Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Orientace v práci

04. 12. 2015 v 08:59Off-line Anonym
Ahoj, zajímal by mě váš příběh a postoj k tomu, jestli to o Vás v práci ví. Jde mi o to, že zrovna nastupuji do nové práce a zas tu byla ta situace, že kolega na odlehčení při zaškolení prohlásil;" Aspoň tady chodí občas pěkné baby." Většinou v minulých zaměstnání jsem to pak o sobě stejně mezi nejoblíbenější kolegy/ně rozhlásil. No ale prostě nevím jak teď. Jestli to prostě neříct a prostě co je komu po tom, nebo to nějak naznačit a tak... Zase je mi blbé se představovat stylem Ahoj, já jsem třeba Tadeáš a jsem gay. Co vy na to?
04. 12. 2015 v 09:38Off-line Flam95  (28/189/82)
Pokud budou vnímavý, tak si toho všimnou. :) Měl jsem něco přes rok brigádu a po pár měsících se tam šuklalo že budu asi na kluky a za další měsíce se ptali už mě přímo. Tehdá jsem si to ještě sám nepřipustil a vždy jsem zarputile tvrdil, že gay nejsem a heleme jsem. :D Takže být tebou to neříkám ;) oni na to příjdou časem a aspoň je to nezaskočí. :)
04. 12. 2015 v 10:15Off-line colombo  (103/192/90)
Anonym: A proč by ses představoval ....jsem Tadeáš a JSEM GAY...?? Časem se to spoluzaměstnanci sice dozví, ale právě ČASEM.
O mě a mém příteli to u nás v práci ví skoro všichni a neměli jsme s tím nejmenší problém. Ale samozřejmě se v práci chováme naprosto normálně, tedy po sobě nelezeme, necicmáme se a nedáváme svému okolí nejmenší důvod k nějakým posměškům.
04. 12. 2015 v 11:09Off-line da_ve  (44/167/-)
Ono do práce patří především pracovní nasazení a probírání soukromého života nechávám až po čase, až se ukáže jaký je kolektiv.
04. 12. 2015 v 12:21Off-line Bluefox  (37/198/93)
Vůbec nechápu, proč by mělo nějakého tvého kolegu zajímat, s kým si to rozdáváš v posteli.
04. 12. 2015 v 12:54Off-line Blackio  (32/189/84)
Nějak bych to vubec neresil .. až se někdo zepta ve stylu: a co ty? máš nejakou babu? .. no tak je obeznámíš tím že si "GAY" .. Je nesmysl to rozkrikovat vsem je to u p***le :D..
04. 12. 2015 v 13:54Off-line igy  (38/173/81)
Souhlas s Blackio. Neroztruboval, ale ani netajit a hlavně s tím nezacházet jako že by to bylo něco speciálního. Informace musí být brána jako normální, aby právě případně jejich negativní reakce byly nenormální. Když na to přijde řeč, tak odpověz a hotovo.
Současnou práci počítat nemůžu, protože tam mě dotáhl přítel a tedy to už všichni věděli. Ale v bývalé jsem se choval přesně tak - nic jsem neříkal, dokud se mě kolegyně zeptaly, kde bydlím, jestli sám nebo se spolubydlícími. Odpověděl jsem "S přítelem." A v pohodě.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload