Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jít do gayklubu?

19. 03. 2016 v 18:09Off-line mynameismartin  (27/181/61)
Ahoj, uvažuji o návštěvě gayklubu, nikdy jsem tam nebyl, vždy jsem měl rande přes seznamku.
Teď bych to rád zkusil, rád bych se tam šel příští týden o víkendu, kdy jsou prázdniny aspoň na chvilku podívat. Jenže nemám jaksi s kým, to jednak, za druhé k tomu nějak nemám odvahu, už jen proto, že často slýchám, jak je to tam samej úchyl a že kdybych tam šel sám, budou mi lidi akorát otravovat. Jinak celkově do klubů/hospod atd. nechodím skoro vůbec.
Mam tam jít a nebudu vypadat trapně? A je možné, že si tam padnu s někym do oka a nepůjde jen o jednorázovou akci?
19. 03. 2016 v 18:40Off-line FrancoXPERIA  (37/171/78)
Také jsem tam nikdy nebyl. Jsou ale kluby, který mají úroveň a pokud nebudeš vyhledávat dark roomy, nevidím důvod mít obavy. Navíc se klidně může stát, že si tě nikdo ani nevšimne. Z doslechu vím, že je lepší, když tam jde člověk v jakési partě.
19. 03. 2016 v 23:21Off-line pawelll  (44/175/70)
Ani termix v praze neni žadna slava umne palec dolu
20. 03. 2016 v 00:13Off-line okeyy  (26/176/70)
Jestli chceš jít do gay klubu v Praze a nehledáš sex, tak Friends je v tomhle super :)
20. 03. 2016 v 01:52Off-line Titan24  (30/168/56)
Odpovím ti písničkou, co jsem napsal po jedné nemilé zkušenosti:

Ten den, co město bombardují,
ty chtěl si poznat lidi;
Petardy tě otravují,
a lidi tě nevidí;
Chtěl si se bavit,
smát se a slavit jen..
Teď slzy a vztek,
kalí ti zrak, když vycházíš ven;
z toho podniku,
kde zbortil se ti sen.

Sen o krásném dni,
co zakončil by nejlepší tvůj rok;
Ten rok, co zvlád' jsi hodně věcí,
a zažil velký šok...
Ten den, kdy neopil ses,
ani lok.

Tu noc ses trápil depresí
a cítil jsi se sám;
Na city nemám koncesi,
však tenhle pocit znám;
Ten pocit smutku,
ten já dobře znám.

Ten den, kdy město bombardují,
plakals víc než dost;
lidi kolem oslavují,
ty voláš o pomoc;
Minuta pouhá,
zdá se ti dlouhá;
tu noc, co byl jsi naštvaný a sám,
teď jednu radu já pro tebe mám:
Už nikdy nechoď do gay baru sám.
Jen jednu radu já moc rád ti dám:
Už nikdy nechoď do hospody sám.
20. 03. 2016 v 12:24Off-line poklad  (29/177/69)
Gay kluby jsou kluby jako jiné. Tenhle dotaz je plný nesmyslných předsudků.
Ano úchylové tam jsou, stejně jako jinde.
Ano, trapně tam můžeš vypadat, stejně jako jinde (aneb neni to maškarní)
Ne, není se čeho obávat (pokud nepolezeš do darkroomu).
20. 03. 2016 v 18:11Off-line colombo  (103/192/90)
Mynameismartin: můžeš tam jít i sám a že tam můžeš narazit na úchyla, to je samozřejmě možné, s tím musíš počítat, mimo lidi, kteří se tam jdou pobavit, se tam vyskytuje i různá verbeš, ať už s kriminální minulostí nebo jinak závadová. Pokud jsi s tímto smířen, vítej ve světě gay klubů...
21. 03. 2016 v 17:11Off-line igy  (38/173/81)
Co jsou to úchylové? Jako já jsem úchyl, ale do gay klubu, které zmiňujete, bych nikdy nešel, je tam nuda.
Pokud je u vás úchyl ten ošklivý, co vás zkouší sbalit a dostat do postele, tak si uvědomte, že i vy budete za úchyly, až zkusíte sbalit někoho hezčího než jste vy ;)
Mimochodem má Friends pořád mezi pisoáry ty zrcadla, abyste viděli na p**a ostatních? Tak tam určitě úchylové nebudou, že? :))

Ale jinak souhlas s pokladem - jen předsudky a nesmysly. Prostě vyraž a poznej.
20. 04. 2016 v 19:29Off-line harpli  (39/175/75)
POKUD JDEŠ S PŘÁTELI NEBO BAVIT SE, tak klub je prima. Jdi tak jako jdeš ho hospody, vejdi posad se, jestli není místo tak postávej. Dej si něco k pití (nezačínej hned s tvrdím, mohl bys pak skončit kdekoliv a ty následky životní). Zkus dát řeč, případně můžeš jít zatančit (pokuď neumíš tančit tak se hýbej a nebudeš sám jistě, zkusit napodobit pohyby z hudebních klipů). Občas je nutné říci NE, ne každý návrh s tebou to bude myslet dobře. neboj to půjde samo. Nejpozději k ránu zase jít domů. NUTNÉ
21. 04. 2016 v 17:21Off-line onlip  (61/180/84)
Pokud se tam chceš podívat, udělej to. Podle mé zkušenosti stačí na případné dotírače reagovat minimálním gestem.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload