Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Věříte?

13. 02. 2016 v 13:09Off-line Anonym
Nevím, jak mám začít... Asi před třemi měsíce jsem se sem, po dlouhém odhodlávání, zaregistroval. Sotva jsem se poprvé přihlásil, napsalo mi asi 5 lidí. Než jsem zprávy otevřel, těšil jsem se, jak suprově si pokecám a koho poznám. No, trochu zklamání - všechny zprávy typu: "Zažukámme?"/"Ukáž p**o"/"Kolik ho máš?" atp. Věděl jsem, že to rozhodně není to, co hledám. Od začátku jsem hledal toho Pana Dokonalého. Moc jsem nevěděl, jaký by měl vlastně být, ale tušil jsem - měl by být rozhodně rozumný, inteligentní a vyspělý. Vždycky jsme také chtěl mít staršího přítele, okolo 20ti (mě aktuálně 17). Chtěl jsem, aby byl mužný a rozhodně jsem nechtěl nějakou zženštilou buznu (omlouvám se všem, kteří se v tom poznali). Prostě nějaký úplně normální kluk, který by mi rozuměl, měl vlastní vyspělé názory, byl mi oporou a měl takovou postavu a vzhled, po kterém jsem vždy pokukoval (Povaha je důležitá, ale pořád jsem jen člověk a mám i určité fyzické potřeby a touhy). A abych si jen nestěžoval, tak položím otázku - našli jste vy vašeho Pana Dokonalého právě tady? Seznámili jste se tu s někým, kdo stál za osobní schůzku a stali jste se opravdu přáteli nebo z toho nakonec bylo opravdu něco víc? Děkuji všem za čas strávený psaním odpovědi ;)
PS. Omlouvám se, ale často takové věci nepíšu, tak to celé může znít tak nějak "neohrabaně" a né úplně tak romanticky, jak jsem si na začátku psaní přál...
13. 02. 2016 v 13:21Off-line Bahutom  (35/173/60)
Ano jsou tady. Já ho tady našel :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 02. 2016 v 13:37Off-line awenIII  (30/182/81)
I já našel spoustu fajn lidí... dokonce mám to štěstí, že jsem našel víc fajn lidí, než těch, co chtěli jen sex/fotky atp... nevím, možná je to tím, že nejsem tak hezkej a není mi 17, možná tím, že mám vyplněno skoro všechno, a mám v profilu jasně psáno, co tu dělám... těžko se to posuzuje, když jsi anonym a nevíme, jak vypadá tvůj profil :D
13. 02. 2016 v 14:48Off-line Bahutom  (35/173/60)
Cristal254 - zpomal - tohle je jeden z mála lidí, které tady potřebujeme :)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 02. 2016 v 18:08Off-line Anonym
Jasne, jdeme z*****t kamo :D a nejlepe se predtim poradne zhulit...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 02. 2016 v 19:01Off-line numberfour  (26/187/-)
Dá se najít, ale není to lehké, jediné co bych ti vzkázal je, abys vytrval.
13. 02. 2016 v 19:32Off-line Flawless  (25/173/63)
Tady? :d tady jde každýmu jen o sex a tak. :/
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 02. 2016 v 20:09Off-line jarda28  (25/173/58)
Našel, ale chodím zde si číst články do poradny když se nudím :)
13. 02. 2016 v 20:56Off-line Zdendyss  (26/-/-)
Je tu různý typy lidí.. V základu ti, kteří by tě jen š****i, potom ti, kteří ti napíšou ahoj a dál nic...
16. 02. 2016 v 18:30Off-line Koku2528  (25/176/59)
Ja som svojho priatela spoznal tiez na zoznamke... nie tu ale na inej... a sme spolu uz viac ako pol roka :) myslim si ze co ma prist prijde a u nas to bolo tiez vtedy take ako z filmu :) musis dufat :)
16. 02. 2016 v 19:02Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Tohle je modelový příklad mladého nezkušeného zajíčka, který narazil na tvrdou realitu internetového seznamování. Nic si z toho nedělej, buď v klidu, časem zreviduješ svoje požadavky (omezíš je tak, abys zvýšil svoje šance), a něco se vykrystalizuje. Hledat partnera je jako chodit cvičit, nebo budovat byznys, je to proces, nese to rizika, trvá to nějakou dobu a když se to podaří, stojí to za to.
16. 02. 2016 v 20:58Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym (PanNeznamy): Už dávno nehledám Pana Dokonalého, tady ani jinde. Ale právě zde jsem našel pár lidí, se kterými si rád povídám. Osobně nebo jinými cestami. Jeden z těch vztahů bych označil za přátelský - v nejčistším slova smyslu.
17. 02. 2016 v 01:31Off-line Nye  (31/184/70)
Podobně jako anonym. navenek to tu vypadá poměrně dobře. dlouho jsem před registrací četl poradnu, díval se na profily... až jsem se zaregistroval a po chvíli napsal klukovi, kterého jsem si tu "vyhlédl" (ať už to zní jakkoliv blbě). mezitím mi chodily podobné zprávy, jak ty píšeš, ale ne vždy. našli se i lidi s rozumem, kteří dokonce i vědí, že na profilu je i kolonka, kde je napsaný, co ten člověk tady hledá. a s nimi se kecá povětšinou dobře. fakt jde o to, jestli se ti člověk ozve jen proto, že sám se chce vypovídat, chce, ať se ho ptáš na kočku/psa až po jeho sny, co měl dnes v noci, nebo - jak tu píšou - napíše "ahoj" a pak už nic.

někteří prostě nevědí, že dokud i oni nebudou iniciativní (ve zprávách), tak prostě on ten pokec bude jejich zpověď/výslech. jen ať se pak nediví, že jim pak člověk už dál nenapíše...

ale taky jsem se pak sešel s jiným klukem. a obě přátelství (ano, přátelství) se snažíme udržovat ;)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload