Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Není gay nemoc?

11. 01. 2016 v 22:28Off-line Anonym
Vím že mě asi hodně lidí bude dehonestovat? Ale není to že jsme na kluky opravdu nějaká forma neznámé nemoci nebo anomálie? Jde mi jen o úvahu... Je fakt že na sobě pozoruju že mě zajímá čím dál víc jen sex? a kde jsou city a kde je láska? Zamilovávám se, ale je to opravdu ta správná láska? Ano možná je to jen můj problém, ale když se kouknu kolem sebe?
11. 01. 2016 v 22:34Off-line BussterX  (103/130/150)
Jo je to nemoc, říkají to konzervativci a katolíci, klidně se k nim přidej:
"Homosexualita je duševná choroba, kde pacient dáva prednosť a je sexuálne priťahovaný osobami rovnakého pohlavia."
http://politolog.blog.pravda.sk/…a-diagnozou/
11. 01. 2016 v 23:05Off-line Anonym
No jo, ještě bych pochopil preferenci stejného pohlaví kvůli komunikaci... ale stejně.. co když mají pravdu.. já jsem srovnanej sám se sebou, ale vlastně nutím ostatní to přijmout aniž bych si třeba uvědomoval,, že bych se měl narovnat sám.. anebo je to jen o hormonální přitažlivosti.. to může být taky chyba mozku...
11. 01. 2016 v 23:26Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Možná to duševní choroba je, to konec konců ještě nikdo definitivně vyloučit nedokázal a sám to jako jeden z důvodů vzniku homosexuality považuji. To ovšem nic nemění na tom, že léčba v tom pravém slova smyslu žádná není. A je lepší být duševně chorá buzna než duševně chorý katolík. :-P
11. 01. 2016 v 23:32Off-line BussterX  (103/130/150)
Anonyme, já žil 13 let s někým koho jsem miloval a nedokázal jsem od něj odejít ani když se propadl do stadia těžké závislosti na alkoholu, vydržel jsem s ním dokud neumřel na raka slinivky a miloval jsem ho a zároveń nenáviděl, poslední půlrok s ním už ani nebyl možný sex a přesto jsem s ním byl... já jsem evidentně nemocen jinou formou homosexuality než ty
12. 01. 2016 v 00:01Off-line Pasivjirka  (60/179/63)
Čtu tady,že ženy řeší vše přes výčitky. Gayové snad ne?
12. 01. 2016 v 00:30Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Začínám tu mít nového oblíbeného diskutéra. :-o :-) :-P
12. 01. 2016 v 00:32Off-line BussterX  (103/130/150)
Lukana: cívka ti nedá, seš moc mladej :P
12. 01. 2016 v 00:35Off-line BussterX  (103/130/150)
Asi sem románovej hrdina teda
12. 01. 2016 v 00:36Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Checht, ale já nemyslel cívku. I když on je ale taky nějak až moc podezřele moudrý na to, že je to ještě fakáně nezletilý.:-P
12. 01. 2016 v 00:38Off-line BussterX  (103/130/150)
Ty nejsi šlapka.. ty seš jeden z těch meteo***ů
12. 01. 2016 v 00:50Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Mno, ja jsem hetero, a zkoumam jestli homosexualita nevznika jen v dusledku nedostatecneho naplneni sebe sama muzskou podstatou.. muzska podstata je neco co se musi ziskat a udrzovat. Je to sebevedomi, sila, jistota sebe sama, agresivita ze si vezmu co chci, schopnost planovat a vest vlastni zivot a dalsi veci. Pokud se naplnujes vsim tim co ma muz mit - muzem myslim to proc byl stvoren a co je po cela tisicileti podstatou jeho byti, tak neni mozne aby se u tebe projevila homosexualita. Homosexualita je slabost, je to odpusteni ci neschopnost se chovat a premyslet zpusobem ktery vychazi primo z muzskeho principu, a jak je znamo, muz ma chromoom i zeny i muze, neboli je to zena, rozvinuta o neco navic - o muzsky princip. napr. Pokud u tebe chybi vlastni pocit sily ze se o sebe postaras, tak te logicky p***ahuje nekdo kdo tento pocit ma, no pokud tim pocitem naplnis sebe sama, budes chtit naopak nekoho, na koho pusobi tvoje sila, to jest na zenu, kterou vzrusuje, pripadne muzes i pichat prave tyto muze kteri se oznacuji za gaye a vnitrni silu nemaji, tudiz te bali a u tebe naplni pocit kdy rozsevas vlastni moc, tedy necitis lasku, nejsi gay, a je to orientacne v poradku, protoze si se mu nesnazil zalibit, jen si prijal fakt ze neni muz, ale chova se jako zena...Joo mozna jsem to napsal slozite ale snazil jsem se at to pochopis
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
12. 01. 2016 v 01:00Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Jeste bych doplnil ze pokud chces s***t s opravdovym chlapem, to jest ne s nekym kdo se chova jako gay, muze to byt proto ze potrebujes ziskat neco co ti chybi k tomu byt muzem. A prave aktem sexu ti to bude predavano, az do doby, kdy to prijmes za sve, a stanes se muzem, chut mit sex s nim te prejde, jelikoz to uz bude naplnovat tebe sameho, nebot to co je stejne ci podobne, se nep***ahuje.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
12. 01. 2016 v 01:02Off-line BussterX  (103/130/150)
Omg to sou zas howna
12. 01. 2016 v 01:05Off-line THX1188  (40/183/90)
@Pan_svetla : Ty jeden obří mužskej principe, bež někam za ženou dokazovat svojí mužskou sílu a neomylnost...nezapomněl bych jí říct, že ses registroval na buzna seznamku, abys nám všem otevřel oči....TWL!
12. 01. 2016 v 01:05Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Na zacatku prichazi vzdy odpor k informaci ktera by mohla vse zmenit, takze na komenty jako BussterX nebudu reagovat..to chce cas na uvedomeni
12. 01. 2016 v 01:07Off-line BussterX  (103/130/150)
Já žil 13 let ve vztahu s transsexuálem kterej měl 65 % ženskýho genomu, ten mně teda toho moc nepředal : ))
12. 01. 2016 v 01:09Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
THX1188 : Byt muzem neni o neomylnosti, kazdopadne si trochu blizko, byt zenou je o nejistote, prirovnam to k frekvenci, kdy u zeny to lita od nuly po petistovku porad stejne, kdezto muz se projevuje tak ze zije projevovanim se v jistych nazorech..napr vyzaruje frekvenci 100, a pokud usoudi ze se mylil, zacne vyzarovat frekvenci 200 jelikoz prehodnotil nazor, ale stale je sebevedomy a nelita od nuly po petistovku..doufam ze tuto metaforu pochopis a v necem ti pomuze az se ti to rozlezi v hlave.
12. 01. 2016 v 01:10Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Zdá se mi to, nebo pán světla je nějaký sektista? Už jen to jméno, ale potom ta samotná formulace myšlenek... Pánbíčkář se vždycky hned prozradí. :-P
12. 01. 2016 v 01:12Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Dsiv: To je jeden z pripadu homosexuality. On nezastava nazor, neprojevuje nazor, on je v odporu, jenze neni v odporu proti me a tomu co jsem rekl ale tim ze si neutvoril zadny nazor se udrzuje prave v nastaveni gaye, je v odporu proti muzskemu principu kde ma mit nazor vychazejici z nej, nema byt jen v netecne nicnerikajici poze, to je mysleni ktere je typicke pro zeny.
12. 01. 2016 v 01:13Off-line BussterX  (103/130/150)
Když heterák káže buzikům o podstatě homosexuality, je to asi totéž, jako když kněz v celibátu vykládá manželům, jak nejlépe fungovat jako rodina... samá teorie a zbožné přání a howno howno
12. 01. 2016 v 01:17Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
To bylo ve hre o truny ty panbickari :) jen jsem si udelal chvilku abych tem co s tim chteji neco delat pomohl, ono se nejde hadat s gayem ktery veri tomu ze je gay, protoze bude porad v tom nastaveni kdy se to bude snazit zesmesnovat. Jenze ty to nezesmesnujes. Ty zesmesnujes ten pocit, ze bys mohl byt chlap, to ten ti na tom pripada tak vtipny. Ten pocit musis prijat a vzit vazne jako svou soucast, takhle se dela chlap.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 01. 2016 v 01:17Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
"To je jeden z pripadu homosexuality. On nezastava nazor, neprojevuje nazor, on je v odporu, jenze neni v odporu proti me a tomu co jsem rekl ale tim ze si neutvoril zadny nazor se udrzuje prave v nastaveni gaye, je v odporu proti muzskemu principu kde ma mit nazor vychazejici z nej, nema byt jen v netecne nicnerikajici poze, to je mysleni ktere je typicke pro zeny."

Tak to tě asi nepotěším zprávou, že 99% veškeré populace budou gayové, protože přesně, jakým způsobem se gayové tady vyjadřují a argumentují, tak úplně stejným způsobem argumentují i rádoby heteráci všude po internetu. Checht. :-P
12. 01. 2016 v 01:18Off-line BussterX  (103/130/150)
Cívko, když ho nedostaneš do postele ty, tak dřív nebo později někdo jinej určitě jo... každej kdo cítí nutkavou potřebu zabývat se těma divnejma buzikama má big problém se svou vlastní sexualitou
12. 01. 2016 v 01:21Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Lukino divej, je nazor ktery jsem tady napsal. to je muz proste jasna zprava do sveta. A reakce muze bude jiny nazor. Reakce zeny/ gaye bude v nejasnosti, nic z te odpovedi nevyctes, nebude to mit muzskou formu. Mimochodem to co tu pisu neni tak lehke na napsani do komentare protoze to neni vec kterou muzes uchopit, je to neco co definujes tim ze reknes co to je a co to neni. takze kdyz ta odpoved neni uplna tak musis sam premyslet, protoze to bych jinak psal desetistrankove komentare
12. 01. 2016 v 01:23Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
BussterX: Nemam velke nutkani se tim zabyvat jak si chtel asi napsat, bavi me psychika obecne v jakekoliv oblasti
12. 01. 2016 v 01:25Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Jenže kdyby to řekl jinou formou a ne takovou, že hned z první věty víš, že je to nějakej pobožnej nosič mouder alias léčitel spasitel, tak by se s ním dalo rozumně konverzovat. Jenže když je někdo fanatik, tak si svoje myšlenky posere hned v úvodu a nikdo ho už nebere vážně. Něco jako Gin a jeho cirkumfetišistická, křižácko obřízková, obřízka. :-D
12. 01. 2016 v 01:25Off-line BussterX  (103/130/150)
Okej, su něžná dívčina a můj názor je, že si mysli svým mužským hetero mozkem co chceš... jdu si založit profil na hetero seznamce a začnu heteráky přesvědčovat, že je v podstatě každý BI a že hetero neexistuje, je to jen nastavení v mozku.... to by asi polovině těch drsných hetero chlapů praskla žilka v č***kovi jak by histerčili že nejsou žádní buzici : ))
12. 01. 2016 v 01:29Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
No kdyz nam nekam napises ze jsme gayove tak si te proste nebudem vsimat, protoze to je tvuj boj sam se sebou. ja to tady komentuju protoze chtel nekdo poradit. S tim ze kazdy muze byt bi mas pravdu, ale jen v pripade ze kazdy prestane chtit byt nejlepsim, nejsilnejsim atd, to totiz dela muzskou psychiku, ktera je sama o sobe hetero.
12. 01. 2016 v 01:31Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Lukino_Luk: Nevim o cem to mluvis, jaky pobozny nosic mouder? Proc me to bavi je protoze jsem pred asi tremi lety taky nevedel proc me vzrusuji i muzi, jenze me to preslo prave diky tomu na co jsem prisel a co zde jen predavam.
12. 01. 2016 v 01:33Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Aha, takže ono je to o tom si říct a přesvědčit mozek, že jsem chlap a potom budu hetero? A jsme doma. Tohle je právě ta léčebná metoda pánbíčkářů. Potlačit v sobě homosexualitu a jako správný hetero jít píchat s ženskou a mít s ní děti.

Musím tě zklamat, ale jsi jen latentní nevyrovnaná buzna. Checht :-P
12. 01. 2016 v 01:36Off-line BussterX  (103/130/150)
Ajo takhle, pán je "předělanej" buzik :D... poturčenec horší turka (to přísloví má silný historický základ) : ))
12. 01. 2016 v 01:37Off-line BussterX  (103/130/150)
Lukino: no neříkal jsem to, že má big problem s vlastní sexualitou? : )) omg já su tak dobrej...
12. 01. 2016 v 01:39Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Prvni pises o presvedcovani sebe sama a pak o potlacovani. Tak o cem z toho pises? Vlastne mas v podstate pravdu, pokud vynechas ty slova jakoby se to muselo delat na silu, to je prirozeny proces a ma to v sobe kazdy muz. Je to ten nejhlubsi touha kterou ma kazdy chlap v sobe, byt pravy chlap. Jenze ta tuzba je dokola obehnana dalsimi povrchnimi pocity jako je ze mas strach z toho stat si za svym, tak se radsi zamilujes do nekoho kdo si stoji za svym nazorem, a dalsich miliony pocitu, zrovna me nic nenapada, jenze kdyz vsechny ty pocity rozklickujes tk zjistis ze drzeni se tech povrchnich pocitu tebe dela prave vykrouceneho gaye, a oddaluje te od toho byt chlap.
12. 01. 2016 v 01:41Off-line BussterX  (103/130/150)
Takže když je heterák na ženy, tak je to proto, že si vybral bejt nejlepší a nejůspěšnější... dobrej názor... nějak mi do toho nezapadá toto: https://www.youtube.com/watch?…
12. 01. 2016 v 01:43Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Proste se nezabyvat povrchnimi pocity, jako kdyz tady pisou komentare kterych kdyz se budes chytat tak te odvedou od toho co tu vlastne delas, kazdy se te snazi znejistit tim ze ukaze vlastni pocit nejistoty..to delaji i pocity..nevsimej si jich
12. 01. 2016 v 01:44Off-line BussterX  (103/130/150)
Su vykroucenej buzik a nikdo mně nebude předělávat :P
12. 01. 2016 v 01:45Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Můžeš sám sebe přesvědčovat, že nejsi gay, ale když kolem tebe projde typ muže, který tě odjakživa vzrušoval, tak na něho VŽDYCKY pocitově zareaguješ jinak, než by na něho zareagoval normální heterosexuál. Tak to prostě je a můžeš si nalhávat cokoli. :-P
12. 01. 2016 v 01:46Off-line BussterX  (103/130/150)
Amen
12. 01. 2016 v 01:51Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
A jestli pocit považuješ za něco povrchního... no, tvoje věc. Ale pocity, nebo-li city, Jsou tím co člověka dělá člověkem. :-P
12. 01. 2016 v 01:52Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Lukino_Luk. Jo vim o cem mluvis protoze jsem to tak mel chvili, fakt chvili taky, dokud si neuvedomis, ze te na nem vzrusuje treba to ze ma sexy telo. zatimco ty misto toho aby si na sobe pracoval si doma, pises si s gayi a ja nevim co delas, ale nic u ceho musis sam sebe premahat k tomu aby si byl lepsi, a potom jdes po ulici a tam vidis nekoho kdo dela presne to na co ty nemas, tak ti to prijde natolik vzdalene od tebe sameho ze te to zacne vzrusovat. jenze jak jsem psal ze to co je stejne nas nevzrusuje a to co je jine nas vzrusuje, pokud ty zacnes misto psani si s gayi sam sebe premahat v posilovne, tak nejde o to ze ti narostou svaly, jenze tim ze sam absorbujes ten pocit ze se premahas i pres bolest, tak te automaticky prestane vzrusovat nekdo kdo dela to same, tento princip funguje u vseho co te na nem vzrusuje..To neni vubec o tom byt gay/ hetero. Tam jde o jednotlive pocity a veci ktere delame, to az ty te pak spolehlive zaradi do jednotlive kategorie.
12. 01. 2016 v 01:55Off-line BussterX  (103/130/150)
Lukino: na tom něco je co říká... já nejsu hubenej ani mladej ani zženštilej a asi proto mně přesně toto vzrušuje na jinech "chlapech" přesně jak říká kolega světlonoš: "tak ti to prijde natolik vzdalene od tebe sameho ze te to zacne vzrusovat.": ))
12. 01. 2016 v 02:00Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Světlo: To ale není o tom, že tě to či ono přestalo vzrušovat, ale je to rezignace, vzdání se, úprk a prohra. Ty tady píšeš, že musíš být chlap s velkým CH, ale chlapáci nerezignují. Ti právě sebevědomě dokáží ze své jinakosti udělat svojí silnou stránku a vytěžit z ní co nejvíc. :-P
12. 01. 2016 v 02:02Off-line BussterX  (103/130/150)
Lukino: e-e, chlapáci si uvědomí, že když budou prcat s chlapama tak nejsou dostatečně velcí chlapáci takže se zamyslí a od zejtra už je prostě chlapi nerajcujou a lízají statečně p**e aniž by se pozvraceli
12. 01. 2016 v 02:04Off-line BussterX  (103/130/150)
Lukino: btw co je to chlap s velkým CH? s velkým chujem jo? :O
12. 01. 2016 v 02:05Off-line BussterX  (103/130/150)
Mrdám na to, Světlonoš nám tady vráží klíny do palice a v soukromce si vypisujou s Dsivem prasárny o lízání p***lí
12. 01. 2016 v 02:09Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Jsou povrchni pocity, ty ktere te uspokoji kratkodobe a hluboke, ty ktere vychazi z hlubsiho ja protoze jsou dlouhodobe, ktere ale necitime tak aktualne, neco jako fast food vs zdrava strava.

Pocity te nedelaji clovekem. To az si gay te zacnou delat clovekem. Chlap se zameruje na hodnoty, na to co rika, cemu veri, co dela, atd. Je to posunute vedomi. Jako gay se zamerujes na pocity, zamerujes se na ne tak casto ze te zacly plnit kazdy den a nakonec si se stal chodici nadobou pocitu, myslis si ze to jsi ty a skutecne to ted jsi ty, jenze nemusis to byt ty. Ty ses chodici pocitova vanicka, a potkas venku chlapa. Chlapa kterej misto kratkodobych pocitu ma v hlave to aby rikal jen pravdu(napr.), aby delal veci podle nejakeho planu, ma urcite hodnoty, nezalezi mu s kym se pohada, - toto je jen priklad toho co ma nekdo v hlave - no a ty ho potkas venku, a jelikoz ty si ze sebe udelal jen vanicku pocitu a potkas nekoho zasadoveho kdo na povrchni pocity sere a je uplne jinej nez ty, oznacis se jako gaye. On te bude vzrusovat a ty kdybys mu ukazal ze se chovas jako zena, to znamena misto hodnot se budes zabyvat tim aby vas rozhovor byl hezky atd, tak ho zacnes taky vzrusovat, jenze on se nestava gayem, protoze se nezamiloval do muze, ty totiz nejsi muz, ty si zena s penisem. muze totiz dela prave to co dela a na co mysli, co je zac atd. Gay je oznaceni pro chlapa ktery ve svem vedomi umyslne nebo neumyslne nechova veci ktere tam ma pravy chlap.

Je to dlouhe a uz jsem se i ztratil, no doufam ze jsem dosel tam kam jsem smeroval.haha
12. 01. 2016 v 02:22Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Ty v sobě potlačuješ svoji přirozenost. A když člověk něco potlačuje, tak to nikdy není správně. Ty tomu asi věříš, že je to správně, protože z nějakého důvodu jsi nabral dojmu, že homosexualita je zlo, kterému se musí utéct i za cenu potlačení.

Dáváš tam přirovnání fast food vs zdravá strava a to je docela trefný. Když se někdo rozhodne z nějakého přesvědčení žrát zeleninu a vše ostatní vytěsní, tak to z člověka ještě neudělá bíložravce, ale biologicky bude stále všežravec.
12. 01. 2016 v 02:27Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Ty mas pocit ze ja neco potlacuji, protoze kdyby si to udelal sam tak to vidis jako potlacovani, protoze nevidis cestu, most mezi temito dvema stavy. Ja o tom vim protoze jsem se rozhodl hledat cestu a nasel jsem ji. Ty se vzdas neceho, pro neco jineho, za ucelem dostat se do cile ve kterem se viidis. Je to cesta a nic neni z donuceni tudiz to neni zapirani sebe, je to zmena. ted tomu neveris protoze nedokazes pustit to co si. logicky. Jenze to je v postupne zmene. Nejde zmenit orientace. Nejde zmenit orientace na pohlavi. Protoze nic takoveho neexistuje. Pohlavi nevzrusuje, to jsou az dilci veci ktere vzrusuji. A kazda jednotliva vec jde zmenit. Vse zacina tim co sam chces.

A s tim bylozravcem nemas pravdu. Pokud se bylozravec rozhodne zrat maso je to vsezravec. Ty nejsi to co te definuje, Ty se definujes tim, co delas.
12. 01. 2016 v 02:36Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Já hlavně nemám potřebu ani důvod ani cokoli jiného, proč se měnit. Takže tak či onak pro mě nejsou tvá slova nikterak užitečná. :-P

Ale nikdy bych nikomu, kdo je v rozpacích ze své sexuality, nedoporučoval tu tvojí cestu. :-P
12. 01. 2016 v 02:50Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Ztratil si nejhlubsi smysl muzske existence, coz je zachovani rodu. Je jen na tobe jestli vstoupis do temnoty a zjistis proc se ti to stalo, a vratis se k tomu k cemu si byl urcen. Je to tvoje volba.

Ja uz jsem zde rekl vse co jsem musel. A na zaver:

"Požehnán buď ten, kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty, neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí."

Buh s vami.
12. 01. 2016 v 02:56Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Tak vidíš, že jsi panbíčkář, spasitel a léčitel. Checht. :-P
12. 01. 2016 v 02:57Off-line BussterX  (103/130/150)
Ne, smysl existence není zachování rodu... smysl existence je zachování druhu... ve včelstvu je spoustu trubců, kteří se nerozmnožujou, ale mají tam svůj smysluplný účel kterým svému druhu slouží.... slouží k jeho prospěchu... kolik mimořádných talentů v dějinách lidstva byli gayové? i sám ježíš kristus byl gay... myslím, že je to nejstřeženější tajemství církve svaté římskokatolické
12. 01. 2016 v 03:00Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Ježíš Kristus nebyl nic, Ježíš Kristus byl fake. Něco podobného jako zdejší profily s ukradenou fotkou. Muhehe :-P
12. 01. 2016 v 03:03Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
A jdu spát. Kdyby byl Pan světla Chlap s velkým CH, tak už na začátku přiznal, že je to silně věřící posel Boží a já se s ním vůbec nepouštěl do další debaty. :-P
12. 01. 2016 v 03:04Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
S tim rodem mas pravdu, ale rekni mi p***eli, kolik trubcu slouzi jako spolecnici aby si ostatni uzili? Byt gay neni nemoc. Je to volba. Volba tim ceho si vsimas, co povazujes za dulezite a co delas, at uz v mysli, nebo v hmotnem svete. To je asi odpoved na puvodni komentar. Byt gay nebo nebyt, je jen na tobe.
12. 01. 2016 v 03:11Off-line BussterX  (103/130/150)
Lukino: ježíš existoval, že byl synek boží ve chvíli kdy nevěřím na existenci takzvaného boha připustit nemohu : )) ani chození po vodě a podobná howna, ale evidentně to byl zdatný manipulátor a lídr ... no a protože to nebyl syn boží, tak nevidím jinej důvod proč se obklopoval samejma chlapama než ten, že v sobě nenašel sílu být pravým mužem jak nás učí pán světla Světlonoš.. btw, nečte se to v jistém jazyce jako Lucifer? : ))
12. 01. 2016 v 07:38Off-line paink  (49/-/-)
Viem, ze nic neviem. Choroba je definovana inak. Je to asi odchylka. Je plno teorii a kazda ma nieco do seba. Pan_svetla typicka krestanska psychologia - fantazmagoria. Sice pekny konstrukt, ale nesuvisi s realitou, hoci niekedy ciastocne ano.
12. 01. 2016 v 08:43Off-line johnj  (40/186/82)
Být dítětem svítícím...
12. 01. 2016 v 12:32Off-line paink  (49/-/-)
Skor popisuje introvertneho subika ako homosexualitu. A aj to nemusi platit vzdy, ale len v sexe. Taky moze byt aj heterak. A naopak, moze byt gay dominant, alfa samec. cela ta teoria je postavena len na vlastnej skusenosti tapajuceho bisexuala a podporena nabozenskymi zvastami. vobec nepozna zivot
12. 01. 2016 v 12:36Off-line BussterX  (103/130/150)
Painku to byla trefná analýza, nice ...
12. 01. 2016 v 12:46Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
To jak sem pletete porad Boha je co za srandu? Boha stvoris pokud veris urcitym hodnotam tak moc ze posledni co zbyva je tomu dat bozstvi. Tady mezi cechy s necim krestanskym asi nepochodis.

SMC. Ty z celeho toho konstruktu vytahujes jednotlive veci, vlozis je do jineho pribehu a pak se divis ze nepasuji. Je to jako rict, ze si do hrnce pridal mleko a ja taky, takze delame to stejne. Jenze uz si nedodal ze ja varim bramborovou kasi a ty vlocky s mlekem. To ze jsme oba pridali mleko z toho neudela stejnou vec.

Abych ti to rikal do oci a tyhle kecy..proc? Aby ses zbavil toho ublizeneho pocitu ze si nedokazal byt chlap? Mas tam napsano spoustu nesmyslu co jsem ani nerekl nebo vytazenych z kontextu, aby to nedavalo smysl.

Ty musis zacit na samotnem zacatku, u toho proc se tva psychika vubec zacla prelevat do zenskeho tvaru. To ze se to potom snazis dohnat v jinych vecech ti nepomuze, protoze uz je to cele postaveno na spatnych zakladech.
12. 01. 2016 v 12:54Off-line BussterX  (103/130/150)
Muhehehhhh
12. 01. 2016 v 12:54Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Nesmis se na to divat tak ze homosexualitu zpusobuje jedna urcita vec. Jak pises, jso homosexualove s ruznymi osobnostnimi typy. Jenze vsechny maji spolecne, ze se nejakym zpusobem odklonili od muzstvi. Muzstvi, to je ten pocit kdyz se bavis s jinym chlapem a ty "CITIS" ze z tebe vychazi to same co z nej. Je to mozna opak zenstvi, jenze uz od toho kdE zacinas az po to kde tva osobnost konci, a pokud se od toho nekde odklonis. Pak se zacinas prelevat do gaystvi.
12. 01. 2016 v 12:58Off-line BussterX  (103/130/150)
Svetlonoš: hm... dokonalé.... a máš nějakou teorii která vysvětluje, jak se někdo přelije do zoofila? někde se odkloní od mužství a je z něj kozomrd?
12. 01. 2016 v 13:03Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Pracuji, chci podnikat, 5 let mimo obydli rodicu, v zahranici. Tim ze nedokazes vyvratit me poznani se premistujes do druhe faze, kde se snazis znehodnotit zdroj informaci. Pointa je v tom nedrzet se toho cemu veris ze si, ale chytnout se reality, coz je v tomto pripade to, co jsem zde popsal a na jejim zaklade zmenit prirozenou cestou sve vedomi.
12. 01. 2016 v 13:05Off-line BussterX  (103/130/150)
"Muzstvi, to je ten pocit kdyz se bavis s jinym chlapem a ty "CITIS" ze z tebe vychazi to same co z nej." toto je věta, kterou by HETERÁK nikdy nevypustil z huby, ten se totiž takovýma hownama co vychází z nějakýho jinýho chlapa nezabývá, toho zajímá akorát to, jestli ho chlap - kolega nepřeskočí v karierním žebříčku nebo jestli mu neklátí manželku, určitě se nezabývá řešením nějakých pocitů mužství... omfg... světlonoš je tápající buzik který nepřijal sám sebe a podomácku se "vyléčil" z homosexuality... to su zvědavej co z něj bude za 15 - 20 let... tipuju pedofila
12. 01. 2016 v 13:06Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Mimochodem jsem nerekl ze ho budu strkat vyhradne do vaginy, ja ho nemam problem strcit i do p***le, a ciste teoreticky ho muzu strcit i do kozy, jenze fakt ze ho tam strcim ze me sam o sobe nedela ani homosexuala, ani zoofila.
12. 01. 2016 v 13:07Off-line BussterX  (103/130/150)
Uf ty si chlap
12. 01. 2016 v 13:08Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
BussterX

HAHahaha, tento byl dobrej. Tim pocitem je mysleno to ze to neni pocit k nemu, ale tva celkova nalada, ze jste na stejne vlne.
12. 01. 2016 v 13:12Off-line BussterX  (103/130/150)
Tvůj pocit...
12. 01. 2016 v 13:13Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Neprisel jsem prudit. :) Prisel jsem vytvo*** most. pro zbloudile ovecky jak pravil znamy cernoch z Pulp Fiction.
12. 01. 2016 v 13:16Off-line BussterX  (103/130/150)
Béééééééé... strč mi ho tam ty můj berane chlapácký :*
12. 01. 2016 v 13:18Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Vlastne je to Samuel. L. Jackson.
12. 01. 2016 v 13:19Off-line BussterX  (103/130/150)
SMC: ale hovno, to je přece hláška z Pulp Fiction
12. 01. 2016 v 13:22Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Jeste k tomu jak si napsal sam sebou neprijaty buzik - napsal jsi to jakoby si to nikdy neudelal, ze se sam neprijat je neco odporneho..Ale jo, sam sebe neprijat jako buzika je pro tebe jedinou cestou jak z toho ven.
12. 01. 2016 v 13:24Off-line BussterX  (103/130/150)
Nene, nepřijmout sám sebe, znamená na sebe naroubovat jakousi fikci, přijal jsi roli která od tebe byla dle tebe očekávána od společnosti...
12. 01. 2016 v 13:24Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Ten citat to cele vystihuje z me strany docela presne, proto neni duvod za kazdou cenu hledat lepsi slova.
12. 01. 2016 v 13:28Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
BussterX:

To s cim se tu ja hadam a co tu nadhazujes, to je jen z tvoji mysli, to neni moje skutecnost, ja ti jen ukazuji cestu, jak si usporadat fakta. Ano ja jsem prijal funkci ktera byla ocekavana od muze. Za to ty si ji neprijal a velice rebelsky si se vzeprel.
12. 01. 2016 v 13:31Off-line BussterX  (103/130/150)
Kámo, myslím že v padesáti letech už to nějal překlepu ten zbytek života jako buzna, jako buzna jsem dělal vyhazovače v baru, jako buzna jsem dělal silovej víceboj, jako buzna jsem žil s přítelem dokud neumřel, jako buzna pracuju ve vojenským muzeu a jako buzna jezdím na military akce s hereochlapákama a fakt neřeším co z nich a ze mně prýští za pocity... no jako buzna už to nějak dožiju do konce, dík za snahu
12. 01. 2016 v 13:33Off-line BussterX  (103/130/150)
Je tam napsanej důvod
12. 01. 2016 v 13:34Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
To je skoda protoze dostat padesatileteho buzika zpatky by mi zajistilo praci az do konce zivota.
12. 01. 2016 v 13:35Off-line BussterX  (103/130/150)
Svetlonoš.: starej strom nikdy neohneš, maximálně ho můžeš zlomit... ty ses ještě ohnul dobře, si mladej
12. 01. 2016 v 13:39Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
SMC: Predelavat gaye zpatky, pri jejich mnozstvi, kdyz si mysli vsichni ze je to nemozne, by mi dalo novou praci na kazdy den az do konce zivota.
12. 01. 2016 v 13:39Off-line BussterX  (103/130/150)
SMC: jo vole, páš jsem nedávno rozeslal přátelům včetně šéfa nějaký linky na debaty tady na serveru :DDD ale o to nejde, já jsem vyhlášenej jako gay a všichni přátelé a kolegové to ví, jde o to, že pracuju v instituci, která funguje ve městě kde jí háže někdo klacky pod nohy, ten někdo kandiduje na místo starosty zase a hledá každou záminku proti nám... je to složity vysvětlování ale tak to prostě je, v momentě kdy se tady v poradně řeší čuchání bot a podobný příšernosti, tak se nemůžu nechat s tímto hnojem spojovat... není to prozíravé a sám mám těch uchylů plný zuby
12. 01. 2016 v 13:44Off-line BussterX  (103/130/150)
Tak asi se jim zdá normální veřejná debata o čuchání spocených botek když to nesmažou sami od sebe... seru na to něco hlásit, prostě můj xicht tady už nebude, když to nevypadá zvenčí jako slušná seznamka ale jako perverz club
12. 01. 2016 v 13:45Off-line BussterX  (103/130/150)
Navíc většinu těch prasáren tady vypisujou anonymové, a uživatelé bez fotek, takže proč mám vystavovat xicht někde, kde banda uchylných anonymů prasečí veřejně, nasrat
12. 01. 2016 v 13:55Off-line BussterX  (103/130/150)
Jo, když jsem se chtěl seznamovat tak proto jsem tu měl fotku, to mělo logiku... a sám mám názor, že nějaký moralizování a fotrování nějakýho padesátiletýho chytrolína schovanýho na anonymním profilu nemá váhu, ale nebudu vystavovat riziku instituci pro kterou dělám... nejsu zbabělá krysa o které nikdo neví že je gay, ale su chlap kterej je loajální k veci pro kterou pracuje a nechce jí vystavovat riziku dehonestace tím že bude spojována s chlívkem perverzáků
12. 01. 2016 v 14:13Off-line paink  (49/-/-)
Pan_svetla: ked si ho neumyjem, ucitis muzstvi aj zo mna.
12. 01. 2016 v 14:15Off-line BussterX  (103/130/150)
Smc: vidíš jo, to je přesně ten důvod, proč tu nemám fotku už : ))) až najdu SLUŠNOU seznamku (teda takovou, která tak vypadá aspoń zvenku) tak si tam udělám profil s fotkama : ))
12. 01. 2016 v 14:22Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Slusna gay seznamka nemuze existovat kdyz je cele gaystvi zalozene na tom ze nejsi co mas byt ale hnijes v urcityh oblastech. Hahahahaha.
12. 01. 2016 v 14:28Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
To znamena smich p***eli.
12. 01. 2016 v 14:29Off-line BussterX  (103/130/150)
Svetlonoš. to ale soudíš podle sebe, a podle těch prasat co se tu veřejně baví o sexu v obojku a "kamardádství" s děckama a podobně, to ty furt zdůrazňuješ tu sexuální stránku homosexuailty, pro mně není definice gaye schopnost mít sex s mužem, ale milovat muže... homosexualita v sobe obsahuje slovo sex, jenže to slovo přeloženo znamená "stejno pohlavní"

"Homosexualita je romantická a sexuální orientace vůči osobám stejného pohlaví, z větší části je geneticky podmíněná a v živočišné říši, obzvláště u savců a ptáků, je značně rozšířená, ačkoliv její populačně genetický a demografický význam není stále příliš jasný. V lidských kulturách byla často přijímána, např. Mínojci, Keltové, většina indiánských severoamerických kmenů, Mayové, Aztékové, atd. U jiných je odsuzována, např. u křesťanů, židů, muslimů, ve staré Mezopotámii. Homofobie je spojena i s nacionalismem, fašismem a jinými kompenzačními mechanismy neschopných a ubohých i***tů, kteří se obávají pádu západní civilizace, zatímco k němu sami přispívají"
12. 01. 2016 v 14:34Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
To neni pravda. Ja rikam ze sex s muzem a homosexualita nema nic spolecneho. sex s muzem muzes mit proto aby sis dokazal jaky si chlap tim ze te jiny chlap necha do sebe strkat penis, o homosexualite mluvim jako o psychicke naklonosti k muzum, o "lasce" ktera ale vznika jen tim ze sam nejsi dost rozvinuty psychicky jako muz.
12. 01. 2016 v 14:35Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Sex s muzem muzes mit z ruznych duvodu, nejde to rozdelovat na muze a zeny protoze jde vzdy o dilci veci ktere te na jedinci p***ahuji, uz jsem to tu psal.
12. 01. 2016 v 14:36Off-line BussterX  (103/130/150)
No možná nejsem rozvinutej jako muž, ženy jsem prcal do svých 25ti let, a jaksi to furt nebylo ono, pak jsem si zaprcal s klukem a BINGO : )) asi teda jsem se nerozvinul v chlapa když jsem prcal pipky, smůla : ))
12. 01. 2016 v 14:36Off-line BussterX  (103/130/150)
Definuj, CO nebo KDO je to CHLAP
12. 01. 2016 v 14:37Off-line BussterX  (103/130/150)
Smc: nebuď sketa, chováš se jak holka :*
12. 01. 2016 v 14:39Off-line BussterX  (103/130/150)
Tak nefńukej ty chlapáku jeden : ))
12. 01. 2016 v 14:42Off-line BussterX  (103/130/150)
Smc: no a? je to šermování se slůvkama, tříbení slovních obratů a argumentů... je jedno jestli je troll a nebo jestli tomu fakt věří, je chytrej, to je cítit, a debata je zajímavá... bereš to moc emotivně... nebuď baba říkám ti : ))
12. 01. 2016 v 14:43Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Sex s holkou sam o sobe z tebe chlapa neudela, mozna tak s zenou ktera je poradne ukotvena ve svem zenstvi, to znamena ne nejakou holku v puberte, nebo nevyrovnanou kterych je ted plno, mimochodem u zen se spojuje zenstvi s velikosti koz, takze mela poradne dudy kdyz jsi ji mrdal? pokud ne tak mohla jen podpo*** tvou homosexualitu jelikoz si absolutne nechapal co se deje a nedala ti ani prostor na to byt chlap.

Definovat chlapa je tezke, protoze muzes byt chlap mnoha zpusoby, ale pro me je to typickej archetyp ktery muzes videt ve filmech. Spis je lehci rict kdo neni chlap a proc nez v kzdem smeru definovat co je, to je na dlouho.
12. 01. 2016 v 14:46Off-line BussterX  (103/130/150)
Světlonoš: no některý měly dudy fakt značný pokud si pamatuju, přece jen je to už skoro 1/4 století : ))) jo tak sme doma, je ze mně buzik, protože jsem prcal baby které nebyly ukotveny ve svém ženství.. to teda posraly, udělaly ze mně buzika, mrchy : /
12. 01. 2016 v 14:48Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
No spis to bude tim ze ses dostatecne neukotvil v muzstvi kvuli svemu vztahu s otcem, mozna kvuli jeho nedosttecnemu muzstvi.
12. 01. 2016 v 14:49Off-line BussterX  (103/130/150)
Víš co pro mně je chlap? to je především charakter... chlapa nedělá to že prdí, krká a čumí na fotbal... chlap si lehne na granát aby zachránil kamaráda
12. 01. 2016 v 14:49Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Jelikoz vztah s otcem ukazuje tvuj vztah k ostatnim muzum a vztah s matkou k ostatnim zenam, dalsi lidi uz kategorizujes jen na zaklade emoci a vztahu ktere si se naucil tam
12. 01. 2016 v 14:53Off-line BussterX  (103/130/150)
No tak hlavně že ty ses ukotvil... :DD lížeš k***y dozajista a připadáš si tag ńág chlapácky když si s kamarády vykládáš o mrdání mařek, cítíš se jako správný muž, jako plnohodnotný chlap, a naplńuje tě spokojeností patřit jako rovnocenný muž mezi ty sexy chlapáky, že?
12. 01. 2016 v 14:57Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Haha, vlastne ano. Jen to vykladani o mrdani marek..myslim ze uz jsem se posunul na trochu vyssi level nez si povidat o tom jak jsem si zamrdal.
12. 01. 2016 v 14:58Off-line BussterX  (103/130/150)
No, posunul ses na level "pán světla na buzna seznamce" ... LOL
12. 01. 2016 v 15:00Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Pomaham chlapcum ztracenym stejne jako jsem byl ja, nastesti jen chvili. to by mel byt schopny delat kazdy muz a mozna prave proto ze to nikdo nedela je dnes tolik gayu.
12. 01. 2016 v 15:03Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
A SMC to ze tu ukazuji jak se to dela byt chlap, neni zadny trolling :D ale bavis me :D
12. 01. 2016 v 15:09Off-line BussterX  (103/130/150)
Chlapa z tebe neudělá to, že prcáš holky, ani z nikoho jinýho... chlapa z tebe udělá to, že budeš mít pevnou páteř... a takových je málo i mezi heterákama... chlap je chlap, bez ohledu na to jestli miluje muže nebo ženu... a sračka je sračka i když spí s holkama... je to o charakteru, pevnosti postojů a cestách jakýma kráčíš k cíli, ne o tom, s kým spíš
12. 01. 2016 v 15:14Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
To si napsal hodne dobre..to je takovy zaklad toho byt chlap, i kdyz je tech veci daleko vic. Jen je to proste tezsi cesta nez rict jsem gay, a jelikoz tady ta moznost rict ze jsem gay a prestat se snazit byt chlap je, tak ji hodne lidi vyuziva jako snadnou odbocku.


EDIT/ k tomu cos pripsal. To sice ano. Pokud se ridi tim co si napsal ze je chlap sse vsim vsudy tak neni rozdil jestli miluje muze nebo zenu. Jenze pokud naplni to ze je chlap opravdu ve vsem, tak toho muze nikdy milovat nebude.
12. 01. 2016 v 15:15Off-line BussterX  (103/130/150)
To je hezké, že ve svých 23 letech souhlasíš s názorem padesátníka kterej už o životě něco ví
12. 01. 2016 v 15:18Off-line BussterX  (103/130/150)
Jak říkám, jestli jsi chlap, poznáš ve chvíli lámání chleba... pak se pozná kdo a co jsi, jestli ohneš páteř před špatným rozhodnutím šéfa, vylezeš nahoru v kariéře po zádech kolegy a pudeš si z*****t s mařkou s pocitem CHLAPA
12. 01. 2016 v 15:18Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
No dnes je zvykem to ze nejak prozijes zivot a kazdy by chtel at je jeho nazor uznavany, jenze nehraje roli jak dlouho ho zijes ale co si prozil a jakou cestou jsi se dal. Nezalezi na tom ze ti je padesat pokud jak pises cely zivot ohybas pater nebo si nestojis za svym napriklad.
12. 01. 2016 v 15:20Off-line BussterX  (103/130/150)
No já neohnul páteř ani v bolšvické armádě a kvůli neohnutí zad jsem už 2x vyletěl z práce : )) otázka je, co jsi ty... myslím, že ty utíkáš sám před sebou
12. 01. 2016 v 15:22Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
No to je sice uctyhodne, ale ocividne se neridis vsim co vis o tom jaky ma byt pravy chlap, protoze by te v tom pripade chlapi nevzrusovali. Ja pred sebou neutikam, ja uz jsem se nasel :)
12. 01. 2016 v 15:27Off-line BussterX  (103/130/150)
Pravej chlap? PRAVEJ? takže jsem asi levej teda... no co se dá dělat : )) jo, tys našel něco co ti dává pocit naplnění a i výlučnosti, je to tvá seberealizace a vyrovnání se s orientací kterou jsi nepřijal.. je to tvá cesta a tvůj život... GL : )
12. 01. 2016 v 15:30Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Haha, s orientaci, kterou si neprijal se vyrovnavat nemusis. vyrovnavas se s tim co se te tyka.
12. 01. 2016 v 17:01Off-line paink  (49/-/-)
Chlap ma penis, zena vaginu. Neviem co tu vymyslate za nove definicie.
Hladina napr. testosteronu a pomer k inim hormonom, vychova a pod. ovplyvnuje, ci je chlap viac muznejsi, al. zzenstilejsi. Nie vsak ci je gay.
Urcita moznost volby je, da sa potlacat vlastna prirodzenost, oklamat samého seba, ale to vedie max. tak k psychickym problemom
12. 01. 2016 v 17:04Off-line BussterX  (103/130/150)
Paink: my jsme měli na mysli CHLAPA, ne chlapa... ale jinak souhlas, ty si docela chytrej týpek pokud zrovna nemáš penis nalitej krví a v důsledku toho odkrvenej mozek :*
12. 01. 2016 v 17:16Off-line paink  (49/-/-)
Tak to nazyvajte inak. Ved to co ty charakterizujes jak praveho chlapa tak moze konat aj krehka zena. Dost divne ju nazyvat CHLAPOM.
A to cele nema s homosexualitou nic spolocne.
12. 01. 2016 v 17:30Off-line BussterX  (103/130/150)
Paink: opět souhlasím... přesně tak, charakter může mít i žena... je to tak.. tím se nám ovšem pojem "chlap" rázem smrskne do definice, kdy chlap je někdo, kdo prcá babu... : )) ano, z toho hlediska jsem chlap bývalý, kdežto Světlonoš je uvědomělý chlap který plní roli obecně očekávanou od heteráků (z nichž mnozí tady tajně hledají kluka aby žena nevěděla....)
12. 01. 2016 v 17:47Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Dobre tak to zkusime jinak. Schvalne nam tu rekni co te p***ahuje na muzich.
12. 01. 2016 v 17:51Off-line BussterX  (103/130/150)
Muži ani moc ne, spíš chlapecký nebo feminní typy... já nevím proč, prostě sou hezcí... ovšem nehledám sex bez vztahu a vztah s nima nemá moc cenu s tím obrovským rozdílem co mezi náma je, takže spíš jen mastím u péčka : ))
12. 01. 2016 v 17:54Off-line BussterX  (103/130/150)
Mně se třeba líbí ta buzinkama tolik proklínaná Justína Bíbrová, takový typy prostě
12. 01. 2016 v 18:08Off-line BussterX  (103/130/150)
Pan_svetla: mno, odpověděl jsem na tvůj dotaz ,možná by jsi mi mohl teďrecipročně odpovědět, co tebe přitahuje na ženách
12. 01. 2016 v 18:11Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Dobre, pak by se dalo dedukovat, pomoci komplexu ktery jsem se tu pokusil sdelit, ze ti chybi to co prave tito mladi kluci s feminnimi rysy maji, tech moznosti proc te p***ahuji je hrozne velke mnozstvi. Ale vzhledem k tomu ze nevidime tve foto ani o tobe nic nevime muzeme jen odhadovat cim by to mohlo byt. Muze to byt tim ze kdyz vidis nekoho mladeho s feminnimi rysy tak se citis prijimany jako muz. Jelikoz feminni rysy jsou ty mile, hodne, prijemne, tak se nemusis bat ze by mel nejaky problem s tebou, s tvym vystupovanim, s tim jaky jsi, proste by te prijal presne takoveho jaky jsi. To ti zena dat nemuze protoze ti muzstvi nekde uteklo a uspokojujes ten deficit skrz prave mladeho Justina, ve kterem vidis kolebku pro svou nesebevedomost, nebo pro neco jineho. Dalsi verze muze byt ze kdyz si byl ty mlady tak si nemel moznost byt takovy jaky jsi chtel byt a ted se k tomu snazis vratit a doplnit to. No je tezke pro me to tady popsat jelikoz to je jako mluvit o necem co jsem nikdy nevidel takze bys nemel brat co rikam vubec doslova v tomto pripade, jen jako nastin myslenek, jak by si se dobral ke zdroji teto pr***azlivosti .
12. 01. 2016 v 18:11Off-line BussterX  (103/130/150)
Dsiv, mně je jedno co si strká do nosu páč šance že spolu hodíme řeč je asi stejná jako že budu vykecávat s někdým z Guns Roses... blbej příklad... s týpkem z GR jsem vlastně jednu dobu vykecával, dělilo nás 12 časových pásem ale vstávali jsme stejně : )) ok, vymyslel jsem si to a neptej se mně na to : ))
12. 01. 2016 v 18:12Off-line BussterX  (103/130/150)
Pane světla nekdo je rybář, někdo psychoanalytik amatér, dělej co tě baví : ))
12. 01. 2016 v 18:14Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Co me p***ahuje na zenach? Ja se staram o to abych byl muz takovej jakej chci byt. Na zenach me p***ahuje to jak premysli, co delaji, ze je muzu dobyvat, p***ahuje me na nich vlastne vsechno proste cela osobnost nejde to takhle podrobne rozebirat. Zena je uplne jina a dela jinak naprosto vse.
12. 01. 2016 v 18:15Off-line BussterX  (103/130/150)
P_S: stydké pysky tě nepřitahují? chápu, taky mi to připadá jak plž : ))
12. 01. 2016 v 18:16Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Nejde o to byt psychoanalytik, pro chlapa je normalni ze se snazi prichazet na to jak veci funguji.
12. 01. 2016 v 18:16Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Stydke pysky? Ne..p***ahuje me pocit jaky bude holka mit kdyz ji je oliznu ;)
12. 01. 2016 v 18:17Off-line BussterX  (103/130/150)
Jsem slabá žena a počkám až mi to vysvětlíš, včetně toho jak funguju já p**o : ))
12. 01. 2016 v 18:18Off-line BussterX  (103/130/150)
Dsiv, on má težkej problém se vypořádat s tím, že ho "kdysi" přitahovali muži... takže to nepřijal a vzal na sebe roli vyléčeného buzika... jednou mu hrábne a znásilní dědečka od sousedů . ))
12. 01. 2016 v 18:19Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Fungujes tak ze si se s vekem prijal jako nedokonaly muz, neboli gay, jelikoz casem mysleni tvrdne a chodis v nem jako ve vezeni, i kdyz uz nevidis mrize. Na tom oznacit se za chlapa neni nic slabosskeho p***eli.
12. 01. 2016 v 18:21Off-line BussterX  (103/130/150)
Ne to není, ale je slabošské opakovat v každé větě jakej jsi děsne BIG mačo chlap jako bys tím opakováním se chtěl v něčem utvrdit... ty o tom snad pochybuješ že jsi chlap, že cítíš potřebu to furt zdůrazňovat jak kdyby ti někdo tvrdil, že chlap nejsi? ... :DD
12. 01. 2016 v 18:24Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Je to jako kdyz chces psat o receptu na michany vajicka, ale zakazes si pouzivat slovo vejce :) Nebojim se slova chlap, ani ho rikat kolikrat budu chtit. A ty bys take nemel.
12. 01. 2016 v 18:27Off-line BussterX  (103/130/150)
Já nemám potřebu hlavně velice hlasitě a často zdůrazńovat, jake jsu chlap vééélikej, aby si někdo nedejbože nemyslel že su nějaká buzna či co :))) já buzna su, dokázal jsem chlapovi rozbít hlavu popelníkem aji prorazit ušní bubínek (nechtěně, prostě mně nasral :DD) ale nikdy jsem u toho neřval Néééé já nejsu buzik, já su drsnej CHLAP... LOL
12. 01. 2016 v 18:29Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Z toho jak se zabyvas tim slovem jde videt jakou z nej mas hruzu.. musis ho proste prijmout do sebe..ja si ani nevsiml ze ho pouzivam casto, to bude tim ze jsem ho pouzival jen v pripadech kdy se hodilo.
12. 01. 2016 v 18:29Off-line BussterX  (103/130/150)
LOL ... já z toho nemám hrůzu, já z toho mám p***l jak to furt zdůrazňuješ : )))
12. 01. 2016 v 18:33Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Zduraznuji ho kdyz je to potreba. Rict nahlas ze si chlap, nebo ze mas byt chlap, se vsim co to slovo obsahuje. Opakuji ho tak dokola protoze vidim na tvych komentarich jak tvoje psychika cuka a vsima si nedulezitych veci, neni pevna jak ma byt. Cukas sebou jako kapr pred uriznutim hlavy.
12. 01. 2016 v 18:34Off-line BussterX  (103/130/150)
Osvěžím, tady se to mužským principem, mužskou podstatou a podobnýma výrazama jen hemží, jak ses snažil definovat podstatu mužnosti :DD je to pro tebe asi důležíté:

Před 17 hodinamiOn-line Pan_svetla (23/-/-)
Mno, ja jsem hetero, a zkoumam jestli homosexualita nevznika jen v dusledku nedostatecneho naplneni sebe sama muzskou podstatou.. muzska podstata je neco co se musi ziskat a udrzovat. Je to sebevedomi, sila, jistota sebe sama, agresivita ze si vezmu co chci, schopnost planovat a vest vlastni zivot a dalsi veci. Pokud se naplnujes vsim tim co ma muz mit - muzem myslim to proc byl stvoren a co je po cela tisicileti podstatou jeho byti, tak neni mozne aby se u tebe projevila homosexualita. Homosexualita je slabost, je to odpusteni ci neschopnost se chovat a premyslet zpusobem ktery vychazi primo z muzskeho principu, a jak je znamo, muz ma chromoom i zeny i muze, neboli je to zena, rozvinuta o neco navic - o muzsky princip. napr. Pokud u tebe chybi vlastni pocit sily ze se o sebe postaras, tak te logicky p***ahuje nekdo kdo tento pocit ma, no pokud tim pocitem naplnis sebe sama, budes chtit naopak nekoho, na koho pusobi tvoje sila, to jest na zenu, kterou vzrusuje, pripadne muzes i pichat prave tyto muze kteri se oznacuji za gaye a vnitrni silu nemaji, tudiz te bali a u tebe naplni pocit kdy rozsevas vlastni moc, tedy necitis lasku, nejsi gay, a je to orientacne v poradku, protoze si se mu nesnazil zalibit, jen si prijal fakt ze neni muz, ale chova se jako zena...Joo mozna jsem to napsal slozite ale snazil jsem se at to pochopis
12. 01. 2016 v 18:43Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Co se snazim rict? Zacalo to tak ze se nekdo zeptal. Ja mu odpovedel. Ted jen pokracujeme. Pokracujeme.v tom ze mi BussterX neveri ze se nenarodil s predurcenim byt gay a svou pozici se snazi hajit. Rekl bych ze ji haji tvrde, ale ne..haji ji presne tak jak funguje psychika gaye, uskoky, snazi se zesmesnovat urcite veci, zadny poradny hluboky nazor vlastne nema. Je porad na povrchu a zkousi se zesmesnit co rikam pred ostatnimi co si to tady ctou. Jenze nevidi ze se snazi sbo*** sloup tim, ze ho mlati do spicky smradlavym pochcanym polstarem. A proc to delam? Proc pokracuji v konverzaci? Protoze je treba mu ukazat ze byt chlap je neco co saha hluboko a daleko za to, co tu predvadi. A to je mozna presne to co z nej dela gaye ktereho se tak snazi branit. Nema to hloubku.
12. 01. 2016 v 18:44Off-line BussterX  (103/130/150)
No těžko tě můžu zesměšńovat jinak než jako gay když si nehraju na těžkýho heteráka : ))
12. 01. 2016 v 18:48Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Nevsimej si mych emoci a toho co delam, pozoruj vlastni mysleni a sam sebe. Nesnaz se stavet do pozice proti me. Tam te stavi uz jen to ze se beres jako gaye a me stavis do druhe pozice, prijmi ze mas v sobe chlapa kterej ma vlastni hlubokej nazor a vi toho o svete vic nez tu jen pise. Ta hloubka te musi naplnovat. V tu chvili se te prestane dotykat to co zde rikam a nebudes mit potrebu branit sve gaystvi, neboli neco, co nejsi.
12. 01. 2016 v 18:53Off-line BussterX  (103/130/150)
Nelze si nevšímat tvých emocí když mi je tu servíruješ tak usilovně : )) zkus přijmout ty ten fakt, že kvalitním člověkem se člověk stává ne na základě toho, jakou přijme roli v posteli a jestli kouří p**a nebo líže vagíny... mně je jedno jestli su to co ty rozumíš pod pojmem chlap, ale vím jedno, jako člověk su kvalitní jakkoliv to zní sebechvalně
12. 01. 2016 v 19:16Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Ale ja nerikam ze nejsi, jen zpochybnuji to ze by jsi byl chlap za kterym zeny pobezi s vlhkym rozkrokem, coz je podle me znak toho ze jsi se stal takovym muzem, jakym mas byt. To jaky mas byt je samozrejme relevantni. Jenze k tomu co delaji gayove byly stvoreny zeny a proto by mel chlap naplnit sve vlastni zivotni poslani.
12. 01. 2016 v 19:18Off-line BussterX  (103/130/150)
Ber to tak, že čím víc buziků, tím víc zbyde na tebe holek, není to skvělé?
12. 01. 2016 v 19:21Off-line Bahutom  (34/173/60)
Ne všechny nemoci jsou nemoci, a ne všechny poruchy jsou poruchy... :) Je podle tebe porucha, když se někomu líbí modrá barva a ne červená ? Proč tak řešíte homo / hetero ? a ne třeba ty oblíbené barvy ? ... Je to stejně věc, která nemá řešení :) je to tak a hotovo :) a pokud se chcete léčit z toho co se Vám líbí tak oka, jen do toho :) ale počítejte s tím, že v tu chvíli jdete sami proti sobě ... pokud jistá část Vaši osobnosti ustoupí budete jako člověk stát za hovno .. a pokud jedna část Vaší osobnosti ten boj nezvládne tak budete neúplná osobnost což jako člověk zase stojíte za hovno :)
12. 01. 2016 v 19:26Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Tady jde o ty kteri chteji plnit podstatu toho ze jsou muzi a z nejakeho duvodu je p***ahuji kluci, jen protoze je nikdo nevedl k tomu jak byt chlapem. Nejde tu o to kolik zbyde holek, o tom se vubec nebavime.
12. 01. 2016 v 19:28Off-line BussterX  (103/130/150)
Nechceš jít zkoušet předělávat pedofily nebo zoofily? to by mělo aspoń vysokou společenskou hodnotu : ))
12. 01. 2016 v 19:39Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Bahutom

On se ptal jako ztraceny syn jak se dostane domu. Mohli jsme mu rict ze na tom kde je neni nic spatneho ani to neni vada, jenze jsme se rozhodli mu radsi ukazat cestu, at si vybere sam.
12. 01. 2016 v 19:46Off-line BussterX  (103/130/150)
Hele, množné číslo... "Mohli jsme mu rict.... jsme se rozhodli"... to máš v nějakým křesťanským spolku pravých mužů otevřenej laptop a agitujete na seznamce buziky jo? : ))
12. 01. 2016 v 19:58Off-line Bahutom  (34/173/60)
Pane světla : to neeee právě on musí sám si přijít na to jak je to super bejt gay :D
12. 01. 2016 v 20:02Off-line BussterX  (103/130/150)
Slovo lucifer pochází z latiny (lux = světlo, fero = nesu) a znamená nosiče světla -světlonoše ... ani sám nejvyšší satanáš se nejmenuje Pán světla, ale pouhý Nosič světla : )) ego teda našmu světlopánovi nabobtnalo řádně poté co začal lízat škeble
12. 01. 2016 v 20:07Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Tvuj duch je maly jako krysi bobek. Mel by ti byt dan status vyvrzence a sebrana vsechna prava. Stal by ses sluhou a devkou a tvuj duch by za to jeste dekoval.
12. 01. 2016 v 20:10Off-line BussterX  (103/130/150)
Už to z něho leze . )))
12. 01. 2016 v 20:47Off-line BussterX  (103/130/150)
Trololol 8)
12. 01. 2016 v 22:45Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Vyslat všechny křesťasnské pánbíčkáře na svatou válku proti Muslimům a zabijou se tak dvě hnusné mouchy jednou ranou. :-P
12. 01. 2016 v 22:54Off-line BussterX  (103/130/150)
To by nefungovalo, papež se s muslimama nějak moc kamarádí, něco je špatně... btw udělat pravé muže s chutí na ženy z knězů kteří šoustají malé chlapečky by nebylo od věci, ale zametat před vlastním prahem církvi nikdy moc nešlo

http://www.novinky.cz/…-mesite.html
12. 01. 2016 v 22:58Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
On i Obama se s Muslimama nějak moc kamarádí. Jestli to náhodou nebude taky Muslim, když je ten černoch. :-P
12. 01. 2016 v 23:10Off-line BussterX  (103/130/150)
Tím by se ovšem elegantně vysvětlilo, proč roz**dal celej arabskej region výsledkem čehož je to, že evropa bude ze svých peněz živit mraky uprchlíků než se tady dostatečně aklimatizují a zavedou si tu islámské právo
13. 01. 2016 v 00:07Off-line Pasivjirka  (60/179/63)
Být gay není nemoc. Ale nemocný je ten,kdo si myslí,že být gay je nemoc. Na hlavu.
13. 01. 2016 v 16:33Off-line Anonym
No když vidím jak se někteří chovají.. Tak nevím no..
13. 01. 2016 v 19:15Off-line BussterX  (103/130/150)
Život je především otázka evoluce - vývoje. Nebudu přesvědčovat nikoho, že život vznikl v praoceánu z koloidních roztoků makromolekulárních látek nebo tím, že se mimozemšťan vysmrkal a z toho vznikl život, nebo že byl stvořen Bohem a žena vznikla klonem z Adamova žebra... ať si každej věří čemu chce, nicméně evoluce jako taková prostě existuje a to nevylučuje ani jednu z těch teorií o vzniku života... mno, a záruku přežití druhů nejlíp zajišťuje rozmanitost, rozličné variety odlišné od normy... to zajišťuje to, že když dojde k náhlé změně životních podmínek, můžou mít právě ty "nenormální" variety větší šanci na přežití, než standardní jedinec... stejně tak má význam to, že se rodí agresivní jedinci i jedinci zbabělí.... to zas zajišťuje lepší schopnost přežití druhu jako celku... přemýšlejte proč, nechce se mi to vysvětlovat... mno... a stejně tak to, že existuje homosexualita, musí to mít nějaký smysl v rámci jednotlivých druhů živočišných, ona totiž neexistuje jen u člověka... a pozor, nemluvím o dominanci kdy sexuální akt samce se samcem je výrazem podrobení se vs převahy, mluvím o případech, kdy spolu dva samci žijí v páru, docela časté je to u kosatek pokud vím, (homosexualita mezi zvířaty je mezi 2 - 15ti % procenty v závislosti na druhu, u druhu papouška kakadu růžový 44 procenta jedinců udržují homosexuální vztahy). Mám teorii, že homosexualita sloužila původně k snížení agresivity uvnitř smečky... měla to být zřejmě pojistka, že někteří samci se neůčastní v říji boje o samice, což zajistí jejich provozuschopný stav bez zranění z potyček o samičky a budou v kondici pro boj s vnějším nepřítelem :D, a taky když dominantí samec přijde k dominantímu samci tak si ukousnou hlavu kdežto buzik mu tak akorát olíže koule :D) je to kostrbatá teorie, a chtělo by to vycizelovat, ale princip jsem myslím nastínil zřetelně...
P.S.: poznámka pod čarou - je pozoruhodné, že zejména křesťanům se zdá homosexualita něčím nepřirozeným, ale to, že Adam byl uplácanej z hlíny a z jeho žebra byla vyrobena pramáti Eva se jim zdá upe vpoho...
13. 01. 2016 v 22:17Off-line BussterX  (103/130/150)
SMC: mně se chlupatí svalnatí atleti hnusí, ale to víš... já na chlapech preferuji dívčí atributy a honím si u porna s transkama... s ženama si rozumím skvěle, rád s nima kecám... vyjímka je moje kolegyně, která dokáže hodiny zaujatě rozprávět o výměně zadního kola na jejich rodinném traktoru což mně bytostně otravuje, s naší paní uklízečkou jsem ovšem zaujatě řešil přípravu dortů, neumím je dělat ale rád je jím a ona je vyučená cukrářka :DD
14. 01. 2016 v 13:03Off-line Anonym
Gabriell moc hezky napsaný.... :)
14. 01. 2016 v 13:49Off-line Gabriell  (25/-/-)
Problém je v tom, že jsme lidi a ne zvířata. Jistě takhle mohla vzniknout homosexualita u zvířat, ale není žádný důvod aby se něco takového stejným způsobem vyvinulo u lidí.

Je třeba si uvědomit, že Bible není kniha, který by mluvila o tom jak život vznikl ale spíš mluví o tom proč. Bible je plná metafor a přirovnání a skvělé, že ji mohou číst jak ti nejprostší lidé, kteří se prostě zrovna nezabývají tím, jak mohl vzniknout člověk, jak funguje všechno v jeho těle a tak podobně, tak ti nejinteligentnější lidé, co kdy byli. Jak jsem říkal, Bible má jiné poslání, než všem vysvětlit počátek života a to poselství se nemění. Bylo stejně důležité pro lidi dřív a pro lidi dnes. A proto se Bible často uchyluje k velmi ale opravdu velmi zjednodušeným popisům, například vzniku života. Bůh nevzal kouzelnou hůlku, s tou pak nemával a nezačaly se objevovat hvězdy a planety a nakonec život. S pokrokem vědy zjišťujeme jak je všechno dokonale nastaveno, ať už si vezmeme fungování lidského těla nebo celý vesmír, ve kterém kdyby se změnila jediná fyzikální konstanta o pár setin, lidský život by vůbec nemohl existovat. Zkrátka a dobře, pro lidi dřív to nebylo ani důležité, ani by tomu nedokázali zcela porozumět.
14. 01. 2016 v 13:59Off-line BussterX  (103/130/150)
Řečeno bez servítku - s pokrokem vědy zjišťuje církev, že musí poněkud poopravit to co je v Bifli aby nebyli za blbce 8)
14. 01. 2016 v 14:10Off-line Gabriell  (25/-/-)
Nikde v tom není žádná úprava. Bible samotná taky nebyla žádným způsobem upraveno a používá se pořád jedna a ta samá.
14. 01. 2016 v 14:17Off-line BussterX  (103/130/150)
REGULACE SEXU
Regulací sexu sleduje církev dva hlavní cíle. Jednak zneužití velmi silného a přirozeného sexuálního pudu ve svůj prospěch, druhak opět zajišťování si nových členů církve v podobě více narozených dětí. Sex a vše, co s ním souvisí, prohlásila katolická církev za nečistý a hříšný. Skrze sex jsme poznamenáváni dědičným hříchem, ženy muže pošpiňují (Zj. 14,4) a podobně. Podívejme se nyní na to, jak se staví církev k sexualitě, protože tam je nejvíce v rozporu s přirozeností a moderním životem.

1. sexuální styk je možné provádět pouze mezi sezdanými.
2. každý sexuální akt musí být otevřen početí, antikoncepce je hříšná
3. nejčistší je ten, kdo sexualitu nevyužívá a je panic nebo panna
4. kněží katolické církve všech stupňů jsou povinni žit bez sexu (v tzv. celibátu)
5. masturbace je hříšná
6. homosexualita není normální a homosexuálové nesmí uzavírat partnerství
7. z bodu 6 plyne, že homosexuálové nesmějí mít sex, protože ten smí být pouze v manželství a to jim církev zakazuje

Pokud tedy lidé provozují jakýkoli sex mimo bod 1, podmíněný bodem 2, dopouští se hříchu se všemi následky, které z toho plynou (peklo a tak). Protože však sexuální pud je projevem normálnosti a jeho neuspokojování přináší lidem těžké problémy, skoro nikdo to neumí vše dodržet a páchá tím hříchy, s čímž církev počítá a zneužívá toho. No a církev pak po zpovědi, kdy leckterý prelát slintá, určí své ovečce pokání a zařídí jí odpuštění toho, co je normálně zcela přirozené. Tím získává další moc nad svými ovečkami.
No a součinností všech bodů a hlavně bodu 2 si zajišťuje církev v katolických rodinách nadprůměrný přírůstek svých členů (ve spojení s povinností katolíků vychovávat své děti v katolické víře).
Hlavním důvodem bodu 4 není to, že by se preláti měli vzdát sexu. Sice se to tam tak píše, ale skutečným důvodem je to, že nesmí mít rodinu a děti, což by je vytrhávalo z povinností k církvi. Církev hrubě zasahuje do jejich života tak, že jim zakazuje mít rodinu a děti, a to proto, aby se nerozptylovali a věnovali veškerý svůj čas propagaci a růstu církve, zvětšování jejího vlivu a moci. Sex, ten církvi tolik nevadí. Kněz, který pravidelně sexuje, dokonce třeba i s dětmi, není pro církev takovou hrozbou, jako kněz, který se ožení. Toho okamžitě exkomunikují, kdežto pedofila tak maximálně někam přeloží. Vidíte tu zvrácenost? Člověka, který se chová normálně a poctivě okamžitě vyhodí, kdežto pedofila ne.
Nejhorší ale je, že těmito pravidly, hlavně zákazem plánovaného rodičovství, církev účinně pracuje na přelidnění naší planety. Před 100 a více lety byla dětská úmrtnost až padesátiprocentní a obyvatel bylo podstatně méně, a proto by zákaz antikoncepce byl docela pochopitelný, ale dnes už je škodlivý. Církev čistě ze sobeckých pohnutek, aby měla co nejvíce oveček, vede lidstvo k přelidnění planety. Bible hlásá, že v posledních dnech bude na Zemi hrozně a je vidět, že církev se o to spolu hlavně s muslimy velmi zásadně zasazuje. Má ale přece jen trochu smůlu. Ve většině vyspělých zemí už si z jejích zákazů antikocepce nikdo nic nedělá a tyto státy díky tomu stabilizovaly svoje obyvatelstvo, dokonce v nich často obyvatel pozvolna ubývá. Jinak je to ovšem v zemích, kde má církev, ať už katolická, nebo muslimská, velkou moc. Tyto národy se přemnožují, většinou v chudobě, chybí jim zdroje, a to je bude postupně vést k expanzním válkám o prostor, vodu, potravu. A to jsou ty hrůzy posledních dní, ke kterým církve ze všech sil pomáhají.
Škoda, že to se sexem nefunguje církvi tak, jak to hlásá. Představte si, že by všichni katolíci chtěli být co "nejčistší" a zůstali by tedy všichni pannami a panici, protože by nebylo těžké ubránit se sexuálnímu pudu. Takže by katolíci během několika desítek let zcela vymřeli, protože by neměli děti, z nichž se rekvíruje drtivá většina nových oveček. No a byl by od tohoto tmářství pokoj. Jenže církev moc dobře ví, že to tak nefunguje, naopak ona může pouštět hrůzu na "hříšníky" a "přimlouvat se za ně nahoře", a tím si je zavazuje. Ubohé, sprosté, nemravné, ale funguje jí to dobře.
14. 01. 2016 v 14:34Off-line BussterX  (103/130/150)
SMC - jo tak jasně, ale bifle je neměnná už celá staletí, jen se mění význam slov díky překladům a taky se okecává to co tam je, jakože to je myšleno jinak než jak je to napsané, aby se to aspoń trochu přiblížilo současnýmu stavu vědeckého poznání
14. 01. 2016 v 15:00Off-line BussterX  (103/130/150)
SMC - aby bylo jasno, já netvrdím že Bůh neexistuje, ale ani že exituje, to že exituje je jedna z možností, nemám hmatatelný vědecky podložený důkaz že exituje, ale ani že neexistuje... jediný co mi vadí, tak když nějaká banda mocichtivých vykuků ovládá lidi hrozbou věčného zatracení, nutí je odvádět desátky nebo robotovat na církevních pozemcíh, nutí je v neděli chodit na církevní masáž mozku do kostela případně upaluje lidi které označí za takzvané kacíře... jé sorry, to je vlastně dávná minulost, že... "...pokud se zastánce církve ohání dobou její existence, pak musí plně zahrnovat do této doby veškerý čas, kdy církev existovala a tím také co kdy dělala."
14. 01. 2016 v 15:19Off-line BussterX  (103/130/150)
SMC: už jsem tu psal několikrát jinde v poradně dříve, že jsem křtěný i biřmovaný římskokatolík vychovávaný odmala ve víře v takzvaného Boha, bratře : ))
14. 01. 2016 v 15:22Off-line BussterX  (103/130/150)
SMC, ale pohlavní pud se utlumit dá samozřejmě, ale není to přirozený stav a kdykoliv se ta umělá hráz může zhroutit, obvykle když se to hodí nejmíň a s fatálními následky páč protržená hráz je průser dycky : ))
14. 01. 2016 v 15:30Off-line paink  (49/-/-)
Bud je nieco prirodzene, alebo umele. Uz len tym, ze homosexualita je tu vo vsetkych dobach, kulturach, u roznych narodov, ras, zivocichov, tak nie je umela, ale prirodzena. Sme s poznanim dalej na to aby sme netvrdili, ze je to vymysel znudeneho pubertaka.
Aj keby existoval boh, tak nemoze tvrdit, ze je neprirodzena, ked ju prirodzene stvoril. Mozno dalsia z "metafor". Clovek ju nevymyslel.
14. 01. 2016 v 15:31Off-line BussterX  (103/130/150)
Velebnosti, budu blejt...

http://www.rozhlas.cz/…-rad--544007

http://m.zahranicni.eurozpravy.cz/…zil-i-papez/

http://www.novinky.cz/…strantu.html

http://www.christnet.cz/…er_lze_i.url

http://www.christnet.cz/…ze_merty.url


je tam toho ještě megatuna na netu.... jo jasně, hlavně že homosexualita není normální... ale homosexuální pedofilní úchylný prase na kazatelně v kněžském rouše je OK
14. 01. 2016 v 15:54Off-line Gabriell  (25/-/-)
Neříkám, že většina věcí není v rozporu s moderním životem. To ale neznamená, že to je špatně.

Osobně nejsem katolík a sám ti můžu najít spousty věcí, které jsou v katolické církvi špatně. Když si opravdu dopodrobna přečtete Katechismus katolické církve, najdete tam, že papež je neomylný, protože už to ani není člověk ale sám Ježíš pod pláštěm těla, místo deseti přikázání mají jenom 9, protože jedno přikázání rozdělili do dvou a úplně vynechali přikázání Nezobrazíš si boha. Proč asi.

Kanonizace současně používané Bible proběhla na koncilu ve 4 století. Tuto kanonizaci neprovedla jedna jediná církev a prakticky nic v Bibli neměnii, bylo to jen formální přiznání toho, co do té doby fungovalo. Ohledně starého zákona není pochyb o pravosti textů (neříkám, že dokazují Boha, pouze poukazuji na potvrzení jejich stáří a jejich neměnnosti) Židé, kteří opisovali svitky starého zákona to brali životně vážně, sami si můžete najít jak probíhalo opisování svitků starého zákona. Zde jen pár: pokud se jakýkoliv svitek nějak poškodil, nebo se písař přepsal, či udělal chybu, svitek byl ihned zničen. Každé slovo, než jej písař zapsal, musel vyslovit jednou, nebo tuším dvakrát nahlas. Po dopsání svitku se počítala slova a dokonce i písmena. Pokud počet neseděl,byly svitky zničeny a začalo se od znova.

Co se týče Starého zákona, kanonizovalo se jen to, co se do té doby používalo. Při kanonizaci knih Nového zákona se postupovalo podle spousty pravidel. Zjišťovalo se, zda byla kniha používána prvními křesťany a jestli text zjevuje pravdu o Bohu. Bible je neuvěřitelně komplexní kniha, propojená a plná proroctví, která se naplnila. Svitky starého zákona obsahují vědecké poznatky, které jsme my odhalili teprve nedávno. A přesto si Bible v ničem neodporuje ale naopak se doplňuje. O narození Ježíše píše vlastně celý Starý zákona předpovídá ho. A muselo být splněno spoustu detailů,které byly předpovězeny strašně dávno.

Co se důvěryhodnosti týče, donedávna jsme používali kopie textů nového zákona zhruba z roku 900. Nemáme už sice žádné originály, ale i přesto je Nový zákon jedna z nejdůvěryhodnějších knih, které z minulosti máme. Nehledě na to, že nové archeologické důkazy ukazují, že nejstarší kopie třeba Janova evangelia pochází z doby 117.

Při vědeckém posuzování pravosti textů se soustředí na 3 věci.

1. Kolik rukopisů máme. Vezmu na pomoc několik dalších historických děl, které byly posuzovány současně s Novým zákonem:
Homér: Ilias (634 rukopisů)
Caesar - Zápisky o válce Galské (10 rukopisů)
Nový zákon (přes 24 000 rukopisů)

2. Časová mezera mezi originálem a kopií
Caesar - sepsal přivližně v roce 50 př. n . l. a kopie pocházejí z 9 století
Nový zákon - jak už jsem psal, zhruba rok 117

3. Přesnost opisování
Dr. Bruce Metzgera provedl výzkum přesnosti při opisování historickcýh textů. Zjednodušeně, vzali jste kopie a šli jste od těch nejstarších po ty nejnovější a soustředili se na rozdíly.

Výsledky:
Iliada: poškozeno 5 %
Mahabharáta: 10%
Nový zákon: poškozeno 40 z 20 000 veršů -> 0,2 %
Přičemž změněné verše nezpochybňují žádné hstorické skutečnosti ani církevní dogmata.

Dovolím si i citovat Sira Frederica Kennyona, ředitele B***ského muzea:

"Věrohodnost a spolehlivost textu Nového zákona můžeme považovat za definitivně prokázanou"

Bible dokázala v nezěměné podobě přečkat dlouhou dobu. Mnohokrát byla zakázána a držena daleko od lidí, jak už světskou mocí nebo jak tady bylo zmiňováno samotnou katolickou církví.

Nakonec, pokud už věříte v existenci Boha, není problém uvěřit v to, že dokáže ochránit to, co chce lidem sdělit, aby to zůstalo v nepoškozené podobě.

Pokud člověk hledá, zjistí, že Bible je z historického hlediska velmi spolehlivá. Lidé spíš mají problém s tím, co se v ní píše, a je jednoduší zpochybňovat její důvěryhodnost, než to, co říká.
14. 01. 2016 v 16:13Off-line Gabriell  (25/-/-)
Nejstupidnější je na křesťanství, že se snaží vyvolávat výčitky svědomí za to, za co člověk nemůže. Každý se rodí na zem s pohlavními orgány. V pubertě se ti spustí činnost pohlavních žláz. Tvoří se ti testosteron. Penis a varlata jsou spojena s tělem krevním oběhem! Jak to ti k****ni (rozuměj křesťané) mohou srovnávat s alkoholem? Copak se člověk narodí s flaškou mezi nohama? Cožpak je láhev vodky propojena s tělem krevním oběhem? Je to snad součást těla?

Souvisí to asi stejně, jako tenhle tvůj příspěvek. Začal si řešit téma křesťanství, nedůvěryhodnosti a upravování. Jen ti odpovídám.
14. 01. 2016 v 16:22Off-line Gabriell  (25/-/-)
Nepíšu jen nějaké fráze, jen se snažím nějakým způsobem vyjádřit určitou myšlenku a chci ten text trochu logicky uspořádat, aby se to dalo číst. Nevím, co je na tom špatného. Když mám jiný názor než ty, neznamená to hned, že jsem si to jen někde přečetl a proto to tady píšu :D
14. 01. 2016 v 16:41Off-line BussterX  (103/130/150)
No, a nebo buď rád, že nežiješ ve středověku, za jásání lůzy a zběsilého modlení kněží bys byl upálen pro spolčení s ďáblem které ti umožňuje prostřednictvím pekelné mobilní krabičky komunikovat s někým na vzdálenost stovek kilometrů dřív než bys řekl "amen"
14. 01. 2016 v 16:45Off-line Gabriell  (25/-/-)
Nevím přesně, proč vzniká homosexualita. K tomuto textu, nemyslím si, že to je vztáhnuté na konkrétní lidi nebo je to jasná příčina homosexuality u všech lidí. Když se mluví o uctívání něčeho jiného, myslím, že je tím myšleno celkově to, že jsme jako lidi odešli od Boha. Dříve měli lidi modly opravdu v podobě nějakých zvířat nebo něčeho podobného, dneska může být tou modlou cokoliv jiného, ať už peníze nebo třeba i ten sex, když jsme u toho.

Často si svou homosexualitu volíme. Chceme experimentovat a je to opravdu jen z té nudy a rozežranosti. Když se podíváš, většina těch vlastností sedí dneska nejen na homosexuály ale i na spoustu lidí, kteří jsou heterosexuálové. Vzdálili jsme se Bohu, celkově, jako lidstvo jej stále více vytěsňujeme. A potom se není čemu divit, že je svět plný špatností, lidi jsou stále horší a horší a trpí různými tzv. civilizačními chorobami jako je deprese.

Není to tak, že by nás za to Bůh trestal. Křesťanství je o možnosti volby, ale když jsme pořád dál od toho kdo nás stvořil, jsme tím automaticky blíž k tomu špatnému.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 01. 2016 v 16:51Off-line BussterX  (103/130/150)
To maj asi společné všechna monoteistická náboženství... každá skupina lidí která řídí a směruje nějakou sektu potřebuje ty lidí ovládat, sexualita a strach, to jsou mocný zbraně, kdo ovládá sexualitu lidí tak je má v hrsti... když řešili a posléze grilovali mistra Jana v Konstanci, tak se ten proces celkem vlekl, preláti tam byli řadu měsíců a nemalou část těch výdajů tvořily náklady na povětrné ženštiny : )) to je historicky doloženo prosím... kroutí se mi palce na nohách, když vidím kdykoliv kdekoliv upřímně věřícího homosexuála obhajovat tu zatracenou pokryteckou bandu neboť to je skutečný obraz církve, církev je taková jakými jsou církevní hodnostáři (manažeři církve, nebojme se toho slova...), ne ty babičky v kostelíčku s celoživotně vymývaným mozkem
14. 01. 2016 v 16:53Off-line Gabriell  (25/-/-)
Je mi 17 a fakt mě nikdo neposlal, proč by to někdo dělal. A nepřišel jsem tady řešit homosexualitu jako takovou, teď jsem se jen tak zapojil do diskuze , když už tady to téma někdo založil.
14. 01. 2016 v 16:54Off-line BussterX  (103/130/150)
SMC: sssssst, šeptám - myslím že patří k uživateli Pán_světla, myslím že jsou z jedný církevní bandy a nebo že je to stejný šlověk s různými profily a různou taktikou, trochu mi to smrdí... ale jen hádám, třeba je mu fakt 17 a je to upřímně věřící tápající buzik:)))
14. 01. 2016 v 16:56Off-line Gabriell  (25/-/-)
Vím, co všechno dělaly církve v minulosti a vlastně i dnes. V takové americe je to docela dobrý byznys. Neobhajuju tady žádnou konkrétní církev, ani náboženství. Já prostě jen věřím v Boha.
14. 01. 2016 v 17:00Off-line BussterX  (103/130/150)
Gabrieli, neodvážil bych se vysmívat upřímné víře která je ryze tvojí věcí... v momentě kdy mi ale jakákoliv víra zasahuje do mýho osobního života a to církev a nemalá část věřících dělá svým štvaním proti homosexalitě přivírajíc pro mně nepochopitelně oči nad zneužíváním děcek kněžími, tak každý kdo obhajuje instituci která tu víru zaštiťuje, personifikuje a hlásá, tak takový každý se staví proti mým zájmům defakto
14. 01. 2016 v 17:02Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
BussterX co to meles xD
14. 01. 2016 v 17:03Off-line BussterX  (103/130/150)
Světlonoš: á přišel jak na zavolanou, hezká náhoda :*
14. 01. 2016 v 17:05Off-line Pan_svetla  (32/-/-)
Buh neexistuje to je jasne, a kdyz nekdo dela rozdil mezi bohem a evoluci tak ti neco reknu. kdyby buh teoreticky stvoril muze, tak ho nestvori kouzlem, nezjistil bys to tak ze najdes nekde v mozku stopu po kouzle, udelal by to prirozene, neboli tak aby jak to funguje ve svete, tudiz evoluci, proto neni rozdil mezi nejakym stvorenim od boha a evoluci, prakticky je to to same. Ze je nekde na nebi chlapek co to tu ovlada je samozrejme blbost.
14. 01. 2016 v 17:07Off-line BussterX  (103/130/150)
Pan: jj, to taky tak vidím, v tom se shodnem... co si myslím o existenci čí neexistenci boha jsem psal výše... du pá, nezlobte strejdu SMC, já zas dojdu a napráším vám p***l :*
14. 01. 2016 v 17:33Off-line paink  (49/-/-)
Bibliu sice moze citat kazdy, ci hlupak, al. mudrc, ale aj kazdy si ju po svojom aj vyklada.
Ze boh stvoril cloveka z hliny cirkev vyklada tak, ze fyz. telo pochadza z materialu tohto sveta a dusa je od boha. To tvrdia ale teraz.
V sta**ej imprimatur kat. literature to brali doslova, ze z hliny a vysmievali sa evolucii.
Archanjel Gabriell, zeby si boh nezaistil ziadnu neomylnu cirkev? Kto by asi tak siril jeho slovo? Alebo si ich zalozil pre istotu viac, kazdu s tou svojou pravdou?
14. 01. 2016 v 17:50Off-line BussterX  (103/130/150)
Léčil homosexualitu a sám je gay
Slibovali, že vyléčí homosexualitu, ale přitom jejich šéf je gay, který svou orientaci dlouhá léta tajil. Americké křesťanské společenství tak po 37 letech muselo ukončit svou činnost.

Americké křesťanské společenství slibující homosexuálům konverzní léčbu jejich orientace ukončilo svou činnost a omluvilo se klientům. Organizace nazvaná Exodus International působila od roku 1976 jako pastorační úřad zaměřený na léčbu homosexuálů. V USA měla 260 odboček.
„Udělali jsme mnoho chyb založených na naší víře,“ řekl šéf společnosti Alan Chambers. „Omlouvám se za bolest a trýzeň, které jsme způsobili mnoha lidem,“ dodal s tím, že pastorační činnost spolek neukončí. Homosexualitě se už ale podle jednomyslného rozhodnutí správní rady zabývat nebude.Sám Chambers, který žije na Floridě s manželkou a dvěma dětmi, v prohlášení připustil, že po mnoho let přehlížel svou vlastní vytrvalou příchylnost k osobám téhož pohlaví.

tady je něco o tom zmateném pánovi...
https://en.wikipedia.org/…an_Chambers_(activist)
14. 01. 2016 v 17:58Off-line ortin  (31/-/-)
Křesťanství a bibli je třeba brát s rezervou, jak bylo řečeno ve filmu Motlidby za Bobyho, v bibli jsou pasáže dle nich je třeba děti, které neposlouchají své rodiče, zabíjet, na ovdovělé ženy hledět s opovržením atd.

Netuším o jakém mužském principu a evoluci to tu pan_svetla píše...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload