Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Fitness - posilování s trenérem

18. 01. 2016 v 16:05Off-line Anonym
Čau, obracím se na vás s dotazem. Vybral jsem si fitko a chci tam začít chodit, ale bohužel jen umožňuje 60 minut cvičení s trenérem za 250 Kč. Chtěl bych se zeptat, zda by mi někdo nemohl napsat kolikrát se doporučuje chodit ze začátku do fitka. Přemýšlím, že bych chodil 2x týdne, je to málo nebo to ze začátku staci? Nejsem zas tak bohatý abych dával měsícne 3000 za fitko. Myslíte, že se vyplatí s tim trenérem? Napadlo me, že bych chodil cvičit s trenérem měsíc, a az bych věděl jak co cvičit, tak sám.
18. 01. 2016 v 16:31Off-line MarryZauer  (26/178/75)
Posouzení kolikrát, odvisí od toho kolik ti je let. Z konzultace se sportovním lékařem, co jsem měl já, dřív než jsem začal posilovat vyplývá:
1) od 15-19 --- 1x-2x , více ne
2) od 20 - 50 --- 1x-3x
3) od 51- x --- 2x týdně

Nemusíte se se mnou shodovat, jen říkám, co řekl pan docent :D. Jestli chceš si o tom promluvit, napiš Petře ... :)
18. 01. 2016 v 16:38Off-line marek_markus_merecek  (24/172/60)
Já chodím 3 týdně + každý den chodím běhat a 2 týdně mám trénink. Takže v podstatě sportuji pořád a zvládám to bez problému.
Osobní trenér je super, určitě doporučuji. Já platím za hodinu s trenérem 500kč a chodím 3týdně na 2 hodiny.
Myslím si,že pro tebe jako začátečníka je rozumnější cvičit s trenérem. Naučíš se hlavně správnou techniku a dostaneš spoustu užitečných rad:)
18. 01. 2016 v 17:09Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Trener je fajn, ale ne kazdy trener je dobry trener..muzes si to ove*** tim, ze nekomu, kdo cvici, co delate, pripadne napsat na forum...Jinak 2x tydne je minimum, takze 3x je lepsi..:)
Neboj se si rict, ptat se..
18. 01. 2016 v 19:17Off-line veez  (37/183/81)
Dvakrát týdně na začátek je ok. Časem určitě začneš chodit sám, ale měsíc je moc krátká doba na to, aby ses všechno naučil.

Pokud počítám správně, tak 250 Kč × 2krát týdně × 4 týdny v měsíci = 2 000 Kč, nikoli 3 000 Kč.

Jinak trénink s trenérem se rozhodně vyplatí. Když budeš chodit do fitka úplně sám (bez zkušenějšího kamaráda atd.), v lepším případě budeš mít pomalý progres, v horším případě si zničíš zdraví (záda hodně trpí při nesprávné technice cvičení - a tu tě právě trenér naučí).

A btw, pro jaké soukromé fitko ses rozhodl?
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload