Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Skutečnost, nebo jen nadrženost?

08. 02. 2016 v 03:01Off-line tomyloomy  (30/-/-)
Ahoj, je mi 20 let a jsem z ostravy, mám už rok dilema, jsem na holky,ale už mě rok láká zkusit orál s klukem v roli kouřicího, celej rok mě to strašně vzrušuje a chci to, ale na druhou stranu, nevím jak tu někoho najít, neboť 80% nemocných s Aids jsou právě přenosy mezi muži a tak mám velké dilema, prosím ať mě tu nikdo nehejtuje, že to chci s cizím klukem, ale nebudu to chtit po kamaradech... prosím o radu, zda jste měli podobnej problém, děkuji moc, pište mi do zpráv, děkuji
08. 02. 2016 v 11:47Off-line abuba  (103/-/-)
Při pasivním orálním styku - felaci je pravděpodobnost nákazy HIV pro pasivního velmi malá - kolem 1% a méně. Pro aktivního asi 20-30% že se nakazí, pokud přijme sperma do úst. K tomu, aby jsi se nakazil by bylo nutné, aby na genitálu tvého partnera byla přítomna oděrka tedy i okem neviditelné porušení sliznice. (K porušení sliznice stačí silnější nelubrikovaná masturbace). Přes sliny se virus HIV nepřenáší, přestože v nich byl dokázán malý obsah HIV. K přenosu by bylo potřeba i porušení sliznice úst aktivního partnera. Myslím tedy, že můžeš být vcelku klidný. Ovšem 100% jistotu ti poskytne výhradně kondom, v tom případě ho ovšem partnerovi po navlečení pořádně omyj vodou, potom ztratí gumovou pachuť...
08. 02. 2016 v 12:35Off-line colombo  (103/192/90)
Jasně, na holky... :-) :-) :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 02. 2016 v 14:18Off-line BussterX  (103/130/150)
Kouřit p**o v kondomu je jako cucat bombón v celofánu... ideální je mít stálýho partnera kterej není promiskuitní... když je tazatel "heterák" a kluka chce jen na sex a ne na vztah, měl by si najít někoho jako je sám, dva "heteráci" který láká sex s klukem ať se dají dohromady a můžou sexovat jen spolu, tam by bylo riziko nákazy malé pokud by se předtím otestovali na HIV... to, že jsou chlapi kteří prcají s holkama a bokem si tajně užívají s náhodnýma chlapama je přesně ten důvod, proč se AIDS rozšířil do hetero populace, za šíření AIDS nemůžou gayové ale promiskutiní rizikový chování s náhodným partnerem
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload