Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Šikana

13. 02. 2016 v 13:10Off-line Anonym
http://www.blesk.cz/…k-smrti.html
Docela drsné...Jaký na to máte názor? Máte někdo zkušenosti se šikanou učitele? Já ano, jak na ZŠ, tak i na SŠ. Byli to starší učitelé a oba měli problémy se vzhledem a celkově oblékáním. Např. špatné zuby, nehty, příliš velké brýle, chlupy z nosu, příliš velké sandály atd. Já osobně jsem nebyl v tomto aktivní, já raději držel pusu. Zpětně si to vyčítám, ale změnit minulost nemohu.
14. 02. 2016 v 00:20Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Děti jsou mrdky, a proto NESMÍ jít puberťákům dělat učitele někdo, kdo je citlivý, pasivní a celkově prostě "slabý". Učitel musí být přirozená auto***a a být větší sviňák než jeho žáci. Bohužel ale je silných učitelů o dost míň než by současná situace vyžadovala...
24. 02. 2016 v 03:01Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
A ty šikanující z**dy alias nevinné děti řezat a řezat, dokud by se z toho neposrali a potom je seřezat znovu za to, že se posrali. :-P Jenže nějaká kráva si usmyslela, že fyzický tresty jsou pro děti škodlivý, společnost jí dala za pravdu, udělala z nich chráněný druh a takhle to dopadlo. Z děcek jsou nedotknutelní kingové a dospělí se jich bojí...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload