Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Rasismus v České Republice!

02. 04. 2019 v 11:15Off-line igy  (38/173/81)
V Teorii velkého třesku je jedna z postav ind a několikrát řešili, že kdyby od kamarádů odešel, musel by být nový kamarád taky ind nebo aspoň černoch. Případně že nového kamaráda inda nepotřebují, protože toho tam už mají a že další by měl být černoch.

V Simpsonových mají černocha Carla. Když se s nimi rozhádal, na pohovor o nového kamaráda pozvali všechny ostatní černé postavy.

Ano, jsou to komediální seriály, ale lidi se tomu smějí po celém světě právě proto, že to vidí i reálně kolem sebe.

A reálně - v pořadu Saturday Night Life je z celého obsazení obvykle jeden černý herec. Jeden z předchozích odešel, protože mu přišlo, že mu neumí napsat správnou roli a mají ho tam jen kvůli barvě pleti.
02. 04. 2019 v 12:03Off-line igy  (38/173/81)
Blondboy19: Řešíš rasismus v ČR ve srovnání se zahraničím, v tvém případě konkrétně s Nizozemím. Tak ti jen dávám pár příkladů, že rasismus je všude po světě. A nevím, co bych měl dávat za argumenty, protože jsi nepředložil žádné téma k debatě. Jen si shrnul fakta, nad kterými argumentovat nejde. Tak to prostě je a ještě tak minimálně jednu dvě generace bude trvat, než se to zlepší.
02. 04. 2019 v 12:10Off-line igy  (38/173/81)
A přestaň všechny obviňovat z rasismu. Já i st63v jen realisticky komentujeme současnost. Pokud ty nejsi ochoten/schopen přijmout skutečnost takovou, jaká je, pak ani nejsi schopen nic udělat proto, abys ji změnil. Jsi pak typický příklad tzv. sluníčkáře - pouhého kecala, co jen ostatní pomlouvá a povyšuje se nad ně, ale skutek utek'.
02. 04. 2019 v 13:24Off-line igy  (38/173/81)
Jak poznáte, že jste diskutéra odhadli správně a zahnali svým nevyvratitelým názorem do úzkých? Odpoví vám nesmysly, pošle vám sprostou soukromou zprávu, dá vám mínus, a pak vás dá pro jistotu do ignorace :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 04. 2019 v 14:39Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Mne sa veľmi nepáči keď sú ľudia posadnutý rasizmom a vidia rasizmus aj tam kde nie je, proste ho chcú vidieť všade. Ja netvrdím nič k tejto téme nepozeral som ti tie komenty, ale ešte sa mi nestalo žeby som bol od slováka označený za rasistu. A to si otvorím hubu aj na ulici a p***om nie som rasista. Ale od kolegov čechov sa mi už minimálne 3x stalo že sa ma niekto spýtal či som rasista.. :-D :-D a p***om raz totálne z ničoho nič aby zahovoril pôvodnú otázku kde bolo slovo "biely". Ja ale nie som jak nejaký nemec, ktorému keď začne niekto hovoriť že je rasista tak zbledne a precíti pocit viny aj keď nič nespravil .. :-D Mne môžete nadávať do rasistov koľko chcete, so mnou nejaké neopodstatnené reči nič nerobia.
02. 04. 2019 v 14:39Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Akri tiež mám taký pocit :-)
02. 04. 2019 v 14:43Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
No vidíš Blondboy, ešte si aj retardovaný. Tak sa nečuduj že sú na teba češi zlý, keď si očividne cudzinec a ešte aj riadne blbý. Toho by málo kto zniesol vo svojom okolí. Keď už si blbý aspoň drž hubu, nech si to nikto nevšimne.
02. 04. 2019 v 14:47Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Ale chlapec počúvol na moje rady a zmazal si všetky príspevky :D :D
02. 04. 2019 v 15:15Off-line FelixGabriel  (102/170/58)
Mne tiež písal či trpím samomluvou. Zakomplexovaný i***t to je istý :-D
02. 04. 2019 v 15:36Off-line BussterX  (103/130/150)
Když se vyvíjela česká RPG hra Kingdom Come (dneska patří k světové špiččce) tak se na webu vývojářů rozjela úžasná debata zahraničních přispěvatelů, že je skandální, že v té hře není jediná černošská postava... podotýkám, že je herní prostředí zasazeno do českých zemí STŘEDOVĚKÉ STŘEDNÍ EVROPY... se z té politické korektnosti jednou poserem
02. 04. 2019 v 15:47Off-line tatrman  (27/-/-)
Buss, a ty nevíš, že ve středověku se to tady černochy jenom hemžilo?:)
02. 04. 2019 v 16:55Off-line BussterX  (103/130/150)
07. 12. 2020 v 17:43Off-line starsimladenec  (36/-/-)
Česko je rasismem prolezlý skrz na skrz. Od pocitu nadřazenosti, přes vsugerovanou nenávist k Romům (kterou si samozřejmě každý správný Čech umí obhájit), po neochotu vlastní rasismus reflektovat. Člověk musí bejt buď slepej, nebo rasista, aby to neviděl.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
07. 12. 2020 v 18:09Off-line starsimladenec  (36/-/-)
Bílý Češi nemuseli až do 90. let čelit nuceným sterilizacím, aby se zredukovala jejich populace. Nikdy proti nim nebyly pořádány protestní pochody. Bílýho Čecha neodmítnou zaměstnat kvůli etnicitě. Bílý Češi nemusí čelit systematickým stereotypům a předsudkům o „nepřizpůsobivosti“, „špíně“ nebo „nepracovitosti“ (přestože i řada bílých tomuto popisu vyhovuje).

To, že je na tebe Rom hnusnej, neznamená, že to je rasismus. Běloši systematický rasismus nikdy nezažívali. Je to jen nástroj, jak bagatelizovat to, co historicky zažívají Romové.
07. 12. 2020 v 18:13Off-line rosju  (53/170/78)
To je demagogie, co tvrdíš ,mladsistarochu
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload