Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Problém s postelí

18. 11. 2015 v 20:51Off-line Anonym
Mám problém. Přítel mi narovinu řekl, že se u mě nudil. Poprvé u mě přespal a dopadlo to tak, že jsem ho představil rodičům, dali jsme si večeři a pak se váleli v posteli, mazlili se... a tak. Pak jsme koukali na filmy. Problém je v tom, že mi řekl, že jsme se jen váleli v posteli a koukali na filmy. Že mu i kamarádky říkali, že by takový vztah nechtěli -.-

Já nevím co mám dělat, protože mě nic jiného ve svém pokoji nenapadá. Mám tu knihy, notebook, postel, rodinná alba, 250W repráky na pořádnou hudbu, kytaru (na kterou jsem nesáhl bůhví jak dlouho) a tak mě nic nenapadá. Jasně, že bych rád něco dělal ale nevím co. Jsem bezradný, protože jsem měl vztahy, kdy jsem proležel celý den v posteli a bylo to ok. Já jsem aktivní, že bych chodil na dlouhé procházky, výlety, do kina, restaurace... flákat se po kavárně a obchodech, ale když nevychází počasí a venku začíná být zima... Neumím si poradit. Jsem introvert, takže k tomu všemu nejsem zrovna ukecanej jako když své myšlenky píšu a jinak jsem byl vždycky asociální, odstrčenej a nemám kamarády. Vím, že pro většinu tu jen plácám a brečím si nad tím co neumím a měl bych si přijít na nějakou aktivitu ale já jsem v háji a tímto bych vás rád poprosil o nějakou radu - né srandu. Pokuď jste se potýkali s podobným problémem a nějak jste to vyřešili, tak bych byl rád za tipy. Jinak je jasné, že si s ním sednu a promluvím si o tom, ale on prý neví co by rád dělal. Ano, možná vás napadne, že chce jen hodně sexu, ale tohle se netýká sexu, ten je fajn a je ho na rozdávání když na to příjde. Chci se bavit o věcech které děláte běžně mimo ležení a filmů s přítelem doma.
18. 11. 2015 v 21:17Off-line onlip  (60/180/84)
To přece poznáš sám, jestli stál o víc než mazlení, nebo o lezení po skalách. Repráky jsou to poslední, co by mohlo být argumentem.
18. 11. 2015 v 21:34Off-line paink  (49/-/-)
Skuste sm. Poriadny vyprask, atd. a je o zabavu postarane
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
18. 11. 2015 v 22:06Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym (Lambrusco): nejste kompatibilní v posteli... ty budeš evidentně romantickej něžněj typ a on hledá něco jinýho, asi chce abys šel tvrdě na věc a možná i sádlo-máslo , a asi toto pro tebe nebude... buď se přizpůsobí on tobě nebo ty jemu nebo se sejdete na společným kompromisu ale ideál to nebude nikdy... nechci být špatným prorokem, možná se pletu a klapne vám to
18. 11. 2015 v 22:28Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Mě to přijde, že se sešli 2 osoby, z nichž ani jedna neumí udělat první krok. Někdo z vás dvou to prostě musí nakopnout a postrčit toho druhého, abyste něco dělali. Vůle tam nejspíš je, ochota taky není problém. Jestli to ale neumíte ani jeden, asi by bylo lepší hledat někoho kompatibilnějšího.
18. 11. 2015 v 22:34Off-line vlasticek  (37/175/80)
Vždyť píše, že v sexu je všecko v cajku, ale jde mu o trávení času. Válení se v posteli není sem tam na škodu, ale vymlouvat se na počasí, aby ste mohli zůstat doma mi přijde divné.

K vybavení pokoje: knihy (čte to samé?), notebook (asi na ty filmy), postel (ta ho nebere), rodinná alba (to bych vydržel půl hodiny), 250W repráky na pořádnou hudbu (to má asi každej), kytaru (tak mu něco zahrej, ale taky to není na furt).

Prostě by to chtělo někam zajít, třeba jen odpoledne...
18. 11. 2015 v 22:35Off-line Dominic  (27/-/-)
Kúp si 500w repráky hlavne nejaké šmejdné dunidlo od geniusu a pod.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 11. 2015 v 22:49Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Jak píše nademnou, pořiď si 500w repráky, uvaž ho k posteli a na reprácích pusť Justina Biebra, takové sadomaso jen tak nerozchodí.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 11. 2015 v 23:09Off-line BussterX  (103/130/150)
Evidentně nejsou kompatibilní nejen v posteli ale ani jinak, ten zakladatel debaty mě dojímá docela, představí kluka rodičům (co by za toto nějaká buzna dala mít takový chápavý rodiče...) představuje si krásný večer s blízkým člověkem, a tento mu oznámí že jako teda nic moc zážitek... je mi líto toho kluka, a fakt by se měl poohlídnout po někom, koho bude uspokojovat pouhá jeho blízkost a pocit souznění, neboť toto tento kluk evidentně hledá jak mám dojem....
18. 11. 2015 v 23:48Off-line radomir  (40/183/75)
Přesně jak je psáno nade mnou. Ten dotyčný to ani neocenil... A jako, když jsem četl, že i kamarádky (co možná kluka od pasu dolů nikdy v životě neviděly) by taky o takový vztah nestály, tak z toho jsem měl vážně dost... A když to ventiluje takto, tak je mi to jasné zcela... On tě bohužel asi nikdy nedocení a nevím, jestli má význam se dále o něco pokoušet... Jako by se do toho ten tvůj přítel nějak nutil (sám snad ani neví, co chce a jestli s tebou vůbec chce být)... Zkrátka celé špatně... Vím, že se to řekne lehce, ale hledej jinde... Pro mě a mého přítele je jakkoliv strávený společný čas vzácný a že někdy máme víkend, kdy ani moc nepotřebujeme něco na sebe, bo jsme pořád v posteli, či se pohybujeme v její blízkosti, mazlíme se a svou přítomnost vnímáme všemi smysly ani nemusím zdůrazňovat. Jen pouhá přítomnost toho druhého nás naplňuje a společný čas si dokážeme užít a nemusí to být nějak extra program. Najdi si fakt někoho, kdo tě bude brát takového, jakým jsi, bude tě respektovat, nebude mít potřebu tě rozebírat s nějakými pipkami a zkrátka, OCENÍ TĚ...
19. 11. 2015 v 00:46Off-line Pasivjirka  (60/179/63)
Čtu tu různé kecy,ale řekl bych,že prostě místo mazlení čekal sex se vším všudy. A nikdo z vás nebyl ten iniciativní.
19. 11. 2015 v 01:56Off-line BussterX  (103/130/150)
Pasivní čtyřiasedmdesátnice: v těch "kecech" zde se praví, že jsou každý jiný, tudíž proto jeden byl na vrcholu blaha z mazlení a přítomnosti osoby mu blízké a ten druhý čekal něco jinho ať už cokoliv a byl zklamán... a proto právě se k sobě moc nehodí... každej holt není chodící pohlavní žláza pro kterou se vše začíná a taky končí šoustem : ))
19. 11. 2015 v 10:38Off-line poklad  (29/177/69)
Výmluva že venku začíná být zima je směšná. Za A 10-15 stupňů ještě není žádná zima a za B nevím o tom že by v kavárnách, obchoďácích, restaurací, kinech apod byla zima. To je první nedostatek aktivity. Celý den v posteli u filmů jsem schopný strávit sám, ale s přítelem bych to fakt nebral. Druhý nedostatek aktivity je sex. Když už tak dlouho v posteli, tak na to mělo dojít...

Btw jsem také introvert a nejsem ukecaný... To snad ale neznamená, že člověk není schopnej vylézt z postele...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 11. 2015 v 10:41Off-line BussterX  (103/130/150)
Poklad... a co z toho plyne? že se k sobě nehodí... :P
19. 11. 2015 v 10:52Off-line poklad  (29/177/69)
Až tak bych to neviděl. Jen se anonym musí rozhoupat. Výmluvy nikdy nikomu nepomohly.

Když čtu "Já jsem aktivní, že bych chodil na dlouhé procházky, výlety, do kina, restaurace... flákat se po kavárně a obchodech", tak mi z toho plyne že celodenní ležení stejně není on... Tak se prostě podruhý jen musí přestat vymlouvat tu na zimu, tu na fakt že je introvert a vyrazit třeba do obchoďáku. Tam už se ty varianty samy nabídnou a i kdyby byli introverti oba, tak si něco vyberou.
19. 11. 2015 v 15:55Off-line BussterX  (103/130/150)
Poklade, kdyby se k sobě hodili tak by se nemusel rozhoupávat k něčemu, co pro něj není přirozené... eště furt nechápeš? tobě chybí empatie příteli...
20. 11. 2015 v 00:04Off-line esthetique  (40/-/-)
Je to jasne, proste chtel vic sexu...
20. 11. 2015 v 00:10Off-line esthetique  (40/-/-)
Mimoradne souhlasim s davidem747: taky jsem se tesil, ze se tu bude rozebirat, ktery kamion ma lepsi postel, jestli MAN TGX nebo Actros (svedacke postele stoji za hovno, uprimne si priznejme) a ono je to opet o tom nudnym sexu...
20. 11. 2015 v 00:16Off-line V.I.P  (24/-/-)
Měli jsme stejný problém, ale v pohodě jsme si to užily.. Mám hodně rad, a nápadů, které zabaví, ale to tady vypisovat nebudu :D napiš, zda chceš :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload