Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vánoční atmosféra, advent...

13. 12. 2015 v 15:02Off-line Anonym
Ještě někdo je tu víc v depresích, než obvykle?
13. 12. 2015 v 15:06Off-line BussterX  (103/130/150)
Víc než obvykle.. to pracuje s předpokladem, že obvyklý stav je deprese : )) kašli na deprese, uvař si čaj nebo grog, pusť si hezkej film a vypni hlavu, vyčisti si myšlenky, to pomáhá
13. 12. 2015 v 15:17Off-line Bready  (26/183/74)
Duvod proc byt v depresich? Pokud anonym aspon tusi, co je to deprese. :D
13. 12. 2015 v 15:23Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Lidi jsou otravnější než obvykle - depresoroznašeči. Všude je zalidněno otravnými lidmi, tlačí se, křičí... - depresoroznašeči. Lidi se doma snaří všechno uklízet (vánoční úklid), což je nebaví a ani to nestíhají, jsou z toho nasraní a frustrovaní - depresoroznašeči. Lidi, kteří žijí sami a prožívají Vánoce, tak brečí a smutní si - depresoroznašeči.

Vánoce nejsou svátky klidu a míru. Kdokoli bude tvrdit opak, je buď ignorant nebo lhář. :-P
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 12. 2015 v 15:46Off-line Anonym
Nevim jestli deprese, to je diagnoza hodná léčby. Ale při pohledu na ty šťastné párečky, co si užívají, ale i na kamarády, co si hledají protějšky. Mám pak takový pocit, že všechno je stokrát těžší (vyhledat si k sobě protějšek, najít si kamarády, zůstat minutu šťastný). Myslete si, že jsem sráč, ale kdo by nechtěl být heterákem, myslíte, že za heterákem někdy někdo přišel, aby se mu vysmál, že se mu líbí holky, naopak je to očekáváno od všech, ale o to nejde, jde o to, že homosexualita nepřináší narozdíl od hetero více kladů ale záporů, takže mám právo být v depresích, aniž bych byl nazýván sráčem. netvrďte, že by jste nechtěli být normální. Ano, dovolil jsem si říci normální, čímž jemně naznačuji, že homosexualita normální není. Nemluvím o těch kecech, že to tak příroda nezamýšlela, ale o tom, že ten život není u většiny normální, myslíte, že je normální řešit, aby jsme nebyli diskriminováni společností? mohl bych to tady ještě rozepsat ale chytrý si to domyslí a někteří možná nepochopí, ale tohle je můj názor, takže my zkuste hned po kliknutí na "nesouhlasím" napsat argument...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 12. 2015 v 15:50Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Tak být heterákem ti taky automaticky nezaručí, že si najdeš kamarády nebo protějšek. To je hlavně o povaze. :-P
13. 12. 2015 v 15:57Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
A homosexualita klady má. Jednu dokonce i podstatnou. Rozumíš dobře mužskému tělu a hlavně pinďourovi, takže svého kluka (nebo on tebe) i na poprvé uspokojíš líp, než by se to povedlo nějaké jeho holce, která ptáka do té doby viděla tak maximálně na obrázku. :-P
13. 12. 2015 v 16:02Off-line Bready  (26/183/74)
Anonym: Hele, jsi úplně normální. :) Jsi normální jako gay a tak to prostě má být. Nemáš se za co stydět a ani si nic vyčítat. Ty sis nic nevybral a nezapomeň, že žádný člověk tě za toto nemůže soudit. Můžou tě odsuzovat, ale to je potom jejich omezenost, ze které si ty nesmíš nic dělat a můžeš mít v klidu čistý svědomí.
Jsi normální takový, jaký jsi. To, co jsi popsal zná aspoň trochu skoro každý.. Závist, zoufalost a smutek jsou emoce, které ti zastiňují zdravý rozum a doslova kvůli nim marníš svůj čas, který můžes vynaložit úplně někam jinam. :)
Držím palce, a neměj žadný deprese.
13. 12. 2015 v 16:12Off-line esthetique  (40/-/-)
A proto vánoce neslavím, když se někdo ptá, řeknu, že jsem POHAN a vánoce jdou zcela mimo mě....
navíc v mý rodině jsem jedinej hodnej byl já sám, protože nikdo jinej v mý rodině stejně není, moje rodina jsem jen já a dárečky si kupuju průběžně celej rok.... TAKŽE JSEM VYSMÁTEJ
HA HA HA HA AH AH AHA HA HA AHA HA
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 12. 2015 v 16:13Off-line erikw  (26/170/69)
Milujem Vianoce:D
13. 12. 2015 v 16:16Off-line Bready  (26/183/74)
Estetik: Pokud bys byl pohan, tak bys těch svátků slavil daleko více. :D Například bys uctíval bohy úrody nebo bohy jara :D
13. 12. 2015 v 16:37Off-line david1055  (30/168/55)
Ano mám je v pí...
13. 12. 2015 v 17:37Off-line johnj  (40/186/82)
Nejsem v depresích víc než obvykle, nejsem v nich vůbec a ani nevidím důvod, proč by tomu mělo být jinak.
Zamilovaní a usměvaví lidé - páry jsou k vidění po celý rok a vůbec k tomu nepotřebují advent, Vánoce nebo nějaké jiné svátky. Tu symboliku v tom hledáš jen ty, deprase, a myslím, že zcela zbytečně.
Souhlasím s tebou, že z celospolečenského úhlu pohledu homosexualita není normální, zůstanu-li u (snad už překonaného magického údaje) 4% zastoupení homosexuálů ve společnosti. To je v mnohých případech statistická odchylka, nikoli něco často se vyskytujícího nebo majícího často se vyskytující vlastnosti (jak se většinou pojem normální vysvětluje).
Ale zbytečně si nefandi, že to mají heterosexuálové jednodušší. Stačí být takový tlustý, brýlatý a intelektuálně založený 17letý kluk zapálený do klasické literatury, kterého sex a láska pořád ještě nezajímají. Ten to má v kolektivu svých vrstevníků sečtené taky. A bezpochyby, jakmile se rozkouká a začne k sobě hledat vhodnou partnerku podle svých představ, to nebude mít o tolik jednodušší, než to máme my.
Spousta mých bývalých (hetero)spolužáků je single, neustále s někým chodí, rozcházejí se, dávají si pauzu a zase to zkouší. Některé jsou matky samoživitelky, jiné ještě o dětech ani neuvažují, protože nenašly toho pravého.
Myslím, že je to víc o lidech než o sexuální orientaci, svátečním času nebo ročním období, i když nepopírám, že nějakou váhu tyto skutečnosti mají. Ale pro mě ne takovou, abych z toho musel mít deprese nebo se cítil nějak špatně.
Přeju hodně pohody a více štěstí při hledání toho, čeho se ti nedostává! :)
13. 12. 2015 v 17:43Off-line BussterX  (103/130/150)
Každopádně jak se zdá, tak některé uživatele vhodně naladí tato vánoční koleda kapely SodomaGomora... komu není rady, tomu není pomoci... hezké prožití svátků vánočních přeji :*

Z*****ý Vánoce - text

Vánoce sou tady, Vánoce sou tady,
Vánoce sou tady, všem rozkopeme brady.

V čůráckým vobdobí, kdy mě serou fronty,
sem na pokraji sil, už nepomáhaj jointy.
Rodinu nemám, večeřim sám, žeru šproty,
Vánoce z**dem na Štědrej den do rachoty.
Zasraná facha za pár šupáků,
k tomu mě votravuje banda darebáků.
Narození páně mám na č***ku,
vožralej vyseru se pod strom na Staromáku.

Už dávno nemám rodinu, se kterou bych se sešel,
sem akorát tak v depresi, loni sem se věšel.
Sem sám doma, jak Kevin, proč, to nevim,
asi proto, že tak smrdim, letos se zastřelim.
Vánoce už dávno nejsou svátky klidu, míru,
dneska sem se brodil půl hodiny přes Náměstí Míru.
Všude davy lidí, vobchody, vánoční trhy,
do těsta trdelníku posílám já pivní vrhy.

Tohleto je fakace, na z******ý Vánoce,
všem dětem bych pod stromek nadělil kožní nemoce.
Štědrej večer nastal, já sem se tak vožral,
že sem pod strom nasral, a pak sem se pochcal.

Tohleto je fakace, na z******ý Vánoce,
všem dětem bych pod stromek nadělil kožní nemoce.
Štědrej večer nastal, já sem se tak vožral,
že sem pod strom nasral, a pak sem se pochcal.

Nenávidim prskavky, ozdoby, koledy,
vod rána v lihu, na žaludku mám vředy.
Z*****ý přátelé mi píšou teplý pohledy,
i vožralové z práce doma plněj rodinný potřeby.
Z*****ý Vánoce, zasraná zima,
s novým přítelem je moje bejvalá žena.
Děti nemám, protože sem impotentní,
nenávidim svět a tyhle svátky dementní.

Jednou sem šel nalitej na půlnoční mši,
bylo tam tolik socek, že sem z toho chytnul vši.
Místo trapnejch tradic se vychlastám z podoby,
zlitej spadnul na stromek a roz**dám všechny vozdoby.
Lidi žerou řízky a pak si dávaj dárky,
zatímco já sem sám doma, žeru vohřejvaný párky.
Mě je u p***le Santa nebo malej Kristus,
hlavně, že nedošla Fanta a v lednici je citrus.

Tohleto je fakace, na z******ý Vánoce,
všem dětem bych pod stromek nadělil kožní nemoce.
Štědrej večer nastal, já sem se tak vožral,
že sem pod strom nasral, a pak sem se pochcal.
Tohleto je fakace, na z******ý Vánoce,
všem dětem bych pod stromek nadělil kožní nemoce.
Štědrej večer nastal, já sem se tak vožral,
že sem pod strom nasral, a pak sem se pochcal.

Nejhorší den v roce to jsou pro mě Vánoce,
najdou mě až ráno vomrzlýho ležet v potoce.
Vánoce sou sračka, Santa je madafaka,
větvičkou borovice se šlehám přes č***ka.

Nejhorší den v roce, to sou pro mě Vánoce,
mám negativní emoce, střelim se do palice.
Před tim horký olovo si nakapu do voka,
rozpůlim si vohryzek, tím skončí tahle sloka!
13. 12. 2015 v 17:59Off-line Bready  (26/183/74)
A víte proč to tolik párů často spolu nezvládne dlouho a nevydrží to? Lidi marní svůj volnej čas, nemají zájmy, nemají zážitky, nemají o čem mluvit, mají nudný životy a tak si s nikým ani nerozumí. V dnešní době máme všechno, ale současně nemáme nic. Máme pohodu, ale nežijeme.
13. 12. 2015 v 18:03Off-line BussterX  (103/130/150)
Smekám virtuální klobouk, bready
13. 12. 2015 v 18:12Off-line Bready  (26/183/74)
* nemáme si co říct, tak kašleme na vztahy. Na co? Š***me na jednu noc. :D
13. 12. 2015 v 18:16Off-line BussterX  (103/130/150)
Hodně lidí umí jen brát, ale ne dávat, bready...
13. 12. 2015 v 18:20On-line Bahutom  (34/173/60)
Neeeeeeee.... deprese jsou mi k ničemu takže je nemám :)
13. 12. 2015 v 21:35Off-line esthetique  (40/-/-)
BBready: a co ty vis, co ja slavim. treba pokazdy, kdyz polykam nejakyho mladyho klucika, tak pro me to jsou oslavy boha plodnosti HA HA HA HA HA HA
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 12. 2015 v 21:54Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Milý anonyme, jestli pro tebe Vánoce představují období plné depresí, tak s tím něco dělej. Nebreč na netu a nečekej, že to někdo vyřeší za tebe. Nevyřeší, vše je jen na tobě. Jestli ti ještě není 18, příp. nemáš dokončené střední vzdělání, jsi jistým způsobem omezen, ale ne úplně. Možná bys měl začít tím, že se vyrovnáš se svou orientací. Pak můžeš pokračovat tím, že si utvoříš vlastní názory na věci kolem a stanovíš si prio***y ve svém životě. A především cíle, kterých chceš dosáhnout. Ano, nic z toho není snadné a je potřeba pro to hodně udělat. Ale taková je doba, nic není zadarmo ;-)
14. 12. 2015 v 07:31On-line Martens  (45/193/88)
Naopak, jsem před Vánoci vysmátej víc než obvykle, protože se tím bavím, jak jsou ty lidi nervní..... já se toho nezúčastňuji, pro mě nejdůležitější že se uvidíme s mými nejbližšími, s přáteli uděláme mejdan.....
14. 12. 2015 v 07:40Off-line BussterX  (103/130/150)
Martens: jsi škodolibý člověk... ježíšek ti za trest nadělí briketu a ty následně dostaneš deprese a zařadíš se do kolektivu a nebudeš již pobuřovat dobrou náladou :P
14. 12. 2015 v 07:42On-line Martens  (45/193/88)
BussterX - jéééé, briketu jsem si vždycky přál :-) a bude s mašlí doufám...
14. 12. 2015 v 07:56Off-line BussterX  (103/130/150)
Martens: mám z tvé dobré nálady a pozitivního myšlení řádnou depku :/
14. 12. 2015 v 08:33Off-line paink  (49/-/-)
Ked prezijem firemny vianocny vecierok, potom uz bude vsetko ok.
14. 12. 2015 v 09:34Off-line BussterX  (103/130/150)
Prvním krokem to zdolat je neříkat tomu vánoční večírek, ale Vánoční besídka 8)
14. 12. 2015 v 14:30Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
" já se toho nezúčastňuji, pro mě nejdůležitější že se uvidíme s mými nejbližšími, s přáteli uděláme mejdan....."

No jasně, vůbec se toho neúčastníš, až na to, že vánoce budete slavit mejdanem, na které musíte nakoupit žrádlo a chlast, nakoupíte si dárky a další nesmysly = polezete do supermarketů po akcích a slevách = konzumenti jako všichni. A až budeš stát fronty před kasama a prát se s důchodcema o poslední zboží, tak si povíme, jak moc vysmátý budeš. :-P
14. 12. 2015 v 18:23Off-line Bready  (26/183/74)
Četl jsem nějakou reakci o ubrečené buzně. To je jako na mě? Nejsem ubrečenej, zrovna já teda ne.

Psal jsem to tak, jak to vnímám já. Vztah jsem neměl, uvidím a možná časem názor změním. V pravou lásku věřím, ale bude dost na hovno ji hledat. Ideální partner neexistuje. :D
14. 12. 2015 v 19:24On-line klucinek  (33/176/75)
Nejsem v depresích jen mě tydle komerční sračky vytáčej do nepříčetna....
14. 12. 2015 v 19:43Off-line THX1188  (40/183/90)
Jak stárnu, tedy dospívám v muže :) svátky beru více a více v pohodě. Zrovna tento víkend jsem strávil u maminky: pekl cukroví, uklízel, ozdobil jsem si zbytečný malý stromeček, byl jsem zbytečně utratit peníze na adventním vesnickém jarmarku, nervozitě a stresu se vyhýbám, často piji grog, či punč...Vlastně si to užívám :)

Chce to nadhled...a na zlaté prase v hojné hromadě obchodních center....z vysoka plivu :)

Dobré slovo a drobnost z vlastních rukou pro milé bytosti. To jsou mé Vánoce :)

Deprese nevím co je :)
14. 12. 2015 v 19:44Off-line onlip  (60/180/84)
Klučínku, víš že tě mám rád. Chápu, že st**tuješ na první našlápnutí. Přesto - čekají tě Vánoce s tvým klukem. A jestli ti mám dát něco pod stromeček, tak přání tohoto.
14. 12. 2015 v 19:46Off-line Bready  (26/183/74)
Namísto dárků bych si přál, aby ty Vánoce byly upřímný. Jak jsem byl malej, tak jsem Vánoce hodně prožíval, teď je to už od roku nudnější a nudnější. :D
14. 12. 2015 v 19:47On-line klucinek  (33/176/75)
Onlip bohužel nečekají, on bude v práci, já budu v práci... ale aspoň budu mít klid
14. 12. 2015 v 20:10Off-line onlip  (60/180/84)
Tak vnímej, že na vás oba v dobrém myslím.
14. 12. 2015 v 21:06On-line Martens  (45/193/88)
Lukyno Luk - klidně se přijď podívat :-D
14. 12. 2015 v 21:23Off-line Falco  (32/185/90)
Lidi, to tady vážně nikdo nemáte rád Vánoce? Tomu nemůžu uvěřit. Vždyť přece i přes to komerční šílenství a další vánoční neřesti je to krásné období. Pro mě osobně se s Vánoci pojí spousta krásných chvil - výlety na trhy, popíjení svařáku, medoviny, zdobení stromečku, balení dárků, řízek s bramborovým salátem, pohádky, rodinná pohoda a spousta dalšího - to vám to fakt nikomu nic neříká?
14. 12. 2015 v 23:24Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Výlety na trhy - jasně, davy lidí, předražený zboží a venku kosa. Ne.
Popíjení svařáku - ten si dám klidně doma, aniž bych si to spojoval s Vánocema.
Stromeček, dárky, řízek, salát, stokrát omletý pohádky - kristova noho, jen to ne :-)
Rodinná pohoda je fajn pro toho, kdo tu rodinu má, nezapomínej, že to není každý ;-)
Takže za mě ani náhodou, ideální je včas odtud zmizet a vrátit se, až bude po všem. Já už se těším ;-)
14. 12. 2015 v 23:34Off-line THX1188  (40/183/90)
Tome...nebuď tak negativní...věřím, že jistě je na vánočních taškařicích něco i tobě milé :)
A kdyby ne...tak já ti mile a vroucně přeji aspoň ten klid :)
14. 12. 2015 v 23:49Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Nejlepší je si na Štědrý večer pustit nějaký krvák, něco pořádně hnusného. :-P
14. 12. 2015 v 23:49Off-line BussterX  (103/130/150)
„Nezapomínáme na skutečnou podstatu Vánoc? Narodil se přece Santa Claus“.
Bart Simpson
14. 12. 2015 v 23:53Off-line Bready  (26/183/74)
Bart zpíval rolničky prdlačky
15. 12. 2015 v 00:14Off-line ThomPrag  (45/180/76)
THX1188: Já jen reagoval na to, co napsal Falco. Já osobně se na Vánoce těším právě proto, že je strávím tak, jak chci já, což je úplně odlišně od většiny ostatních lidí kolem ;-)

Lukino_Luk: Ano, to je skvělý nápad. Něco drsnýho z reality, horor, krvák, apod. A nakonec jako třešničku na dortu péčko :-)
15. 12. 2015 v 00:38Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Busster: Ale v češkém překladu říkal Ježíšek. A kdo ví, co Bart řekl v originálním znění. Ale jinak jo, amíci jsou vypatlaní a výmysl coca coly si zlidověli. :-P
15. 12. 2015 v 00:42Off-line BussterX  (103/130/150)
Lukino: tvůrce seriálu Matt Groening použil tu větu tak, jak jsem ji napsal... se slovem ježíšek to dostává zcela jiný význam než co tím chtěl Matt vyjádřit tou větou vloženou do úst Barta
15. 12. 2015 v 18:29Off-line Bready  (26/183/74)
Simpsoni jsou umeni. Skrze tuhle zlutou rodinku dokazi pekne k***izovat aktualni temata, zesmesnit problemy a proste celi jsou super.
15. 12. 2015 v 18:38Off-line BussterX  (103/130/150)
Bready: jo, přesně
15. 12. 2015 v 22:33Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Simpsonovi byli umění tak +- do šestnácté série. Potom se z toho seriálu stala sračka, úplně jiný seriál. :-P
15. 12. 2015 v 22:34Off-line BussterX  (103/130/150)
Luk: aji jo možná, prachy kazí charakter : ))
16. 12. 2015 v 16:02Off-line Bready  (26/183/74)
Já chci prachy a přísahám, že nepokřiví.
16. 12. 2015 v 16:19Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Prachy sami o sobě ani tak nekazí charakter, jako spíše ta funkce, která ty peníze zajišťuje.
16. 12. 2015 v 16:31Off-line BussterX  (103/130/150)
Luk: když máš např. nezávislej film, tak si můžeš dovolit prezentovat vlastní vidění světa a vlastní myšlenky, takovej film obvykle nemá ambice vydělat megaranec.. jakmile ale začneš na film pohlížet jako na produkt, který musí vydělat ranec, potřebuješ investory a ti mají vlastní vidění světa, ergo se s tebe stane artč***a a hlavní hrdina padající z mrakodrapu drží půl minuty v záběru kamery ColaLoku otočenou nálepkou na kameru... já mám ilustrace v deseti knížkách a když ruka trhu přitlačí tak navrhuju i vkusné tabulky na dveře vod hajzlů abych měl na cigára a když zbyde tak i nový tryskáč (eště nikdy nezbylo :D)
17. 12. 2015 v 12:50Off-line esthetique  (40/-/-)
BBready: a co ty vis jestli ja slavim jine, rekneme pohanske, svatky. ale kazdopadne neslavim Vanoce, protoze to jsou krestanske svatky. (pod timto nazvem), samozrejme i clovek jeskynni pred 100 000 lety umel rozeznat, ze po 20.12. (podle dnesniho krestanskeho kalendare, ktery k tomu ani nepotreboval, proste mrknul jak se prodluzuje nebo zkracuje stin, ktery vrha skala nad rekou) se dny zacnou zase prodluzovat a tak vytahl neco ze skromnych zasob jidla a cely vyhladovely a promrzly se trochu nadlabnul, protoze vedel, ze bohove uz se nezlobi a zima nebude vecne a prijde zase jaro a ulovi si cerstve zajice (mirny osli mustek na gay seznamku, ha ha ha)..... o mnoho tisicileti pozdeji se katolicka cirkev rozhodla neco lidem predhodit, aby je udrzela v poslusnosti, inu vyhrabala pohanske svatky zimniho slunovratu a prelakovala je na "vanoce". dokonce nekdy ve 3. stoleti (nebo kdy) si na to udelala koncil, kde se vsichni cernop***lnici sesli a rozhodli se, kdo (podle bible) byl dobrej, kdo zlej, koho uctivat koho zatracovat a tak.... predstavuju si to neco jako sjezd UV KSC, akorat misto chlebicku, kofoly a levneho vina byly peceni krocani a premiovy francouzsky sampus.... takze asi tak.
17. 12. 2015 v 13:13Off-line Mio6602  (103/-/-)
Simpsonovi jsou super a pan Burns je goa´uld
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload