Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Přiznání k homosexualitě během při pití alkoholu

07. 12. 2015 v 18:28Off-line Anonym
Ahoj, půjdu rovnou k věci.
Na silvestra máme s kámoši ze třídy novoroční chlastačku :D
Rád bych se zůčastnil, ale trochu se děsím jedné věci.
Co kdybych se jim v opilosti přiznal, že jsem gay?
Nikdo to o mně ještě neví a nepřeji si ani, aby to někdo věděl.

Jaké máte s tím zkušenosti?
07. 12. 2015 v 18:32Off-line Vanilla  (27/178/60)
Čtyři možnosti :D
1) musíš se ovládat
2) nebudou to brát tak špatně
3) třeba na to po silvestru zapomenou
4) jít pít jen s někym komu věříš nebo nepít vůbec.. :)
07. 12. 2015 v 18:33Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Máš dvě možnosti -
Nechlastej když to neumíš,
Chlastej, ale vyžereš si to se všemi důsledky jenž se pojí ke stavu "společenské únavy" :)
07. 12. 2015 v 18:38Off-line Coozle  (28/178/66)
Většině kamarádů jsem to oznámil až když měly všichni upito. Dle mě asi nejlepší způsob. Alkohol rozvazuje jazyk takže reakce budou upřímný.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 12. 2015 v 13:45Off-line Thomik  (37/189/59)
Máš dvě možnosti -
Nechlastej když to neumíš,
Chlastej, ale vyžereš si to se všemi důsledky jenž se pojí ke stavu "společenské únavy" :)
10. 12. 2015 v 20:42Off-line esthetique  (40/-/-)
Nechlastat
Coozle: on asi myslel svoje opojení, ne jejich...
ikdyž je fakt, že z dotazu není zřejmé jestli je to BĚHEM PITÍ, PŘI PITÍ ALKOHOLU anebo jestli jeho kamarádi jsou PŘIPITÍ ALKOHOLEM A TAZATEL BĚHÁ OKOLO A POKOUŠÍ SE O CUMING OUT
ha ha ha ha ah ah aha ha ahha
jinými slovy: při vyjadřovacích schopnostech tazatele a troše alkoholu v krvi kamarádů je mu může podařit to otočit a kdyžtak říct: "NÉ, JÁ NEJSEM NAKLUKY, JÁ MYSLEL KDO Z VÁS JE NA KLUKY, JAKO...."
hahahhahahahhah
10. 12. 2015 v 20:49Off-line Thomik  (37/189/59)
Nechlastat
Coozle: on asi myslel svoje opojení, ne jejich...
ikdyž je fakt, že z dotazu není zřejmé jestli je to BĚHEM PITÍ, PŘI PITÍ ALKOHOLU anebo jestli jeho kamarádi jsou PŘIPITÍ ALKOHOLEM A TAZATEL BĚHÁ OKOLO A POKOUŠÍ SE O CUMING OUT
ha ha ha ha ah ah aha ha ahha
jinými slovy: při vyjadřovacích schopnostech tazatele a troše alkoholu v krvi kamarádů je mu může podařit to otočit a kdyžtak říct: "NÉ, JÁ NEJSEM NAKLUKY, JÁ MYSLEL KDO Z VÁS JE NA KLUKY, JAKO...."
hahahhahahahhah
11. 12. 2015 v 16:26Off-line macin1  (58/176/95)
Anonym : Já to na sebe taky prásknul a na Silvestra a reakce : ? My to o tobě stejně tušili ! A zdá se správně . Nemůžu říct , že by se mezi mnou a nima něco změnilo . Ale jednu výhodu aspoň pro mě to má . Moc rád chodím s jejich paničkama na aerobik a pak na pivo . Oni mají jistotu a já taky , že jim holky neposkáču :-D a navíc se výborně pobavím a udělám i něco pro zdraví . Takže neboj a v pohodě do toho . Třeba nakonec zjistíš , že některý z nich by měl o tebe zájem .
11. 12. 2015 v 19:22Off-line Matejt  (25/-/-)
Alkohol, Anonyme, tě nikdy nedonutí udělat něco, co nechceš, k tomu bys musel užít jiné omamné látky. Alkohol jen odbourává zábrany, takže, povíš-li jim to, znamená to, že jim to sdělit chceš. Na to při pití pamatuj. No a pokud se bojíš, tak pij s mírou, aby ses byl schopný ovládat, což je vcelku dost alkoholu...
11. 12. 2015 v 19:34Off-line Bready  (26/183/74)
Thomik nejen krade nazory cizich lidi, ale i jejich fotky. :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload