Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

"Normální" vzhled

09. 02. 2016 v 10:18Off-line Anonym
Čau, docela by mě zajímal váš názor, jakožto nepochybně zkušenějších jedinců, narozdíl ode mě nezkušeného kolouška.

Jde mi spíš asi o vzhled "těla", když to tak vezmu. Připadá mi totiž, že kluk, kterej má "normální" břicho... řekněme že ho prostě nemá zpevněný, ale ani nijak velký, je to prostě takovej menší kopeček, nic hroznýho... tak to všem připadá nehezký. Připadá mi, že tu jsou jen extrémisti typu - mám radši kulatý chlapce, pak mám radši vyhublý chlapce... no a pak prostě břišáky. Jenže líbí se vůbec někomu to, že kluk je někde mezi? Není vyloženě vyhublej ani zakulacenej, prostě jak se v profilech uvádí, tak je jeho postava je "normální".

Jak jste na tom vy? Líbí se vám takoví kluci? Nebo vás spíš vzrušuje jeden z těch "extrémů"?
09. 02. 2016 v 10:40Off-line johnj  (40/186/82)
To mi vyhovuje nejvíc. Klidně může být ten kopeček i trochu větší. Ve skutečnosti o to ale vůbec nejde...
09. 02. 2016 v 10:44Off-line Anonym
Tak jasně že nejde jen o to. To jsem tím ani říct nechtěl... Ale zase věřím, že nějaká ta fyzický přitažlivost ve vztahu být musí :)
09. 02. 2016 v 10:46Off-line awenIII  (30/182/81)
Já mám rád hlavně ten střed.. Není to nic až tak podstatného, i když velkou nadváhu bych nechtěl, a 40 kilo taky ne, ale prostě mě nejvíc láká, když někdo vypadá normálně, nehladovi, sportuje, ale netravi čas v posilovnach...
09. 02. 2016 v 12:37Off-line FrancoXPERIA  (37/171/78)
Jsem podobný typ jak popisuješ, žádnej pekáč buchet, prostě kopeček a zatím s tím tedy nikdo neměl problém, takže záleží na koho natrefíš...ten kdo se žene za ideálem krásy mě navíc ani nezajímá..takový člověk bude totiž nespokojený vždy a se vším :D
09. 02. 2016 v 13:25On-line klucinek  (33/176/75)
Pekáč buchet patří do tróby a sud zase do sklepa, takže asi tak.....
09. 02. 2016 v 13:45On-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Líbí se mi hubení, ano, ale nelíbí se mi ti extrémně vychrtlí anorektici, kterých je i tady až hrozivě mnoho. Takoví škaredí kostlivci potažení kůží... brrr :-P
10. 02. 2016 v 16:39Off-line Anonym
Myslím, že klucinek to vystihl nejlíp. To si musím někam napsat :-D :-D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload