Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zážitek z dětství - sexuální orientace

28. 01. 2016 v 21:17Off-line Anonym
Zdravím, měl jsem v dětství kolem 6 či 7 let sexuální zážitek s jedním stejně starým chlapcem...doteď nevím jestli jsem to chtěl nebo nechtěl dělat...problém je, že jsem se s tím nebyl schopen vyrovnat,tak jsem to uložil někde do podvědomí a zapomněl na to (jakoby)...vzpomněl jsem si na to až někdy v době kdy mi začínala puberta...holky se mi libily,sexuální představy se týkali jich... Ale vždy mě hrozně vzrušoval anal... :D(jsem si jej i dělal,ruznyma pomuckama)...při masturbaci jsem si představoval jak to dělám holkam,ale kolem 15 teho roku se začaly sex. Fantazie měnit a začal jsem si představovat jak mi to někdo dela... Nepokládal jsem tomu ale nějakou větší důležitost. Prostě jsem si řekl,že mám nějakou úchylku...v 17 nastal zlom a ja si položil otázku jestli nejsem na kluky... A v tom to začalo. Táhne se to asi rok nyní je mi 18 let... Téměř každý den vstávam s pocitem,že jsem na kluky a nikdo o tom neví...nebo neví,spíše jsem nikomu o svých pocitech nic neřekl, ale lidé na mě vidí,že jsem jinej,hlavně když jsem nalitej nebo pod vlivem čehokoli a nemám zábrany,tak mi už pár lidí reklo,že jsem buzik nebo že tak vypadam... Ja si ale nemyslím že jsem 100 % gay...vidím to tak -70℅ homo 30 % hetero -bez problému by se mi postavil kdybych měl mít neco s holkou.Holky mě svým způsobem dokáží zaujmout,když se me nějak dotknou nebo na mě hodí úsměv... Jen je prostě nevyhledávám a víc mě to táhne k chlapum,je mi s nimi lépe,rozumím jim... No a teď otázka mohla ta raná sex. Zkušenost ovlivnit moji aktuální orientaci? (Při masturbaci si casto představuji onoho kluka ale staršího)
----
PS. Od té zkušenosti z dětství jsem žádnou jinou sex.zkušenost neměl jak s opačným pohlavím tak se stejným,pouze nějaké líbačky s holkami.
--
Už mě to docela trápí a tíží,co byste mi poradili,děkuji.
28. 01. 2016 v 21:51Off-line paink  (49/-/-)
Mal som to podobne. Tie detske zazitky boli intenzivne, ale dobrovolne. Doteraz som neprisiel na to, ci to malo vplyv na orientaciu. Ale je mi to fuk. Vobec neriesim. Robim co uznam za vhodne a uz vobec by som sa netrapil nejakymi percentami.
28. 01. 2016 v 21:52Off-line Haru  (26/-/-)
Páni... Sex v 6 letech? No to zírám, já tou dobou ještě ani neměla tušení, že to může bejt dobrý i k něčemu jinýmu, než k čurání :D Nevím, jestli tomu tvému příběhu sama věřím, no ale dejme tomu, že je to pravda.. Podle toho, co jsem četla, se orientace s největší pravděpodobností vnějšími vlivy nemění. Je to hlavně o nitroděložním vývoji, a jsem tedy názoru, že je to vše vrozené a okolí, výchova, ani sex to přímo neovlivňuje. Tvoje zkušenost tedy nejspíš na to, že se ti líbí muži neměla žádný vliv ;)
28. 01. 2016 v 22:00Off-line Anonym
Aha zajímavé asi jsem tu neměl psát pod anonymem ,příběh je z mého života a je podle skutečnosti, nevidím důvod tu psát fejky a ztrácet čas s vymyslenim fejku ,doufal jsem v serióznější odpovědi..nicméně děkuji uživateli "haru" a "paink" za odpověď.
28. 01. 2016 v 22:09Off-line Bready  (26/183/74)
Mně když bylo asi 10, můj vlastní dědek mě na zahradě požádal, abych mu sáhl na stojící p**o.
28. 01. 2016 v 22:12Off-line Bahutom  (35/173/60)
Taky bych to dokázal s holkou ... otázkou je co chceš Ty sám :) já chci být GAY :) good luck chlape :)
28. 01. 2016 v 22:37Off-line johnj  (40/186/82)
Pokud se shodneme na tom, že je sexuální orientace vrozená, geneticky určená, je ta tvoje raná sexuální zkušenost způsobená tím, že tě to k tomu klukovi prostě táhlo. Jenže tady ten předpoklad lehce pokulhává v případě, že dotyčný, se kterým jste se prozkoumávali, je hetero. Ale sexualita je neskutečně komplikovaná záležitost, natož u dětí, jestli se u nich vůbec o nějaké sexualitě dá mluvit. Třeba ano, spousta z nás si hrála na doktora. :)
Podle mě zbytečně řešíš něco, co nemůžeš vyřešit. Jestli tě to táhne ke klukům, zkoušej to s klukama, jestli budeš mít období, kdy půjdeš radši s holkou, jdi do toho. Zbytečně nad tím ale nepřemýšlej. Jednou se najdeš.
Hodně štěstí!
28. 01. 2016 v 22:39Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Haru: Sexuální zkušenost ale nutně nemusí znamenat hned sex. :-P
28. 01. 2016 v 22:40Off-line paink  (49/-/-)
Bready a z toho si sa stal buzerantom?
28. 01. 2016 v 22:42Off-line Bready  (26/183/74)
Paink: Nestal.
28. 01. 2016 v 22:45Off-line Anonym
Johnj: po letech jsem si o tom s dotyčným psal a je gay.
28. 01. 2016 v 22:53Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Tvá dětská sexuální zkušenost ti akorát předčasně poodhalila tvé skutečné choutky. Potom si ji v sobě vytěsnil a vzpomněl sis na ni až tehdy, jakmile sis svoji orientaci začal uvědomovat.
30. 01. 2016 v 23:31Off-line esthetique  (41/-/-)
Pokud už v dětství ses nemusel do zkušenosti s klukem nutit, tak proč se teď nutit do sexu s holkou.... a jestli to je 65:35 nebo 70:30, to bych fakt neřešil....
prostě bych vůbec nic neřešil, ani jestli okolí ví.... je to tvůj život
31. 01. 2016 v 08:26Off-line Petrov  (24/187/67)
Anonym napiš mi..
06. 02. 2016 v 22:18Off-line Betonica  (39/191/93)
Jen málokdo je 100% vyhraněný. Drtivá většína lidí osciluje někde uprostřed. Klidně můžeš být 70:30, proč ne. Nehledej v tom kouzla. Holt máš oproti orthodoxním buznám možnost s*****it i jemnější polovinu lidstva :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload