Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Coming out

09. 03. 2016 v 14:37Off-line Anonym
Ahoj, stejný nebo podobný dotaz tu asi už někdy byl ale stejně se vás chci zeptat. 1) Máte za sebou coming out? Proč Ano proč Ne? 2) Jak probíhal? 3) Jak jste se po něm cítili? 4) Jaké to má klady a jeké zápory, když se "prozradíte"? 5) Jaký máte všeobecný názor na coming out a lidi který jím prošli? -Děkuji za odpovědi. :)
09. 03. 2016 v 18:35Off-line remik  (23/-/-)
Ahoj,
1. Ano
2. Ano, protože už jsem si našel partnera, se kterým jsem ten coming out mohl prožít a sdílet a taky proto, že jsme se v případě negativních reakcí vzájemně podpořili.
3. Úžasně, něco jako LSD (haha). Osvobození
4. Zápory v tom nevidím, ale kladů spoustu. Nemusíš si na nic hrát a poznáš, kdo ze Tvých kamarádů je opravdový kamarád a kdo si na něj jenom hraje.
5. Přeju všem klidný prožití coming outu bez většího stresu. Upřímně si myslím, že i kdyby dopadl sebehůř, tak pak může bejt už jen líp. Nejdůležitější je to, že Vám se uleví a Vy se budete cítit mnohem líp. Okolí už je na druhym místě.
09. 03. 2016 v 22:59Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Coming out je podle mě něco, co prožíváš, pokaždé, když poznáš někoho nového a padnete si do oka (jako kámoši). Takže ten zlomový okamžik podle mě není říct to ostatním, ale přiznat to sám sobě.
10. 03. 2016 v 00:14Off-line mr.jerry96  (30/165/88)
1) Ano.
2) Probíhal dobře. První den máma a babička. Brečelo se kvůli vnoučatům.
3) Skvěle. Spadl mi velký kámen ze srdce.. už žádné přetvářky :)
4) Klady: Nemusím se přetvářet, nic tajit.. Zápory: Přišel jsem o "kamarády"
5) Jsou rodiny, kde se dá s coming outem vyjít úplně v pohodě.. ale jsou případy, kdy je to asi lepší tajit. Stojí ale za to sebrat odvahu a pokuď máte dobré přátelé, rodinu, známé tak s barvou ven ;)
10. 03. 2016 v 00:58Off-line Flawless  (24/173/63)
Právě včera .. už jsem to nevydržel musel jsem se opít
přišel jsem domu a tam samozřejmě nadávaly a já jak byl pod tlakem toho všeho tak jsem řekl že se trápím kvůli vztahům a tak a pak setra řekla '' možná je na kluky '' a já v tom momentu nahlas ' ANO JSEM NA KLUKY UŽ JSI ŠŤASTNÁ ŽE TO VÍŠ?' a mamka byla přímo v pokoji, doteďka se táta nevyjádřil a nevím ani protože jel do práce na několik dnů vůbec nevím co a jak bude a ještě mamka řekla '' JÁ UŽ TO VĚDĚLA DÁVNO JE MI JEDNO NA CO BUDEŠ JESTLI NA HOLKY NEBO NA KLUKY JSI MŮJ SYN '' pak odešla do obýváku a slyšel jsem jí brečet chvíli. Takže nevím jak se mám cejtit vůbec ted se snažím se s nima nemluvit a tak ...
10. 03. 2016 v 08:37Off-line Projekt  (48/177/74)
Nooo to mi dodalo odvahu se přiznat tedas :D ,,, děkuju :DD
10. 03. 2016 v 18:12Off-line BBLAKOUR  (28/184/86)
1-Ano nebavilo mě pořád se vymlouvat ka jdu a tak a chtěl jsem si najít kluka tak aby to nevypadalo blbě chtěl jsem je připravyt
2-Přišel jsem za tátou a říkám musím ti něco říct líbí se mi kluci a prý to tušil no a mamce jsem to taky ta řekl a prý to věděla že to mamý vycití :D
3-Před tím jsem byl nervozní ale pak když sem to řekl a bylo to OK byl jsem spokojenější že se nemusím skrývat a dusit to v sobě
4-tak klady že se nemusím skrývat můžu si domů přivést kluka a nemusím to skrývatjinak zápory nevydím jedině kdyby to rodiče nějak nevzaly OK
5-palec nahoru pro někoho to je skoro trauma a nedokážou to lehce a myslím si že to je jako dobře aspoň jsou samy sebou
10. 03. 2016 v 18:18Off-line Anonym
Děkuji za vaše názory a zkušenosti, budu rád za další. :)
10. 03. 2016 v 19:19Off-line FrancoXPERIA  (37/171/78)
Bohužel nepřiznal..nemám tu odvahu :-(
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 03. 2016 v 23:13Off-line BBLAKOUR  (28/184/86)
Tak já jsem to udělal jenom rptoto abych se nemusel skrejvat a dělat blbečka jako že mám holku prostě jsem se sebral a nemyslel na nic člověk jednou musí zatnout zuby a nemyslet na nic ostatní strach nejistotu
11. 03. 2016 v 00:16Off-line Projekt  (48/177/74)
NJ ono se to lehce řekne ,,,
11. 03. 2016 v 19:28Off-line Freki  (30/180/75)
Nie, nemám a ani neplánujem.
04. 01. 2018 v 20:44Off-line Flynt  (37/-/-)
1. ano, v dávnych dobách, bože to snad není ani pravda a proč ano? neumim lhat a na sebe i na lidi v okoli jsem prisny a narocny, krom toho, mam rad když chlapi držej slovo a jsou chlapi a ne prolhani vykalkulovani zmetci kteri nemaji sebeuctu a respekt, tak proč ne
2. byla to dlouha cesta, komplikovana, ale když to prišlo, byl to uragan , a bylo to tvrde,...ale bez fyzickeho nasili, ...
3. I was feeling Goood, very Good, very High, akoby utrhnut z reteze, i když jsem nekoho zklamal, nekoho zranil, a nekoho poslal do p***le ...
4. klad je ten že si nedeláš z lidi ktere máš rad voly, a zápory? vyhozej t e spíš z práce než z rodiny, a pak zistíš, že vesnice nebo malý mesto je fakt za trest a nezasloužene, ...a pak zistíš, že d***love jsou všude ale vice bude zklamani z kluku, ktery se k tobe nepriznaj, hoci se poznate duverne a intimne, holt ne kazdy je ten spravny chlap do pohody i nepohody,...
5.jsem fanaticky presvedcen, že plnohodnotni dlouhodoby vztah si kluk muze zacat budovat jen s klukem po coming outu, to ostatne je ztrata casu energie i povesti i kdyz sex muze byt skvelej, nacas...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload