Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Čo mu mám napísať?

03. 05. 2016 v 18:36Off-line Anonym
Ahojte všetci,
Uz dlhu dobu mam crush na jedneho chalana zo školy (o rocnik nizsie) a vcera som si skutocne overil, že sa pozerá na mna (tak opatrne) a nie na niekoho ineho. Som do neho zblazneny az po usi... Nabral som konecne udvahu mu poslať žiadosť na facebooku...ale...ak mi ju potvrdí, mam mu niečo napísať? Ak ano, čo? Keď sa vobec nepozname, neviem či vie vôbec moje meno, podla jeho fb lajknutych stranok tam nie je ani moc spolocnych zaujmov... alebo radšej mu nemam písať, len ho mať v priateloch a cakat este na nejaku udalosti ci temu? (Pripadne cakat ze napise on? )
Ešte nikdy som niečo take nerobil, ale citim, ze ked niečo nespravim, stratim ho a budem si to do smrti vyčítať...

Vdaka za rady!
03. 05. 2016 v 19:02Off-line pekulino  (23/-/-)
Keď. Chceš napíš mne a môžem ti aj moj prípad povedať a dopadol dobre
03. 05. 2016 v 22:14Off-line Haru  (26/-/-)
Já se z vás už asi zblázním... Místo toho, aby jste psali k docela rozumným dotazům komentáře k tématu, tak se to tady vždycky zvrhne něco úplně jiného...
Děti ti říkají pan au - nevšimla jsem si, že by na tebe někdo útočil, jestli považuješ použití mínuska za útok, měl bys vyhledat odbornou pomoc.
TransDara (=Anya) - než začneš někoho nahlašovat za porušování podmínek, tak se ujisti, že je dodržuješ ty sama ;) Protože mít více profilů je také v rozporu s pravidly serveru ;)
A konečně k Anonymovi - Je to risk, ať už budeš dělat cokoliv ;) Jestli mu napíšeš, riskuješ, že budu opravdu hetero a začne se ti vyhýbat. Jestli to necháš být a budeš čekat, může se stát, že o tebe přestane mít potencionální zájem.. Ale v sázce je zase třeba hezký vztah, takže ta volba bude obtížná a jen a jen na tobě.. Řiď se srdcem, snad vše dopadne tak, jak by sis přál ;)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 05. 2016 v 22:23Off-line Haru  (26/-/-)
TransDara - moc si toho nahlášení vážím ;) A smím vědět za co je? :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 05. 2016 v 22:47Off-line Haru  (26/-/-)
TransDara (Anya) - Copak se stalo? :O Už se ti tvé příspěvky přestaly líbit?
03. 05. 2016 v 22:50Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Nekočkujte se, vy kočky. :-P
03. 05. 2016 v 22:52Off-line Haru  (26/-/-)
Lukino - Sorry, ale já už si po tom všem, co jsem si od ní na mou adresu vyslechla, musím rejpnout ;)
03. 05. 2016 v 23:00Off-line Anonym
Fuha, neviem co sa to tu zvrtlo ale myslim ze naspat k tebe... pre tych co nevedia, crush je proste zamilovanie sa do osoby, ktora o tom nevie a cloveka to vazne ničí... crushing (drviť, ničiť)

no a s tym chalanom si vymiename pohlady uz od zaciatku tohto skolskeho roka a nieco uz bolo aj minuly rok... a jeho pohlady mi uz potvrdil aj spoluziak, ktory o mne vie (nie som out), ale samozrejme nikdy to neprehana, lebo mozno sam si to nepripusta, to neviem...ale jednoducho bud to necham vyhasnut alebo pojdem do toho (ak najdem alebo mi niekto poradi co robit)....a radsej by som to skusil, nech konecne ukoncim toho nekonecne obdobie samoty...dakujem
03. 05. 2016 v 23:05Off-line Haru  (26/-/-)
TransDara - jsi ubohá, je mi tě líto...
Anonym - pokud to trvá už docela dlouho a nejsi jediný, komu to tak připadá, tak by možná stálo za to mu napsat ;)
03. 05. 2016 v 23:33Off-line Bahutom  (35/173/60)
Pisni - dám Ti pár tipů :)
04. 05. 2016 v 00:26Off-line onlip  (61/180/84)
Jdi do toho. Nic neradím, vše ti napoví empatie, která ti nechybí.
04. 05. 2016 v 04:35Off-line kloudik  (38/182/80)
Proč všichni hledají jen vztah nebo mrd a navíc jen přes internet? obyčejné kamarádství už vymřelo? Anonyme když ho vidíš každej den, tak se s ním zkus bavit normálně a neřešit jestli mu psát blbosti na nějakým fb. myslet na vztah po pár pohledech u kterých si význam jen domýšlíš nebo spíš namlouváš je dost odvážné. snad není problém zajít s ním na pivo a to už ti napoví jak dál
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 05. 2016 v 12:22Off-line Anonym
Je to tazke preberat tu, ked proste vy ho nepoznate, neviete jeho pohlady...proste je za nimi nieco, ked mi to potvrdili aj ostatni ludia...len je tazke za nim prijst osobne a povedat mu nieco, ked vsade naokolo su vzdy jeho spoluziaci alebo moji... preto som chcel aby mi niekto tu poradil co mozu byt prve spravy, ktore napise jeden chalan druhemu ktory sa mu paci, ale nepoznaju sa...
04. 05. 2016 v 13:20Off-line colombo  (103/192/90)
Anonyme a na záchod si dokážeš dojít bez našich rad ??
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
04. 05. 2016 v 14:10Off-line misanek007  (24/-/-)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 05. 2016 v 18:42Off-line kloudik  (38/182/80)
Colombo: pro autory máš dost drsné hlášky, ale musím s tebou souhlasit. 98% zdejších hledá spíš důvod proč ne, ale způsob jak jo už neexistuje a přitom je to snad nejjednodušší možnost
05. 05. 2016 v 05:21Off-line onlip  (61/180/84)
Počkám, až se to tu vyčistí od těch hádaviček, a odpovím.
05. 05. 2016 v 14:48Off-line onlip  (61/180/84)
V každém případě reaguj. Je málo okamžiků, kdy ti bude nebe takto nakloněno. Nepřepal to, prostě si povídejte, později třeba i osobně.
05. 05. 2016 v 17:13Off-line colombo  (103/192/90)
Tak vám jsou ta pluska houbeles platná když vám ty vaše "inteligentní" komenty redakce smázla... :) :) :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 05. 2016 v 18:30Off-line bobo1982  (41/182/80)
Ja bych to risknul a uvidis ?
05. 05. 2016 v 22:48Off-line houston  (26/185/78)
Anonym: Nevím, jak je to u tebe, ale já jsem měl dvakrát pocit, že nějaký kamarád o mě má zájem. Začalo to třeba tak, že se se mnou začal zničehonic bavit. Mluvil o mně docela hezky, chválil moje zájmy. Mně se docela líbil, tak jsem mu začal dávat náznaky (např. vždy, když jsme se potkali, tak jsem ho hezky pozdravil a usmál jsem se na něj).

Po nějaké době jsem začal dostávat i náznaky od jeho kamarádů (např. přišel za mnou jeho spolužák s tím, že mi ten kámoš chce něco říct). Jednou jsem se rozhodl to zkusit, zašel jsem za ním s tím, že bych si s ním chtěl o samotě popovídat. Samozřejmě že to nedopadlo ideálně. Řekl mi, že se se mnou už nechce kamarádit kvůli tomu, že si z něj spolužáci dělají srandu z toho, jak o něj jevím zájem. Řekl mi, že má třídu plnou bezmozků a že jim nemám věřit ani slovo.

Podobně to bylo i v druhém případě - ten kámoš se mnou vyhledával společnost, bavil se se mnou víc, než dříve, často se mě dotýkal. Našel jsem na fb i to, že lajknul stránku podporující LGBT práva. Poté, co mi velmi pozitivně ohodnotil profilovku, jsem to na něj zkusil. Opět jsem se spálil. Odpověděl mi, že sám gay není, ale že je podporuje. pak už jsme se moc nevídali, ale z jiného důvodu.

Abych odpověděl na tvoji otázku, zkusil bych "salámovou taktiku": stejně jako ze salámu ukrajuješ kolečko za kolečkem, tak bych pravdu dávkoval postupně. Když se tvému kamarádovi nebude líbit, vycouváš snadněji, než kdybys na něj vybafnul úplně všechno.

Pokud budeš chtít, napiš mi. Držím ti palce. :)
05. 05. 2016 v 23:19Off-line bobo1982  (41/182/80)
Houston to rekl pekne fakt ale !
06. 05. 2016 v 12:25Off-line da_ve  (44/167/-)
Hih tady je to jak poslouchat rap na americké MTV. Každé druhé slovo vypípané...
06. 05. 2016 v 12:28Off-line da_ve  (44/167/-)
Ale k věci. Jak tady padlo, kamarádství je úžasná věc a podle mě je i nejlepší cestou jak se k určitým lidem dostat blíž. Zkrátka pokusit se skamarádit a vzájemně se poznávat, nikdy nevíš co z toho bude či nebude...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload