Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

MU nebo UK?

08. 01. 2016 v 20:08Off-line Anonym
Mám takový problém. Chystám se na LF obor fizioterapie, ale váhám mezi MU a UK. Samozřejmě přihlášky budu dávat na obě, ale pro případ, že by mě vzali na obě, nevěděl bych, kterou zvolit a chtěl bych v tom mít jasno už teď. Máte někdo zkušenosti se studiem LF na MU nebo UK? Kam si myslíte, že je jednodušší se dostat a která z univerzit je těžší? Předem díky za názory:)
08. 01. 2016 v 20:09Off-line Bready  (26/183/74)
Fyzioterapie.
08. 01. 2016 v 20:11Off-line Anonym
Omlouvám se, při psaní dotazu jsem dělal i jiné věci a nepřemýšlel jsem. Když to teď vidím, dělá se mi nevolno..
09. 01. 2016 v 06:15Off-line Sailing  (44/188/95)
Anonym (David) - nainstaluj si do prohlížeče doplněk - kontrola pravopisu, hned ti to ukáže všechny chyby a překlepy, velice dobrá věc, když pak člověk píše něco veřejně, nevypadá jako b***c :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 01. 2016 v 17:28Off-line Anonym
1. Jsem tady přes telefon, takže si asi nic nenainstaluji.
2. Jsem jen člověk a taky dělám chyby, ne často, ale občas se mi to stane:D mohl jsem ovšem čekat, že při mém štěstí se mi to stane veřejně-.-:D
15. 01. 2016 v 17:38Off-line UI8  (28/172/61)
Tak aby se tu furt nehejtil pravopis a bylo zodpovězeno na dotaz. :)
Jsou to moje hypotézy, ale nejspíš bude na UK obtížnější se dostat (ze zkušenosti přátel). Bude to nejspíš možná proto, že UK těží hlavně ze svého názvu, která má dobrou reputaci. :) Ono je těžké říct, že tahle škola je dobrá a jiná je špatná - každému sedne jiný způsob výuky. Osobně bych šel na den otevřených dveří na obě školy a podle toho bych se pak rozhodoval. :) Doporučuji mimo hlavního rozhodovacího k***éria "studium na škole" popřemýšlet i o jiných aspektech - třeba, zda ti to město vyhovuje - já studuji v Brně a neohu si stěžovat. Oproti Praze mi Brno přijde více "studentský", což mě třeba více vyhovuje. Přece jenom studovat tam budeš pár let. :))

Hodně zdaru při výběru studia! :)
UI8
16. 01. 2016 v 09:37Off-line tomxD  (28/-/-)
(Prej neilepsi je olomouc) ale je to jedno.. a jestli to je podle toho do koho lepe vali "teorii" tak ci tak si nalejes ciste vino i tak se budes ucit hloubeji:).. jen musiš ziskát bc.. a pak bude na tvé "trenovanosti", vuli, moznostech jakou cestou se vydas respektive jake nasledujici specializace -> kurzy .. u koho hlavne... udelas .
18. 03. 2021 v 22:08Off-line Betonica  (39/191/93)
Tak jak vidno, kdysi jsi nebyl z nejchytrejsich. Patrne jsi dostal rozum. A jestli ne, tak ani na MU nekoupis. :))
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload