Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Stále sám

18. 01. 2016 v 21:47Off-line thekraken  (20/-/-)
Dřív, když jsem navštívil seznamku jsem měl pocit, že na to všechno nejsem sám. Že je okolo mě plno lidí co má stejné problémy a že třeba narazím na někoho, kdo mě dokáže milovat, tak jak bych si to přál. Ale poslední dobou mám pocit že na mě v životě čekají jen nadržený, upocený, starý úchylové, kterým jde jen o š**ání... Představoval jsem si gay komunitu uplně jinak. Možná je čas opustit virtuální svět a začít žít tak, jak žije normální gay. Ale jak mám takhle žít, když to držím v tajnosti?

Co si o tom myslíte? :(
18. 01. 2016 v 21:57Off-line johnj  (40/186/82)
Že tvé ideály o životě byly realitou trochu upraveny. Jednoduše se tomu říká zkušenost. Čím budeš starší, tím těch zkušeností bude víc.
Hodně štěstí!
18. 01. 2016 v 21:59Off-line BussterX  (103/130/150)
Thekraken : chvilku se budeš trápit... no a ani se nenaděješ, uteče to jako voda a jednou se ráno podíváš do zrcadla a bude tam starý upocený nadržený uchyl kterej bude dohánět co mu v mládí uteklo 8)....
Netrap se, vybírej si s kým se seznamuješ a nespěchej, jsou kluci jako ty a jednou na sebe narazíte, věř tomu a stane se to
18. 01. 2016 v 22:19Off-line awenIII  (30/182/81)
Je ti 16, zatím máš času dost... vím že člověk nechce být sám, ale faktem je, že pro většinu mladších gayů, zvlášt pokud nejsou out, je jednodušší nemít vážný vztah, tak se ostatním nediv a bud rád, že jsi v tomhle jinde... kdo ví, možná jsi i relativně náročný na to, s kým bys vlastně chtěl být, a tak ti, co nechtějí jen sex, nesplňují tvá k***éria, a ti kteří splňují zase vztah nechtějí... když to ale nevzdáš, určitě najdeš někoho, s kým ti bude dobře, i kdyby to mělo chvíli trvat, bud prostě protože se někdo takový objeví, a nebo, protože změníš pohled na to, jaké vlastnosti by měl být, a prostě tu najednou bude někdo kdo dřív nepřipadal v úvahu :)
18. 01. 2016 v 22:41Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Buď úplně v klidu, naivita je přirozenou součástí mládí. Během dospívání se představy o ideálech obvykle vytrácí a člověk poznává realitu. Jak psal johnj, nabíráš zkušenosti. A díky nim si pak lépe najdeš k sobě někoho, kdo tě bude mít rád. Jen nechtěj všechno hned ;-)
18. 01. 2016 v 22:57Off-line kloudik  (38/182/80)
Takhle budeš trpět možná pár let a pak si zvykneš :). asi tě nepotěším,ale buď se vyoutuj nebo smiř s tím,že se to jen tak nezlepší
07. 02. 2016 v 02:17Off-line Betonica  (39/191/93)
Odpoved sis napsal sam, jen ji malicko upravim. Cituje te: "Možná je čas opustit virtuální svět a začít žít tak, jak žije normální gay..."

Vypust slovo gay a nahrad ho slovem clovek. Tot vse.
07. 02. 2016 v 09:24Off-line Lukino1  (26/182/55)
Časom nájdeš niekoho :) pozri.. ja som tu už mal 3 účty :D a dokopy som tu 4 roky :D a až po 4 rokoch som tu našiel priateľa. (tie účty ... ono nechcem komentovať ) :D... ale neboj sa :) len treba čas
07. 02. 2016 v 16:04Off-line onlip  (61/180/84)
Thekraken: Svým způsobem jsme na tom stejně, po všech zvratech hledám trvalého partnera - a není to snadné. Označuješ tu mou věkovou kategorii bez skrupulí jako staré nadržené upocené úchyly - za takového se nepovažuju. Možná uber v hodnocení těch, které neznáš. Ale máš pravdu - hledej tady i v reálu. Nemusíš všechno o sobě říkat naplno; lidem, které máš rád, stačí náznak, stejně to dávno vědí.
07. 02. 2016 v 17:42Off-line Bahutom  (35/173/60)
Parádní vztah budeš mít až po té, co se naučíš být totálně spokojený sám se sebou :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload