Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Hra o truny

05. 05. 2016 v 22:53Off-line Anonym
Kouka nekdo ja Hru o Truny? Jak se vam libi nové díly?
05. 05. 2016 v 22:56Off-line Ziky  (27/186/80)
Nekoukam, nejak me to nechytlo) Ale to slyset asi nechces :-D ..zase mimo misu..Adame, musis prestat chlastat :-D
05. 05. 2016 v 23:30Off-line P.a.j.a  (29/189/78)
Já koukám, musím říct, že bohužel mě ty nové díly moc nenadchly. Pomalu začíná seriál ztrácet jiskru. Doufám že se zlepší :-)
05. 05. 2016 v 23:59Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
První série byla nejlepší seriálová podívaná všech dob. Byl to woow efekt, protože tu nikdy předtím nic tak vypravného v seriálové podobě nebylo. Prostě televizní událost moderního Hollywoodu, která mě přikovala k sedačce a nepustila, dokud jsem po dvanáctihodinách vkuse tu první sérii nedokoukal. Lepší vizitku si seriál nemůže přát. Jenže s přibývajícími sériemi a jednotlivými díly už člověk dostává prakticky to samé, navíc se ten příběh hodně rozvětvil a ne každá linka seriálu je zábavná, některá mě vyloženě i***ovala (John Snow s tou uštěkanou puberťačkou, se kterou se potkal za zdí a se kterou posléze laškoval nebo třeba Brandon Stark s tou svojí dětskou partou). Navíc jsem zjistil, že když se na ty díly (u novějších sérií) dívám třeba podruhé, tak nejen, že je to nuda, ale taky si hodně uvědomuju, že je to vlastně taková předražená a načančaná fantasy TELENOVELA pro mužskou část populace.

Taky mi trochu vadí, že ty nové díly už nejsou taková promyšlená intrikařina jako první série, která se mimo jiné jevila spíše historicky (což je mi o dost bližší), ale že se ten seriál definitivně proměnil na fantasy a navíc obsahuje hodně bojůvek, což už není tak originální a zajímavý.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload