Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Homosexualita v rodině - genetika nebo náhoda?

04. 04. 2013 v 20:49Off-line Tien213  (42/-/-)
Moj stryko z maminej strany je gay. Ja tiez. Existuje suvislost? Genetika alebo nahoda?
04. 04. 2013 v 21:03Off-line FER  (29/-/-)
Jen náhoda ;-D
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
04. 04. 2013 v 21:27Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Genetika má na homosexualitu určitý vliv. Ale v tomhle případě je to asi dost daleko, takže spíš náhoda.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
07. 04. 2013 v 23:45Off-line ALEXANDR001  (32/176/130)
Unás to je taky tak bratranec mého otce je gay a teď jsem až já :D ale pochybuji že je v tom genetika ..upřímě si myslím že to že je někdo gay nemá s genet. nic společného , každý v sobě máme něco homosexuálního buď nás přitahují holky nebo kluci nebo obojí člověk si sám vybere čím je ... nwm to je jen můj názor,...ze spousty článků vím že se kolikrát kluci rozhodnou až ve 20 nebo třeba i dřív a nebo naopak později až ve 30 že se rozhodnou že jsou na kluky změní se portože to tak cítí že je začíná přitahovat stejné pohlaví .. a proto se rozhodnou že když to tak cítí že budou zrovna na kluky .. taková životní etapa buď nekončící nebo alespoň na ochutnávku :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 04. 2013 v 23:58Off-line SpeedLimit  (28/173/52)
Není to genetika, je to úkaz... přirozená výjimka táhnoucí se od nepaměti lidstvem... něco jako "výherní" los v loterii... :-D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 04. 2013 v 00:25Off-line Mustan23  (61/170/105)
Jakže to není genetika, je to genetika. Jen je to trochu složitější. Kluci, kdybyste si přečetli něco odborného o homosexualitě a nejen o ní. A ne jenom názory tady nebo na jiných stránkách. Tím nechci říct, že mnozí lidi co sem do poradny píšou nemají svým způsobem pravdu. Ale nad některými názory hlavně u kluků mladých a velmi mladých zůstává rozum stát. Pokud mě není něco jasnýho a chci vědět jak to je, tak nejni nic jednoduššího si to vygooglovat. Ale na odborných fórech.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 04. 2013 v 00:30Off-line SpeedLimit  (28/173/52)
RE pro Mustana23: není to genetika samotná, je to úkaz v genetice ;-)
08. 04. 2013 v 15:59Off-line DjLuko1996  (27/175/-)
MI sme z braaachom obydvaja ! :D :D
28. 08. 2014 v 21:17Off-line Clas  (29/-/-)
A má tvoja mama alebo ty ešte nejakého súrodenca? Lebo inak je to dosť problem, pretože po starých rodičoch z maminej strany nebudú žiadny potomkovia. :D
28. 08. 2014 v 23:03Off-line Jensus  (45/189/116)
Muj bratranec je gay...., nevim to jiste, ale neni to mozna nahoda
28. 08. 2014 v 23:18Off-line adam.dubsik  (36/200/100)
Citace z článku Homosexualita není nemoc z http://www.cpzp.cz/…i-nemoc.html :
Orientace na stejné pohlaví je zčásti dědičná. „Gen" pro homosexualitu" však neexistuje. Vzhledem k tomu, že většina psychických vlastností není ovlivněna pouze jedním, ale celou skupinou genů a také dalšími vlivy, nelze jednoznačně mluvit o jednom činiteli. Ačkoliv vliv genetických dispozic se považuje za jednoznačně prokázaný. Matky, v jejichž potomstvu se nachází homosexuální dítě, jsou často plodnější a mívají více dětí. Tím jim zřejmě příroda vynahrazuje to, že se od svých synů nedočkají vnoučat. Proto také homosexuálů v populaci neubývá. Genetický vliv při vzniku homosexuality je ze strany matky nejvýš 14 procent. Je-li homosexuální jeden z více bratrů , s největší pravděpodobností to bude ten nejmladší. Vliv pořadí narození je prý dokonce tak silný, že každý starší bratr zvyšuje pravděpodobnost k homosexualitě svého nejmladšího sourozence o jednu třetinu. Vědci to vysvětlují tím, že když se tři aktivní geny na chromozomu Y, které řídí maskulinizaci mozku, octnou v těle matky, vyvolá to u ní imunitní odpověď. Tělo matky proti „cizinci" bojuje a hormonální změny, které se v jejím těle dějí, se mohou podepsat na vývoji mozku plodu. Dítě se tak narodí jako muž, kterého přitahují muži. Hormonálním vlivům v těle matky se připisuje 7 procent.

Výzkumy se zaměřily jen na muže. O ženské homosexualitě se toho obecně ví mnohem méně. Zdá se však být prokázáno, že u části lesbické populace lze nalézt výrazné hormonální odchylky, u kterých však není jasné, do jaké míry jsou příčinou a do jaké míry důsledkem jejich orientace.
28. 08. 2014 v 23:49Off-line johnj  (40/186/82)
"Matky, v jejichž potomstvu se nachází homosexuální dítě, jsou často plodnější a mívají více dětí. Tím jim zřejmě příroda vynahrazuje to, že se od svých synů nedočkají vnoučat."
To, že je někdo homosexuál, automaticky neznamená, že nemůže mít potomky. To je zase primitivní výplod...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 08. 2014 v 23:56Off-line sid_6  (36/182/66)
Já se radši nevyjadřuju..... Ani nevím, jestli mám dát tak:) a nebo tak:(
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload