Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

I takhle to jde!?

30. 11. 2015 v 14:25Off-line Anonym
Ahoj, chci se zeptat, proč tady vichni řešíte orientaci atd. Já tak nějak nemám potřebu tohle řešit, prostě pokud se to o mě nikdy nikdo nedozví, nebudou žádné problémy spojené s tím. Samozřejmě bych rád někoho k sobě ale dokážu to překonat, je na tom snad něco špatného?
30. 11. 2015 v 14:41Off-line BussterX  (103/130/150)
Není to nic špatnýho, je to tvoje volba.... o mně to ví každej s kým jsem v pracovním styku, přátelé i kolegové muži i ženy... a to přináší svobodu.... holky se ke mně chovají jinak než k heterákům, nevidí ve mně potenciálního oplodňovatele nebo obtěžovatele a nehledají za každou mou větou jinej význam, když se na ně usměju, nechápou to jako flirt ale prostě jen jako milé gesto... s chlapama to má výhodu, že když balí nějakou kolegyni tak nejsem jejich sokem ale spíš jim pomůžu tu holku sbalit nenápadnou intrikou : )) a občas narazím na utajenýho buzika který nemá potřebu to nikomu říkat, jenže když to o mně ví od ostatních tak to na mně zkusí, nemusím řešit jestli nějakej kolega náááhodou není buk, protože když je a má zájem tak mi to sám řekne když se to o mně obecně ví.... mno, každej jak se cítí, ne každej na to má kráčet životem s otevřeným hledím, ale každej ať jedná jak mu vyhovuje nejlíp
30. 11. 2015 v 16:15Off-line da_ve  (44/167/-)
Dle mého názoru po tom, s kým chci trávit život, či jít do postele, je ostatním úplně jedno. Nemám potřebu si nasadit veřejnou cedulku a oslavovat, že jsem se přiznal k něčemu, co jsem neprovedl. Na druhou stranu se nemám potřebu ani nějak skrývat. Kdo to chce vědět, tak se to dozvědět může. Ostatním to pod oči nemažu.
30. 11. 2015 v 17:38Off-line BussterX  (103/130/150)
Dave: taky jsem to nikomu nevěšel pod nos a nemám nad pracovním stolem duhovou vlajku, ale jakmile se to pár lidí dozví, už to jede samo... heteráci rádi řeší kdo s kým a neboj že si to neřeknou mezi sebou.... takže já už tak nějak automaticky předpokládám že to ví o mně každej kdo se stýká s mými kolegy nebo přáteli a obvykle to tak i je : ))
30. 11. 2015 v 17:49Off-line da_ve  (44/167/-)
BussterX: Po téhle stránce to jde opravdu samo, ono více či méně všichni rádi drbní o tom kde, kdo, s kým, jak a podobně. Tomu se člověk neubrání a pravda občas je sranda, když se kolegyně snaží někoho dohodit... Já to spíše myslel v tom smyslu, jak je teď strašně moderní se "přiznávat" a všem metat do očí jak je to cool a jak mě musí za to respektovat.
30. 11. 2015 v 17:57Off-line BussterX  (103/130/150)
Dave: no moderní nevím jestli to je, spíš si z toho udělalo živnost pár neziskovek bijících se za práva gayů která jim nikdo ani nebere : )) .... žil jsem 13 let v domácnosti s přítelem, tvrdit šéfovi když ke mně přijel domů že bydlím s vykrouceným bratrancem mi přišlo blbější než prostě říct "toto je můj partner"
30. 11. 2015 v 18:26Off-line BussterX  (103/130/150)
David: i ty můj hrdino jeden :*
30. 11. 2015 v 19:38Off-line BussterX  (103/130/150)
Jo, člověk může mít respekt a auto***u i když je o něm známo že je gay, jestli někdo tají že je gay aby neztratil auto***u, není si zřejmě příliš jistý v "kramflecích" : )) ale je to fakt věc každýho jak se k tomu postaví... cesta "nedávat to na odiv" znamená ale přetvářku, protože vždy se najde kolega kterej se prostě jen tak mezi řečí zeptá jestli se ti líbí kolegyně X Y a jestli bys ji ojel... to je lámání chleba... jakmile začneš blekotat že není tvůj typ a neřekneš že na baby moc nejsi a že lovíš v jiných vodách tak už se vezeš v přetvářce a pokrytectví.. ale ať si to každej dělá jak chce
30. 11. 2015 v 21:08Off-line BussterX  (103/130/150)
Rebel: až rozklíčuju jestli se mám urazit nebo být polichocen tak odpovím 8)
30. 11. 2015 v 21:14Off-line BussterX  (103/130/150)
Kolik chceš půjčit? :/
30. 11. 2015 v 21:26Off-line BussterX  (103/130/150)
Můj mozek je flákač a nerad pracuje :P
01. 12. 2015 v 00:42Off-line esthetique  (41/-/-)
Tak já nevím, jak to maj ostatní, ale za sebe musím říct, že mít na GRINDRu profil s nickem G-Trucker a s nahou fotkou do půl těla (co tady je tuším celá) je hotový terno a bukvice se na mě jenom lepěj... asi kombinace chlapský povolání + 100% gay
a ano, pro sebe už to mám dávno vyřešené, jsem OUT&PROUD jak se říká u nás, takže když se někdo zeptá, po pravdě odpovím, na druhou stranu mě život naučil to o sobě neroztrubovat na potkání, to taky není žádná výhra....
a vždycky se dá odpovědět: "ne, ještě nemám holku"
"mě holky zase až tak moc nezajímaj" nebo něco podobného, co pro inteligentní okolí může se rovnat nenápadnému coming-outu...
navíc, pokud ti bude třeba 35 a budeš stále svobodnej a bez stálé přítelkyně, tvýmu okolí to dojde, to bu´d bez obav
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 12. 2015 v 10:38Off-line colombo  (103/192/90)
Anonym: To tě teda lituji, celý život žít v obavách aby "to neprasklo".
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload