Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Co dělat?

14. 04. 2016 v 18:22Off-line Anonym
Ahoj lidičky. Mám kluka, se kterým si rozumím, jako s nikým jiným. Nevadí mi, že je autista. Někdy se mi ale zdá jaksi... že se o mě nezajímá. Já se mu ani nějak nedivím. Nejsem nějakej krasavec a ani inteligent. A vše co mu můžu nabídnout, jsou mé city. Nejsem s ním dlouho a ani krátce. Je to zatím nejlepší a doufám, že i poslední vstah, co sem kdy měl. Já... požádal sem ho o ruku a von souhlasil. To by nebyl ten problém. Sakra, já to přeskočím, jinak tu budu do zejtra. Skrátka nám to teď nějak skřípe. Já se mu furt omlouvám, když vidím, že něco není v pohodě, i když to není moje vina. Občas se zdá tak... chladný. A já mu to akceptuju. Jenom že mě to vyvádí z rovnováhy a mám pak stres. Já nevím, co mám dělat. Potřebuju nutně poradit.
Děkuju za rady kluci
14. 04. 2016 v 18:42On-line Richard33  (44/185/80)
Koukni se na film Rain man. Citová chladnost mi přišla jako dost výrazná povahová vlastnost. Taky mi přišlo, že autistu lze celkem rychle přesvědčit k tomu, aby ti řekl co chceš slyšet :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 04. 2016 v 18:45Off-line Anonym
Když já nechci to, co by bylo ideální pro mně. Já chci skrátka pravdu
14. 04. 2016 v 19:13Off-line Levent  (102/180/75)
Tak toto znám, s takovým člověkem je to těžké.
14. 04. 2016 v 19:20Off-line onlip  (60/180/84)
Rodič se učí žít s autistou roky, ty to budeš muset - pokud budeš mít vážný zájem - zvládnout v kratší době. Jde to. To ti říkám jako nositel řady poruch autistického spektra. Autista není blb. Nemusíš s ním souhlasit, omlouvat se mu, a už vůbec se sám neuváděj do stresových situací. On potřebuje tvůj klid. Tvé názory dokáže zpracovat, neboj. Jen mu nech prostor k dýchání.
14. 04. 2016 v 19:35Off-line Anonym
Onlip, mě stresuje i to, že nejsem jeho první a že nejsem právě obdařen. Von mi říká, že mu má délka vyhovuje... ale mě to pořád nedá. Já tomu skrátka nedokážu uvěřit. A pak to jde dolu kopcem
14. 04. 2016 v 20:55Off-line onlip  (60/180/84)
Ničeho se neboj, autisté nejsou schopni lži. Když ti říká, že mu vyhovuješ, je to pravda. Spíš než délkou mu pomůžeš svým klidem. A nevyčerpatelnou empatií, kterou máš. Pustil tě do svého světa, to není běžné, tedy tě musí mít svým způsobem rád. Že to nedokáže dát adekvátně najevo, to k jeho světu patří. A že nejsi jeho první, to vůbec neřeš.
14. 04. 2016 v 21:02Off-line Anonym
Děkuju ti Onlip. Opravdus' my pomohl. Ze všech uhlů pohledu. Fakt moc díky ^^
15. 04. 2016 v 01:14Off-line onlip  (60/180/84)
Vidíš, to je právě ta situace, kdy neumím reagovat.
Ale jsem rád, že vnímáš, jak různorodými cestami se ubírá život.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload