Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Beznadějný případ

31. 12. 2015 v 20:50Off-line Anonym
Cítím se jako úplný k****n, tak jako pokaždé, když sem zahodil všechny předešlé příležitosti, krom té uplně první... zahodil sem je dřív, než z nich mohlo vzniknout cokoliv víc... a teď, když se objevil ten nejlepší sem na tom asi nejhůř když vím že se chovám jako k***t

ja celé sem to smazal ja bych to nedokazal dopsat dokončit čím víc nad tím přemýšlím tím víc mě to ničí prostě já ho miluju a nechci o něj přijít a přitom nedělám nic pro to abych o něj nepřišel proč nevím ja tohle sem zažil kdysi při mé první děcké lásce, všechno co sem tehdy zažíval a dělal se mi vrací a vidím to všechny ty chyby všechno to na sobě vidím, co dělám špatně uplně se za tohle nenávidím... a nevím co si myslí on nevím co ke mě ještě cítí, ale jestli něco dobrého tak mu svým chováním neskutečně ubližuju a jestli uiž ke mě nic necítí tak se m uani nedivím a nevím přijít o něj tak končím se vším, nikoho dalšího nechci pozant tak jak sem to vydžel doted to vydrřím dál nemůžu přebíhat od jednoho k druhemu ja na to nejsem ja si musím najít někoho a s ním být do konce, ja měl pocit že sem ho našel ale ted vidím, že sem uplny k***t a nedokážu mu dát to co si zaslouží...
31. 12. 2015 v 22:40Off-line jakubkolin  (36/182/84)
A poradit bys chtel co???? rekni mu to a snaz se udelat maximum abyste mohli byt spolu...
31. 12. 2015 v 22:50Off-line johnj  (40/186/82)
Kuba má pravdu. Třeba sis tu trochu ulevil, ale řešit to musíte vy dva spolu a mezi sebou.
Hodně štěstí!
01. 01. 2016 v 17:44Off-line onlip  (60/180/84)
Ano, mluv s ním. Nemůžeš na něj navalit plnou váhu své zamilovanosti, buď střídmý. Stačí, když mu budeš dávat najevo, že je pro tebe zajímavý, naslouchej mu. Jinak - pocit k****na je přirozenou složkou racionálních záblesků při zamilování, stane se ti ještě mnohokrát.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload