Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nevěra

30. 03. 2016 v 16:23Off-line Anonym
Zdravím mám dotaz na vás všechny...

Jak poznaté ve vztahu že je vám přítel nevěrný, že někoho má více než vás?

Díky za rady
30. 03. 2016 v 16:50Off-line shiroReloded  (30/178/85)
No časem se to k tobě nějak dostane, chlapi neumí moc dobře utajovat a když už se o to snaží, snadno udělají chybu.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 03. 2016 v 16:54Off-line Anonym
No jak já byl s bývalým přítelem tak bývaly si pořád brál telefon někam.
Pořád někam chodil když jsme byli doma sami spolu.

Včera v televizi bylo ohledně heteroseuální nevěry že odchází dříve, a bere si všude mobil.
Tak me napadlo zda v tom nehrála nevěra roli a proto nejsme spolu.
Pořád nad tím přemyšlím
30. 03. 2016 v 17:34Off-line Kess  (60/175/82)
Pokud máš takový pocit, tak je to pravda...
30. 03. 2016 v 20:04Off-line Levent  (102/180/75)
Pokud seš dobrý pozorovatel tak to poznáš.
30. 03. 2016 v 20:42Off-line Anonym
Jednou napsal že citují: Já k tobě taky. Nestydím se za to a přiznávám to.

V neděli jak jsme si psaly začal se chovat divně a to jsem poznal zde.
Já: M - ty se chováš úplně jinak než předtím to se mi nelíbí
On: ??? snažím se chovat především kamarádsky

Ve čtvrtek minulý týden jsem za nim byl kde bydlí a chodí do práce abych mu řekl své city na rovinu aby o tom věděl a ještě jsem mu řekl budu na vlakovém nádraží celý den a budu čekat že dojedeš za mnou..

Nakonec nedošel a přes víkend si mé srdce uvědomilo, že kdyby mu na tobě vážně záleželo, miloval tě, měl rád , tak dojede za tebou a nedojel. A pak začal psát na FB a v neděli jsem poznal že se chová úplně jinak než předtím

Ještě pár dní než byli velikonce se choval tak, že ani nenapsal nic.
Opravdu nevím co si o tom myslet :/
30. 03. 2016 v 21:18Off-line Vlado2  (61/180/80)
Anonyme, nějak mi není jasné, co po nás vlastně chceš. Většina z nás (starších) si totiž něčím podobným prošla i několikrát. Promiň mi výraz, ale i naprostému blbovi by mělo být jasné, že se cosi ve vašem vztahu pos*alo. Je tudíž zbytečné nad tím plakat, cokoli komukoli jezdit vyčítat či zevlovat celé dny na nádraží v marném očekávání, že se stane zázrak. Ale to ty přece víš!
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 03. 2016 v 21:52Off-line Adrive  (26/-/-)
Ahoj , prosim te vim ze se citis zle taky jsem cim si podobnym prosel. Zachovej chladnou hlavu, ver mi ze nemas zapotrebi sebou nejak machat. Bohuzel musim souhlasit s vetsinou ,ze neco na tom bude. Proto bych ti doporucil pauzi od neho s pokud te miluje prijde za tebou pokud ne ty bud rad za to ze ti umoznil najit si nekoho lepsiho. Vim ze se ted asi citis zle ,ale prejde to za tyden mesice ale prejde:) drzim palce
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 03. 2016 v 23:01On-line Lukino_Luk  (35/180/75)
SMC: "Čili pokud se ti začne vyhýbat, vymlouvat, chová se divně až odtažitě, stopro je v tom někdo nový..." Ve spoustě případů tohle všechno způsobuje i tlak v práci a celkově problémy v ní. Stejně tak i dluhy, zdraví a mnoho dalších problémů. Všechno svádět na nevěru je ukvapené. :-P
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload