Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Chci po něm moc?

21. 01. 2016 v 17:45Off-line Anonym
Ahoj, právě jsem poznal skvělého kluka. Má ovšem jednu takovou vadu. :D Nikdy jsem po klukovi nechtěl, aby mi dal francouzáka na václavském náměstí, nebo aby jsme se drželi za ruku když procházíme Palladiem, ovšem co mi vadí, že odmíte mi dát i malou pusu uprostřed ulice nebo když se loučíme na zastávce.
21. 01. 2016 v 17:54Off-line BussterX  (103/130/150)
Zvykej si, tvrdě se pracuje na islamizaci evropy a na nějaký líbání na ulici za pár let rači zapomeň
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
21. 01. 2016 v 18:07Off-line Ing  (26/188/70)
I já bych styděl :) Přece jenom, víš jaký lidi dneska jsou...
21. 01. 2016 v 18:08Off-line Centaur  (43/177/-)
Budeme muset zapomenout i na další věci v budoucnu a taky se připravte, že nebude Youtube.
21. 01. 2016 v 18:21Off-line kounit  (102/-/-)
Myslím si že to není nic tak hrozného... mám to nastavené dost podobně. Jako stát jsme sice poměrně dost tolerantní ale myslím si že je zbytečné provokovat na ulici když mu tu pusu můžeš dát doma. :-)
21. 01. 2016 v 19:21Off-line BussterX  (103/130/150)
Dsiv:. no nezruší ho v USA, ale diktatury na svým území přístup na net přísně kontrolují, a poskytovatelé webu se přízpusobí rádi, viz čína
21. 01. 2016 v 19:21Off-line Flam95  (28/189/82)
Dle mého názoru proč skrývat k někomu lásku???? Hetero páry se drží za ruce a sem tam si dají pusu, tak prož né gay páry. :) Je to to samé. :) Možná se blbě někdo koukne nebo i něco řekne a co! :D Je mi to šumák jen proto že se mají dva kluci rádi a chtěj si dát pusu nebo se jen držet za ruce, tak to nemusejí schovávat doma..... :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 01. 2016 v 19:29Off-line BussterX  (103/130/150)
Dsiv: láska je, ale většinou je jiná než jakou si ji přejeme míti
21. 01. 2016 v 19:30Off-line BussterX  (103/130/150)
SMC: vole kdyby sme se pusinkovali na veřejnosti my čytřicátníci za mlada a nebyli posraní tak už by byla veřejnost dávno zvyklá
21. 01. 2016 v 19:32Off-line BussterX  (103/130/150)
SMC: já se seznámil v baru ještě když u nás nebyl internet a byli jsme spolu 13 let : ))
21. 01. 2016 v 19:34Off-line awenIII  (30/182/81)
Pokud to pro tebe dost znamená, a řekneš mu to, pokud mu na tobě záleží, měl by to udělat... je to akorát strach nebo stud, nikdo mě nikdy nepřesvědčí, že něco, co je člověku přijemné v soukromí, by mu nebylo příjemné někde jinde, chápu, že se nikdo nechce na veřejnosti svlíkat, lézt po sobě, a podobně(nebo skoro nikdo, pár jedinců asi bude), ale to nedělají ani hetero páry... stydět se za to, že má člověk dát pusu někomu, koho má rád, nebo ho držet za ruku před lidma, který nezná a který pravděpodobně nikdy znát nebude, jenom protože jsou oba kluci... nevím no... nechápejte mě špatně, ani já se zrovna rád nelíbám, když mě u toho pozoruje někdo, koho neznám, ale důležitý je ten pocit vědět, že když bude správná chvíle, tak to můžu udělat... pro mě je to pak něco jako prohlášení, že mu na názoru několika úplně cizích lidí záleží víc, než na tom, co oba chceme, navíc by to všem bylo úplně putna...

a s tou islamizací, co pořád blázníte? znám celkem dost muslimů, a nikdo z nich nechce vraždit gaye, ani trestat líbání na ulici... to že takové důsledky vyvozujete z jednání malého podílu imigrantů, kteří celý život žili v jiné společenské situaci, a přenášíte to na celé etnikum... no jak chcete, ale je to asi totéž, jako když někdo řiká, že všichni gayové rádi nosí růžové kabelky, lodičky, a mluví skoro jako taťka šmoula, takhle zobecnovat prostě nemá smysl, když někdo něco provede, potrestejte viníka, a ne všechny, kteří s ním sdílí víru, orientaci, národnost...
21. 01. 2016 v 19:35Off-line BussterX  (103/130/150)
SMC: prostřednictvím zrcadla jsem se seznámil... byl sem ostýchavá p**a a na kluka kterej se mi strašně líbil jsem čuměl furt do zrcadla, v baru - klubu, a pak jsme se v tom zrcadle začali potkávat očíma, pak ke mně vyslal zvěda od svýho stolu kterej nám pak udělal prostředníka při seznámení : )) šlo o sex a skončilo to láskou za za hrob, doslova
21. 01. 2016 v 20:11Off-line BussterX  (103/130/150)
SMS: já se líbal na nádraží před 2 lety když jsme se loučívali s klukem dycky na konci víkendu, bylo to spontánní a neřešil jsem nic... nebylo to líbání na ulici abych si dokázal jak jsem hrozně free gay, bylo to líbání s milovaným člověkem při loučení a šlo to z nitra, nedalo se nelíbat
21. 01. 2016 v 20:13Off-line awenIII  (30/182/81)
Učili, ale já vždy tak nějak dospěju k dlouhému souvětí :D :D :D
____________________________________________________
vždyt totéž dělaly i křesťani, jen si vzpomeň z hodin dějepisu na svatou inkvizici, a svaté války, ty sluníčko :D :D :D ted to holt došlo na islám, no co se dá dělat... ale když se nad tím člověk zamyslí, což doporučuji zkusit, přijdou mu na mysl i otázky typu "když je islám tak hroznej, a v londýně je přes milion muslimů, jak to že tam nikoho neznásilňujou s tím, že si o to říkají, ani nikoho neukamenovali, protože by si nic jiného nezasloužily?" a na to je jediná odpověď, zjevně není chyba v islámu, ale v jeho interpretaci, a ve zvyklostech, které vládnou na blízkém východě... a když člověku dojde tohle, tak se pak musí zeptat na další věc. Když se ty miliony muslimů, kteří již v evropě žijí, přizpůsobili a normálně fungují, co člověka vede k představě, že ti nový se nepřizpůsobí nikdy? :D :D :D nejsem žádný sluníčkář, ale pravděpodobnost i historická zkušenost říká, že se časem přizpůsobí, a opravdu nechápu, na jakých základech jiní lidé věští tu"strašnou" budoucnost, co nás čeká :D :D a na konec ještě zdůrazním, přestože to stejně někdo nepochopí, že podle mě je taková násilná migrace špatný nápad, jak pro nás, tak pro ně, ale rozhodně se nestane nic tak hroznýho, co někteří na netu prorokují, a jiní se toho chytaj :D
_______________________________________________
BussterX: jo, to já když chtěl dát pusu příteli, co se po pár týdnech vrátil z ciziny, tak jsem na letišti dostal skoro vynadáno :D přitom bylo po půlnoci, a čekalo tam asi pět lidí, je to trošku jako rána do žaludku a zamrzí to, ale člověk si zvykne na ledacos..
21. 01. 2016 v 21:14Off-line awenIII  (30/182/81)
SMC: ne, to by křesťané rozhodně nedělali, protože v době, kdy měli tu moc, slovo gay neexistovalo, a tak se místo toho upalovalo za kde co :D btw. jeden celkem známej případ, postavení templářského řádu mimo zákon a pronásledování a následné upalování jeho příslušníků, kde jako hlavní část obvinění bylo zmíněno spolčování s ďáblem, vzájemné "líbání v ***", ke kterému mezi některými členy řádu asi opravdu docházelo... a nebo jiný, o dost konkrétnější případ, citace z bible "Kdyby muž spal s mužem jako s ženou, oba se dopustili ohavnosti; musejí zemřít, jejich krev padni na ně."...
vážně věříš tomu, že křesťané gaye nevraždili, nebo tě jen nenapadlo, že se tomu dřív neříkalo tak jako ted?
_________________________________________________
Oproti tomu dle koránu, nebo řekněme v islámské společnosti, je homosexualita chápána a tolerována, dokud se nedává nijak najevo a dokud se nejedná o žádné sexuální praktiky, protože ty jsou dle koránu ohavností... neříkám, že by mě to bavilo, ale v podstatě má korán ke gayům o moc tolerantnější přístup než bible, stejně jako současný islám je ke gayům, dokud spolu nespí atp. vstřícnější, než křesťanství ve stejné fázi vývoje... ale i tak se vsadím, že teroristické skupiny se tohoto nedrží, ale podle těch taky nemůžeme posuzovat všechny muslimy, ne? :D
21. 01. 2016 v 21:35Off-line awenIII  (30/182/81)
SMC: hloupost, judaismus je sice postaven pouze na starém zákoně, ale do křesťanství patří jak starý, tak i nový zákon... to že se v současnosti diskutuje o tom, čím se opravdu řídit, a co je jen výsledek tehdejších sociálních poměrů, je zas věc jiná...
21. 01. 2016 v 21:45Off-line BussterX  (103/130/150)
SMC: a podle jakýho zákona křesťani upalovali čarodejnice a vyvražďvali Inky v latinské americe v době konkvisty ? :DD
21. 01. 2016 v 21:52Off-line BussterX  (103/130/150)
SMC: "Křesťanství hrálo zvláštní roli. Některým bylo záminkou a výmluvou (dle mého názoru například pro Hernanda Cortéze). Pro evropské panovníky bylo náboženství potažmo kněží levnějším a spolehlivěj­ším prostředkem k ovládnutí domorodého obyvatelstva než vojáci, kteří často mysleli více na vlastní slávu a obohacení než na poslušnost Koruně. Nutno podotknout, že pokřesťanštění – tento méně drastický způsob „kolonizace“ – bylo pro Indiány asi lepší než zotročení v encomiendách."
21. 01. 2016 v 21:55Off-line awenIII  (30/182/81)
SMC: asi to bude třeba, pokud si myslíš, že starý zákon není součástí toho, co uznávají křesťanské neprotestanské církve :D to že je starý zákon daleko přísnější je pravda, ale s tím si pak každá církev pracuje skoro jak se jí to hodí :D :D a kdo je tedy podle tebe křesťan? abychom se nedostali nakonec k tomu, co říkají umírnění muslimové, že ti co páchají takové zločiny, jako třeba IS, nejsou muslimové, protože se neřídí koránem, tak jak ho vidí právě ti umírnění :D :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 01. 2016 v 21:59Off-line BussterX  (103/130/150)
Ble ble ble... "Skutečný křesťan je ten, kdo má osobní vztah s Ježíšem Kristem. Celé křesťanství je postaveno na této Boží osobě. V rozhovoru s židovským učencem Nikodémem Ježíš prohlásil, že „nenarodí-li se kdo znovu, nemůže spatřit království Boží“ (Nový zákon, Jan 3, 3) a dodává: „Neboť Bůh tak miloval svět, že dal svého jediného Syna, aby žádný, kdo v něho věří, nezahynul, ale měl život věčný.“ (Jan 3, 16)

Křesťanem je tedy ten, kdo se znovu narodil – to znamená zemřel starému životu. Takový člověk musí v první řadě uznat, že před svatým Bohem nemůže obstát a že Ježíš Kristus zemřel na kříži právě za jeho hříchy. A pak vyznat svými ústy (nahlas) Ježíše Krista jako svého Spasitele"
21. 01. 2016 v 22:01Off-line BussterX  (103/130/150)
Upalovat "čarodějnice"? O_o
21. 01. 2016 v 22:03Off-line BussterX  (103/130/150)
Věří v bludy a projevuje se podle toho jak moc se bojí vymyšleného pekla 8)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload