Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Rušení dětských domovů a kojeneckých ústavů

20. 03. 2013 v 20:42Off-line no1  (33/-/-)
Co si o tom myslíte?Já osobně si myslím ,že jestli to bude tak narychlo jako to naši státníci plánují tak spousta dětí skončí v "rodinách" které si je vezmou jen aby mohly vysávat stát, taky si myslím že by se zároveň s tím měla projednat otázka adopce registrovanými páry , protože se tím nabízí spousta potencionálních zajištěných rodin ,které mohou nabídnout lepší výchovu a zázemí než ústav nebo pěstouni........
20. 03. 2013 v 21:08On-line Richard33  (44/185/80)
Reálně co v okolí vidím - většina gayů má co dělat postarat se sami o sebe. Gay páry jsou dost nestabilní. Já nevím, nechci diskriminovat ani nadržovat. Pokud by splnili podmínky, tak ano.
20. 03. 2013 v 21:11Off-line power  (23/180/65)
Přitom stačila guma
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
20. 03. 2013 v 21:12On-line Richard33  (44/185/80)
Nebo citrón a pořádně držet mezi kolenama :-D
20. 03. 2013 v 21:12Off-line no1  (33/-/-)
Já si myslím že stabilní gay páry proste nejsou videt, nemají totiz potřebu se někde ukazovat
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 03. 2013 v 21:13Off-line no1  (33/-/-)
Tak ne vsechny deti se tam dostali kvuli "nehodě"
20. 03. 2013 v 21:23Off-line power  (23/180/65)
To je pravda demence není nehoda :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 03. 2013 v 21:42Off-line ALEXANDR001  (32/176/130)
Ahoj .. já osobně jsem v DD byl od 99 do 06 zprvu jsem to nenáviděl k smrti jsem z tama chtěl pryč i jsem se snažil utéct ale nevyšlo to když jsem opouštěl brány DD a šel jsem domu k mamce bylo strašný hrozný nikdo si to nedokážete představit ,.. ani si pro mě nepřišla doml jsem jel vlakem nečekala na mě ani na nádraží nic doma to bylo peklo hrůza jednou to vygradovalo tak moc že jsem šel požádat sociálku aby mě vrátila zpět... do DD ten kdo říká že je to tam staršný .. lže protože to zase tak tsrašný není zprvu ano bez mámy a táty v cizím prostředí ale zase kdybych tam nebyl nejsem vyučenej nikdy bych se nedostal k moři nikdy bych nezažil tolik krásného jako tam .. NIKDY proto si myslím že rušení těchto zaříní je chyba když si to tak vezmete tak oni zruší dotaci Dětských domovů ale budou dvakrát tak měsíčně dotovat lidi co si vezmou ty děti .. ?? to kravina už neví co by ,, na DD mám ty nejkrásnější vzpomínky nikdy nezapomenu kdbych vyhrál třeba 20 mega tak bych vzal svuj DD na dovču a zasponzoruju je ... né všechny DD jsou špatný ...
20. 03. 2013 v 21:58Off-line no1  (33/-/-)
A co potom co vyjdes ven na koho se obrátíš když budeš potřebovat pomoct?ja sem to teda nezazil takže nevím o co jde a doufal sem ze se ozve nekdo kdo stím má skušenosti ale myslím si že je to pro ty deti tezké protoze vlastne vyjdou ven do reality a nevim jak je to v DD s přípravou na život na vlastních nohách
20. 03. 2013 v 22:14Off-line Denes  (28/159/50)
Nevěřím že by to v gay páru mohlo fungovat... Většinou to nevydrží dlouho, a co pak dítě... Půjde do školy, a všichni se mu budou smát, nemluvě o šikaně... ;)
20. 03. 2013 v 23:35Off-line Ivan.ch  (33/170/70)
Kdyz odchazis z DD, tak je ti dale nabidnuta pomoc, je jen na tobe jak se svym zivotem nalozis. bohuzel vetsina lidi odchazejicich z DD vidi jenom konec ,,buzerace, zakazu a prikazu,, ze strany personalu. o realnem zivote nemaji ani poneti, o pomoc nestojej a vetsinou to podle toho dopada...
20. 03. 2013 v 23:37Off-line Ivan.ch  (33/170/70)
V gay paru to muze fungovat uplne stejne, jako v hetero paru. je to o lidech, ne o orientaci. ale souhlasim s nekym vyse, tezko se o dite muze starat nekdo, kdo se stezi postara sam o sebe
20. 03. 2013 v 23:38Off-line Davidek36  (32/187/68)
Si myslím že děti z dětských domovů sou podle mě na život venku více připravené než naký rozmazlený jedináček ( tím ted nikoho nechci urazit ) , který je celý život zvyklí na to že se o něj rodiče vždy postarají .... :D Tím nemyslím že by se měly děcka dávat do DD . A když už se tam nahoře někdo zminoval že gay páry nejsou stabilní :D tak přiznejme si kolik z vás má známé hetero páry co se rozvádí. Řekl bych že všichni znáte někoho kdo má děti a přitom spolu už nežijí. Takže adopce mezi gay páry by pak mohla bejt vcelku realná , ovšem závisí jak ti přijme okolí že :) Tak to vidím já aspon no :)
20. 03. 2013 v 23:40Off-line Ivan.ch  (33/170/70)
Kdyz si to poseres jako rozmazlenej jedinacek, tak se mas aspon kam vratit. kdyz si to poseres jako dite z dd, mas pech
20. 03. 2013 v 23:44Off-line Davidek36  (32/187/68)
To je taky pravda :) já tím měl namysli že děti z DD si budou dávat v životě vetší pozor než děti z normálních rodin :) Ale taky záleží na každým jak se svojím životem potom naloží :)
21. 03. 2013 v 11:36Off-line Tien213  (42/-/-)
2 matky ok to moze byt ale dvaja fotrovia? to by nebol zivot ale vazensky tabor. mozno len mam predsudok :) ale cokolvek je lepsie ako decka naulici ako je to bezne dokonca v hlavnom meste ruska..
http://www.youtube.com/watch?…
to sa az cloveku nechce zit ked si zacne uvedomovat ze zivot naozaj nieje pekny
22. 03. 2013 v 12:03Off-line ALEXANDR001  (32/176/130)
No abych odpověděl jestli jso děti z DD připravovány na život v realitě .. tak to záleží jak se jim věnuje personál z mé zkušenosti je to tak že nás se tety tak jsme jim říkali nutili se učit prní pravidlo co do nás učili je nejsi vyučenej nejsi nic uč se a svět k tobě bude přívětivější samozřejmě né jen to ale i jiné věci učili nás k práci a píli ńic nevzdávat vše zkusit a pak si vybrat učili jsme se vařit šít manuální práce ajiné není to o tom že DD jste tam a jen vás buzerujou a přikazujou a tak .. je to náhradní domov ale především opravdu jaký je personál protože když je tam teta co jí je všechno u p***le tak ta si uvaří kafe sedne na vychovatelnu a nechá děti ať se učí sami ... já měl opravdu štěstí jsem rád že jsem tam zkončil kdybych byl doma nic by ze mě nebylo Nic.. měl jsem štěstí i na tety ale taky .. když jsme tam byli tak jsme si všichni ale fakt všichni říkali už abych byl z této díry pryč... ale když jsme pak odcházeli za branami DD nám to vše došlo když jsem byl nedávno pozván na garden party byl jsem překvapen kolik se nás tam sešlo a jak jsme se všichni shodli na tom jak to pro nás bylo krásné a jak nám to pomohlo bylo top moc fajn nikdy nikdy nikdy nezapomenua děkuji já jsem byl v DD Mašťov byl to starobylý zámek se vším všudy velký park velký sad no prostrě vše ale ve vnitř zámku to bylo krásný předělaný a v roce 2008 kdy přišla v platnost nová normalizace se vše hodilo do moderního dalo by se říct i luxusního hábitu,,. ale jen ve vnitř kdo by se chtěl podívat jak to vypadá zde jsou jejich webovky :
http://www.ddmastov.cz/
22. 03. 2013 v 17:07Off-line no1  (33/-/-)
ALEXANDR001 tak to si měl štěstí ale existujou i domovi kde se to rozpadá a na detech tam nikomu nezalezi
22. 03. 2013 v 18:01Off-line ALEXANDR001  (32/176/130)
Jak sem psal záleží na personálu
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload