Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Někdy si říkám, že nechci být gay...

12. 02. 2016 v 18:36Off-line da_ve  (44/167/-)
Jsem na kluky/chlapy, mám to tak snad odjakživa a nikdy jsem toho nelitoval a nikdy bych to neměnil. Proč taky.
Ale v poslední době si říkám, že už mě nebaví být gayem. Být součástí toho, kdy se boj za práva změnil v agresivní vychloubání: "Hele jsme tu a chceme být vidět a ty nás budeš respektovat a hotovo!" Štve mě, že žiju ve světě, z kterého se vytratil respekt k jiným osobám. Asi už stárnu :D
Ale chci se vás zeptat, opravdu si někdo myslí, že si vydobude spokojený a šťastný život tím, že bude ostatním neustále překládat na talíř, jak si zaslouží svá práva? Je tento způsob, který se opravdu dá nazvat homosexualistickou propagandou, krokem kupředu? Nebo naopak spíše znechutí ty, které naše práva akceptovali a respektovali?
12. 02. 2016 v 19:23Off-line da_ve  (44/167/-)
SMC: Pravda nebyl jsem moc konkrétní a tak trochu to povzdech byl. Po pravdě ti ani konkrétní příklady neuvedu, jde spíš o takový neurčitý pocit, že se obecně GLBT komunita sama vyčleňuje a nastavuje nové předsudky a vzory stereotypního chování. Prostě mám pocit, že už ani tak nejde o rovnoprávnost, ale o snahu ukázat, že mi jsme ti lepší. Pravda je, že situace s právy GLBT není ideální a je ještě mnoho nedořešených věcí. Ale prostě si nemohu pomoct, ale tak trochu mi to připomíná: "Všechny zvířata jsou si rovni, ale někteří jsou si rovnější."
13. 02. 2016 v 01:59Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Akutol: I kdyby ne, sejde na tom?
13. 02. 2016 v 02:38Off-line Charles2300  (32/183/85)
Me to ani moc nesere uz...spis me sere..ze to sere ostatni (obecne)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload