Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Amerika vs Evropa

07. 12. 2015 v 19:07Off-line Anonym
Ahoj,myslíte si,že se žije skutečně lidem lépe v Americe než v Evropě?
07. 12. 2015 v 19:36Off-line Bahutom  (35/173/60)
To není o hledání lokality, kde se žije lépe... Každá lokalita má své + a své - . Jde o to, kde dokážeš být spokojený Ty :P Celkem na nic zjistit, že se vlastně musíš snažit, aby jsi se měl dobře. A nestačí se jen přestěhovat.
07. 12. 2015 v 19:49Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
V Americe se má dobře střední a vyšší vrstva. Dělník je tam v hajzlu ještě víc jak tady. :-P
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 12. 2015 v 22:02Off-line TheFrey  (28/176/62)
Myslím si, že v Evropě je lepší sociální systém. Bohužel, snadno se ten systém zneužívá.
07. 12. 2015 v 22:12Off-line BussterX  (103/130/150)
Tak dělníci, hodina pokočila... všichni dělníci se odeberou do koupelen, vyčistit zoubky a příprava na večerku, neboť ráno je nutno chutě vykročit do práce roztáčet kola kapitalizmu... my kteří nevytváříme žádné hodnoty - příživníci ze svoboných povolání a flákači z kanceláří tu můžem ještě pobejt 8)
07. 12. 2015 v 22:13Off-line ThomPrag  (45/180/76)
To záleží, jakou máš člověk povahu. Amerika má mnoho států, každý je jiný, stejně jako Evropa. Amerika je ale větší a rozkládá se téměř od pólu k pólu, to Evropa ne. Jižní Amerika je trochu divočejší, jako třeba v Evropě Balkán. Myslím ale, že pořád ještě je většina států Evropy svobodnějších než v Americe.
07. 12. 2015 v 22:22Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Až půjdou dělníci ráno vytvářet hodnoty, tak všem spáčům obtáhnou klíčem auto. :-P
07. 12. 2015 v 22:31Off-line BussterX  (103/130/150)
Já jsem chudá socka a nemám ani řidičák, kiš kiš :P kruci kdybych se líp učil tak bych mohl kroutit volantem v Irsku :´(
07. 12. 2015 v 22:37Off-line BussterX  (103/130/150)
Změna - každej kdo teď nespí, obtáhne spícím dělníkům jejich BMW :P
(klíčem, ne o****t výfuk :/)
08. 12. 2015 v 14:43Off-line Anonym
A co třeba takový Oregon??Sice tam prší v kuse 9 měsícu,ale příroda je tam prý nádherná,nebo Florida,Californie,která teď zrovna bohužel krachuje.Jinak kapitalismus je dneska pomalu všude,podle mě to nejvíc odskákal Texas.
08. 12. 2015 v 15:09Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonym: na floridě jsou palmy, modrý nebe, mořský pobřeží a hlavně bažiny a stáda krokodýlů, nic jinýho tam není : )) kamoš tam pracoval a viděl jsem megatuny fotek a videí od něj, v každým městě jsou dycky 2 - 3 zděný budovy a jinak je šecko ze dřeva... kostel a knihovna/muzeum bývaj obvykle zděné ... tak jak máme u nás dopravní značku s jelenem v místě kde hrozí střetnutí se zvěří na silnici, tak tam mají značku s krokodýlem : ) ale jinak to vypadá že je tam zděných budov víc než je pravda, je tam obvyklé používat plasty které napodobují třeba kamenné skloupy u vchodu budovy : )) antické sloupy u vil bohatců odlité z plastu : )) týpek má třeba kazetový dřevěný strop na zakázku vyrobený v rusku z ořechového dřeva za desítky tisíc dolarů a před barákem umělohmotnej kámen : )) to jen takovej zprostředkovanej postřeh k floridě
08. 12. 2015 v 15:12Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Jarda Jágr Floridu chválí. Prý je mu tam mocinky hezky. A Jaroušek může srovnávat. :-P
08. 12. 2015 v 16:08Off-line BussterX  (103/130/150)
Hrát hokej na opalmované okrokodýlované floridě je asi stejný jako hrát golf v grónsku - šlo by to, ale je to divný : ))
P.S.: no, vlastně š***t chlapi s chlapama je taký divný, tak proč nechrát golf v grónsku, že : ))
08. 12. 2015 v 16:27Off-line Anonym
Jet tam na dovolenou by nemuselo být špatný.A zná někdo někoho kdo byl v Oregonu??Třeba ve městě Seattles?
08. 12. 2015 v 16:32Off-line Anonym
A? :p
08. 12. 2015 v 16:42Off-line Anonym
Jo vlastně sorry,já si to spletl ze Salemem.
08. 12. 2015 v 16:42Off-line Anonym
Pořád ale myslim Seattle
08. 12. 2015 v 17:13Off-line BussterX  (103/130/150)
Otázka v úvodu zněla, kde si myslíme, že se žije líp, evropa vs amerika (kde amerikou jsou evidentně myšleny pouze severoamerické USA)... jak jako líp? zatím tady nezaznělo nic o platech, sociálním a zdravotním pojištění, zdravotní péči, sociálním zabezpečení, mzdách, nákladech na bydlení, vzdělání, na zdravotní péči, o zdravotních normách potravin a výrobků... nic z toho, tak jak jako kde se žije líp? kde mají hezčí stromečky a koupání nebo kde se dá líp vydělat nebo kde je líp postaráno o občana?
08. 12. 2015 v 17:45Off-line Vanilla  (27/178/60)
Nejlíp se žije tam, kde lidé sice neznají hodnotu peněz, ale zato znají hodnotu bohatého a radostného života.
Vemte si třeba takového psa, kterému na poli sundáte vodítko, aby se mohl proběhnout. Cítite na něm, a vidíte že má radost. A proč? Protože se umí radovat z maličkostí. I taková blbost jako proběhnout se na poli je pro něj slast. Nebo podrbání za ouškem, nebo když mu hodíte klacek atd atd.
Takže, možná umřete dřív a možná budete mít nějaké ty nemoci a ne tak kvalitní životní úroveň a zdravotnickou péči, ale o to víc si ten život užijete.
Dokonalost je nuda. A Evropa s Amerikou tam pořád chtějí směřovat - k dokonalosti...
08. 12. 2015 v 19:19Off-line BussterX  (103/130/150)
Vanilka: z tvýho hlediska jsou nejšťastnější inuité, sice žijou v nehostinné sračce ale nemají ve svým jazyku slovo "válka" .. kdyby chtěli válčit, museli by v angličtině : ))
08. 12. 2015 v 19:56Off-line Vanilla  (27/178/60)
A není to krásné? :) Nemusejí se každý den starat o žádné politiky, celeb***y jim jsou u p***le a žijou si jen ve svých malých příbytcích, sami si loví ryby a sbírají brusinky. Nemají čas ani potřebu myslet na deprese, samotu nebo stres.
A busíku nemyslel jsem jen ty, kteří vůbec nejsou "civilizovaní" jako západ. Ale třeba i jen lidé v chudých státech. Je tam více zaměření na rodinu, přátelství atd. Každý den dělají jen to co musejí. A jsou šťastní.
Někdy si do googlu zadej happy planet index :)
http://www.happyplanetindex.org/data/
08. 12. 2015 v 20:49Off-line BussterX  (103/130/150)
Kolik kilo brusinek musím nasbírat aby mi to zaplatilo internet? -_-
ale vážně - vanilko, štastněj můžeš bejt kdekoliv asi, ale musíš si to nastavit v hlavě a to nejde dycky... ale teď jsem štastnějt, dělám práci která je mým koníčkem, podílím se na věci která má smysl, jsem obklopenej lidma stejně smýšlejícíma se stejnýma hodnotama a názorama, nehledám zběsile sex ani vztah což přináší neuvěřitelnou svobodu a klid, nehoním se za prachama... nejšťastnější období mýho života... raduju se z maličkostí, a o to přesně jde
08. 12. 2015 v 20:54Off-line Vanilla  (27/178/60)
Já ti věřím, busíku, a jsem za tebe moc rád! Málo lidí v životě dokáže něco tak úžasného jako být šťastný. Zvlášť tady u nás v Depresivní republice.
Jen jsem poukázal na země, ve kterých je lidí jako ty víc. Je těžké být šťastný, když jsi obklopen neštěstím a vystresovanýma lidma. Určitě je těžší být šťastný mezi takovouhle společností než mezi inuity :)... Tedy těmi "pravými".
08. 12. 2015 v 21:00Off-line BussterX  (103/130/150)
Víš když jsem byl skoro tak štastnej jako te´d? když sem ryl čumákem v hlíně a vybíral popelnice... člověk už nemá kam spadnout a jediný co řeší tak jestli bude mít něco k večeři a jestli nebude pršet aby nebyly vajgle na chodníku mokrý páč se z toho nedá pak ubalit cígo... kdo projde tímto a dostane se zas "nahoru" změní mu to žebříček hodnot, bohužel to sebou nese to,že se pak na většinu starostí bežné populace díváš jako na malicherný kraviny
08. 12. 2015 v 21:04Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
"Jsem slyšel, že tam u vás máte klidně i mínus padesát."
"To je hloupost, u nás vždycky bylo maximálně mínus dvacet."
"Ale já vážně slyšel, že tam u vás je mínus padesát."
"Jo ty myslíš venku..."

A kde je zima, nemůže být dobrá nálada. A mimo to, kde je zima, jsou i malý pindíci. :-P
08. 12. 2015 v 21:06Off-line Vanilla  (27/178/60)
Lalalalala já tě neslyším lalalalala
08. 12. 2015 v 21:07Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
To bys měla, páč kde je zima, mrznou i vanilky. :-P
08. 12. 2015 v 21:10Off-line Vanilla  (27/178/60)
Byl bych vanilková zmrlina, alespoň k něčemu by mě užili :)
09. 12. 2015 v 14:56Off-line colombo  (103/192/90)
Anonym: V Oregonu je skutečně hezky, pěkná příroda... Byl jsem tam sice jenom měsíc, ale i to stačilo k poznání alespoň části (okolí města Portland).
10. 12. 2015 v 20:24Off-line esthetique  (41/-/-)
AUTOR DOTAZU POBAVIL HNED V NĚKOLIKA ÚROVNÍCH.... mimojiné slovem SKUTEČNĚ.....
ANO, SKUTEČNĚ?!? a to jako tvrdí kdo, že v americe se žije líp?
jo táááák, to se přece vidí v amerických filmech, jak se všichni hrdinové mají skvěle...... no tak to už hej.....
jinak ta otázka je tak stupidní a odpověď tak zřejmá, že není třeba ji ani diskutovat....
10. 12. 2015 v 21:47Off-line Dominic  (27/-/-)
V Amerike sa žije lepšie a to preto lebo tam neni sociálny systém to znamená že nepracujete na príživnikov ako tu.Platí tam zákon o ochrane majetku, tam sa žiadna skupina ludí nemôže nastahovať na váš pozemok alebo inak zneužívať váš majetok v takých prípadoch sa štát nesere s nikým.
11. 12. 2015 v 15:56Off-line Anonym
AUTOR DOTAZU POBAVIL HNED V NĚKOLIKA ÚROVNÍCH.... mimojiné slovem SKUTEČNĚ.....
ANO, SKUTEČNĚ?!? a to jako tvrdí kdo, že v americe se žije líp?
jo táááák, to se přece vidí v amerických filmech, jak se všichni hrdinové mají skvěle...... no tak to už hej.....
jinak ta otázka je tak stupidní a odpověď tak zřejmá, že není třeba ji ani diskutovat....
-----------------------------------------------------------------------------------

Ok,vysvětlím ti to jinak,dobře??Nikdo netvrdí,že se tam žije lépe,proto se v dotazu ptám,snad poznáš tázací větu.

A další věc,snad si nemyslíš,že to všichni bereme podle digitálně upravených filmů,že ne?
Tvojí aroganci si strč už někam,cpeš jí všude,ty si mě zase pobavil,když jsem tě potkal v Sokolově s autíčkama na ovládání,a šel si směrem někam nahoru,tuším,že poblíž je továrna,tam pokuď vím,jsou ubytovny pro nemakačenky,proto tam v těch sídlíštích jsou pořád stará skleněná okna a tam sis na louce hrál s autíčkama a měl si na sobě starou černou bundu,bye.
11. 12. 2015 v 16:20Off-line esthetique  (41/-/-)
AAnonym: otazka SKUTECNE SE TAM ZIJE LEPE? vychazi z nevysloveneho predpokladu, pro inteligenty (coz ty evidentne nejses) z premisy, ze SKUTECNOST je takova, ZE SE TAM ZIJE LEPE.... neptas se: Kde se zije lepe, v Americe nebo v Evrope?
naopak, hledas potvrzeni pro svoje (hodne stupidni a naivni) tvrzeni, ze v Americe (a zde se dopoustis nepresnosti v tom, ze zamenujes cely kontinent s USA) se zije lepe.... takze se nauc cesky, nauc se syntax, semantiku, nauc se logickemu mysleni a pak tady muzes psat ty svoje blaboly... a klidne se pri tom navlikni do svy stary kozenkovy cerny bundy... aneb kdyz dochazi argumenty, zacinaji tupe urazky......
ha ha ha ha ha
11. 12. 2015 v 17:45Off-line BussterX  (103/130/150)
Estetiku, že zrovna ty bys neunesl trochu tupých urážek když jich sám rozdáváš přehršle je s podivem -_-
11. 12. 2015 v 19:53Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
V Evropě je líp, páč kdyby Amerika byla tak sluníčková, tak už tam Estetiq dávno je. :-P
11. 12. 2015 v 20:45Off-line esthetique  (41/-/-)
Luquino: přesně, USA jsou primitivní kapitalismus sklonku 19. století, jaký se v česku snažil prosadit ten č***k klaus a v GB se o to snaží ten k***t Cameron....anonym v USA nikdy nebyl, hovno o tom ví a soudí podle nakašírovaných kulis v amerických filmech... to je jeho problém....
11. 12. 2015 v 21:10Off-line BussterX  (103/130/150)
Estetiku, kdybychom vypípali tupé urážky z tvé předchozí zprávy tak zbyde věta holá : )) btw invektivu "č***k klaus" bych nahradil slovem přiteplený pokrytecký narcis, zní to elegantně, kultivovaně, a myslím že by to Kikině vadilo víc než pouhé slovo "č***k" : ))
11. 12. 2015 v 21:46Off-line esthetique  (41/-/-)
Buzzíková: č***k klaus je prostě slovní spojení, něco jako sněhová přeháňka... ha ha ha ha ha
11. 12. 2015 v 21:56Off-line BussterX  (103/130/150)
Něco jak santa klaus jo?
12. 12. 2015 v 03:31Off-line Anonym
AAnonym: otazka SKUTECNE SE TAM ZIJE LEPE? vychazi z nevysloveneho predpokladu, pro inteligenty (coz ty evidentne nejses) z premisy, ze SKUTECNOST je takova, ZE SE TAM ZIJE LEPE.... neptas se: Kde se zije lepe, v Americe nebo v Evrope?
naopak, hledas potvrzeni pro svoje (hodne stupidni a naivni) tvrzeni, ze v Americe (a zde se dopoustis nepresnosti v tom, ze zamenujes cely kontinent s USA) se zije lepe.... takze se nauc cesky, nauc se syntax, semantiku, nauc se logickemu mysleni a pak tady muzes psat ty svoje blaboly... a klidne se pri tom navlikni do svy stary kozenkovy cerny bundy... aneb kdyz dochazi argumenty, zacinaji tupe urazky......
ha ha ha ha ha
------------------------------------------------------------------------------------
Ale já nic neberu podle "filmových kulis" omg,ani jednou jsem to nenapsal.Mimochodem,ty si tam bydlel,že to víš?Proč každému chceš rozdávat rady do života,když sám bydlíš na ubytovně??Místo práce si chodíš do kaluží jezdit z hračkama na baterky.

PS:Já jsem nikdy nebyl v Americe,to máš pravdu,ale mám tam příbuzný,jedna strana z Kanady,druhá žije v Californii :),za celý život jsem je viděl snad jenom dvakrát,jinak se na ně můžu dívat jen přes FB.
Jo a všímám si,že na každého reaguješ podobně jako na mě,každej čech,který jenom napíše "stěhuju se na západ" tam mu ihned rozmlouváš,že je primitiv,k***t,d***l atd..atd..o co ti jde??
Vidíš mi snad do hlavy,co si já myslím??Starej se radši o sebe,sám máš velké nedostatky,o kterých nevíš.
12. 12. 2015 v 15:37Off-line esthetique  (41/-/-)
Anonym: "Mimochodem,ty si tam bydlel,že to víš?Proč každému chceš rozdávat rady do života,když sám bydlíš na ubytovně??Místo práce si chodíš do kaluží jezdit z hračkama na baterky."

ty víš kulový, kde já bydlím a RC modely jsou poměrně drahé hračky, tak drahé, že ty na ně rozhodně nemáš.....

takže až v té Americe budeš, zajeď se podívat i do chudinskejch čtvrtí, zkus se nechat ošetřit v nemocnici a HLAVNĚ, ZKUS PAK Z KAPESNÝHO ZAPLATIT ÚČET A PAK TU NĚCO KVÁKEJ, TY PRIMITIVNÍ SOCKO.
12. 12. 2015 v 21:00Off-line Anonym
Nemám,ani bych si to nekupoval,jsou důležitější věci,za co rozhazovat peníze.Ty je stejně nevyděláváš poctivě,dneska ti manažeři,inženýři,to jsou ti nejhorší lidé a hlavně umí perfektně obelhávat lidi.Pracuješ,tím,že si pořád cestuješ po Evropě za peníze z daňových poplatníku?? :-)).To bych také chtěl dělat,procházet se celý den po městech a pouštět si třeba draka,jako malej kluk :)).
Zpět k tématu,vím jak to tam funguje, i když je fakt,že Amerika je bezpečná jenom spíš pro ty bohatý lidi.
Konzervativní jsi,ale asi dost co??Proč si mi třeba místo tvého arogantního blábolu nenapsal něco stručného,bez nadávek a hlavně něco,čeho by jsme se drželi tématu,nebo tě baví,rejpat do lidí??Ty budeš fakt rejt bradou v zemi.Jednou narazíš na někoho,komu se stenčí nervy a dá ti po papule :-)
13. 12. 2015 v 17:10Off-line esthetique  (41/-/-)
SluníčkoVVVVVý anonym: co to meleš o penězích daňových poplatníků?!? pracuju pro soukromou firmu a každé Euro mám poměrně vydřené, takže sklapni, blbečku
13. 12. 2015 v 17:54Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonyme estetik jezdí s tirákem, teda aspoň to tvrdí... kdes vzal argument pro svoje tvrzení že si jezdí po evropě za peníze dańových poplatníků? : )) to by mně zajímalo docela, jestli jsi ho viděl někde jednou, v sokolově, tak to ještě není důkaz že je na ubytovně, že lže v tom co tvrdí atd... leda bys ho tam viděl zrovna v den kdy tvrdil tady na serveru že je na trajektu nebo v Dublinu : ))
13. 12. 2015 v 19:12Off-line Dominic  (27/-/-)
Esthetigue v Amerike neni sociálny systém ked si platca daní dostane sa ti velmi dobrej lekárskej starostlivosti,jednoducho povedané ked niesi prížívník žije sa ti tam dobre a neni tam byrokracia.
13. 12. 2015 v 19:18Off-line BussterX  (103/130/150)
Dominiku jenže když tam není sociální systém, tak se logicky peníze z tvých daní nemohou odvádět do sociálního systému, ergo si neplatíš a ani nemůžeš platit z daní zdravotní péči ne (z daní se platí samozřejmě veřejné zdravotnictví, ale není určitě výborné...)... takže i když příživník nejsi, a platíš daně, tak v momentě kdy potřebuješ zdravotní péči tak je problém, pokud si sám individuálně neplatíš zdravotní pojištění... jsou tam i státní nemocnice, ale ty poskytujou jen nejnutnější péči řekl bych, o velmi dobré se mluvit nedá... takže ano, máš možnost mít výbornou péči, ale ne z daní...
13. 12. 2015 v 21:46Off-line esthetique  (41/-/-)
DDominic: no myslim ze pro tebe a tobe podobne to zacina ziskanim zelene karty.... "BRNKACKA", ze?!? holt neni nad to zit si svuj americkej sen...pokud mozno na slovenskych kotaroch.... HA HA HA HA
13. 12. 2015 v 23:30Off-line Anonym
Esthetigue v Amerike neni sociálny systém ked si platca daní dostane sa ti velmi dobrej lekárskej starostlivosti,jednoducho povedané ked niesi prížívník žije sa ti tam dobre a neni tam byrokracia.
------------------------------------------------------------------------
Tak on si asi myslí,že všichni chceme dostávat dávky od Ameriky :D.

BussterX: Mě to je jedno,jestli bydlí v Sokolově,nebo třeba na Antarktídě.Ale,každý se k němu chová,tak jak on k ostatním,není divů,že se tady s ním nikdo neschodne.
13. 12. 2015 v 23:37Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonyme, mně nesedí estetikovi názory na přistěhovalce, hlavně to, že každýho obviní z nacizmu z těch lidí kdo nestaví slavobránu té vlně muslimů která pohlcuje evropu, to je tak pošahaný že nemám slov, jenže on věří tomu co říká takže na to má právo... jinak mně estetik svou povahou vadí 100 x míň než někteří místní uhlazení pánové kteří pod maskou skrývají povahu křivou jak vývrtka a klidně by sežrali vlastní howno kdyby jim to zvedlo popula***u, nebo než anonymové kteří nemají kule ani na to založit pod svým plným nikem a ne anonymně naprosto neškodnou debatu o tom kde se líp žije
14. 12. 2015 v 20:05Off-line Anonym
Budu svoje názory nadále prosazovat anonymně,ať se to někomu líbí nebo ne,nemám za potřebí,aby mě někdo stále potom z něčím otravoval v soukromém chatu,i když k tomu slouží "ignore" a stejně na tom nesejde,každý druhý si nasazuje anonyma,tak proč bych nemohl zrovna já??

Chci a budu a když už se bavíme o povaze,tak Esthetique už tolikrát urážlivě rejpal na Českou republiku,ve které kdysi žil i můj otec,který makal každý den jak b***c,aby další generace v ČR měli do budoucna kam růst,tak si ani k doktorovy nemohl nikdy zajít,protože by hned přišel o peníze(na tyhle následy zemřel upozorňuji) a tenhle psychopat nás tady udupává jak slon mravence.A ano, dotklo se mě to a budu do něj rejpat,dokuď sem nepřestane úplně chodit,nebo si nezruší rovnou profil,tolik k tomu.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 12. 2015 v 21:49Off-line Dominic  (27/-/-)
Esthetigue Do Spojených štátov chodím skoro každý rok narozdiel od teba čo si tam nikdy nebol a tu v Europe jazdiš s tými atrapami tahačov.Peterbilte si asi nikdy nesedel že.
14. 12. 2015 v 22:11Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonyme, a proto právě si vážím estetika, že nese kůži na trh, a pohrdám přizdisráči volícími strategii opatrnictví a pohodlí
17. 12. 2015 v 04:43Off-line esthetique  (41/-/-)
Dominic: nevim, nepamatuju se, mozna na nejake prehlidce tahacu, ale me americka produkce nezajima, evropa je mnohem sofistikovanejsi a ekologictejsi.... z americke produkce mam rad jen filmy a TV serialy. tam se meze fantazii nekladou, a kde konci predstavivost, nastupuji FX... huh huh huh huh huh a bajecne se u toho usina
23. 12. 2015 v 03:19Off-line Betonica  (39/191/93)
Pfuuuu. To je spatna otazka. Podobne spatna, jako ptat se, jestli lidi maji radsi zelenou nebo cervenou barvu.

Evropa a USA mnohe sdileji a v mnohem jsou rozdilne. Navic, evropske staty se od sebe zasadne lisi, podobne jako USA staty. Zatimco ve Svedsku existuje statni organ, ktery eviduje piti alkoholu, u nas ho lze koupit temer vsude a nikdo to nerese. Podobne treba v Texasu nosi zbran kde kdo, zatimco treba v Pensylvanii to tak neni.

Ja jsem osobne rad, ze jsem Cech, Evropan. Ceska republika jako jeden za statu Evropy je dle meho nazoru prusecik ruznych nazoru a postoju. Uroven osobni svobody, vzdelani, socialni pece, bezpecnosti a tak dale, to vse je v Evrope dle meho nazoru dal nez v USA. V Cesku jsme zatim nezacali slepe kopirovat trend severu a zapadu, kde se vymysleji normy pro normy, viz napriklad zminene Svedsko.
23. 12. 2015 v 17:18Off-line Dominic  (27/-/-)
No napríklad také Slovensko strelná zbraň sa tu dá kúpiť na občiansky preukaz.
24. 12. 2015 v 16:13Off-line Anonym
Sociální péče,to je přesně ono,ta mi ale nikdy sloužit nebude,protože slouží jedné elitě plných negramotů.

Takže zase nic,důchod mít nikdy nebudu,protože bych se musel dožít 80 let a až budu pracovat,tak to se budu muset hodně snažit,abych měl alespoň na něco pořádného,protože z mých daní to bude odcházet do státního rozpočtu a s toho to půjde na sociálku a ta to dá těm negramotům,kterých bude za další roky,zase o něco víc,takže budu muset přitlačit,aby oni mohli psát zase na FB profily,ať na nový rok pracujeme víc,aby si oni mohli válet doma šunky a dostávat víc na podpoře,protože jejich důchody budou,ale v naší generaci už ne,jenom těm co nebudou chodit do práce.

Čeká mě výborná úspěšná budoucnost,děkuju vám moc.ende šlus :-)
24. 12. 2015 v 16:36Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Ale cikáni se nemají dobře, jak si každý bílý myslí.:-P
24. 12. 2015 v 19:08Off-line esthetique  (41/-/-)
Anonym (vvvvvviamont): celkové stárnutí populace je problém všude ve vyspělém světě, na Západě už po generace jsou lidi zvyklí si šetřit na důchod, dostanou jen minimální penzi od státu, k tomu někteří zaměstnavatelé jim přispívaj do penzijních fondů, tyto peníze mají ale spíš charakter spoření a dotyční po určité době si je můžou nechat vyplatit a investovat je jinam, navíc, na Západě každý, když odchází do důchodu má vlastní nemovitost na bydlení, takže mu chybí jen na to žrádlo a to pokryje ta státní penze, vše navíc je tak trochu luxus, na cestování, exotické dovolené a tak. když německý nebo b***ský důchodce jede na dovolenou, je to jiné, než když český důchodce jede na vánoční trhy do Vídně karosou... takže tak....navíc generace dnešních důchodců celý život proflákala v socíku, te´d by za svůj důchod chtěla mít decentní život v kapíku a bohužel jakákoliv politická strana potřebuje jejich hlasy ve volbách, takže jim leze do p***le... a proto mladí nic nemaj, jen holé zadky a vysoké daně:
rada pro tebe: začni si dávat stranou na starý kolena
24. 12. 2015 v 19:10Off-line esthetique  (41/-/-)
Daavid to vystihl přesně, řekl bych
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload