Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jaký účes

06. 02. 2016 v 15:28Off-line Anonym
Mám takový problém - Můj dosavadní účes je příšerný a chtěl bych se nechat nějak ostříhat, ale nevím jak a kde a ještě k tomu mám příšerné vlasy - řídké a je jich málo. Nejlépe aby se o mně postaral nějaký expert a věděl jak a co mi sluší, protože sám nevím.
06. 02. 2016 v 15:38Off-line da_ve  (44/167/-)
Tak má křišťálová koule říká, že v dnešní době už umí i u kadeřníka poradit. I když ono je vlastně jedno, protože spousta lidí se neorientuje tím, co mu sedí, ale tím co frčí.
06. 02. 2016 v 15:48Off-line Alex_1  (38/178/79)
No myslím si, že máš pravdu, že trendy táhnou. Ale zdá se mi, že pak je právě problém najít dobrého kadeřníka, který by poradil, jelikož není zvyklý na zákazníkyi co nechtějí být trendy, ale chtějí aby jim to slušelo.
06. 02. 2016 v 15:55Off-line da_ve  (44/167/-)
No když se tak občas dívám kolem sebe, tak mám pocit, že kadeřník musí být nadšený, když má stříhat někoho, kdo nechce vyloženě trendy účes. Teda alespoň mě by nehorázně štvalo, že mi rukama projde tucet zcela odlišných lidí se stejným účesem. Bych si připadal jak při pásové výrobě. Ale to asi stejně bude chtít názor nějakého kadeřníka.

Každopádně apeluji na všechny kluky, ať nezapomínají na individualitu. Už mě nebaví koukat po klucích, co jsou ostříhaní a oblečení podle jednoho vzoru.
06. 02. 2016 v 17:08Off-line BussterX  (103/130/150)
Já chodím od 23 let dohola nebo na milimetrovýho ježka, stříhám se sám strojkem, je mi skoro padesát... myslím že jsem ušetřil za kadeřníka dost peněz : )) holá hlava je super, neřešíš pleš, kouty, řídký vlasy... nemá to chybu... při slunečném počasí se doporučuje nosit čepici, sluneční prasátka odražená od holé lebky oslňují řidiče, pamatuj na bezpečnost silničního provozu
06. 02. 2016 v 17:38Off-line Pasivjirka  (60/179/63)
BussterX: Když tu lebku nebudeš moc leštit,tak to tak moc sluneční prasátka odrážet nebude. A silniční prasata to stejně neodrazí. :-D
06. 02. 2016 v 17:40Off-line Pasivjirka  (60/179/63)
Já holiče moc neřeším. Až zas se mi bude někdy chtít nekonečně dlouho čekat u holiče,tak tam půjdu. Jenže doteď se mi tam nechtělo,tak už mám vlasy šíleně dlouhé. Přiznám se,že mi to vadí,jak padají do očí. Ale prostě se mi tam nechce.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload