Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Osudový vztah?

25. 03. 2016 v 12:49Off-line Anonym
Chtel jsem se zeptat. Je tu nekdo, kdo nekdy potkal kluka s kterym chodil jen tak treba v kavarne baru na diskotece? nemyslim v Gay baru... Proste jen tak na ulici treba... Jde vubec nekoho takhle poznat? Nebo jedine pres seznamku plnou uchylaku, starych dedku a jim podobni? neprijde vam vztah pres seznamku ponekud ubohy a zostudujici?
25. 03. 2016 v 13:38Off-line BussterX  (103/130/150)
Nevím co ty si, drahý anonyme xx představuješ pod pojmem "osudový" vztah... jestli je to slovo "osudový" výrazem pro to, že ti ten vztah změní život, že to je křižovatka na které se ti podle tvýho rozhodnutí přehodí výhybka kolejí osudu tam či onam, že to je vztah který ti vypálí žhavou čáru do mozku, tak potom ano, takovou známost jem měl - jednu přerostlou ve vztah, jednu nenaplněnou... ta první přerostla ve vztah tím, že jsem přehodil výhybku osudu směr partnerství, to partnerství se rovnalo spolužití ve společné domácnosti a vztah to byl opravdu osudový a změnil mi život, trval 13 let... skončil smrtí partnera kdyby se zas někdo ptal "Jak se může člověku po 13 letech rozpadnout vztah? Děkuji Ti za odpověď!".... mno, a teď kde jsme se poznali... na seznamce ne... tehdy ani nebyl internet v česku... poznali jsme se , a teď pozor anonyme xx - poznali jsme se v tebou opovrhovaném gaybaru... není totiž každý gaybar mrdací hnízdo s darkroomem kdybys náhodou nevěděl... ovšem dneska je ze mně starý děděk a jim podobný :DD ale mám za sebou něco, co tebe asi ještě teprv čeká podle tvýho dotazu, a možná to nikdy nezažiješ a pak z tebe bude starý děděk zatrpklý a zapšklý, kdežto já jsem starý děděk upe fpoho :P
25. 03. 2016 v 19:51Off-line colombo  (103/192/90)
Anonym: ano, na seznamce můžeš narazit na staré dědky, zrovna tak jako můžeš jinde narazit na mladé (někdy i hezké) koloušky s neslavnou minulostí, proradné p******ty, grázly, zlodějíčky, čorkaře, šlapky atp... No, jak vidíš, je z čeho vybírat :-) P.S.: Ale na druhou stranu se nějaké to promile procenta najde i dobrých... Hodně štěstí :)
25. 03. 2016 v 20:11Off-line filip.2580  (54/174/73)
Třeba můj první přítel byl můj bývalý zaměstnanec, další třeba z oné opovrhované seznamky...podle mně je úplně jedno jak se Ti dva seznámí...podstatné je, co spolu vytvoří...
26. 03. 2016 v 03:21Off-line onlip  (61/180/84)
Prvního kamaráda jsem našel intuitivně i bez webu. Milého jsem potkal v reálu, v přírodě. Sblížení trvalo dlouho.
26. 03. 2016 v 06:13Off-line NASRANABUZNA  (24/-/-)
Jo, jde. Dej do toho všechno a pak se pro heteráka věšej.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload