Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Výběr vysoké školy

13. 12. 2015 v 12:00Off-line Anonym (K)
Ahoj, chtěl bych se vás zeptat... hleděli by jste při výběru vysoké školy spíše na to, že by jste chtěli studovat to, co vás baví i za cenu, že je třeba vysoká konkurece... a nejasné uplatnění? Nebo spíše volit podle rozumu takovou školu, po které je jistější uchycení v nějakém zaměstnání?

Chtěl bych studovat něco o co se zajímám a řekl bych, že tomu celkem rozumím a opravdu by mě to bavilo... rodiče ale tvrdí spíše opak

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
13. 12. 2015 v 12:28Off-line milafek  (15/169/50)
Já měl to samé, ale se střední. Jdi za tím co chceš. Nikdo ti do toho nemá co mluvit.
13. 12. 2015 v 12:32Off-line johnj  (33/186/82)
Neumím si představit, že bych musel studovat něco, co mě nebaví, nezajímá a ani nepočítám s tím, že bych se tomu nějak dále věnoval.
Pokud bych se považoval za lidumila, asi by mi i vadilo, že bych tak zabíral na škole místo někomu, kdo by to studoval s chutí a rád, ale skončil u přijímacích zkoušek za mnou.
Na druhou stranu se v dnešní době ještě pořád hledí na získané tituly, takže se snadno hledá práce v úplně jiném oboru, než člověk vystudoval, jenom proto, že má titul.
13. 12. 2015 v 13:38Off-line bennett  (29/183/85)
Hlavně nečekej, že tě na té škole bude bavit všechno - víc než tři čtvrtiny z toho budou blbosti, které se budeš muset naučit, ale v praxi ti k ničemu nebudou.
Vysoká škola se vybírá dost blbě, můžeš to zkoumat předem jak chceš, ale dokud tam nestrávíš aspoň jeden semestr, tak stejně nezískáš dobrou představu o tom, jak to tam chodí a jestli ti to bude vyhovovat.
Takže prostě vyber z těch, kam se dostaneš, a pokud se ti tam nebude líbit, můžeš přece kdykoliv přestoupit na jinou - dělá to tak spousta lidí.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload