Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Bojím se, že zůstanu sám

02. 04. 2016 v 01:04Off-line Anonym
Jak říká název... bojím se,že nikdy nenajdu nějakého kluka se kterým si rozumím a který bude cítit to co já cítím k němu. Ne jenom pro sex,ale i pro vztah a romantiku. Který rozumí, je chytrý,hodný a zábavný... Bojím se že to nikdy nenajdu. Po přečtení některých věcí tady kde 80% chce jen "sex,kouření a párty"...
02. 04. 2016 v 07:58On-line Richard33  (44/185/80)
Nezůstaneš sám, budeš mít sebe.... vždycky :-)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
02. 04. 2016 v 08:14Off-line kloudik  (38/182/80)
S tímhle přístupem asi fakt nikoho nenajdeš ;)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
02. 04. 2016 v 09:38Off-line Anonym
Nějaké vyjádření, jestli se tak taky nikdo necítí a co děláte,...já nevím,cokoliv
02. 04. 2016 v 10:29Off-line Fri  (28/-/-)
To je dojem, který člověk může mít, zvlášť na takovéhle seznamce, ale vždycky je třeba doufat, že těch dobrých lidí je víc, někde někdo čeká.
02. 04. 2016 v 18:26Off-line Anonym
Díky :) Něco takového jsem potřeboval :)
02. 04. 2016 v 19:00Off-line peterDE  (26/167/55)
Cítíme to stejně ... Na spokojený a šťastný vztah jsem neměl štěstí a taky si myslím ( vím) že tu chce každý jen sex :/ bohužel
02. 04. 2016 v 20:24Off-line Titan24  (30/168/56)
PragueB..napiš, mám naprosto stejné pocity. S tím, že když někdo takový v Praze je, tak je stejně zadaný :(
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 04. 2016 v 19:54Off-line esthetique  (40/-/-)
Asi te zklamu, ale na vic nez 50% je opravdu pravdepodobne, ze nikoho podle svych predstav nenajdes.... coz ovsem neznamena, ze nemuzes slevit ze svych predstav a kazdopadne bys nemel prestat hledat.... nekdy i samotna cesta bez nalezeni cile stoji za to.... aspon jsi hledal
PS: vsadim boty, ze titanovi nenapises. a o tom to je. vsichni brecej, ale udelat neco pro to, aby to svoje "stesti nasli" to ne.... ha ha ha
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 04. 2016 v 22:39Off-line tom85  (39/180/78)
Já bych to určitě nevzdával - sám jsem tu našel :) Každopádně nic nejde pořídit přes chat (kecalů je dost, ale potkat se doopravdy...).
05. 04. 2016 v 11:22Off-line da_ve  (44/167/-)
V dnešní době všichni sedí na seznamkách a čekají na pana Božského. Pokud před někým "nepadnete na p***l" již při prvním kontaktu, tak vám nestojí za námahu. Očekáváte, že najít úžasný vztah je o tom najít ten správný profil a je ruka v rukávě. Potencionální zájemce neumíte zaujmout a očekáváte, že se budou snažit oni, protože vy ve vaší jedinečnosti to nepotřebujete.

Když už přece jenom k nějaké komunikaci dojde, tak žijete v představou, že jednoslovné zprávy jsou tou nejlepší cestou. Když pak dojde k možnosti setkat se, tak z toho vycouváte, protože lidská interakce je pro vás známá jen ta online a v té reálné se necítíte. Když se přece jen s někým setkáte hlodá ve vás pocti, že zatímco "ztrácíte" čas s tímto, tak na internetu vám uchází lepší příležitost. A pak je tu strach, že pro toho druhého nebudete tím "Božským" vy.

Ono je pak mnohem jednodušší profil, který vás zaujme zavřít a jít "hledat" dál.

Ale přitom je to tak jednoduché. Sem tam s někým pokecat, sem tam se s někým setkat. Poznat více lidí, jen tak, kamarádsky. Vyrazit ven s někým koho třeba poznám tady. Jen tak, však o nic nejde, protože vztah není o tom, že se setkaj dva lidi a řeknou si: "Tak a od zítřka spolu budeme ve vztahu". Je to o tom, že se dva lidi vzájemně poznávají, tráví spolu čas, až si jednou uvědomí, že bez sebe nemůžou žít. A v ten moment je úplně jedno, jakou kdo měl na fotce košili, jak kdo byl před prvním setkáním nervózní, protože když ta skutečná láska přijde, tak vám obrátí život vzhůru nohama. To co vám vždy vadilo vám najednou bude připadat roztomilé, vaše zásady budou prolomeny a vy zjistíte, že ty kompromisy, které dřív nebyly pro vás, najednou děláte rád.

Pohádka? Možná, ale z vlastní zkušenosti můžu říct, že někdy opravdu stačí přestat hledat vztah s panem Božským a začít hledat "jen" kamarády.
05. 04. 2016 v 14:44Off-line Peta80  (43/187/-)
Da_ve: souhlas, napsal jsi to moc hezky :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload