Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Hrůza, hřbitov hadra...

22. 02. 2016 v 01:27Off-line kulisekk  (17/170/66)
TAady je fakt větší nuda jak na hřbitově... Člověk tu tvrdne půl večera a nuda k umření, nikdo Vám nepíše a když někdo napíše, tak to jsou většinou...
Jakože z celého srdce nenávidím když někomu napíšete a ti namyšlenci se ani neuráčí odepsat,hrůza!

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
22. 02. 2016 v 03:24Off-line kloudik  (32/182/80)
Tak toho půl večera využij nějak jinak a nudit se nebudeš :)
22. 02. 2016 v 08:26Off-line jakubkolin  (29/182/84)
:-) usis asi psat sam a vic lidem... a ne od vsech ocekavat odpoved :-)
22. 02. 2016 v 09:28Off-line colombo  (96/192/90)
Kulisekk: neznamená když ti někdo neodpoví a nechce s tebou komunikovat, že jde o namyšlence. Ty máš právo napsat, druhý má právo nereagovat, někdy to tak taky dělám. Ono totiž někdy odpovídat nestojí za námahu :)
22. 02. 2016 v 09:56Off-line Jan1993  (24/-/-)
A co očekáváš? Vy máte, tak strašně malou slovní zásobu, že se psát ani nedá. Proto jsem si dal ten pokec se stejně starými a staršími, ti už mají nějakou moudrost a s některými ta konverzace dokáže být i smysluplná. Mladíčci mi dokázali napsat maximálně o fotku penisu a byla to konverzace většinou o jedné, dvou větách, které většinou obsahovaly dvě až čtyři slova...Jako ty jsi možná výjimka, to já soudit nemohu, ale takové mám já zkušenosti. Já s gay životem začal až po přestěhování do velkého města ve dvaceti letech a s homosexuálními intimnostmi teprve v loňském roce...Vůbec není na co spěchat a v patnácti tu být je dost velké riziko, úchylů je tu až moc a já bych se prostě bál, protože z toho ještě ani ten sebe větší intelektuál nemá úplně v tak útlém věku rozum, ale to je věc vás mladých a vašich rodičů. Že nenapíší ani odpověď, že nemají zájem a zprávu si přečetli, tak to ukazuje jejich charakter. V reálném životě se snad také lidé zdraví, je to slušnost. Každopádně všechny úchylný házet do ignorace, hlásit je, být v pohodě, být trpělivý a on se někdo najde. Hodně štěstí.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload