Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jaký drink na doma?

13. 04. 2016 v 14:29Off-line Anonym
Ahoj, dostal jsem od přítele za úkol vybrat co budeme pít za drink, který si uděláme sami doma, a já nevím co:/ poradíte? Děkuju
13. 04. 2016 v 14:58Off-line PavelKalvoda  (56/186/80)
Colou s rumem nikdy nic nezkazis :P
13. 04. 2016 v 15:06Off-line libisemihezcikluci  (37/-/-)
Ahoj, kup si limetky nebo citron, nějaký bílý rum, snítku (nebo hodně pokud možno) máty a trochu třtinového (hnědého) cukru. Pokud nemáš třtinový cukr, dej tam obyčejný cukr krystal. Ještě budeš potřebovat led. A udělej z toho domácí mojito.

*Tip na variace: v zahradnictvích, specializovaných prodejnách či u drobných pěstitelů lze najít širokou škálu mát, do mojita je ceněný kultivar Maroccan = tzv. marocká máta, která je vyšlechtěná přímo do mojita. Mimo to můžete zkoušet různé variace, k dostání je také máta grepová, mandarinková, zázvorová, citronová, čokoládová, jahodová...
13. 04. 2016 v 15:20Off-line igy  (38/173/81)
PavelKalvoda: Zkazíš, pokud dotyčný (třeba já) nepije kolu :D
Mě třeba potěší džus s vodkou. Nebo malibu s mlíkem.

Ale pokud jde o koktaily, tak dobré a ne moc složité a ne z moc alkoholů jsou třeba sex on the beach, blue lagoon nebo výše uvedené mojito ;)
13. 04. 2016 v 16:00Off-line kloudik  (38/182/80)
PavelKalvoda: Cola je moc sladká, lepší je klasická kofola a troškou červenýho vína taky nic nepokazí. nejlepší poměr je 2:2:1 (v pořadí kofola, víno, rum)
ať už si Anonyme namícháte cokoli, nezapomeň na něco drobnýho k zobání. arašidy, chipsy, cokoli... v případě že přeženete, kup si i pár citronů po probuzení něco kyselýho určitě oceníš :D
13. 04. 2016 v 16:05Off-line PavelKalvoda  (56/186/80)
Mně míchané nápoje z klasické kofoly (ale prostou ji mám rád) nechutnají - vždycky mi tam něco chybí... ale samozřejmě "podle vkusu každého soudruha" :P
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload