Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Přátelství

17. 01. 2016 v 00:13Off-line Kuba00  (27/192/90)
Ahoj, asi před měsícem jsem se svěřil svému nejlepšímu kamarádovi Markovi, že jsem gay(ještě stále to tajím).Byli jsme ten den dost opilí a tak jsem si dal ještě panáka a všechno mu řekl...Že se mi líbí kluci a že holky mě nepřitahujou atd...Byl to nejlepší den v mém životě, kdy jsem se až rozbrečel při zjištění, že mám ve svém okolí někoho, který mi na to jen odpoví, že se nic nezměnilo a že to naše kamarádství nijak neovlivňuje.Říkal, že se těší na to, až mu představím svého přítele a že spolu někam vyrazíme a ptám se :Když jste si procházeli comming outem... Máte taky takového hetero kamaráda, který se zachoval podobně?
17. 01. 2016 v 00:59Off-line onlip  (60/180/84)
Kuba00: Je dobře, že se o tu zkušenost dělíš, dodáváš odvahu dalším klukům. K takovému kamarádovi ti blahopřeju.
Ano, mám takové kamarády, mám takové děti, mám takovou sestru... Však jsem jinam psal, že v životě potkávám víceméně jen dobré lidi. Naposledy jsem to řekl hetero klukovi (24), se kterým jsme si velmi dobře rozuměli a mohli mluvit téměř o všem. Když to bylo jasně formulováno, zeptal jsem se, jestli přesto můžeme zůstat kamarády. Jeho reakce: "Otázka je špatně položená. Měla znít, jestli je přípustné kvůli něčemu takovému zahodit tak čisté přátelství." Není problém prochodit spolu pět hodin, stále máme o čem si povídat. Naposledy mi přijel udělat soukromý koncert - jen: sežeň klavír, chci ti zahrát. Odpoledne tam budu. A s dětmi řešíme, jak zařídíme hostovský pokoj, aby mohl přijet kamarád se svým partnerem.
17. 01. 2016 v 01:04Off-line BussterX  (103/130/150)
To bude vpoho kubíku, časem se to rozkecá mezi tvými známými a nebudeš se muset dále starat o šíření této informace : )) nedělám si z tebe srandu, a je fajn žes zvádl v 19ti to, co jíní zvládnou v patnácti, jiní v pětadvaceti a někteří ve čtyřiceti nebo vůbec... bude se ti líp "dejchat"
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 01. 2016 v 01:18Off-line esthetique  (40/-/-)
Ze skušenosti jsou to lidi, kteří byli dobří kamarádi ještě před pubertou, kdy se to nevědělo/neřešilo. z pozdější doby kolegyně v práci
17. 01. 2016 v 01:20Off-line BussterX  (103/130/150)
Kamioňačky? O_o
17. 01. 2016 v 01:40Off-line samilux  (22/168/55)
Já jsem to třeba poprvé řekl svojí nejlepší kamarádce.Sice to řekla jiné kamarádce a ta další a další ale nakonec to bylo asi to nejlepší.Všichni mě podrželi a nikdo se se mnou nepřestal bavit nebo tak.Asi jsem měl štěstí :) Teď už to o mě ví celá škola a asi půl města je fine pocit vědět že se nemusím skrývat ,ale na druhou stranu to všichni ví tak trošku ztrácíš svou anonymitu a dostáváš "nálepku"-> "gay" Záleží na ostatních jestli tu "nálepku" budou ostatní brát v potaz a nebo jestli si jí všímat nebudou.Já se svoji nálepkou snažím smířit...newm jestli mi to jde úplně nejlíp ale aspoň se za tu nálepku nestydím ale to jen díky lidem, kteří mě přijali i s tou nálepkou a jsem rád že mám takové kamarády a takové okolí...
17. 01. 2016 v 01:59Off-line BussterX  (103/130/150)
Samilux: máš můj obdiv, já to dokázal až jako dospělej chlap
17. 01. 2016 v 02:01Off-line samilux  (22/168/55)
:) já jsem ani nic neudělal ale moje kamarádka mě už zbývalo jen se s tím vypořádat
17. 01. 2016 v 02:03Off-line BussterX  (103/130/150)
Samilux: já vím jak to funguje, u mně to bylo stejně, ale až ve 25 letech
17. 01. 2016 v 02:06Off-line macin1  (58/176/95)
Já se prásknul před 10 lety na Silvestra . A reakce : Vole my to o tobě dávno tušili . Nic se nezměnilo . S klukama na pivo chodím furt a s jejich maminama na aerobik . Holky mají zpestření tréninku a kluci vědí , že jim maminy neposkáču . :D
17. 01. 2016 v 02:16Off-line BussterX  (103/130/150)
No já mám takříkajíc kolegu, znám ho od pradávna ještě z mládí ze zájmovýho klubu ale netušil jsem tehdy že je gay, no a on si tahá s sebou na služebky zajíce, kterým říká synovci, má asi milion synovců, každej ví že je buzna a každej si z něj dělá p***l ne proto že je gay, to nikdo neřeší, ale proto jak je posranej a jak to trapně maskuje, o mně to ví všichni kolegové, na nic si nehraju a no problem...
17. 01. 2016 v 02:21Off-line macin1  (58/176/95)
Mě loni na hodové zábavě jeden kamarád řekl , že kdyby jsme jeli spolu do Chorvatska , klidně si se mnou vleze do jedné postele . No tak jsem ho uklidnil ať se nebojí , že mám rád předehru a on jakožto heterák neví jak na mě . Oba jsme se zasmáli , dali si panáka a šli si spolu zapařit na super muziku .
17. 01. 2016 v 08:14Off-line colombo  (102/192/90)
Kuba00: Nevidím na tom až tak moc divného, já se během života svěřil spoustě lidem a světe div se, nevysmíval se mi nikdo.
17. 01. 2016 v 09:53Off-line poklad  (29/177/69)
Mně to tehdy kamarád nechtěl věřit... Když po pár týdnech pochopil že to asi není vtip, tak řekl že jsem vždy provozoval divný věci :D :D
17. 01. 2016 v 12:27Off-line Kuba00  (27/192/90)
Colombo : Přijde mi, že dnešní společnost na to reaguje trošku jinak.Třeba moji rodiče každej den mluví o tom ať si najdu nějakou holku.Kamarádi také mě furt tahají na nějaké zábavy abych tam nějakou tu holku mohl potkat.Jo jen kdyby tušili co na těch zábavách dělám :D No a když se za tím ohlédnu tak vlastně nikdo si nepřeje mít za kamaráda gaye nebo je potřeba to risknout a přestože se ti lidé o gayích baví jako nějaké zkažené komunitě nějakech zvrhlíků co k nim nepatří tak si říkám jestli by nebylo někdy lepší to zatím nikomu neříkat ale zase na druhou stranu se nechci skrývat :( vždyť asi musí být krásné jít třeba někam do společnosti s nějakým přítelem a nebo ho představit rodičům a přespat u nás a nebo u nás dokonce i bydlet... Jo ale na to zatím nemám koule.
17. 01. 2016 v 12:31Off-line BussterX  (103/130/150)
Kubo, každej z těch, co mluví o gayích jako o uchylech, má ve svým okolí nějakýho gaye a nikdy by je nenapadlo, že je to gay... kdyby věděli, že ten týpek od sousedů, co chodí každej večer běhat nebo ho potkávají venčit psa a kecají s ním o počasí nebo jejich kolega z práce se kterým řeší pracovní problémy je buzik, tak by jim možná došlo, že buzici nejsou ty zjevy z Pride z podprsenkama nebo koženým postroji ale normální lidi...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 01. 2016 v 12:35Off-line colombo  (102/192/90)
Kuba00: Ale já myslím i dnešní společnost, i tu před x lety, prostě jsem neměl a nemám problém.
20. 01. 2016 v 18:22Off-line maxx99  (30/185/75)
Když jsem to kamarádovi řekl, tak mi odpověděl: "Ty vole, já taky".
20. 01. 2016 v 19:57Off-line mixtur4fach  (23/-/-)
Všetci moji kamaráti, väčšina spolužiakov a odnedávna už aj niektorí kolegovia to vedia a v živote s tým žiadny chalan/chlap ktorému som to povedal žiadny problém nemal... asi to je tým, že svojich kamarátov dobre poznám a viem že sú určite hetero a nemajú dôvod sa báť teplých :D za to tí čo majú vždy nejakú pripomienku sa obvykle majú s čím vyrovnávať :)
20. 01. 2016 v 23:32Off-line Kuba00  (27/192/90)
Maxx99 : Tak to je dobrá náhoda :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload