Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Postavil se vám někdy u doktora?

17. 04. 2016 v 23:52Off-line Anonym
Včera jsem byl na 15ti leté prohlídce a ten doktor se mi už dlouho dost líbí. Když mi rek abych se svlékl hned jsem cítil jak mi tuhne... začal jsem si hlaskovat ruzny slova a rychle to přešlo ale když mě stavil na váhu tak jak mě tam rovnal omylem mi přejel rukou přes p**o když se otáčel a bylo to.. Okamžitě jsem ho měl jak kámen. Pak se mnou chvíli mluvil, byl jsem rudej a strašně nervózní. Ale on si toho ze mi stojí vůbec nevšímal. Pak jsem si lehnu a on mi začal ohmatavat břicho. ( s klukem jsem ještě nic neměl a tak se při sebemenším náznaku hned dělám ) no a pak i přesto že mi stál mi stáhl trenky a začal mi kontrolovat penis jako by se nechumelilo. Cítil jsem ze se brzo výstříkam ale držel jsem to jak to šlo. Pak mi pretáhl předkožku aby zjistil jestli je vše ok a já jsem věděl ze jsem v háji. Udělal jsem se okamžitě a postříkat mu ruku i když okamžitě ucukl... :( cejtim jsem se strašně trapně ale on to zvládl dobře. Jen když jsem odcházel mi doporučil ať si radši najdu nějakou doktorku. A ptám se jestli se někomu z vás stalo taky něco takovýho nebo jestli se vám alespoň postavil. Jsem z toho totálně v háji. Prosím poraďte: mám tam znova jít a tomu doktorovi se ještě jednou omluvit?
17. 04. 2016 v 23:59Off-line shiroReloded  (30/178/85)
On to zvládl jak profesionál a ty se řiď jeho radou a najdi si radši doktorku, moje dětská obvoďačka byla ženská která se svými rozměry blížila sudu, takže jsem tohle na vlastní kůži nezažil.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 04. 2016 v 10:09Off-line FrancoXPERIA  (37/171/78)
Krásná pohádka... Jen jsi zapomněl napsat, že doktor hbitě vzal tvůj penis do úst a provedl odbornou felaci, aby ověřil, zda tvé semeno chutná tak, jak má... trolololol :-D
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 04. 2016 v 19:44Off-line Cobr  (102/-/-)
Súhlasim je to krasne ak by si niekto pri tom urobil svoje.Ale realita je iná.Rozšiš to a uveď to ako eroticku poviedku
19. 04. 2016 v 09:26Off-line Peta80  (43/187/-)
Nechci se autora dotknout, pokud se to stalo doopravdy, je pravda, ze v puberte jsou nekteri kluci ponekud naddrzenejsi, ale tohle opravdu zni jako pohadka na dobrou noc ;-).
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload