Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Dukanova dieta - výběr správného cvičení

18. 01. 2016 v 16:35Off-line Anonym
Dobrý den. Je mi 23 let, měřím 174cm a vážím 148kg.
Včera jsem se rozhodl začít se sebou něco dělat, změnit jídelníček a začít se více hýbat.
Rozhodl jsem se pro formu diety pomocí Dukanovy diety,která mi vyhovuje,jelikož se jedná o stravu plnou bílkovin a jíst se může až 6 za den,po menších porcích.
V minulosti jsem tuto dietu již jednou držel a za 30 dní jsem zhubl 21kg. Nyní bych chtěl ale tuto dietu podpořit také správným cvičením a hlavně kvalitními cviky na břicho.
Nikdy v minulosti jsem necvičil,neběhal,atd... Takže s tím nemám žádné zkušenosti, mohli by jste mi s tímto prosím poradit?
Jaké cviky jsou pro začátečníka vhodné a kolikrát denně je třeba cvičit? Jestli ráno,v poledne i večer, či pouze 1x za den?

Děkuji za informaci
18. 01. 2016 v 16:54Off-line johnj  (40/186/82)
Asi bych spíš začal tím, proč "jednou v minulosti"? Proč tam není např. "před lety jsem začal..., zhubl jsem 21 kg a dál to nejde" nebo tak nějak. Až se nad tím zamyslíš a pochopíš, že nejde o "dietu", ale že musíš kompletně změnit svůj dosavadní životní styl, který ti s drobnými úpravami vydrží po zbytek života, tak se tu za pár měsíců nebo let budeš ptát na to samé.
Nejsem si jistý, ale při velké obezitě je nebezpečí cvičení v tom, že přes tu tloušťku některé cviky neuděláš, nebo je budeš dělat špatně. A to není o nic lepší stav, než když ty cviky neděláš vůbec.
Já doporočuju všem nejpřirozenější lidský pohyb - chůzi. Chodit, chodit, chodit, chodit. Než si odchodíš dalších 21 kg, možná si zvykneš a pochopíš, že to není nějaké dočasné opatření, se kterým můžeš přestat, až budeš hubený. :)
Doporučil bych taky plavání, ale tam by mohl být problém s ostychem.
Hodně štěstí!
18. 01. 2016 v 17:41Off-line Anonym
No přibral jsem zpět, protože jsem nemocný a trpím onemocněním štítné žlázy a poruchami metabolismu. Takže vždy se mi povede něco zhubnout,ale za nějakou dobu to přiberu zpět, případně přiberu více,než jsem předtím zhubl. Je to takové kolečko :)
Z toho cvičení mám popravdě taky strach,hlavně proto,že jsem dříve nikdy necvičil.
S diety strach nemám vůbec, já jsem v podstatě v dietním režimu pořád, nejím žádné pečivo,sladké,nepiji slazené vody,ani čaje,přílohy nejím větší než 200g, nejím smažená jídla,atd :) Takže ten jídelníček je pro mě to nejmenší.
18. 01. 2016 v 18:27Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Fijos: Vis, ono staci si nehlidat pomer vydej/prijem a nejak o sebe nedbat a je to..nemusi se clovek "vyzirat"..

Johnj: Mas pravdu chlape :)

Anonym: Nejsem dietolog, ale snad ses s nim poradil..;) Jinak to cviceni bych fakt nechal na nejakych no 100 kg? Posledni, co potrebujes je mit z******y klouby, svaly, slachy..a spatny navyky..;) Cviceni pro tebe nyni, jak psal kolega Johnj- chuze, plavani..nic vic
18. 01. 2016 v 18:44Off-line paink  (49/-/-)
Pravidelne mnohohodinove prechadzky, lahsie cvicenie s vlastnym telom, kliky, drepy, lahsi benchpress.
A nie dieta, ale zmena zivota, stravovacich navykov navzdy. celozrne, ale ozaj celozrne pecivo mozes, vobec nie bielu muku, vela zeleniny
19. 01. 2016 v 00:38Off-line Anonym
Paink: Já pečivo nejím vůbec, takže ani celozrnné :)
19. 01. 2016 v 07:38Off-line paink  (49/-/-)
Chyba.
Ale neviem dietu co sa tyka stitnej zlazy a poruchy metabolizmu.
19. 01. 2016 v 09:38Off-line poklad  (29/177/69)
"V minulosti jsem tuto dietu již jednou držel a za 30 dní jsem zhubl 21kg."

Dukanova dieta nelze držet jeden měsíc... Dukanova dieta je dlouhodobá - jinak postrádá smysl.
19. 01. 2016 v 09:40Off-line poklad  (29/177/69)
Fijos: Víš co je porucha štítné žlázy?
07. 02. 2016 v 02:16Off-line Betonica  (39/191/93)
Zapomen na jakoukoli dietu podle kohokoli. Tvuj pomer vahy a vysky je jednoznacne na dietologa, tj. lekare. Ten po vysetreni nastavi vhodny rezim stravy a pis si, ze "trochu vic pohybu" stacit nebude...
07. 02. 2016 v 18:17Off-line tom654  (26/183/73)
Napiš mi
07. 02. 2016 v 18:28Off-line Capek  (31/170/66)
Fijos: Přesně!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload