Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

První láska, první pád

02. 04. 2013 v 20:38Off-line Anonym
Nikdy by mě nenapadlo, že i mě jednou potká situace, kdy už nebudu schopný vidět cestu. Protože mi přijde, že přátelé, které mám nejsou schopni pochopit na emoční úrovni co je ve mě za boj. Snad se najde někdo zde, kdo si něčím podobným prošel a…
Měl bych být trochu přesnější o co jde.
Ke konci prázdnin v roce 2012 jsem někoho poznal. Nikdy jsem neudělal to, abych se hned do někoho bezhlavě zamiloval, ostatně ani to nešlo. Tento kluk však přišel a smetl mi všechny představy a pravidla, která jsem měl nastavená.
Bohužel jak už to tak bývá, nevyšlo to… někde se stala chyba a od už od 14 dne po rande jsem věděl, že to jde do kytek. Nevěděl jsem však, co čeká mě za horror a jak moc se v tom ještě vymáchám – a stále máchám.
Tím že mi nakonec bylo řečeno, že druhá strana věci nevnímá tak jako já to mělo skončit. Namísto toho přišlo období, kdy jsem si připadal jako bez duše – bohužel oba jsme se ještě dlouhou dobu scházeli a ….. Na mě si to velice rychle začínalo vybírat svou daň. Kdy jsem začal extréme pít, kouřit, brát prášky na nervy. Měsíc od měsíce se to jen horšilo, až jsem se dostal do stavu, kdy jsem si řekl dost – takhle to přeci nejde. Ukončil jsem veškerý kontakt, ale nepomohlo to, protože on jsi mě nějak našel, a když věděl, že jsem citově vázaný… přemlouvat mě dlouho nemusel.
Tento neúnavný kolotoč, trvá už půl roku. Mezi tím jsem žil ještě ve stresu z toho co si na mě připraví, protože nakonec se začalo ukazovat, že mnou vysněný kluk asi nebude mít tak čistou duši jak jsem si myslel, že má.
Dneska už vím, že běžně svádí zadané kluky (Vysvětlení stálo za to), nežije zrovna dvakrát zdravý gay život a mohl bych zvesela pokračovat dál, ale tím bych tu možná dal i někomu až moc dobré ECHO.
Je to toho tolik…
Momentálně je situace taková, že jsem byl sám sebou donucen k opuštění iB, Facebooku, změně čísla a všeho virtuálního. Ano, je to krok někam dál, ale citovou stránku to neřeší a tím se snad dostávám k závěru.
Kdy nastane doba, kdy se nebudu chodit bát si lehnout, kdy už na něj nebudu donucený myslet a nebude mě to bolet? Nebudu se muset strachovat, že až jej někde jednou potkám, že mě to zraní zase? Je něco co mohu aktivně udělat pro klid v duši okamžitě?
Začínám mít strach, že dopadnu na psychiatrii nebo podobném zdr. zařízení. Kde mi už ale budou zachraňovat holí život.
02. 04. 2013 v 20:49Off-line Dominik98  (25/195/92)
To stejně skončíš pokud si takovim zk***ysinem necháš kazit chod života...
02. 04. 2013 v 21:33Off-line Umbaros  (33/180/75)
No jo, první opravdová láska. Možná zkus najít nějakého psychologa a promluvit si s ním o tom. Třeba by ti dal nějakou radu. Jinak nevím co víc s tím dělat. Čas to všechno zahojí. Hlavně, že si na to přišel sám, že je to z**d, to je vždycky první krok :)
02. 04. 2013 v 21:41Off-line igni  (36/192/130)
Skonci to ve chvili, az si najdes nekoho kdo tu diru po nem vyplni. Nekoho s kym se budes citit v bezpeci. tehdy to opravdu skonci.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 04. 2013 v 22:02Off-line Ivan.ch  (33/170/70)
Dojemny pribeh zhroucene buznicky, ktere dvoutydeni znamost ci pseudovzah znicil zivot...vyndej si hlavu z p***le a vzpamatuj se, pac z takovyhle pribehu tady skoncim jednou na psychiatrii ja, nejenom ty
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 13  Nahlásit
03. 04. 2013 v 05:22Off-line BlackSwan  (26/183/-)
Podle mě to moc řešíš i já měl svou první lásku taky sem byl zamilovanej jako labuť taky to skončilo a taky sem to nebral až takhle jo 3-5 dní sme byl mimo ale pak to bylo fajn .... A to jsem nejcitlivější znamení zvěrokruhu .. .zbytečně se trápíš ... :) Je to jenom ve tvojí hlavě a děláš si to sám :)
03. 04. 2013 v 14:27Off-line Mlhosh  (34/178/67)
Ja som vo voľnom čase študoval múdrosti. Videá, knihy, články. Najmä filozofiu Toltékov. Pre každého to nemusí byť to pravé, ale v mojom prípade to zásadne pomohlo. Pokiaľ nechceš len čakať, kým to časom prejde (lebo časom naozaj všetko prejde), tak rozširovanie obzorov ti ublížiť nemôže a mozog zamestnáš inými podnetmi.
05. 05. 2015 v 12:45Off-line sirEragon  (58/182/82)
Anonym jsi li silný jedinec ustojíš to, jsi li slaboch vzdáš to. A vo tom to je.
15. 02. 2019 v 21:54Off-line contact  (55/172/80)
No nechci toto nějak hodnotit, ale jednu výhodu naše generace měla, nebyl čas ani chuť se nějak hroutit nebo vyhledávat samotu nebo doktory, nejlepší rehabilitace byla na plesích nebo zábavách s partou kluků a holek, lituji dnešní generaci uzavřenou v bublině ztracených pocitů a bez budoucnosti...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 02. 2019 v 22:19Off-line Riku  (63/176/110)
Contact-souhlas s tebou. Několikrát jsem byl zaláskovanej,musel jsem to rozchodit. Zábavy,parta. Jsou silní jedinci,co jdou dál. Pak jsou slaboši,kteří to hrotí a ubližují jenom sobě. Je jedno jestli to je buzna nebo hetero. Přejdi do té silnější skupiny,bav se a užívej si mladého života. Zapomeň a jeď dál.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 02. 2019 v 22:24Off-line i8051  (53/184/97)
Tvl proc se zase recyklujou 6 let stara temata? Chjo :-(
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 02. 2019 v 22:45Off-line Riku  (63/176/110)
Těď jsem d***l já.
16. 02. 2019 v 08:44Off-line contact  (55/172/80)
Nejde o recyklaci, protože tady tyto záležitosti v mladých generacích nevymizí, bude to ještě horší a co víc, začnou to hrotit víc a víc, až si z toho budou házet mašle, rozhledněte se kolem sebe, na ulici nebo v práci, v kavárnách, někdy je to opravdu radost pohledět, opravdu někdy pochybuji, jestli je to kluk nebo holka, více méně nervově labilní na první pohled a i podle chování, nevidím to růžově
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload