Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Penis vyrostl divně

05. 04. 2016 v 14:54Off-line Anonym
Zdravím,
Chtěl bych se zeptat jestli je toto normální, když sem byl s klukem a jako že byli jsme nazí, dělali si dobře tak jsem zjistil že můj penis není dostatečně tvrdý jak by měl asi být, je takový pružný, kamarád ho teda měl tvrdý jako skála, pak penis se mi stačí na jednu a tu samou stranu, vypadá jak kdyby byl zlomený...je to celkem divný. co s tím? :O, k doktorovy se bojím jít :(
05. 04. 2016 v 15:37Off-line johnj  (40/186/82)
Pokud funguje, jak má, tak je to v pořádku. Někdo ho má zatočený nahoru, někdo dolů, někdo do strany.
Používej ho v souladu s návodem, abys nepřišel o záruku. :)
05. 04. 2016 v 16:23Off-line esthetique  (41/-/-)
S rim nic nenadelas. zlomit se nemuze a pouzivat se musi. tak jak je.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
05. 04. 2016 v 20:17Off-line Sailing  (44/188/95)
Penis nemá kost, nemůže se zlomit viz odpovědi výše. Jinak zahnutí penisu může způsobit i Peyronieova choroba: bolest v penisu při erekci, deformace při erekci – záleží na tom, ve kterém místě dochází ke zvápenatění, penis se ohýbá do úhlu, nejvíce do pravé nebo levé strany či směrem k podbřišku, úhel může dosáhnout i 90 stupňů, v klidovém stavu jsou zjizvená místa hmatná, porucha erekce. Jinak spousta žen (jak jsem se dočetl) si zahnuté penisy chválí, ale to ti bude asi k ničemu :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 04. 2016 v 01:46Off-line Filousek  (28/183/65)
Ono to není zlomenina (fraktura), ale prasknutí vazivové blány, která obaluje topořivá tělesa nasáklá krví, když se při např. tvrdém sexu penis k***icky ohne tak obal praskne a krev z těles se vylije pod kůži, jako když vymáčknete houbičku plnou vody, takový člověk si dlooouho neza*uká.

Anonym: Normální to celkem i je, nikdo nemá přesně rovný penis a jelikož jsme každý originální (a o to přece v přírodě jde, ne? :) ) máme je malé, velké, ohnuté nahoru, dolů, do stran...nic moc se s tím dělat nedá, nejlépe se s tím smířit asi..
06. 04. 2016 v 22:27Off-line inteligentni_lvicek  (33/175/75)
Zahnutí do strany není nic neobvyklého. Záleží na tom, jak moc to je. Pokud to není nijak extrémně, tak to asi ničemu vadit nebude. A nemá smysl to nějak řešit. Pokud by to bylo nějak opravdu hodně a bránilo by to při s*****i, tak s tím možná jde něco dělat chirurgicky, ale asi to nebude žádná sranda, no, rozhodně si netroufám říkat nic konkrétnějšího. U mírnějšího zahnutí by to určitě nestálo za rizika a nepohodlí s tím spojená. Pokud tě to uklidní, tam mám penis zahnutý doleva a dolů.

Co se tvrdosti erekci, když si děláš dobře sám, tak tvrdý je?
07. 04. 2016 v 00:00Off-line Anonym
Není dostatečně tvrdí, jako stojí mi ale je pořád ohebný...a do strany to mám dost extrémě, kouká mi tam nevím jak to říct no když je na té straně tak na druhé straně se napíná něco je to děsivé :D
07. 04. 2016 v 06:07Off-line NASRANABUZNA  (24/-/-)
Esthetique: Penis se zlomit může.
07. 04. 2016 v 10:12Off-line tribh  (38/-/-)
Kámo a nechceš zkusit něco na podporu erekce? je to takové divné pro někoho, ale já už pár let nedám z ruky clavin... měl jsem to taky tak, prostě stál, ale gumový. ale clavin je fakt drsný:D foukneš do sebe čtyři modrobílé pilule a jedeš bomby:)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload