uživatel houston, nicméně zpět k tématu:
buzzíku, já nejsem proto, aby se romům rvalo spodem vrchem, já jsem proto, aby se dokopali k tomu, že s eo sebe postaraj sami. represe v česku funguje skvěle, bohužel už jaksi nefunguje ta výchova a vzdělávání, ono to totiž stojí úsilí, námahu a podstatně více peněz, než nové parkety v panelákovém holobytě
pokud jde o tvého JEDNOHO TERORISTU, KTERÝ SE VYDÁVAL ZA UPRCHLÍKA, JE TO PRÁVĚ A JEN A POUZE JEDEN, který jaksi není důvodem odsuzovat skupinu. to se blížíš akutolovi s jeho fašounsko-nacistickýma názorama...
ať se klidně kontrolujou uprchlíci při vstupu, ať se klidně všem bere DNA, otisky, nemám s tím problém.... ale pokud někdo zmagoří a začne střílet do lidí, JE HOVNO PODSTATNÉ, JAK SE TAM DOSTAL. magor v UherBrodu postřílel X lidí a nemusel si ani zout bačkory, chápeš?!?
15. 11. 2015 v 22:29Off-line esthetique  (41/-/-)
Travis6: no v příspěvku nad jsem se to snažil vysvětlit, opět marně: MÁME SE SNAŽIT JIM POMÁHAT PROTO, PROTOŽE KDYŽ SE NÁM TO PODAŘÍ A ZAŘADÍ SE, TAK SE DÍKY TOMU VŠICHNI BUDEME MÍT LÉPE, tj. ONI I MY, což ty ve svém věku opravdu nemůžeš pochopit
a ty co nebudou sekat dobrotu je třeba zavřít do kriminálu, úplně stejně jako čechy, co nesekaj dobrotu, už to chápeš?!?
15. 11. 2015 v 23:48Off-line Stiflerr  (31/178/75)
Bylo jen otázkou času kdy ty teroristické muslimské k***y začnou konat ... hlavně,že jich má EVROPA do konce roku přijat dalších 700 000...no paráda...
Myslím,že se máme na co těšit ...
15. 11. 2015 v 23:52Off-line marek_markus_merecek  (24/172/60)
Taky jste to zaregistrovali?

Cituji:

Makrela podvečer vyhlásila, že útoky v Paříži nemají nic společného s uprchlickou krizí. A teď čtu ve zprávách, že „Dva muži, po kterých pátrá francouzská policie v souvislosti s útoky v Paříži, byli letos v Řecku zaregistrováni jako žadatelé o azyl. Uvedla to dnes podle agentury AFP řecká policie…“ Takže někdo tady lže, mlží a podvádí…
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 11. 2015 v 23:53Off-line marek_markus_merecek  (24/172/60)
Cituji z fcb, kdo bude chtít, ten si původní zdroj najde:Šokující nová zpráva vydaná dnes ruským Ministerstvem obrany (MO) politikům Bezpečnostní rady (SC) konstatuje, že včerejší útoky v Paříži lze označit za „***uální masakr“ a byly „zorganizovány/ří­zeny“ tajnou „složkou/kabalou“ Svobodných zednářů (Masons) na vysokých mocenských pozicích v americké Central Intelligence Agency (CIA), ve francouzském Generálním direktorátu pro vnější bezpečnost (DGSE), v b***ské Tajné výzvědné službě (SIS/MI6), v izraelském Direktorátu vojenské rozvědky (DMI) a Vatikánu. [Poznámka: slova/věty v uvozovkách v tomto článku jsou přibližné anglické ekvivalenty ruských slov, nemajících přesný jazykový protějšek.]
Všechno na světě řídí CIA, je třeba se s tím smířit 8). Spolu se zednáři, židy a ilumináty. Občas se přidá i Mossad.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 11. 2015 v 05:39Off-line BussterX  (103/130/150)
Eště zapoměli na UFO, to v tom má taky prsty, určitě byl nedaleko viděn lítající talíř, nevšiml si někdo?
16. 11. 2015 v 05:43Off-line BussterX  (103/130/150)
Esthetique: já chápu ledacos, ale tobě asi nědošlo, že až bude v evropě víc muslimů než původních obyvatel tak už nebude evropa nikdy jako dřív, a prostě se stane muslimským kalifátem
16. 11. 2015 v 07:24Off-line paink  (49/-/-)
Marek: ono to sice zneje jak blazniva konspiracna teoria, ale ja za cely zivot co sledujem politiku, cim dalej, tym viac som presvedceny, ze za skoro kazdym, aj zdanlivo bezvyznamnym zlom stoja usa, ci uz priamo, alebo nepriamo. Mna nezaujimaju konsp.teorie, ale vychadzam z toho, co v priebehu casu sami priznavaju, zo stylu ich prace, postojov, atd.
16. 11. 2015 v 07:40Off-line BussterX  (103/130/150)
Usa stojí za destabilizací blízko/středněvýchodního regionu, to co se tam děje padá přímo na zodpovědnost USA, to rozhodně jo... otázka je jestli je to jejich záměr nebo jestli to tak zbabrali nechtěně to jak se to tam rozesralo... nicméně IS existuje a jeho zájem je válka proti západní civilizaci... francie bombarduje IS už pár měsíců, takže IS reagoval útokem v paříži ... prosté jako facka
16. 11. 2015 v 12:12Off-line honzak  (33/183/65)
Když už to řiká Babiš, tak by tomu měl věřit i vegantronic!
16. 11. 2015 v 13:28Off-line BussterX  (103/130/150)
"PAŘÍŽ Tři sebevražední útočníci na pařížském stadionu Stade de France mohli vyvolat krveprolití a vražednou paniku. Místo toho se odpálili na relativně odlehlém místě a v místech, kde mohla nastat jatka, zabili jediného člověka. Vyšetřovatelé a experti se nyní snaží zjistit proč. Podle francouzského ministra sportu Thierryho Braillarda sebevražední atentátníci chtěli proniknout dovnitř."

dovoluji si nabídnout hypotézu, že nějaký pasáček koz ze skalnatého afghanistanu naverbovaný jako živá bomba se odpálil omylem předčasně neodbornou manipuliací, a nebo že roznětku uvedl do činnosti nějaký mobil náhodným impulsem o stejné frenkvenci na jaké pracoval odpalovací systém : ))
16. 11. 2015 v 13:30Off-line BussterX  (103/130/150)
Mimochodem, kdopak ví, která země je nejlepší v zemědělství?
bezkonkurenčně je to německo, pomocí jediné krávy německo dokázalo pohnojit celou evropu -_-
16. 11. 2015 v 14:28Off-line BussterX  (103/130/150)
Mno, ten příklad je krásnej, to se mi líbí, akorát je problém, že IS není žádný mezinárodně uznaný regulerní stát - země která by s náma byla ve válečným stavu, je to několik částí území arabské země ovládnutých islámskýma fundamentalistama kteří bojují i proti vlastní legitimní vládě...copak asi se tam děje? to nevím, ale asi totéž co na území která ovládal taliban... zde krátká pravidla která platila na talibanském území:

Všichni občané se musí pětkrát denně modlit. Budete-li v čas modlitby přistiženi při jiné činnosti, budete zbiti.
Všichni muži si nechají narůst vousy. Správná délka je přinejmenším na zaťatou pěst pod bradu. Pokud tohoto příkazu neuposlechnete, budete zbiti.
Všichni chlapci budou nosit turban. Chlapci od první do šesté třídy budou nosit černé turbany, ve vyšších ročnících turbany bílé. Všichni chlapci se budou oblékat po islámsku. Límečky u košil budou zapnuté.
Je zakázán zpěv.
Je zakázán tanec.
Zakázáno je hraní karet, hraní šachů, hazardní hry a pouštění draků.
Zakázáno je psaní knih, sledování filmů a malování obrazů.
Za chov papoušků budete zbiti. Vaše ptactvo bude utraceno.
Pokud něco ukradnete, bude vám uťata ruka v zápěstí. Pokud něco ukradnete podruhé, bude vám uříznuta noha.
Pokud nejste muslim, nekonejte své bohoslužby v místech, kde by vás mohli nějací muslimové spatřit. Pokud tak učiníte, budete zbiti a uvězněni. Budete-li přistiženi, jak se snažíte muslima obrátit na svoji víru, budete popraveni.

Na vědomí ženám se navíc dává:
Budete se trvale zdržovat doma. Pro ženu není vhodné, aby se bezcílně potulovala ulicemi. Jestliže se vydáte z domu, musí vás doprovázet MAHRAM – příbuzný mužského pohlaví. Budete-li přistižena na ulici sama, budete zbita a poslána domů.
Za žádných okolností nebudete ukazovat svoji tvář. Mimo dům se budete zahalovat burkou. Jestliže tak neučiníte, budete silně zbita.
Zakázána je veškerá kosmetika.
Zakázány jsou šperky.
Nebudete nosit svůdné šaty, odhalující siluetu těla.
Nebudete mluvit, pokud nebudete oslovena.
Nebudete hledět mužům do očí.
Nebudete se smát na veřejnosti. Učiníte-li tak, budete zbita.
Nebudete si lakovat nehty. Učiníte-li tak, bude vám uříznut prst.
Dívkám je zakázáno navštěvovat školu. Všechny dívčí školy budou s okamžitou platností uzavřeny.
Ženám je zakázáno pracovat.
Bude-li vám prokázáno cizoložství, budete ukamenována.
Slyšte a dobře poslouchejte. Řiďte se těmito pokyny.
Allahu akbar!
16. 11. 2015 v 15:27Off-line igy  (38/173/81)
Příklad je velmi nepřesný, bohužel. Protiněmecké nálady byly namístě, stejně jako teď nálady proti Islámskému Státu.
Ale nálady proti každému, kdo mluví německy (v případě akutola proti každému, kdo se alespoň jednou usmál na někoho, kdo umí německy), to už je jiný kalibr, a to uznáte, že je trochu nesmyslné, stejně jako teď proti každému, kdo se nevyjadřuje negativně k Islámu.
Nebo co třeba, kdyby najednou kvůli německu začala tehdy Anglie nesnášet celou pevninskou Evropu, to by bylo v pořádku? A co by tak celá Evropa dělala, kdyby najednou B***ánie začala shazovat bomby po celé Evropě. Překvapilo by pak někoho, kdyby se Evropa spojila s Německem, aby si to nejdřív vyřídila s Anglií? Asi ne.
Pokud se teď Evropa spojí proti Islámu a bude ho celý nenávidět a vyhánět, kvůli Islámskému státu, nebude pak asi nikoho moc překvapovat, když se všichni muslimové přikloní k názoru, že Evropa je ta špatná a i všichni nyní umírnění se připojí k Islámskému státu.

I když Blesk nemám rád, tohle stojí za zamyšlení.
http://www.blesk.cz/…experti.html
16. 11. 2015 v 15:50Off-line Smajlinko  (28/183/82)
Hadzat nemame kazdeho do rovnakeho vreca ako chces medzi imigrantami rozlisit teroristu od ekonomickeho imigranta a imigranta od utecenca xD
16. 11. 2015 v 15:56Off-line BussterX  (103/130/150)
Akutole, využívat Lapsus calami k dehonestaci oponenta v debatě, to dělá jen grammar nazi a je to laciné :P
16. 11. 2015 v 16:03Off-line klucinek  (33/176/75)
Došla mi trpělivost...žádost o zbroják podána, od půlky příštího roku za mě mluví paní ČZ 858 semi a Pan Taurus 669... nechtěl jsem, ale jsem situací donucen. Doufám že následně bude podobným způsobem reagovat i valná většina obyvatelstva, a až přijde na nejhorší bude mít čím bránit sebe a svůj majetek až sem tito mírumilovní dnes již spoluobčané dorazí..
16. 11. 2015 v 16:18Off-line BussterX  (103/130/150)
Klucinek, zbrań která je legální, není nikdy opravdu tvoje...
16. 11. 2015 v 16:19Off-line klucinek  (33/176/75)
Není důležité čí je, ale kde se právě nachází...
16. 11. 2015 v 17:20Off-line BussterX  (103/130/150)
Klucinek: až půjde do tuhýho, stát první co udělá tak odzbrojí občany - legální držitele zbraní, legální zbraň je dobrá akorát na to, moci chodit legálně střílet na střelnici a mít ji doma na zlodějíčky, v případě nepokojů ve státě ale stát bude mít snahu legální zbraně stáhnout k sobě, to není žádná spekulace.
16. 11. 2015 v 17:21Off-line BussterX  (103/130/150)
Rebel: no co, ruská vlajka na xichtě není tak sexy třeba : ))
16. 11. 2015 v 17:37Off-line igy  (38/173/81)
Akutol: Dobře no, občas mi to ujede. Ale zase jsem v každém příspěvku dal argumenty. Pokud jsi na ně nereagoval, protože jsi je kvůli chybám nepochopil, tak se omlouvám a polepším se.
Travis6: Třeba si jen nerozumíme v definici sluníčka, ale já tu v diskuzi nezaznamenal ani jedno.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 11. 2015 v 17:38Off-line misacek1003  (24/176/-)
Islamsky stat JE ZLY protoze ty kluci NEPOZNALI LASKU ja bych je mazlil a umackal a byli by v poho
16. 11. 2015 v 18:06Off-line hupll  (23/-/-)
Vy všichni co si tu teď házíte přes profilovky francouzské vlajky. Před týdnem dík IS zemřelo skoro dvakrát tolik lidí po útoku na ruské civilní letadlo. Mezi obětmi byly i děti. Nikdo ani neceknul a Frantíci to ještě karikaturovali. Kde byl váš přehnaný soucit?
16. 11. 2015 v 18:08Off-line BussterX  (103/130/150)
Jestli nebude problém v tom, že rusáci se s náma nechcou kamarádit O_o
16. 11. 2015 v 18:13Off-line hupll  (23/-/-)
BussterX:A Francouzi se s námi kamarádí jak? Tím, že jsou v EU ještě neznamená, že jsou naši kamarádí. Mysli jako člověk a ne jako politik.
16. 11. 2015 v 18:17Off-line BussterX  (103/130/150)
Jako příští prezident republiky české nemohu mluvit jinak, musím myslet na svou politickou budoucnost :P
16. 11. 2015 v 18:20Off-line hupll  (23/-/-)
Tak konečně se odtrhne Morava od Česka. A už je známa i jejich hlava státu. Gratulovat nebudu.
16. 11. 2015 v 18:27Off-line BussterX  (103/130/150)
Nejsem separatista a navíc jsem moravák usazený v čechách : )) vote BuřtX :))
16. 11. 2015 v 20:05Off-line misacek1003  (24/176/-)
Ja jsem prorusky separatista a rebel a terorista komunista KDO MA PROBLEM
16. 11. 2015 v 20:05Off-line misacek1003  (24/176/-)
DOLLYBUSSTER NA HRAD
16. 11. 2015 v 20:06Off-line BussterX  (103/130/150)
Zalez fejku :P
17. 11. 2015 v 13:34Off-line misacek1003  (24/176/-)
Delejte foto s kladivem a srpem ne s fancouskou vlajkou
17. 11. 2015 v 15:52Off-line BussterX  (103/130/150)
17. 11. 2015 v 23:18Off-line Titan24  (30/168/56)
Raqqa i Mosul leží v poušti. USA zkouší jaderné testy taky v poušti. Asi už víte kam tím mířím ;)
18. 11. 2015 v 11:00Off-line BussterX  (103/130/150)
Finanční svět ráno reagoval na teroristické útoky v Paříži nejistotou a poklesem. V Asii pokračoval sestup kurzu eura k více než šestiletému minimu. Z počátku oslabovaly také evropské akciové trhy v čele s pařížskou burzou. Počáteční nejistotu ale střídá uklidnění.
http://www.rozhlas.cz/…era--1554734

Rusko zesílilo letecké údery na cíle takzvaného Islámského státu v Sýrii a zdvojnásobilo počet bojových st**tů. Do operace nově nasadilo i strategické bombardéry. Moskva včera potvrdila, že se ruské civilní letadlo společnosti Kogalymavia zřítilo kvůli výbuchu podomácku vyrobené bomby.
http://www.rozhlas.cz/…ery--1555165
18. 11. 2015 v 14:11Off-line esthetique  (41/-/-)
Buzzík: až bude v Evropě víc muslimů než křes´tanů, tak já už tady nebudu, takže MĚ to trápit nemusí...
Markus: jasně, celý vesmír je jedno velký Boží spiknutí a nejvíc v tom maj prsty ti mimozemšťani, Ligerísek by moh vyprávět...
18. 11. 2015 v 14:15Off-line esthetique  (41/-/-)
Hupll: ale zasraní rusáci si za to můžou sami, že je nikdo nelituje. litovali oni někoho z to malajsijského letadla, nějaké Hollanďany? ne, tvářili se, že oni nic, oni muzikanti, přitom to maj na triku a je úplně jedno, kdo tu raketu vystřelil, na triku to maj zasraní Rusáci, konflikt vyvolali a nelegálně tam válčili oni. takže: žádná lítost pro Ruské děti. laskavě si povšimni, že samotnýmu Putinovi jsou ruské děti u p***le, to je ten rozdíl mezi demokraciemi západního typu a ruským diktátorským režimem
18. 11. 2015 v 14:24Off-line esthetique  (41/-/-)
Travis6: Evropa je tak slabá, protože TY bys ji v životě nešel bránit se zbraní v ruce, předpřiposránku... a za to bys skončil v tom kriminále, ha ha ha ha ha
mě nepřijde, že je Evropa slabá, za 2 hodiny by byla schopna vybombardovat celou Sýrii, jde o to, kdo bude mít koule vyslat tam pozemní vojska, protože pouze ta při čištění budou schopna rozlišit mezi civilisty a džihádisty.. a mám takový pocit, že usraný česko to nebude, spíš francouzská cizinecká legie, b***ské SAS a americké speciální jednotky námořnictva, takže drž klapačku a šoupej nohama.... česko je trapná provincie na okraji zájmu kohokoliv, včetně džihádistů HA HA HA HA HA AH
18. 11. 2015 v 14:29Off-line esthetique  (41/-/-)
Buzzík:
"Mno, ten příklad je krásnej, to se mi líbí, akorát je problém, že IS není žádný mezinárodně uznaný regulerní stát - země která by s náma byla ve válečným stavu, je to několik částí území arabské země ovládnutých islámskýma fundamentalistama kteří bojují i proti vlastní legitimní vládě...copak asi se tam děje? to nevím, ale asi totéž co na území která ovládal taliban... zde krátká pravidla která platila na talibanském území:

Všichni občané se musí pětkrát denně modlit. Budete-li v čas modlitby přistiženi při jiné činnosti, budete zbiti.
Všichni muži si nechají narůst vousy. Správná délka je přinejmenším na zaťatou pěst pod bradu. Pokud tohoto příkazu neuposlechnete, budete zbiti.
Všichni chlapci budou nosit turban. Chlapci od první do šesté třídy budou nosit černé turbany, ve vyšších ročnících turbany bílé. Všichni chlapci se budou oblékat po islámsku. Límečky u košil budou zapnuté.
Je zakázán zpěv.
Je zakázán tanec.
Zakázáno je hraní karet, hraní šachů, hazardní hry a pouštění draků.
Zakázáno je psaní knih, sledování filmů a malování obrazů.
Za chov papoušků budete zbiti. Vaše ptactvo bude utraceno.
Pokud něco ukradnete, bude vám uťata ruka v zápěstí. Pokud něco ukradnete podruhé, bude vám uříznuta noha.
Pokud nejste muslim, nekonejte své bohoslužby v místech, kde by vás mohli nějací muslimové spatřit. Pokud tak učiníte, budete zbiti a uvězněni. Budete-li přistiženi, jak se snažíte muslima obrátit na svoji víru, budete popraveni.

Na vědomí ženám se navíc dává:
Budete se trvale zdržovat doma. Pro ženu není vhodné, aby se bezcílně potulovala ulicemi. Jestliže se vydáte z domu, musí vás doprovázet MAHRAM – příbuzný mužského pohlaví. Budete-li přistižena na ulici sama, budete zbita a poslána domů.
Za žádných okolností nebudete ukazovat svoji tvář. Mimo dům se budete zahalovat burkou. Jestliže tak neučiníte, budete silně zbita.
Zakázána je veškerá kosmetika.
Zakázány jsou šperky.
Nebudete nosit svůdné šaty, odhalující siluetu těla.
Nebudete mluvit, pokud nebudete oslovena.
Nebudete hledět mužům do očí.
Nebudete se smát na veřejnosti. Učiníte-li tak, budete zbita.
Nebudete si lakovat nehty. Učiníte-li tak, bude vám uříznut prst.
Dívkám je zakázáno navštěvovat školu. Všechny dívčí školy budou s okamžitou platností uzavřeny.
Ženám je zakázáno pracovat.
Bude-li vám prokázáno cizoložství, budete ukamenována.
Slyšte a dobře poslouchejte. Řiďte se těmito pokyny.
Allahu akbar!"

A PROČ TO PROBOHA CHCEŠ ŘEŠIT?!? jiná kultura, jiná země, jiné náboženství... aneb můj profesor Marketingu na ČVUT nám to vysvětlil jasně: TOTO NEJSOU PRÁVNÍ STÁTY V NAŠEM POJETÍ, LASKAVĚ S TÍM POČÍTEJTE, POKUD BYSTE SE TAM NÁHODOU OCITLI....
pro mě to znamená jediné: DOBŘE SI ROZMYSLÍM KAM POJEDU NA DOVOLENOU NEBO KDE SE BUDU LÍBAT SE SVÝM KLUKEM NA ULICI... co smí nebo nesmí ženy v arabských státech mě nemusí trápit, není to můj boj... protože vnucovat jim "TO NAŠE" je stejně STUPIDNÍ, JAKO KDYŽ ONI NÁM VNUCUJOU TO SVOJE, to jsi jaksi nepochopil... takže to naše bych bránil všemi prostředky a na to jejich bych se vykašlal....
18. 11. 2015 v 14:36Off-line esthetique  (41/-/-)
PS Mrakus_Markus: nalezeno na FACEBOOKu, podle původní zprávy Ministerstva Obranu ruské federace....
BLAHOPŘEJEME TI K VYTŘÍBENOSTI TVÝCH INFORMAČNÍCH ZROJŮ...a co o tom psal Blesk, prosím tě?!? taky by mohlo být zajímavý, co říkala stará Kelišová, to jediný je totiž SMĚROPLATNÝ...
HAHAHHAHAHAHHAHAHAHA
18. 11. 2015 v 14:46Off-line BussterX  (103/130/150)
Estetik píše:
"A PROČ TO PROBOHA CHCEŠ ŘEŠIT?!? jiná kultura, jiná země, jiné náboženství... aneb můj profesor Marketingu na ČVUT nám to vysvětlil jasně: TOTO NEJSOU PRÁVNÍ STÁTY V NAŠEM POJETÍ, LASKAVĚ S TÍM POČÍTEJTE, POKUD BYSTE SE TAM NÁHODOU OCITLI....
pro mě to znamená jediné: DOBŘE SI ROZMYSLÍM KAM POJEDU NA DOVOLENOU NEBO KDE SE BUDU LÍBAT SE SVÝM KLUKEM NA ULICI... co smí nebo nesmí ženy v arabských státech mě nemusí trápit, není to můj boj... protože vnucovat jim "TO NAŠE" je stejně STUPIDNÍ, JAKO KDYŽ ONI NÁM VNUCUJOU TO SVOJE, to jsi jaksi nepochopil... takže to naše bych bránil všemi prostředky a na to jejich bych se vykašlal...."

já říkám:
DOBŘE SI ROZMYSLETE KDE SE BUDETE LÍBAT SE SVÝM KLUKEM NA EVROPSKÉ ULICI protože my jim vnucovat "TO NAŠE" nemůžeme, ale oni nám to svoje sem už nutí a až se tady rozlezou bude z evropy další islámsý kalifát

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/…o-saria.html

http://www.reflex.cz/…e-pravo.html
18. 11. 2015 v 16:08Off-line esthetique  (41/-/-)
Busster: v klidu, frantíci vysílaj další letadlovou loď, terorista, kterej si chtěl na poště vyzvednout prachy na cestovní pas, o kterém se vědělo, že patří teroristovi, byl nebo v nejbližší době bude polapen, další teroristé, kteří měli zaútočit v druhé vlně byli zneškodněni v bytě hlavního organizátora... nebo-li BU´D V KLIDU, VŠE VÝŠE UVEDENÉ SVĚDČÍ O TOM, ŽE BOJ S TERORISMEM FUNGUJE JAK MÁ!!!.... v česku už by to tak slavné nebylo, naštěstí teroristé o česko nejeví zájem, dokonce ani uprchlíci (což není to samé, znova opakuju pro tebe)

už jen myšáček1003 by si měl vzít příklad ze svýho policejího kolegy a konečně zařvat v akci, asi takhle: UOÁÁÁÁÁÁ!!!!
A VŠE BY BYLO JAK MÁ BÝT
HA HA HA HA HA AHA AH
18. 11. 2015 v 16:14Off-line BussterX  (103/130/150)
Estetik: v jiném tématu jsem speciálně TOBĚ adresně napsal toto, asi jsi to přehlídl, čekám na vyjádření a vysvětlení jak se z tebe přes noc stal kytičkář milující mohamedánské NELEGÁLNÍ běžence:
"před pár měsící ses mohl posrat když ti našli policajti v odplombovaným kamionu nelegální běžence, že co je to za bordel a jak s tím policie nic nedělá, a teď se můžeš přetrhnout jako milovník běženců : ))"
18. 11. 2015 v 16:24Off-line Smajlinko  (28/183/82)
Takto dnes vyzerá bezpečná Európa..
Ďakujeme Bruselu, Merkel, Holland, Juncker, Kiska, atď...
"Minúta po minúte: Streľba a explózie v Paríži, v obkľúčenom byte má byť strojca útokov"
"Na štadióne v Hannoveri chcel niekto podľa polície odpáliť bombu"
"Dve lietadlá Air France núdzovo pristáli po anonymných hrozbách"
"Francie mobilizovala 115 tisíc vojáků a policistů"
"Belgie varuje před útoky, bruselský Molenbeek je rájem džihádistů"Multikultúrne obohatenie v skratke. Takí sú obohatení, až sa majú bombovo. xD
18. 11. 2015 v 16:32Off-line BussterX  (103/130/150)
Kdyby sem nenechala levicově liberální banda intelektuálních kavárenských ekvilibristů nalést do evropy statisíce muslimských ilegálů tak se teď nemusela trochu opožděně mobilizovat aby řešila něco co se vůbec nemuselo stát - totiž problém z evropou okupovanou "uprchlíkama" kteří evropu rozkládají zevnitř využívajíce jejího "pseudohumanismu" způsobeného těmi výše zmíněnými trotly
18. 11. 2015 v 17:04Off-line esthetique  (41/-/-)
AŤ SI CKDO CHCE CO CHCE ŘÍKÁ, JÁ SE V IRSKU CITÍM BEZPEČNĚ. o tom., jestli já bych šel do pouště někoho střílet z oka do oka ví autor příspěvku KULOVÝ, takže doporučuju mi nepodsouvat věci, které bych udělal nebo neudělal....
opět zopakuju:
2 letadla přistála.... něco zafungovalo
falešná bomba ve vlaku (frantíci dali echo němcům).... něco zafungovalo
zbývající teroristé dopadeni..... něco zafungovalo
mobilizace vojáků a policistů ve Francii..... něco zafungovalo
příspěvky některých diskutujících tady.... jejich mozky nezafungovaly...
18. 11. 2015 v 17:45Off-line BussterX  (103/130/150)
Estetik: jak se mám eště zeptat abych se dozvěděl CO s tebe udělalo zastánće multikulty evropy když jsi nedávno dostal histerák z běženců pod plachtou tvý vétřiesky? :P
18. 11. 2015 v 17:54Off-line Smajlinko  (28/183/82)
Obyvatele evropských „no go zón“, především muslimy z řad přistěhovalců, spojuje vedle vysoké míry nezaměstnanosti také nechuť učit se jazyk své nové země a žít v souladu s jejími zákony. Zdejší úřady neuznávají a řídí se zvyklostmi a zákony, které jsou vlastní jejich rodné zemi a islámu. Právo šaría je uplatňováno takovým způsobem, aby se o něm úřady nedozvěděly. To se týká například mnohoženství či vražd ze cti. Ve Švédsku a Německu byly v minulých letech hlášeny četné případy, kdy „starostlivý otec“ muslimské rodiny zavraždil svoji dceru kvůli tomu, že se například intimně stýkala s rodilým Evropanem či se dopustila jiného „stejně vážného“ prohřešku.
18. 11. 2015 v 18:05Off-line esthetique  (41/-/-)
Já se nepohoršoval nad běženci v mrazáku, navíc vypadali spíš na sever Afriky než na Sýrii, já se pohoršoval nad tím, že fr. policie s tím naprosto nic nedělá a na tomto mém stanovisku se nic nemění... s těma, co už několik let přežívaj pod plachtama v Calais je potřeba něco udělat a tito lidé nesouvisí ani s terorismem ani s uprchlíkama cestujícíma přes maďarsko a podobné hitlerstány. je to kapitola sama pro sebe....
18. 11. 2015 v 18:07Off-line BussterX  (103/130/150)
Selektuješ uprchlíky ? to by se vegantronovi nelíbilo, aby na tebe nevypsal fatvu náhodou :P
18. 11. 2015 v 18:11Off-line esthetique  (41/-/-)
Smajlinko: nemáme spor, já říkám: všmem nabídnout možnost se zařadit (asi i milovat ha ha ah ah ah ah) a proti těm, kteří budou tropit prasárny, rázně zakročit (ale pokud otec nechá obřezat svoji dceru, tak je to trestný čin - třeba v UK už ano a lékaři mají ze zákona povinnost to hlásit a měl by být souzen a odsouzen). náš spor spočívá v něčem jiném: všichni diskutující jsou tady apriori proti určité barvě kůže nebo vyznání, zatímco já tvrdím: VŠEM STEJNÝM METREM, NĚCO JSI PROVEDL, BUDEŠ PYKAT... ale BEZ OHLEDU na svý vyznání nebo barvu kůže... to je totiž demokratický přístup, zatímco být apriori proti uprchlíkům, muslimům nebo přistěhovalcům je náckovsko-fašounský přístup. SU´DME JEDNOTLIVCE ZA TO CO SPÁCHALI, NE SKUPINU PODLE NĚJAKÉHO VNĚJŠÍHO ZNAKU....
ano, nevýhoda je, že ONI příjdou a začnou střílet po komkoliv jako první a my soudíme až za ty spáchané činy. ANO, TO JE NEVÝHODA DEMOKRACIE a současně její definice
18. 11. 2015 v 18:12Off-line BussterX  (103/130/150)
Estetik, to znělo až moc rozumně v porovnání s tím cos tu psal posledních pár dnů... otáčíš kormidlem jo? : )) nicméně statisíce uprchlíků Z JINÉ CIVILIZACE KTERÁ KAMENUJE ZA CIZOLOŽSTVÍ A ŘEŽE KRKY BUKVICÍM je bezpečnostní hrozba, tečka, nemají tu bejt, tečka
18. 11. 2015 v 20:56Off-line BussterX  (103/130/150)
Travis: já měl kdysi kamaráda z Afghánu, už jsem to tu psal a myslím že i vícekrát... ve 12ti letech hlídal s kalašnikovem v rodné vesnici na úrodných skalnatých svazích vesnickou studnu aby ji neotrávil záludný talibánec podporovaný a vyzbrojený od USA, neb jeho vesnice byla na té hodné provládní tudíž i prosovětské straně, proto taky mohl vystudovat českou vysokou školu.... mno, baštil vepřový řízky, mluvil brněnským hantecem a jeho stodvacetikilová moravská manželka ho měla trochu pod pantoflem : )) mohamedán jak vyšitej : )) jenže pak přišla americká invaze do afghhánu, pak to tam amíci "osvobodil" od talibánu (kterej si předtím sami vyzbrojili...) a jeho kamarádi afghánci - muslimové kteří tady vystudovali s ním se rázem vyšvihli do diplomatických služeb... takže si brňáka Hasana našli a začali mu jezdit dělat přednášky, že jako takhle teda by to nešlo jak žije atd... nakonec se rozved (se nedivím, měl parohy že neprošel dveřma) a šel dělat kariéru do prahy na ambasádu jako napravený muslim který nenávidí řízky leč proamericky orientovaný : ))
19. 11. 2015 v 00:44Off-line Spider.27  (38/185/71)
Tak jsem si valnou většinu příspěcků pročet, a musím říct jedno: bustere vezmeš si mě? :-D:-D:-D vy ostatní si dejte elektrošoky a možná se vám ty hemisféry rozběhnou. posraní sluníčkáři, nasedněte si na svého bílého jednorožce a jeďte se projet na rozkvetlý palouček :-D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 11. 2015 v 02:07Off-line BussterX  (103/130/150)
"......Všichni slavní redaktoři, politici a analytici při svém žvanění v ČT i jinde vůbec nepochopili, že v Paříži neproběhl standardní teroristický útok. Jednalo se pouze o islamistický test schopnosti francouzských silových složek zasáhnout a zvládnout situaci při teroristickém útoku rozprostřeném na několik míst v městské aglomeraci. Zároveň se jednalo o test reakce evropských politiků a občanů. Přesně řečeno, zda evropští politici dokážou i v krizové situaci prosazovat politiku islamizace proti vůli většiny občanů. Proto žádné požadavky. Ty už dávno zadala osa zla a jejich slouhové v Evropě, počínaje Merkelovou je nadšeně plní. Druhým, standardním, cílem byla prezentace islamistů jako úspěšných bojovníků, zaměřená na verbování dalších domácích spolupracovníků. Morálka některých bojovníků ISIL začíná měknout, neboť ruské letectvo a vojáci Bašara Asada jim začínají udělovat výprask v Sýrii, Kurdové v Iráku a Sýrii. Evropské, turecké, saúdské a americké zbraně a peníze přicházejí v niveč."

http://www.parlamentnilisty.cz/…-utok-408108
19. 11. 2015 v 07:27Off-line honzak  (33/183/65)
BussterX: v nivečové... Kdo viděl obchodníka se smrtí, tomu musí být jasný, že když někdo má americkou zbraň, tak mu to neprodal Obama. A peníze stačí od arabů imho. Stejně Evropa a USA přijde a koupí si od arabů pár barelů ropy, takže ty peníze vlastně jsou jejich :D ale Occamova břitva -> stačí podpora arabů. Konspiračních teorií je spousta, včetně té, že francouzské útoky zorganizoval Mossad. o.O
19. 11. 2015 v 09:20Off-line igy  (38/173/81)
Travis6:
"hlavním problémem nejsou uprchlíci,ale radikalizovaní teroristé mezi uprchlíkama,kterých se zdá je více než předpokládala Unie.Vždyť jeden..." - Jeden je víc, než EU předpokládala? Ale nepovídej :D

"A dokoce se tam dostal přes nás!!" - Ten jeden, co byl u nás, je ten z Belgie, a byl u nás před dvěma a před sedmi roky, pokud se nemýlím.

"kolik je kostelů u nich??0." - Tak například... http://zivotembezhranic.blogspot.cz/…-zemich.html

"sám seš podle mě vyznavač muslimské víry.Protože to je už nepochopitelné" - No comment :D

"člověk ti tu 4tý den vysvětluje,jak to doopravdy je a ty si pořád meleš ty svoje hlouposti." ... Protože to vy tu často říkáte blbosti, viz pár příkladů výše ;)
19. 11. 2015 v 10:26Off-line BussterX  (103/130/150)
Honzak: ad "Kdo viděl obchodníka se smrtí, tomu musí být jasný, že když někdo má americkou zbraň, tak mu to neprodal Obama."

jestli je to co jsi napsal poznámka k tomu, že jsem uvedl že taliban, tedy mudžahedíny přesněji řečeno, v aghanistánu vyzbojily spojené státy, tak to tak opravdu bylo a bavíme se o době studené války tedy před cca 30ti lety, sovětský svaz podporoval provládní jednotky a usa pod vedením Reagana podporovaly povstalce, což byl taliban... američani podporovali kdekoho kdo bojoval proti rusům, obdobná situace byl kdysi vietnam kde zas usa podporovaly legitimní vládu na jihu a sssr bolševiky na severu, tolik krátký historický exkurz

hle, zde prezident USA v přátelském hovoru s talibánci v 80tých letech, a ne, není to montáž, je to historický fakt...

http://40.media.tumblr.com/…co1_1280.jpg

http://www.visibility911.org/…for-america/
19. 11. 2015 v 11:01Off-line BussterX  (103/130/150)
Igy:
L.Němec, velitel zrušené SOG (Special Operation Group ), nyní dočasně v Sýrii:"Migrační vlnu vnímám jako velké nebezpečí a útok na naše hodnoty. Tragické události posledních dní jasně potvrdily slova těch, kteří varovali pře infiltrací teroristů mezi imigranty a následné provádění útoků na území Evropy. Jestli se nepodaří zastavit migrační vlnu, můžeme se během několika příštích dekád dočkat toho, jak se změní tvář Evropy. Již dnes jsme svědky toho, jak skupiny imigrantů vytvářejí vlastní komunity, které se nejenom nejsou schopny se integrovat do společnosti, ale naopak se snaží o zavedení islámského práva. Toto prostředí je ideálním podhoubím pro vznik různých radikálních organizací, které se budou snažit o změnu tváře Evropy. "
http://www.parlamentnilisty.cz/…luvil-408858
19. 11. 2015 v 11:07Off-line igy  (38/173/81)
BussterX: Díky za citaci, je pravdivá, ale nešťastná. (Jen se nijak nevztahuje k mému poslednímu příspěvku.)
"Tragické události posledních dní jasně potvrdily slova těch, kteří varovali pře infiltrací teroristů mezi imigranty a následné provádění útoků na území Evropy. Jestli se nepodaří zastavit migrační vlnu, můžeme se během několika příštích dekád dočkat toho, jak se změní tvář Evropy."
Hlavně tyto dvě věty takhle za sebou jsou nešťastné. Obě věty mluví o velkém problému a obě věty je potřeba diskutovat. Diskutovat je ale v jednom vláknu je podle mě nesmyslné a zavádějící. Terorista je ten, co jde někoho postřílet nebo se někam odpálit. Terorista není ten, kdo se někam nastěhuje a bude mít děti, aby za pár generací jeho menšina přešla na většinu a přehlasovala původní obyvatele.
19. 11. 2015 v 11:22Off-line BussterX  (103/130/150)
Igy: se mi zdá, že čteš značně selektivně... asi jsi přehlídl toto: ". Již dnes jsme svědky toho, jak skupiny imigrantů vytvářejí vlastní komunity, které se nejenom nejsou schopny se integrovat do společnosti, ale naopak se snaží o zavedení islámského práva. "
19. 11. 2015 v 11:26Off-line Spider.27  (38/185/71)
Radost poslouchat igyho a ostatní "intelektuály" kteří vidí do budoucnosti asi jen o dvě sek***y dopředu. Ten úzkej rozhled mě fakt baví, jen tak dál ;-)
19. 11. 2015 v 11:28Off-line igy  (38/173/81)
Nečtu selektivně, jen ty dvě vybrané věty nejlépe odrážely mou myšlenku. Tebou citovaná věta je zajímavá, ale mé myšlence nijak neodporuje. Vlastně právě naopak ji podporuje, že se jedná o dva problémy. Radikální skupiny, oddělené komunity, teroristé, to jsou znaky snahy o rychlou změnu, které si všichni právě všimli a Evropa se proto bude bránit. Změna "během několika příštích dekád" naopak vyžaduje pokojné soužití. Ale to je těmi prvními vyloučeno.
19. 11. 2015 v 11:32Off-line igy  (38/173/81)
Spider.27: budu rád, když mi vysvětlíš svou myšlenku o dvou sekundách.
"Terorista není ten, kdo se někam nastěhuje a bude mít děti, aby za pár generací jeho menšina přešla na většinu a přehlasovala původní obyvatele." - to přece nevylučuje, že si myslím, že to nastane. Jenom se mi nelíbí spojování s teroristy.
Já z poslouchání vás radost nemám, protože to jen ukazuje, že vidíte svět černobíle - ten, kdo s vámi souhlasí, a ten, kdo s vámi nesouhlasí. Já s vámi souhlasím tak ve třetině až dvou třetinách věcí (jak s kým). S některými věcmi třeba i souhlasím a jen upozorňuju na nevhodné podání.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 11. 2015 v 11:45Off-line Spider.27  (38/185/71)
Já se nebavím o několika generacích. ale o tom co se děje teď, s rostoucím počtem přistěhovalců vzrůstají útoky. budeme se tady držet faktů, a to je fakt který nelze nikterak popřít nebo zamést pod koberec. uznávám že né všichni muslimové jsou teroristi, ale v podstatě všichni teroristi jsou muslimové. ale to už tady někdo napsal mám pocit. nepřijímat a vyhostit všechny muslimy. Možná kruté ale v zájmu pudu sebezáchovy nutné
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 11. 2015 v 13:30Off-line honzak  (33/183/65)
BussterX: ne, reagoval jsem na "Evropské, turecké, saúdské a americké zbraně a peníze přicházejí v niveč."
19. 11. 2015 v 15:22Off-line Dominic  (27/-/-)
Honzák a kde si zabudol Ruské zbrane ktoré tam idú v tonách každý mesiac.
19. 11. 2015 v 15:22Off-line BussterX  (103/130/150)
Honza K.: jo tohle... no v tom regionu jsou zbraně všemožnýho původu, to neřeším... zajímavá je ovšem ta historická paralela, jak USA vždy vyzbrojují nějaké místní odbojové skupiny které se jim právě hodí a jak se to pak časem otočí proti nim ty vlastní zbraně : ))
19. 11. 2015 v 16:27Off-line BussterX  (103/130/150)
Muslimům se rodí víc děcek než evropské populaci, i kdyby tu nevybuchla už ani jedna bomba teroristická, evropa pomalu vymírá, lidi dávají přednost vlastnímu pohodlí, rodina si pořídí jedno dvě děcka a to až tak ve 30ti letech, aby mohli jezdtit po světě po dovolených a budovat kariéru a užívat života a peněz, děcko si pořídí pozdě, a jen jedno nebo dvě aby se jiím nesnížil životní standard příliš (toto je obrovská chyba všech vlád ve všech zemích evropy, jak podporují mladé rodiny, co pro ně dělají? ... nic) .. i kdyby tu už nevybuchla jediná bomba, muslimové nás přečíslí za pár desítek let... a až tu bude víc muslimů než evropanů, klidně tu nastolí párvo šaría pouhým hlasovánmí demokratickou cestou v parlamentu kde budou mít většinu... není nebezpečnej teroerismus, je nebezpečný nahrazení původních evropanů lidmi jiné civilizace.. eště furt vám to nedochází kytičkáři?
19. 11. 2015 v 20:24Off-line BussterX  (103/130/150)
19. 11. 2015 8.14
Během policejní razie na pařížském předměstí Saint-Denis se odpálila žena. Měla na těle trhavinu. Podle deníku Le Parisien se jedná o dívku jménem Hasna Aitboulahcen.

Hasna Aitboulahcen stála v okně a volala na policisty, že potřebuje pomoc. V tu chvíli se zdálo, že je v moci teroristů. Že ji zajali a použijí ji jako živý štít.

Jenže žena na sobě měla pás s výbušninou. Pak najednou začala křičet Alláhu Akbar a odpálila se. Zřejmě chtěla jen policisty nalákat blíže k sobě, aby jich zabila co nejvíce.

http://www.extra.cz/…ce-policistu
19. 11. 2015 v 22:05Off-line BussterX  (103/130/150)
Tak si vyzkoušíme, jaké jsou znalosti sluníčkářů kteří pomalu makají na islamizaci evropy... už umíte jazyk proroka? Copak se píše na vlajce kterou drží islámskej teráč v tom linku od akutola? Správná odpověď:

VYZNÁVÁM, ŽE NENÍ BOHA KROMĚ ALLÁHA
MOHAMMED, POSEL ALLÁHŮV
19. 11. 2015 v 22:16Off-line BussterX  (103/130/150)
Pro sluníčkáře a další příznivce islamizace evropy a přátel IS, zde krátký obrázkový návod jak správně uctít vlajku IS, Alláh je mocný bratři :*

https://krcoolden.files.wordpress.com/…eminists.jpg?…
19. 11. 2015 v 22:24Off-line esthetique  (41/-/-)
Bbuzzik: opet a znovu, muslim co reze krky bukvicim me zacne zajimat, az se toho dopusti(jako kazdej bilej krestan). a muslim, kterej zije sporadane me nezajima a nemam s nim problem (stejne jako s bilym krestanem, budhistou nebo treba svedkem Jehovovym) ...a vzhledem k tomu, ze tadle stranka je z mobilu NA HOVNO, uz se dal nebudu vyjadrovat, jen se pobavim nad vasimi blaboly
19. 11. 2015 v 22:29Off-line BussterX  (103/130/150)
Estetik, měl bys vrátit státu peníze vyhozené za tvoje studium 2 vysokých škol, evidentně to byla státem promrhaná investice....
19. 11. 2015 v 22:33Off-line esthetique  (41/-/-)
TTravis6: uz 4 tydny te naopak chapu velmi dobre, TY JSI PROSTE RASISTA A FASISTA A V KAZDEM UPRCHLIKOVI VIDIS AUTOMATICKY TERORISTU. TAKZE STEJNE TAK JA, PODLE TVYHO VZORU, VIDIM V KAZDYM cECHOVI ZLODEJE A TUNELARE. A MAS TO. a zmenim to az ty se naucis soudit jednotlivce a ne narod, rasu nebo nabozenstvi
19. 11. 2015 v 22:35Off-line esthetique  (41/-/-)
Buzzik: meli by policajti toho neschopneho statu vypatrat zlodeje vsech mych peti ukradenych aut za poslednich 15let a pak se o tom muzem bavit. DCU opravdu necerpa z usranyho ceskyho rozpoctu ani Euro
19. 11. 2015 v 22:41Off-line esthetique  (41/-/-)
BBussterXYZ: v prispevku o otaceni kormidlem neco prskas o rozumnem nazoru a otaceni kormidlem a vzapeti opet hazis vsechny statisice uprchliku do jednoho pytle s nekolika teroristama ANEB NIC JSI NEPOCHOPIL. BLAHOPREJEME, od tebe jsme ani nic lepsiho necekali
19. 11. 2015 v 22:52Off-line esthetique  (41/-/-)
Spider.27: vzdy me potesi, kdyz se me nekdo snazi urazit oznacenim INTELEKTUAL. jen me to utvrdi v tom, ze o tematu vim mnohem vice nez kdejaky PRIMITIV. pro ilustraci: nedavno zesnuly saudsky kral jeste pred smrti zavedl volebni pravo zen, aktivni i pasivni, cimz chci demonstrovat, ze i muslimske zeme se VYVYJEJI... mozna pomaleji, nez ty by sis predstavoval, ale PRAL BYCH TI ZAZIT, CO KRESTANE VE STREDOVEKU DELALI S BUKVICEMA JAKO TY: VISEL BYS ZA KOULE V PRUVANU, jako Hurvinek...kazdej diplomat, politolog, sociolog nebo businessman ti rekne, ze na jine kultury se musi pomalu, pokud je chces zmenit. vnucovat nekomu neco nasilim se nikomu nelibi, napr. tobe se nelibi terorismus ve jmenu islamu. a arabum se nelibi, kdyz je nekdo poucuje, jak se maj oblikat jejich zeny a jak se maj chovat jejich bukvice...takze tak, ty jeden PRIMITIVE
19. 11. 2015 v 23:17Off-line BussterX  (103/130/150)
Estetik: i kdyby mezi muslimskými přiševšími imigranty nebyl jediný terorista, evropa je v p***li pokud jich tu bude víc než původních evropanů, máš problém pochopit obsah mé rozvahy výše?
-"Muslimům se rodí víc děcek než evropské populaci, i kdyby tu nevybuchla už ani jedna bomba teroristická, evropa pomalu vymírá, lidi dávají přednost vlastnímu pohodlí, rodina si pořídí jedno dvě děcka a to až tak ve 30ti letech, aby mohli jezdtit po světě po dovolených a budovat kariéru a užívat života a peněz, děcko si pořídí pozdě, a jen jedno nebo dvě aby se jiím nesnížil životní standard příliš (toto je obrovská chyba všech vlád ve všech zemích evropy, jak podporují mladé rodiny, co pro ně dělají? ... nic) .. i kdyby tu už nevybuchla jediná bomba, muslimové nás přečíslí za pár desítek let... a až tu bude víc muslimů než evropanů, klidně tu nastolí párvo šaría pouhým hlasovánmí demokratickou cestou v parlamentu kde budou mít většinu... není nebezpečnej teroerismus, je nebezpečný nahrazení původních evropanů lidmi jiné civilizace.. eště furt vám to nedochází kytičkáři?"
19. 11. 2015 v 23:50Off-line esthetique  (41/-/-)
Aalternativne muzou muslimove pockat az dekadentni, sobecti Evropane vychcipaj sami od sebe diky demografickemu vyvoji a pak jen prijit a obsadit to tady bez boje.... ale to by je asi nebavilo... dalsi dobry duvod zit ve vlhkem a studenem Irsku, sem se jim nebude moc chtit ha ha ha ha .... a az jich bude vetsina, ja uz budu pod drnem, takze me to memusi trapit....
BussterX se svym mnozstvim zplozenych deti to asi nezachrani...
19. 11. 2015 v 23:54Off-line BussterX  (103/130/150)
Estetik: gratuluji, letmo ses chápáním dotkl toho o čem tu celou dobu mluvím, jen jsi to samozřejmě zas překroutil jak se ti hodí... mne to trápí že naše kulura zanikne, celej můj život a práce jsou zaměřený na odkaz příštím generacím, jenže generace z jiné kultury se na moji práci vysere a to mě deptá : ))
20. 11. 2015 v 00:16Off-line Spider.27  (38/185/71)
Estethique. tebe jsem inteligentem opravdu nemyslel, ty by jsi byl ten poslední koho by se slovo inteligent dotýkalo, a to i ironicky :-) A pokud sis nevšiml já nemluvil o nějakém vnucování naší kultury muslimům apod. mluvil jsem o tom že mám pud sebezáchovy a proto je tady nechci. ať si delají co chtěji ale né tam kde je nikdo nechce. až budeš chtít zase překrucovat něčí názory nebo fakta, tak klidně napiš :-) Rád se zase někdy pobavím na tvůj účet, zatím bye ;-)
20. 11. 2015 v 10:29Off-line BussterX  (103/130/150)
Rebel: já mu nemám důvod nevěřit ... možná měli zrovna v Plzni akční slevu a dávali dva tituly za cenu jednoho, no nekup to... navíc eště když ti k tomu přidají jako dárek zdarma sadů prezervativů s jahodovou příchutí... 8) on není hloupej, to vůbec, jen prostě přemejšlí po svým... špatnej není a hloupej už vůbec ne, jen má svůj úhel pohledu kterej je sice pomýlenej a mě sere, ale to z něj ještě nedělá blbce : ))
20. 11. 2015 v 17:08Off-line BussterX  (103/130/150)
Když budeš mít větší svaly než soused, co uděláš když si přijde pro peníze který mu dlužíš? dáš mu je a necháš hladem svou rodinu? no nedáš mu je, a když si něco zkusí tak mu dáš po hubě, a on si pak na tebe přivede svý kámoše, a tak ty si zas přivedeš ty svoje... ... válka je asi někde v budoucnu jistá
20. 11. 2015 v 18:02Off-line esthetique  (41/-/-)
Rebel, Travis6: koukám je to tady samej ekonomickej expert, takže pro pomalejší z nás:
OPEC nikam cenu netlačí, a pokud by tlačil, určitě ne dolů. pokud jsem jedním z mála producentů něčeho a ještě k tomu v zájmovém uskupení s dalšími producenty, nebudu uměle tlačit cenu dolů, leda bych byl ÚPLNĚ PADLEJ NA HLAVU. nebo-li USA přišli s novou metodou získávání (sice) méně kvalitní ropy, ale stali se tak více méně soběstačné.... VIZ ani Obama už se nežene do žádných válek, určitě ne ve srovnání s Bushem... nebo-li alternativní produkce+nižší poptávka na světových trzích= nižší cena. spojené arabské emiráty se rozhodly neomezit těžbu (aby cena zákonitě zase vzrostla), ale místo toho těží dál stejně, PRO***NĚ SI CHTĚJÍ ZACHOVAT PODÍL NA TRHU.
OPEC nikam nic netlačí, D***LOVÉ....
20. 11. 2015 v 18:06Off-line esthetique  (41/-/-)
Nevím, jestli fr. letectvo začalo ničit ropná pole v Sýrii, nicméně US a fr. drony vyhodily do vzduchu auto, ve kterém cestoval Džihádi John, ten jejich mluvčí , narozený v B***ánii, který byl na všech videích, kde podřezávali zajatcům hlavy...
už naposledy tady píšu: DOPORUČUJU SI PŘEPNOUT Z TV Nova na BBC, ABYSTE NEBYLI ZA BLBCE....
je to 2 týdny stará "novinka"
21. 11. 2015 v 16:16Off-line BussterX  (103/130/150)
Dopyči vulga***a jest úžasnou berličkou nás pologramotných troglodytů, stejně jako dezinformace a lži a parlament ČR jest naším nedostižným vzorem v těchto disciplínách :P
21. 11. 2015 v 21:50Off-line BussterX  (103/130/150)
Hm hm hm... co se tam píše? O_o
22. 11. 2015 v 15:07Off-line gargamel  (37/182/74)
BTW klucí kdyby jste místo šíření strachu a drbů z IS atd si zopáklí alespon základy zdravovědy mohli by jste někomu případně i zachránit život.
22. 11. 2015 v 15:49Off-line BussterX  (103/130/150)
Já byl na školení v únoru heč, pumpoval jsem hrudník figuríně, ošetřoval tepenné krvácení a tak, akorát že teda asi by se měl začít klást důraz při školení na ošetření střelných ran a podřezaných krků vzhledem k situaci
22. 11. 2015 v 20:31Off-line gargamel  (37/182/74)
Pár záchranářu tu je ale co ten zbytek ? Uvidí krev a pujdou se rozbrečet a to je špatně :(
22. 11. 2015 v 21:23Off-line BussterX  (103/130/150)
Áno, a pak některým nejvíce postiženým uživatelům provedeme úhlednou trepanaci lebky s následnou transplantací mozku -_-
22. 11. 2015 v 21:36Off-line THX1188  (40/183/90)
Já mám aktuálně, necelý týden, ZZA...a střelné zranění jsme se učili ošetřit i podřezaný krk...tam ovšem není moc s čím pomáhat...je to rychlovka...tedy všichni tu nejsou ignoranti, jak tvrdí Gargamel :)
22. 11. 2015 v 21:40Off-line BussterX  (103/130/150)
22. 11. 2015 v 21:43Off-line BussterX  (103/130/150)
Thx: grgamel je tutově zdravotní bratr a evidentně si na tom zakládá : ))
23. 11. 2015 v 08:51Off-line gargamel  (37/182/74)
Nejsem zdravotní bratr :) dělám něco jiného :)
23. 11. 2015 v 14:57Off-line Spider.27  (38/185/71)
Na zdravovědu si založte nový téma pánové :-D
26. 11. 2015 v 00:14Off-line esthetique  (41/-/-)
Spider.27: to že TY JE TADY NECHCEŠ, naštěstí o ničem nerozhoduje, protože chod věcí naštěstí nezávisí na tom, co chce nějakej PRIMITIV jako ty, ale co chce Merkelka, Hollande, Cameron a Obama...... žádnej Spider.27 ani Sobotka mezi jmenovanýma není a čím to asi bude? asi tím, že pro chod tohoto světa jsou zcela postradatelní a nikoho nezajímaj....
takže pokud je tady nechceš, zruš si tady profil, na Amatérech si najdi nějakou kozatou krávu a začněte plodit děti, jediný způsob jak tady muslimy a imigranty obecně nemít.... nebo taky můžeš podepsat reverz, že budeš makat 40 hodin tejdně AŽ DO SMRTI a dobrovolně se vzdáváš nároku na starobní důchod.... jaksi na něj nebude mít kdo přispívat....
26. 11. 2015 v 00:18Off-line esthetique  (41/-/-)
David722: no dobře a cos nám tím chtěl jako sdělit?!? že všichni muslimové jsou ISIS?!? to se jdi bodnout. je to jako říkat, ře všichni křesťané jen znásilńovali americké indiány při šíření křesťanství nebo-li všichni křesťané jsou zvířata. furt jeden a ten samej blábol, jestli jsi to ty nebo Buzzík nebo kdokoliv jinej....
26. 11. 2015 v 00:26Off-line esthetique  (41/-/-)
REBEL2016: NO DOBŘE, A CO JSI NÁM TÍM BLÁBOLEM JAKO CHTĚL ŘÍCT?!?
že pokud najdeš nějaká vyjádření RUSKÝCH "ODBORNÍKŮ" NA TRH S ROPOU přeložená do angličtiny, tak:
a) musí to být pravda pravdoucí, všichni PŘECE ZNÁME RUSÁKY JAK MLUVÍ PRAVDU A NIC NEŽ PRAVDU
b) vyjádření nabývají na věrohodnosti a pravdivosti UŽ JEN TÍM, ŽE JSOU PŘELOŽENÁ DO ANGLIČTINY
c) RUSKÝ POHLED JE JEDINÝ SPRÁVNÝ, NEZÁVISLÝ A PRAVDIVÝ protože je RUSKÝ?!?
já jsem tady dal jasnou analýzu současného stavu, zatímco ty tady předhazuješ WISHFUL THINKING pár ruských RÁDOBYEXPERTŮ na trh s ropou a jejich odhady do budoucna.... a co jako?!? se máme posrat?!,
a budem všichni srát ropu?!? a co Jan Tleskač?!?
26. 11. 2015 v 00:38Off-line esthetique  (41/-/-)
REBEL2016=myšlenková nedostatečnost, nevzdělanost a neschopnost
TAK NAPOSLED: cena ropy se díky novým technologiím zvyšujícím produkci v USA a nižšímu ek. růstu PŘIROZENĚ DOSTALA NA NĚJAKOU NOVOU, NEJNIŽŠÍ ÚROVEŇ ZA POSLEDNÍCH NĚKOLIK LET.... TRŽNÍ PRINCIP....
Saudská arábie se rozhodla nesnížit těžbu a dál těžit stejně a akceptovat nižší cenu. PRIO***NĚ SI CHCE UDRŽET PODÍL NA TRHU. to že nabízí ropu do vých Evropy, která je tradičně zajetá na ruskou ropu asi nikoho nepřekvapí... to, že Bloomberg otiskne snůšku RUSKÝCH KECŮ O TOM, JAK TO Arabové nebudou moci udržet a jak stejně vých. Evropa není technologicky připravená na chemicky jinou, blízkovýchodní ropu, neznamená vůbec nic, než že RUSÁCI PRSKAJ A PO PRÁVU, NA EXPORTU ROPY JSOU ZDALEKA NEJVÍCE ZÁVISLÍ. no a co jako? to nějak dokazuje, že jsem němel pravdu?!? RUSKÉ PR (pro jazykově méně zdatné, jako REBEL2016, Public Relations) nebo-li snaha ovlivnit veřejné mínění ve svůj prospěch. REBELA2016 evidentně ovlivnili.....
26. 11. 2015 v 11:25Off-line BussterX  (103/130/150)
Rebel: exupery byl tvůj kolega? to sem netušil že seš pilot... piloti mají ocelové ptáky, nechceš mně povozit trošku na svém ptákovi? :*

My letci máme ptáky z ocele,
lítáme nad oblaky vesele,
z ocele máme ptáky,
lítáme nad oblaky,
lítáme s nima na nepřítele!
Z ocele máme ptáky,
lítáme nad oblaky,
s našimi ptáky, co jsou z ocele.
26. 11. 2015 v 17:09Off-line BussterX  (103/130/150)
Rebel: C**k je c**kot? O_o
26. 11. 2015 v 18:44Off-line Bready  (26/183/74)
Teroristicky utok na sovetsky svaz.
28. 11. 2015 v 16:26Off-line esthetique  (41/-/-)
REBEL2016: jsme rádi, že ses v Tróji našel, teď už jen tě zničit a bude po ptákách, ty nebeský šukači s tvýma volnýma překladama... HAHHAHAHHAHA
03. 12. 2015 v 20:03Off-line BussterX  (103/130/150)
A pročpak? firma tam nedopatřením dala kus vepřovýho ucha k tomu škrobu a masokostní moučce ze které to obvykle dělá? O_o
12. 12. 2015 v 17:31Off-line esthetique  (41/-/-)
http://zahranicni.ihned.cz/…y-duchovnich

rozdíl mezi mnou a váma i***tama tady na kluky je, že já o věcech (spolu s BBC) informuju 2 týdny předtím, co se stanou a vy ty věci laskavě vezmete na vědomí dva týdny po tom, co se stanou, až poté, co vám je nějakej i***t na Nově přeloží a přežvejká...... a o to to je, ha ha ha ha ha ha

aneb jak říkával Jan Werich mít nebo nemít milión to jsou hned dva milióny rozdíl

Travis6: co je na tom k vysvětlování?!?, že většina rasistickejch, náckovitejch i***tů tady dostala nového souputníka?!?, nějakej šílenej američan se přidal k věčným i***tům v této diskuzi jako je Travis a jemu podobní....
A CO JAKO?!? ti dva střelci postříleli ty lidi protože s nima měli nějaký osobní spor, až dodatečně to USA překvalifikovali na terorismus, ve snaze se zviditelnit (když Paříž, tak my taky) a to teprve když zjistili vyznání obou střelců. první 2 dny se to vyšetřovalo jako "normální" pomatení střelci, kterých je v USA hafo...
pokud tady Travisi chceš dělat chytrýho, tak si dostuduj, že v GB se podepisuje petice za zákaz vstupu pro Donalda Trumpa, který v prezidentské kampani rovněž označil všechny muslimy z terroristy, b***ští muslimové se proti tomu bouří, Skotský parlament (trump má ofiko pozici Busuness envoje pro Skotsko, pokud ovšem víš, co je business, co je envoy a kde je Skotsko) ho chce připravit o statut "business ambasadora" Skotska ve světě atd.....
TO JSOU ZPRÁVY, KTERÉ NĚKOHO ZAJÍMAJ, MAJ NĚJAKOU VÁHU A HÝBOU SVĚTEM!!!
CO travis6 A JEMU PODOBNÍ TADY PŘEDVÁDÍTE JSOU měsíc staré výstřižky z nějakého zasraného Blesku, protože k OPRAVDOVÝM INFORMACÍM SE TEŽKO DOSTÁVÁTE!!!
takže tak
12. 12. 2015 v 18:52Off-line kloudik  (38/182/80)
Estetiku já ti nevím,ale mít či nemít milión je podle mě rozdíl jen jednoho miliónu. rozdíl dvou miliónů by to byl v případě zaplatit nebo dostat milión ale na tvých vysokých školách je asi jiná matematika :)
12. 12. 2015 v 18:55Off-line Dominic  (27/-/-)
Imigrantov na nás šijú Rusi ich sere že nie sme pod ich nadvládou tak nás chcú zničiť.
12. 12. 2015 v 19:51Off-line Smajlinko  (28/183/82)
Kto iny rusi .. :D
12. 12. 2015 v 21:24Off-line Smajlinko  (28/183/82)
Zoberme si udaj z roku 2011 v Europe bolo 44138000 moslimov media nam hovoria radikalov je 15% to mame 44138000/100=441380 a 441380*15=6620700
12. 12. 2015 v 21:29Off-line Smajlinko  (28/183/82)
Celosvetovo asi nenapisem nechce to odoslat cele :D
13. 12. 2015 v 16:53Off-line esthetique  (41/-/-)
Travis6: ty jsi prostě vůl. a to proto, že nám tady neustále předhazuješ rovnici:
KAŽDÝ MUSLIM = TERORISTA, takže já ti tady na to "ve tvým stylu" odpovím:
KAŽDÝ ČECH = TUNELÁŘ, ZLODĚJ A PODVODNÍK.... srovnej se s tím jak chceš

REBEL2016: děkujeme za doplňující informace... a dokázat jsi nám tím chtěl jako co? že umíš přepnout z google.cz na google.com, zadat Donald Trump a pak sem zkopírovat nějaké výsledky?!? nebo, že Donald Trump je borec, protože i on jede rovnici KAŽDÝ MUSLIM = TERORISTA?
Saudská královská rodina jsou velmi vzdělaní a kultivovaní lidé, takže mě nepřekvapuje, že Trumpa k***izujou.... a naposled speciálně pro tebe, OPEC nikam nic netlačí, nízká poptávka po ropě ano a sice CENU A TO DOLŮ, HA H AHAHA HA
to, že Rusáci v PR pro Bloomberga brečí a vyřvávaj o tom, že Evropa na blízkovýchodní ropu není zajetá svědčí o jediný věci: že jsou strachy posraní až za ušima. proč?
protože když barel ropy klesne na 20 USD, tak v Saudské arábii budou muset začít šetřit = místo zlata 24karátů na kliky od hajzlů budou používat jen 18....
zatímco rusáci vychcípaj hlady.... A O TOM TO JE
13. 12. 2015 v 21:14Off-line esthetique  (41/-/-)
Kkloudik: nejde o matematiku, jde o citat Jana Wericha v jednom filmu. dopln si znalosti
13. 12. 2015 v 21:21Off-line esthetique  (41/-/-)
Ssmajlinko: ty jsi magor, ze?!? Saudska arabie poprve o vikendu umoznila zenam volit a byt voleny= je to jeden z nejpokrokovejsich statu s prevahou islamu a srovnavat je s ISIS muze opravdu jen takovy VUL jako jsi ty....Saudska arabie rozhodne neni teroristicky stat, terorismus nepodporuje a ano, ma jine tradice a hodnoty a tim padem i jine zakony. a do toho je tobe HOVNO KULOVY. az bude mit vetsina zen potrebu ridit auta nebo chlastat, tak si to prosadi, nemej starost, b***cku. ale chtit to prosazovat nasilim zvenku je stejne stupidni jako ty a Islamsky Stat
13. 12. 2015 v 21:24Off-line esthetique  (41/-/-)
REBEL2016: zkus nam tady vyjad*** vlastni myslenku vlastnimi slovy na stejnem poctu radku, jaky jsi vyuzil na nejake stupidni linky a mozna se tvymi nazory zacneme zabyvat
14. 12. 2015 v 16:41Off-line Smajlinko  (28/183/82)
Najprv nech zeny nemusia furt nosit burky a nevolit oddelene od muzov a nepodporuje terorizmus? Wahhabizmus ti daco hovori? Dění v království oficiálně podléhá striktní wahhábistické interpretaci šaríy Saúdská vláda i soukromé organizace působící v zemi vynakládají mnoho prostředků na financování zakládání mešit a náboženských škol po celém světě, které poté využívají k šíření wahhábismu.Saúdská Arábie je islámská absolutní monarchie. Základem právního systému je šaría Islámským právem by se podle ústavy, kterou představují korán a sunna, měl řídit i král, ten má ale i poslední slovo v ústavních sporech. Výkonnou moc představuje král, kterým je od roku 2015 král Salmán. Ten funguje jako předseda vlády, kterou každé čtyři roky jmenuje on sám a je v ní několik členů královské rodiny. Nemuslimským obyvatelům je většinou odpírána svoboda vyznání, ale Abdalláhova vláda se zčásti na nátlak západních mocností snažila o větší náboženskou toleranci. Stejně tak není dodržována svoboda shromažďování ani svoboda projevu. Přístup k internetu je regulován. Human Rights Watch poukazuje na odsouzení v nespravedlivých soudních procesech, týrání vězňů, diskriminaci žen a nucení k předčasnému manželství. http://www.independent.co.uk/…0318348.html nevadi
17. 12. 2015 v 05:25Off-line esthetique  (41/-/-)
Travis6: dalsi TOTALNI D***L TADY! ja netvrdim ze Kazdy CECH JE TERORISTA, VOLE!! precti si to poradne. ja srovnavam obe ta tvezeni jak jsou nepravdiva a p***azena za vlasy... matematicky vyjadreno. predkladam dve rovnice stejneho typu. ze ty sis z nich udelal soustavu dvou rovnic o dvou neznamych a snazis se jednu dosadit do druhe, je tak trochu docela jedine a pouze TVUJ PROBLEM.... takze znova: tvrdit, ze kazdy muslim je terorista je stejne stupidni jako tvrdit, ze kazdy cech je zlodej.... pokud ti to prvni tvrzeni prijde v poradku a to druhe te urazi, tak jses MAGOR VYPATLANEJ. jsem rad, ze uz si rozumime...
17. 12. 2015 v 05:35Off-line esthetique  (41/-/-)
Smajlinko: no dobre, popsal jsi nam tady statni zrizeni Saudske Arabie a co jako. nelibi se ti?!? TAK TAM K***A NEJEZDI NA DOVOLENOU, JED JINAM!!!! ale do toho, jake maj statni zrizeni je tobe HOVNO KULOVY!!! Saudsky kral ti taky neradi, jak se mate na SK chovat k ciganum!!! proc?!? PROTOZE TO K***A NENI JEHO STAROST!!! tak jako ty se musis prestat starat o kulturu, tradice a zvyklosti v Saudske Arabii, ktere se ZCELA LOGICKY promitaji do tamnich zakonu.... a predstav si, 99,999% obyvatel Saudske arabie NEMA se zakony jejich VLASTNI ZEME PROBLEM a zije si SPOKOJENE svoje zivoty. tak proc ZROVNA TY mas potrebu jim radit, co maj delat?!? naposled: neni to tvuj business jim radit nebo posuzovat jejich statne-politicke zrizeni....JASNACKA?!?
17. 12. 2015 v 05:41Off-line esthetique  (41/-/-)
PS: Travis6: "ta pani z Nemecka povidala"..... ha ha ha ha.... desne mi to pripomina ono zname "jedna pani povidala" .... nabizi se otazka: nebyla ta "jedna pani" nahodou z Nemecka?!? to by tak asi odpovidalo verohodnosti tvych informacnich zdroju... HA HA HA HA HA HA HA HA
17. 12. 2015 v 17:25Off-line BussterX  (103/130/150)
No estetik říká, že je vnitřní záležitostí země, jakou má politiku a zřízení... to má zcela jistě pravdu... jenže - saudská arábie svejma petrodolarama financuje výstavbu wahhábistických mešit po celým světě, to není spekulace ale prokázaný fakt, a většina zahraničních teroristů byla rekrutovaná právě v těchto měšitách, saudská arábie svou politiku a náboženství neslučitelné s našimi hodnotami vyváží panstvo... zajímavé že..
mimochodem:
"Ednan Aslan z Vídeňské univerzity pak před několika dny představil výsledky své analýzy, kterou si zadalo ministerstvo pro integraci. Výsledky jsou alarmující. V rakouském hlavním městě funguje asi 150 školek, které se dají označit jako „islámské“, a mimoto 450 podobně orientovaných dětských skupin.Celkem tak může být islám vštěpován asi deseti tisícům předškoláků. Často se jedná o radikální názory a – mnohdy je financuje Saúdská Arábie."

https://www.reflex.cz/…ardovat.html?…
17. 12. 2015 v 18:01Off-line BussterX  (103/130/150)
17. 12. 2015 v 20:41Off-line esthetique  (41/-/-)
Bussterová: Buzzíku, když ti SA tolik leží v žaludku, něco si o tom nastuduj. Královský rod Saudů se na daném území dostal k moci s pomocí B***ů v roce 1931, TAKŽE UŽ HODNĚ DÁVNO. Tenkrát už totiž bylo všem jasné, že do stále většího počtu automobilů bude potřeba stále více benzínu. Inu rozhodl se B***ský establišment podpořit nejpokrokovější, nejcivilizovanější (z našeho pohledu) rodový klan, který se tenkrát na daném území nacházel, tedy Saudové.... od té doby, tedy už skoro století je UK postupně , DIPLOMATICKY civilizuje, viz ono volební právo žen. co tady meleš o mešitách je naprostá blbost. nejžhavější džihádisti mají Londýnský přízvuk, pocházejí ze středních vrstev, vynikající vzdělání a furt se jim něco nelíbí, furt maj pocit, že nedostali pořádně šanci. navíc se jim zdá, že Playstation a XBox nic moc, že opravdová štřílečka vypadá jinak...a tak se nechaj rádi naverbovat.... to co tady plácáš je přání otcem myšlenky, o Travisovi nemluvě. znova to tady napíšu:
naprosta většina obyvatel SA je spokojena se svým životem, CHCE žít i nadále podle svých tradic, tedy ženy se šátkem, muži v práci, žádný alkohol atd., chápeš to?!? na blízkém východě je HAFO ZEMÍ, KTERÉ OPRAVDU A VELMI SILNĚ PODPORUJÍ TERORISMUS, speciálně ten islámský. SA to ale není.

stačí si vzpomenout nebo si i dneska poslechnou názory lidí kolem padesátky, JAK SE MĚLI ZA BOLŠEVIKA DOBŘE!!! byl to zrůdný režim? BYL!(z našeho pohledu s odstupem let) bouřil se někdo? až na pár disidentů NIKDO!!!, všichni si žili ten SVŮJ SMRÁDEK, ALE TEPLÍČKO A SPOKOJENĚ PROPLOUVALI.... zkus se nad tím zamyslet. vyřvávat tady, jak se musíme postarat o lidská práva v SA je naprostá kravina. je potřeba se postarat o džihádisty z ISISu, pokud možno definitivně....
17. 12. 2015 v 21:03Off-line BussterX  (103/130/150)
Ale estetiku, já přece nechci měnit režim v saudské arábii, co je mně po nich? já ale nechci, aby finančně podporovali wahhábistický mešity stavěný v západním světě, a napsal jsem jasně proč... mimochodem, že rodina Bushů obchodovala před 11 zářím i po 11 září s královskou rodinou Saudů to asi víš, stejně jako to, že Usáma Saláma byl z téže rodiny Saudů, že?
18. 12. 2015 v 21:01Off-line Smajlinko  (28/183/82)
19. 12. 2015 v 21:00Off-line esthetique  (41/-/-)
Travis6: ISIS si vymysleli klaus s kalouskem a ***tig, Janoušek a nagyová-neTChasová to financují (kobyla Nagyová, co dře jak kůň, prodala nějaké kabelky, ha ha h ah ah ah)
ale stavěním mešit nikdo nikomu neubližuje, D***LE!!! křesťané podnikali křížové výpravy, mučili, týrali, vraždili, znásilňovali a taky ti to tady nikdo nepředhazuje...
UŽ SE LASKAVĚ VZDEJ SVOJÍ STUPIDNÍ!!! FIXNÍ!!! MYŠLENKY, že džihád a islámský terorismus vznikl v Saudské arábii proto, že tobě se to právě hodí do diskuze!!! nastuduj si nějaká fakta!!!
země nejvíce podporující islámský terrorismus: Irán, Sýrie (tedy Asad).
pleteš si POJEM s PRŮJMEM. asi tak.
19. 12. 2015 v 21:40Off-line esthetique  (41/-/-)
PS Travis: svojí blbost prokazuješ už jen tím, jak jsi schopnej v jedný větě spojit právo šaríja a džihád, což jsou dvě ZCELA ODLIŠNÉ VĚCI, opravdu doporučuju něco si o tom napřed nastudovat a až pak tady plácat nesmysly
20. 12. 2015 v 17:31Off-line esthetique  (41/-/-)
Džihád není žádný bojový oddíl, ty k****ne, džihád je právě ten boj za čistotu islámu, za praktikování KORÁNU BEZ KOMPROMISŮ A SLITOVÁNÍ....
to je džihád, tedy ten boj za něco, nikoliv skupina lidí. VŠICHNI KTEŘÍ TAKOVÝ BOJ vedou jsou pak označovaní za DŽIHÁDISTY, podobně jako jsou bojovníci FARQ nebo jako byli kubánští revolucionáři. nemyslí se tím konkrétní bojová jednotka, ale všichni kteří bojujou "za něco", magore!!!!
JSME RÁDI, ŽES NÁM TADY POTVRDIL, ŽE O TOM VÍŠ HOVNO A PLETEŠ SI POJMY.... už se s tebou není třeba hádat

no myslím, že ty si svoje vánoce i silvestra oslavíš, takže co tu plácáš?!? ty zákaze?!?

muslimská obec je sdružení organizací věřících, ne obec jako organizační jednotka státu VOLE!!!!! je to náboženský termín, nikoliv územně-správní, blbečku!!!

tak jako křesťanská obec zahrnuje katolíky, protestanty a já nevím co ještě, chápeš, kréťo?!? a starosta je něco jako předseda, ovšem předseda toho spolku, nikoliv chlap co sedí na radnici a bere za to plat, tupoune!!!
v tvým případě snad ani nebude lepší na tu TV koukat víc a něco si o tom přečíst, v tvým případě asi bude lepší naopak se o to zcela přestat zajímat a jít si začutat fotbálek. moh by ses v tom totiž tak zamotat, že ani učitelka občanské výchovy tě nerozmotá, ha ha ha ha ha

kromtoho nesmyslY jsou s tvrdým na konci. já to mám vždy radši s tvrdýma, ha aha ha ha ah aha

no jsme rádi, žes nám umožnil náhled do svýho uvažování a mírně jsi nám napověděl, jak to bude s tvým IQ....
21. 12. 2015 v 22:48Off-line esthetique  (41/-/-)
Nemohla by vážená administrace tohoto webe tuto konkrétní diskuzi smazat?!? už mě nebaví tady -NÁCTILETÝM vysvětlovat pojmy z politologie, ekonomie, náboženství a bůhvíčeho ještě....
že děkujeme
21. 12. 2015 v 23:32Off-line Bready  (26/183/74)
Tak se k tomu nevyjadřuj. Nikdo tě nežádal o ta vysvětlení :P
21. 12. 2015 v 23:47Off-line kloudik  (38/182/80)
Nikdo ho nežádal o vyjádření v žádném tématu. asi by se všem ulevilo,kdyby opustil tento zaostalej českej web a vyjadřoval se jen na tom svojim grindru. nebo sem možná leze protože ho tam už zabanovali :D
22. 12. 2015 v 15:22Off-line esthetique  (41/-/-)
Ja se k tomu rad vyjadrim. mozna neznam definici libida nebo nejvetsi motor ofiko montovany do audiny, ale kdyz tady nekdo plodi takove nesmysly pokud jde o politiku, nabozenstvi nebo ekonomiku jako Travis, vzdy se k tomu vyjadrim a RAD
22. 12. 2015 v 15:24Off-line esthetique  (41/-/-)
PS: na GRINDRu se opravdu neresi takove peachoviny jako tady, tam to musi fiTCHet, ha ha ha
23. 12. 2015 v 11:14Off-line esthetique  (41/-/-)
Travis: pobavils jako obvykle. NACTILETOST JE DO 19, devateNACT!!! aneb jak se rika ve Slunce, seno, neco: "co se pise ve slove svadba?!? blbe!!! reknu si svatebni kosile, slysim T, pisu D" ha ha ha ha ha ha ha ha
24. 12. 2015 v 19:24Off-line esthetique  (41/-/-)
JO, SMĚJU SE NAD TVÝM zaspáním.... už jsi našel to NÁCT ve slově devatenáct?!? bravo... a víš že mě Brunej TOTÁLNĚ NETRÁPÍ?!? bylo to přání většinové společnosti?!? tak pak je to asi v pořádku... proč já bych jim měl do toho nějak zasahovat? má to na mě nějaký vliv? nemá, je mi po tom kulový
už se uklidni
25. 12. 2015 v 12:47Off-line esthetique  (41/-/-)
Travis: i ty ženo jedna, komu jsi zase volalA? už by měli ti radikálové z toho německa přijet a namlátit ti držku, myslel jsi přece německé neofašisty, že jo?!? nebo snad jsou v německu nějací jiní radikálové?
26. 12. 2015 v 02:08Off-line esthetique  (41/-/-)
Travis: pleteš si INTEGRACI a PŘIZPŮSOBENÍ SE..... podle tvojí stupidní a zvrácené logiky bys měl začít tím, že se integruješ do většinové české společnosti a to tak, že začneš š***t ženský. do toho.
26. 12. 2015 v 22:22Off-line gargamel  (37/182/74)
Travis on esthetigue jezdí Avii pro kovošrot nediv se že je sprostej:DDD Posledně byl u mě na firmě žebrat o Železo :DDD
27. 12. 2015 v 21:42Off-line Smajlinko  (28/183/82)
Ne vzdy bol dzihad mecmi
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload